[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 15. 18:32

Srácok/Csajok találtam még egy mozgóképet a GTAVről, ezen is látszik, hogy milyen kidolgozott lesz minden, a víztől elkezdve a hídig, meg még az a naplemente, egyszerűen gyönyörű! :D
http://www.abload.de/img/gif02gce3.gif

UPDATE: Itt van még egy, a végén érdemes figyelni a repedéseket az üvegajtón! :D
http://4.bp.blogspot.com/-EMDBQV2evAQ/T ... 12i70f.gif

UPDATE II: Trevor harc művészete! :D
http://gifninja.com/animatedgifs/387250/gta-v.gif

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 15. 18:50

Csak koszos az ajtó, nem törött.
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 15. 19:01

Nem...nem! :D
Nézzed folyamatosan az ajtó tetejét és látszik a repedés.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 15. 19:03

Az kosz, csak a fényhatás miatt pókhálószerű repedésnek tűnik :D
Ezért hasonlít jobban a takarítók egyenruhájára a cuccok, mint az üvegeskére :D
Guess who's back!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 15. 19:04

Neked kosz, nekem nem! :DDDDDD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 15. 19:19

Jó képek, a R* tényleg mindent igyekszik a végletekig kidolgozni még úgy is, hogy hatalmas területet csinálnak és hogy 8 éves konzolokra készítik a játékot (egyelőre). Amúgy nem tudom, hogy az kosz-e vagy sem az üvegajtón, de én őszintén szólva nem látok repedést. :) Amúgy ezzel a témával kapcsolatban ne is kérje egyikőtök se a véleményemet, mivel kóros színtévesztő vagyok. :D Szóval lehet, hogy van azon az ajtón kosz/lehet, hogy be van repedve, de én azt alig tudom megmondani, szóval lehet, hogy elsőre koszt fogok ott látni, másodszorra meg repedést, én tényleg nem látok jól sajnos. :D
De a lényeg, hogy jók a képek, remélem azért Trevor "harcművészete" nem csak ebből az "ugrásból belevágom a csávó képét a pultba" mozdulatból fog állni, hanem komolyabb is lesz. Apropó harcművészet: lehet, hogy az ellenfél megragadása és objektumokhoz lökése egyike lesz a közelharc nagy újításainak? Komoly lenne megragadni egy szerencsétlen csávót és hozzá vágni valamihez, vagy még durvább lenne, ha mondjuk az egyik hegytető vagy magas ház/híd tetején megragadhatnánk és letaszíthatnánk a mélybe, mint a régebbi Assassin's Creed-ekbe. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 04. 15. 19:34

Kissé félek, hogy elrontják valamivel ezt a játékot, mert más játéknál is volt ilyen, hogy vártam mint a messiást, és elég rossz lett.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 15. 19:47

brenor írta:Kissé félek, hogy elrontják valamivel ezt a játékot, mert más játéknál is volt ilyen, hogy vártam mint a messiást, és elég rossz lett.
Megértelek, ilyen velem is volt már párszor. Hogy csak néhány példát említsek: nem vagyok akkora rajongója a sorozatnak, de alapból a Dead Space volt a kevés zombis játék egyike, amit ha csak egy picit is, de szerettem. Az első rész nem volt rossz, a második meg ahhoz képest, hogy nem vagyok az ilyen stílusú játékok number one rajongója, ahhoz képest kifejezetten szórakoztató volt. Így ha nem is annyira, de vártam a harmadik részt, bíztam benne, hogy übereli a második részt, és jó játék lesz. Hát, elég nagyot tévedtem, most nem részletezném miért, a lényeg, hogy én is vártam, de csalódtam benne. Vagy itt van az AC3, valójában nem is magában a játékban csalódtam, az nagyrészt hozta az előzetesekben látottakat, a sztorival sem volt alapból gond, csak a ráépülő főküldetésekben csalódtam picit. Például azért, mert van kb 4 kihallgatózós rész a játékban, amivel nem is lenne baj, ha ezekből 3 nem pont egymás után jönne zsinórban. Aztán ott vannak a szintén az előzetesekből ígért nagy csaták. Már alig vártam, hogy végigkaszabolhassak egy igazi csatateret egy igazi Függetlenségi Háborús csatában, erre mi a feladat?! Visszavonulás! -.-
Szóval tudom, mit mondasz, nekem is volt pár játék, amit nagyon vártam, de kicsit vagy nagyot csalódtam benne. Viszont úgy gondolom, hogy ilyen sikereket elért elődökkel és ennyi fejlesztési idővel nem fogunk csalódni a GTAV-ben, legalábbis remélem. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 15. 19:53

