[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
lilpit27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. 03. 26. 18:41
Tartózkodási hely: Magyarország Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: lilpit27 » 2012. 03. 27. 20:43

vagy az aki fut a rendőrök után az a fekete forma

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 03. 30. 21:14

Most nézem hogy a GTA IV Trailereiben nagyon kezdetleges volt a grafika. Jó lenne ha ez a GTA V re is igaz lenne :D

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 30. 21:31

Egy nap brokit lenne jó már nem azért.Így is egy erőmű kell hozzá, és a konzolokon is elég rosszul menne.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 03. 30. 22:25

Szerintem az égbolt, a részletesség egyszerűen gyönyörű. Én már abban sem vagyok biztos, hogy a Max Payne 3 elfutna a számítógépemen. A GTA V-re nagyon csekély esélyt látok, főleg, ha megint fel akarják majd fejleszteni, ami a Rockstar Games PC-s politikáját tekintve várható.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 03. 31. 09:13

Emlékeztek még a GTA SA ban a Big Foot legendára ? ( Ki ne emlékezne :D ) Jó lenne ha egy ilyen visszaütne az 5 ben :D

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2012. 03. 31. 10:02

Találtam még egy érdekes képet.
http://grandtheftauto5cheats.info/wp-co ... ked-14.jpg
je

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 03. 31. 10:20


Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 03. 31. 11:05

Kisprobegt írta:Emlékeztek még a GTA SA ban a Big Foot legendára ? ( Ki ne emlékezne :D ) Jó lenne ha egy ilyen visszaütne az 5 ben :D
BigFoot benne van a GTA V trailerbe!!! :D

Link

a rendőrautó oldalán lévő logoban

Bocs, de a link úgy széthúzta az oldalt, hogy rossz volt nézni.
It's all down south now.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 04. 04. 17:20

baucsek írta::!: http://www.youtube.com/watch?feature=iv ... RD4llFxOzA :!:
Nem tudom valódi-e de érdemes megnézni és nyálat csorgatni.
ezt én is láttam. De szerintm no igazi

SZERK1:
http://www.youtube.com/watch?v=pKgDjUG8 ... re=related

Sajnos eza vidó fake de azért jó lenne egy ilyen gtav

SZERK2:
egy ilyenis de a motorra lib. cit. van irva de az 5 sa ban játszódik
__________________________
Egymás után 2 vagy több hozzászólást NE írj! Szerkeszd mindig az előzőt! (és csinálj valamit a helyesírásoddal!)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Gege 2012. 04. 05. 08:34-kor.
Ok: Triple Post

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 04. 09. 10:56

http://www.gtahungary.hu/hirek/GTA_V_Me ... oktoberben

Amíg a legtöbb pletyka arról szól, hogy leghamarabb csak jövő tavasszal jelenhet meg a Grand Theft Auto V, addig a Rockstarnál dolgozó Alex O'Dwyer karakter animátor önéletrajza szerint idén októberben debütál a játék.

A Grand Theft Auto V tavaly év végi bejelentése után sokan egy idei őszi premiert tartottak valószínűnek, a legtöbb iparági elemző azonban többször is hangoztatta, ennek az esélye meglehetősen csekély, s leghamarabb csak 2013 tavaszán mutatkozhat be az új rész.

A Rockstar Games-nél dolgozó karakter animátor, Alex O'Dwyer önéletrajzában feltüntetett dátum azonban 2012 októberére mutat, ráadásul ez érvényes PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra is. A Rockstar még nem reagált a pletykákra, de a munkatársuk CV-jét elég hamar eltávolították.


:D :D :D
mondjuk annak is nagyon örülök,hogy minden konzolra egyszerre jöhet ki,mondjuk ez már szerintem elvárható azután,hogy a Max Payne 3-at egyszerre adják ki,főleg,hogy a gta azért költségvetésileg is egy fontosabb játékuk,ezért miért pont azzal csinálnák meg megint ezt a fél éves csúszást?
It's all down south now.

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 04. 09. 12:15

rohogseges írta:http://www.gtahungary.hu/hirek/GTA_V_Me ... oktoberben

Amíg a legtöbb pletyka arról szól, hogy leghamarabb csak jövő tavasszal jelenhet meg a Grand Theft Auto V, addig a Rockstarnál dolgozó Alex O'Dwyer karakter animátor önéletrajza szerint idén októberben debütál a játék.

