GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 01. 30. 02:51

Franklin465 írta:Major_Lion ezt bebasztad :-D :-P mert kiscserko tagja GPSC-nek :P és ha valakit érdekel keressetek rá Hungarian Hunters 23 crewra ez a mi crewünk ha akartok csatlakozzatok és vegyetek fel: Gonzales31_HUN
Kiscserko: néha irj rám amikor fent vayok mert legtöbbszõr tudok jönni :))
én nem basztam be semmit, inkább ő vagy a crew ahol játszik, hiszen ő panaszkodik hogy nem tud kivel és mindenki hülye :)

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 01. 30. 02:53

Visali írta:A Passive Mode-nál pont itt van a lényeg, nem fogok fél napig gyalogolni Sandy Shoresba, ráadásul attól még el tudnak ütni.
csak olyan messze kell menekülni ahol kocsiba tudsz szállni és irány valamelyik tank spawn pont.. ne mond hogy ez olyan nehéz, pláne ha több embert is üldöz a tank, simán lelépek.
Kiscserko írta:Lépjek be egy crewba, ahol van 300 ember, akiknek a fele attól ugyanúgy lehet idióta, hogy csapatban vannak. Én a GPSC-vel szoktam játszani, mert tapasztalataim szerint jó kis csapat.
A passive módban azt bírom folyton, hogy valamiért mindig elkezdenek körözni a rendőrök, aztán védtelen vagyok. A másik, hogy attól akárki el tud ütni, egyetlen, ami más, hogy én nem tudok védekezni ellenük. (Amiért persze úgyis megbüntetne a játék)
Lehet ki kéne rúgni azt a 150 idiótát, nem? :) Szerintem a crew pont azt a célt szolgálná, hogy normálisan tudj játszani. De ha még van is 150 idióta, még mindig ott van 150 normális játékos, játsz velük.... mintha csak a kifogásokat keresnéd.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 30. 10:14

Most megsértettél! Én is a GPSC-be tartozok, és szerintem a crew-ba nincsenek idióták!
Well look who's back

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 01. 30. 13:16

Arminho írta:Most megsértettél! Én is a GPSC-be tartozok, és szerintem a crew-ba nincsenek idióták!
Mármint kiscserko? Ő írta, én csak idéztem szavait :)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 30. 15:27

Nem Kiscserkó, hanem te!
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 30. 15:47

Jól van srácok, szerintem ennyi elég lesz, régóta vagyok már ezen fórum tagja és jól tudom, hogy általában az ilyen jelentéktelen minivitákból jönnek az anyázós, egymást sértegetős hozzászólások. Szóval ennek fényében javaslom a további vita elkerülését. :) Szerintem zárjuk le az egészet annyival, hogy ha alapjában véve nézzük, egy istenkirály multiplayer a GTAO, de mint minden multiban, itt is van jó pár zavaró tényező, ami elronthatja a játékélményt. Vannak, akiket ez nem zavar, míg másokat hosszú időre eltántorít az online játéktól. Szerintem fogadjuk el mindenki véleményét és lépjünk tovább. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 30. 15:50

Amúgy csak viccből írtam, igazad van.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 30. 15:54

Nem akarnálak kioktatni, de tudod, írásban azért nehezebb eldönteni, hogy hülyéskedik-e az adott kommentelő, vagy komolyan gondolja a dolgot. Az ebből adódó félreértések elkerülése végett vannak a hangulatjelek. Ha nem gondoltad komolyan a hozzászólást, kérlek jelezd egy mosolygós szmájlival. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 01. 31. 01:37

Arminho írta:Most megsértettél! Én is a GPSC-be tartozok, és szerintem a crew-ba nincsenek idióták!
OK.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 31. 18:54

Nikita: majd küldj egy invitet ha játszhatunk :)
Major_Lion: ne mind irj egymás után sok kommentet mert abból bajok lesznek :insecure:
Szerk: olvasgatam a fórumot és eszembe juttotak a heistek...
Jajj! adják már ki mert már készülödök a haverokal az ****1.**** rablásunkra :) a terv már megvan, a TODO-ból is valamenyi aztán már csak a heisteket kell kiadják és befejezem a tervet :D ilyenkor olyan Michaelnek érzem magam :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 02. 01. 03:09

Franklin465 írta:Nikita: majd küldj egy invitet ha játszhatunk :)
Major_Lion: ne mind irj egymás után sok kommentet mert abból bajok lesznek :insecure:
Szerk: olvasgatam a fórumot és eszembe juttotak a heistek...
Jajj! adják már ki mert már készülödök a haverokal az ****1.**** rablásunkra :) a terv már megvan, a TODO-ból is valamenyi aztán már csak a heisteket kell kiadják és befejezem a tervet :D ilyenkor olyan Michaelnek érzem magam :D
komment limit van? ha egyszer különböző személyeknek írok, de majd figyelek rá :)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 01. 07:54

A szabályzatban benne van, hogy ne írj kettőnél több kommentet egy más után 24 órán belül. Ha kifelejtettél valamit, akkor szerkeszd az előzőt! Egyébként tudsz egy kommenten belül több embernek is írni.

Ui.:Ma fent vagyok majdnem egész nap, ha valaki akar játszani velem, vegyen fel és invitáljon!
PSN ID: LakatosArmin
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 02. 01. 09:58

Franklin465: Ma szerintem fent leszek én is Onlineon, tehát majd küldök egy invitet ;).

Ja, egyetértek! Annyira készülök már az első rablásomra, s remélem, hogy saját magunknak kell kiválasztani, hogy melyik épületet vagy vállalatot rabolod ki a haverokkal. :cool:

Emellett, sajnos van egy olyan érzésem, hogy ezek a rablások a sztoris DLC-kel fognak együtt érkezni, így majd fizetni kell értük... :(

Arminho: Bejelöllek barátnak a PSN-en. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 02. 01. 14:13

Mindenki FIGYELEM! Most már kezdem unni,hogy a GTA Online-on semelyik haverom se akar játszani velem,ezért ideje lenne a GTAPlace-ről játszótársakat keresnem. Aki úgy gondolja,hogy szívesen bandázna velem ma,az jelöljön be PS-en. Szeretnék már végre egy normálisat kockulni Online. Eddig egyszer sikerült Nikita-val,akkoris nagy nehézségek árán xd. Ilyen 19 óra fele szerintem elérhető leszek,addig is vegyetek fel légyszíves! Köszi :D

PSN ID: Stansteve38

(Aki xbox-ról játszik az meg vegyen fel SC-n,ha gondolja: http://socialclub.rockstargames.com/member/stansteve38 )

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 01. 14:15

Nekem nem biztos, hogy jó a 19:00 óra, kicsit előbb leszek fent.
Well look who's back

Válasz küldése