Én bízom a R*ban, GTAIV óta csak szépen megmunkált játékokat adtak ki, a GTAIV Liberty Cityje vagyis a betondzsungel is gyönyörű volt és még mindig az, Los Santos és környéke is csodálatos lesz, csak meg kell szokni a 3 főhőses felállást.:)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 15. 20:24

Igen, egyedül talán a három főszereplős dolog lesz kicsit szokatlan az előző részekhez képest, kockázatos húzás ez a R*-tól, de ismeritek a mondást, aki mer, az nyer! És ezt a R* párszor már be is bizonyította olyan szép példákkal, mint a Red Dead Redemption. Ráadásul ha nem merne változtatni a R* a jól bevált recepten, akkor a sorozat pontosan úgy járna, mint a COD. Hiába lenne a minimális változtatások ellenére nagy cím meg szórakoztató, inkább csak a fanok emlékeiben élne úgy, mint egy király játék, a kritikusok véleményében egy lehúzott bőr lenne és a R* nemcsak a rajongók véleményére kíváncsi, hanem a kritikusokéra is, így ők merik vállalni a kockázatot mindkét publikum tetszésének elnyerése érdekében, nem úgy, mint a COD, ahol az Infinity Ward meg a Treyarch nagy ívben tesz arra, hogy a kritikusok hányszor hívják a COD4 óta feljavított patch-nek az újabb részeket. Szóval ez a különbség kiadó és kiadó között, és bízom benne, hogy a R* ismét nyerni fog a nagy kockázat ellenére, akárcsak a Red Dead Redemptiönnél.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 15. 20:46

Jó lenne, ha az NPC-k vezetési intelligenciáját fejlesztenék az új részre. Nagyon élvezetes lenne Los Santos utcáit róni egy F9-el a nagy forgalomban úgy, hogy nem jönnek beléd a mögötted lévők, ha egy pillanattal később indulsz a zöldnél, nem dudálnak, és gyakrabban indexelnek. Ha reálisan vezetnének és reagálnának a vezetők az nagyot dobna a játékélményen. A IV-ben csak azért nem tudtam betartani a KRESZ-t, mert körülöttem senki se tartotta be, és 100 km/h alatt tropára zúzták az autóm hátulját.

Vajon a léghajók irányíthatóak lesznek? Szerintem nem, elég hülyén is jönne ki az irányítása, de ki tudja. Akármi megtörténhet.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 15. 20:48

A GTAIV hivatalos térképet mikor mutatta meg a R* vagy a játékban derült ki?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 15. 21:07

Úgy rémlik, hogy nem a játékban derült ki, mert még régebben láttam ilyen képeket, terveket, hogy a R* eredetileg milyennek tervezte a GTAIV térképét (pl.: Alderney felső részében az eredeti tervek szerint jóval nagyobb erdő lett volna, mint ami végül bekerült, kb. akkora, mint ami a régi LC-be volt, legalábbis mintha ez rémlene, rég láttam a képeket), szóval szerintem a megjelenés előtt mutatták be, de lehet, hogy csak a térkép piszkozatait mutatták be, amikről fentebb beszéltem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 15. 21:16

Az előbb utána néztem és ha igaz amit írnak akkor a Trailer #4el együtt vagy utána mutatta meg a R*, de most ahogy mondod kicsit utána nézek ezeknek a piszkozatoknak.)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 15. 21:25

Dave írta:Az előbb utána néztem és ha igaz amit írnak akkor a Trailer #4el együtt vagy utána mutatta meg a R*, de most ahogy mondod kicsit utána nézek ezeknek a piszkozatoknak.)
Lehet, hogy rosszul emlékszem, és nincsenek ilyen piszkozatok, mert mondom, rég láttam őket és most én is utánuk néztem, de nem találtam meg őket. Bár lehet, rossz helyen kerestem és te megtalálod őket, majd, ha esetleg találsz az általam leírtakhoz hasonlót, akkor oszd már meg légyszi, hagy nyugodjak meg, hogy nem vagyok teljesen hülye és nem csak képzeltem ezeket a térképeket. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt