GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 02. 01. 14:28

Én megpróbálok Onlineon fent lenni, mert végre-valahára kéne már egy jót játszani :D.

Egyébként, tegnap elértem a 37-es szintet :D. Néha azért lehet élvezni az Online-t.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 01. 14:32

Én mostanság igen függő vagyok, csak az iskola és a haverok zavarnak. Napi 3 óra játékkal sikerült is az 51. szintet elérni. Fent leszek mindenképp!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2014. 02. 01. 21:25-kor.
Well look who's back

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 02. 01. 19:24

Senki nem vesz fel engem PSN-n? xd

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 02. 01. 19:59

Arminho és Stan: Bocsi, hogy kiléptem, de piros riasztás van nálunk a vihar miatt, s elment az internet! Majd máskor bepótoljuk. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 01. 20:46

nálam meg most az a baj hogy egész héten nem volt baj a nettel aztán most hétvégén amikor szeretnék játszani a haverokkal akkor van az a SZAROS network error, istenem....
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 01. 21:22

NikitaDragovich írta:Arminho és Stan: Bocsi, hogy kiléptem, de piros riasztás van nálunk a vihar miatt, s elment az internet! Majd máskor bepótoljuk. :(
Nálunk, vagyis Bács-Kiskun megyében is piros riasztás van, engem is kidobott az Online később.
Stan98 írta:Senki nem vesz fel engem PSN-n? xd
Próbálkoztam felvenni téged barátnak, de valamiért nem engedte a PSN. Egyébként mindennap fent vagyok (igen, nincs jobb dolgom :D ), felőlem játszhatunk, majd megpróbállak újra felvenni. Amúgy melyik crew-ba tartozol?
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 02. 01. 22:03

Milyen módban nyomnátok szívesen? Versenyek, Deathmatch, vagy valami Mission, esetleg a Survivalok?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 02. 12:15

Nekem igazából teljesen mindegy, akár freemode-ban is hülyülhetünk!
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 02. 19:21

Visali írta:Milyen módban nyomnátok szívesen? Versenyek, Deathmatch, vagy valami Mission, esetleg a Survivalok?
nálam inkább verseny, mission, néha még survivalt is nyomók amikor van kedvem mert az eléggé hosszu :S
Amugy azthiszem ps-es vagy igaz? :roll: :)
majd vegyél fel: Gonzales31_HUN vagy ad le a te ID-d :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 02. 02. 23:02

Arminho: hogy hogy nem engedi?:o Rockstar69 is fel tudott venni..

Amúgy Visali mik ezek a Survival,Deathmatch stb. amiket felsoroltál? (tudom mit jelentenek,csak onlineban nem vágom h mi hogyan működik mert múltkor csináltam meg a tuningolós feladatot és azóta nem igazodok ki rajta xdd szóval csak random hülyéskedek)

Lécci írjátok le részletesen,hogy Onlineban mi mire való,hogy én is tisztában legyek a dolgokkal :) köszi

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 03. 09:01

onlineban az a lényeg hogy pénzt szerezünk (gondolom :D) ehhez jobokat kell csinálnunk
küldetések(jobs)- felválalhatunk ugy hogy felhivjuk a ,,főnőköt" aki munkát ad vagy egyszerüen csak megvárjuk hogy random időben adja a főnők automatikusan, ebbe ugy léphetünk be hogy a telónkban kiválasztjuk a job list menüt, és ott lesznek a jobok, tipp: inkább haverokkal csináld a jobokat...
versenyek(races)- a térképen vannak szétszorva, 3 féle képen mehetünk bele
1. oda megyünk és belesétálunk a kék körbe
2. megnyitsuk a mapot és kikeresve a versenyt egy NÉGYZETEL elkezdjünk
3. a telónkban kiválaszuk a azthiszem a ,,quick job" menüt amiben beléphetünk akármélyk játékmódba
versenyekben attól függ hogy mennyi pénzt kapsz hogy milyen hosszu a verseny és hogy hányadik lettél
halálmecsek(deathmatch)- itt annyi a cél hogy irtsuk egymást csapatokban(team deathmatch) vagy soloban (normal deathmatch) itt is ugyan ugy avval a 3 változatban léphetünk bele
és itt attól függöen kapod a pénzt hogy, hányadik lettél
Survival(tulélő mecs)- itt 10 hullámot kell tul élned hogy teljesids a survivalt egyre nehezebb fegyverzetü npc-kel
itt is ugyan ugy lehet belépni, és itt attól függöen kapod a pénzt hogy hányadik hullámig juttótál, ha eléred a 10.-ik hullámot akkor 20.000-at kapsz
még vannak capture the flag ahol a másik csapat táskáját kell ellopni (capture játékmodban több fajta capture the ,,briefcase" (inkább) :D van
LTS azaz last team standing ez is olyasmi mind a deathmatch csak itt ha egyszer kilőttek nem respawn-ólsz ujra
nagyából ennyi remélem segitettem :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 02. 03. 20:11

Stan98 írta:Arminho: hogy hogy nem engedi?:o Rockstar69 is fel tudott venni..