A Grand Theft Auto V tavaly év végi bejelentése után sokan egy idei őszi premiert tartottak valószínűnek, a legtöbb iparági elemző azonban többször is hangoztatta, ennek az esélye meglehetősen csekély, s leghamarabb csak 2013 tavaszán mutatkozhat be az új rész.

A Rockstar Games-nél dolgozó karakter animátor, Alex O'Dwyer önéletrajzában feltüntetett dátum azonban 2012 októberére mutat, ráadásul ez érvényes PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra is. A Rockstar még nem reagált a pletykákra, de a munkatársuk CV-jét elég hamar eltávolították.


:D :D :D
mondjuk annak is nagyon örülök,hogy minden konzolra egyszerre jöhet ki,mondjuk ez már szerintem elvárható azután,hogy a Max Payne 3-at egyszerre adják ki,főleg,hogy a gta azért költségvetésileg is egy fontosabb játékuk,ezért miért pont azzal csinálnák meg megint ezt a fél éves csúszást?
Max Payne is később jön PC-re....

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 04. 09. 12:35

Danny írta:
rohogseges írta:http://www.gtahungary.hu/hirek/GTA_V_Me ... oktoberben

Amíg a legtöbb pletyka arról szól, hogy leghamarabb csak jövő tavasszal jelenhet meg a Grand Theft Auto V, addig a Rockstarnál dolgozó Alex O'Dwyer karakter animátor önéletrajza szerint idén októberben debütál a játék.

A Grand Theft Auto V tavaly év végi bejelentése után sokan egy idei őszi premiert tartottak valószínűnek, a legtöbb iparági elemző azonban többször is hangoztatta, ennek az esélye meglehetősen csekély, s leghamarabb csak 2013 tavaszán mutatkozhat be az új rész.

A Rockstar Games-nél dolgozó karakter animátor, Alex O'Dwyer önéletrajzában feltüntetett dátum azonban 2012 októberére mutat, ráadásul ez érvényes PC-re, PlayStation 3-ra és Xbox 360-ra is. A Rockstar még nem reagált a pletykákra, de a munkatársuk CV-jét elég hamar eltávolították.


:D :D :D
mondjuk annak is nagyon örülök,hogy minden konzolra egyszerre jöhet ki,mondjuk ez már szerintem elvárható azután,hogy a Max Payne 3-at egyszerre adják ki,főleg,hogy a gta azért költségvetésileg is egy fontosabb játékuk,ezért miért pont azzal csinálnák meg megint ezt a fél éves csúszást?
Max Payne is később jön PC-re....
tényleg :o de szerencsére az csak 2 hetet késik :D ,szóval az már nem egy túl jelentős különbség,nem úgy,mint a régebbi gta részeknél,hogy fél évet késik -.- ...amúgy meg eredetileg azt mondták,és úgy tervezték,hogy egyszerre jön,aztán úgy döntöttek,hogy a tökéletes optimalizálás érdekében mégis késik két hetet,na de remélem a gta-nál is megszűnik már ez a fél éves különbség mert megint késni fél évet az már tényleg pofátlanság lenne...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr.Vercetti 2012. 04. 14. 12:13-kor.
It's all down south now.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 04. 09. 13:51

Akármilyen információk is láttak most napvilágot, de én nem tartom reálisnak a fél év múlva esedékes megjelenést. Az egy nagyon közeli dátum és a Rockstar mindig hosszan promózza a játékait, főleg egy GTA-t. Persze az is jelzés értékű, hogy hirtelen eltávolították az önéletrajz GTA-ra eső adatait, de lehet, hogy ezt nem is a Rockstar tette, hanem maga Alex, hogy ne tévessze meg az embereket. Mindenesetre én örülnék az októbernek, még ha csak konzolra jönne is. Onnantól már tudnám, hogy pár hónap és én is kezembe vehetem. Meg egyébként is szeretem nézegetni a youtube videókat a konzolosok játékairól :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 04. 18. 14:50

remélem megint jön majd egy "episodes" kiadás is :D
Episodes from Los Santos vagy San Andreas
It's all down south now.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 04. 23. 19:05

Annak nagyon sokan örülnének köztük én is hisz a IV-hez is brútál jól sikerült rem itt is ha fehér fószeral lennénk akkor a kiegészítőben egy néger figura is felbukkan így mindenki elégedett lenne :D

Lezárt