Amúgy Visali mik ezek a Survival,Deathmatch stb. amiket felsoroltál? (tudom mit jelentenek,csak onlineban nem vágom h mi hogyan működik mert múltkor csináltam meg a tuningolós feladatot és azóta nem igazodok ki rajta xdd szóval csak random hülyéskedek)

Lécci írjátok le részletesen,hogy Onlineban mi mire való,hogy én is tisztában legyek a dolgokkal :) köszi
Most már sikerült, bejelöltelek.
Frenklin465 jól írta:
Mission
Alapvetően egy küldetést csinálsz. Eléggé egyhangúak (menj el ide, öld meg/lopd el ezt-azt, menekülj a támadók elől), de némelyik küldire sok pénzt kapsz és szerintem megéri. Egy kis tipp a missionokhoz:
Minnél magasabb szintre érsz az Online-ban, annál több munkaadóval találkozol a játék során. A teljes lista a munkaadókról:
- Lamar: Ő vezet be Los Santos alvilágába, legtöbbször a Ballas-al és a Vagos-al kapcsolatos küldiket ad. Úgy 1000-7000$ között van a jutalom.
- Simeon: Nem kell szerintem magyarázni, mivel autókereskedő kocsikat kell neki lopni, esetleg szabotálni más autószalonokat. Igen kevés pénzt hoz, kb. 500-3500 dollár között van a jutalom.
- Gerald: Ő egy új karakter, aki egy valódi drogdíler. Így nem nehéz kitalálni, hogy drogot kell neki lopni. Mikor a játék elején vagy kevés pénzt kapsz tőle, de ahogy fejlődsz, annál jobb és nagyobb jutalommal járó küldiket kapsz. Jutalom: 500-5000$ között.
- Lester: Őt se kell szerintem bemutatni, ő adja a leghangulatosabb küldetéseket. Sok pénzt is kapsz a küldetésekért, kb. 3000-15000 dollár között.
- Ron/Trevor: Ők is ismerős karakterek, a Lost nevű bandával kapcsolatos küldiket ad/adnak. Jutalom: Elég ingadozó, 2000-10000$ között.
- Martin Madrazo: Nos, a kőkemény mexikói maffiózó általában a D.A, FIB és az IAA-vel kapcsolatos küldetéseket ad. Igen magas a jutalom: 3000-20000$ között.

DM/Deathmatch
Ez már a GTA IV multiplayer-jéből ismerős. Ha COD rajongó vagy, akkor a Free for All-ra gondolj! Lehet csapatban, vagy soloban, vagyis egyedül játszani. Egész szép kis pénzt hoz, ha vagytok 12-en Team Deathmatch-ben, és nyer a csapatod. Lehet ilyet készíteni a Creator-ban.

LTS/Last Team Standing
Ugyanaz, mint a Team Deathmatch, csak az a különbség, hogy az LTS-ben csak EGY életed van, ezért nem szeretem. Nem is hoz túl sok pénz. Ellentétben a DM-el, ilyet nem lehet készíteni a Creator-ban.

Race
Ezen sincs semmi magyarázandó. Van a szimpla verseny, a "Race", a lövöldözős, a "GTA Race", és egy új típus, a "Rally Race".
A GTA Race-en kicsit változtattak, ugyanis lehet felvenni rakétákat, illetve egy kis turbót is. A Rally Race csakis headsettel működik, itt párba állnak az emberek, az egyik vezet, de ő nem látja az ellenőrzőpontokat. A másik látja őket, és neki kell mondani, hogy merre menjen a sofőr.
Nem hoz sok pénzt egyik verseny sem, csak ha 12-nél többen vagytok, és dobogós vagy.

Survival
Régen a kedvencem volt, mivel 20 perc ügyes játékkal össze tudtam vele hozni 20 000 dollárt.
Úgy néz ki, hogy túl kell élni az ellenségeket, akik hullámokban jönnek. Egyre jobb fegyverekkel, és egyre nagyobb életerővel jönnek a támadók. Olyan, mint egy SA bandaháború, csak 10 hullámban.

Capture
4 féle változata van, ez az egy amiről nem tudok bővebb infót adni. El kell lopni egymás csomagját.
A GTA változatban járműveket kell ellopni. A jutalma nagyjából a DM-hez hasonló.

Huhh! Remélem tudtam segíteni! :)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 03. 23:29

Ugyan ezt irtam le énis :D csak a tiéd összeszedetebb ;) :) :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 02. 05. 22:04

Köszönöm mind2-tök válaszát. Megértettem nagyjából mindent,amire szükség volt :) Remélem majd tudunk együtt játszani :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 02. 06. 14:17

:) azthiszem már vissza igazoltál, csak nem tudom mikor tudsz lenni hogy játszodjunk egy jót :) amugy headseted van?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése