[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 05. 09. 20:51

Már valami új GTA infót akarok mert ez nem állapot :S :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 09. 22:00

james írta:Már valami új GTA infót akarok mert ez nem állapot :S :)
hát igen,a Max Payne 3 bekavart :( na de mindjárt itt a június elejei E3, ott 100% hogy jön már valami (vagy ha nem az e3-on,akkor is Június elején),mert addigra már a Max Payne 3-at mindenhol kiadják mindenre :D :roll:
It's all down south now.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 10. 10:48

Ne feledkezzetek meg a május 22.ről...én nagyon bízom benne hogy bejelentik a megjelenését!Mert a megjelenés előtt szokták elárasztani a rajongókat!Nagyon remélem hogy kijön októberbe!Az infók még ráérnek!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
james
Besúgó
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2012. 01. 27. 08:59
Tartózkodási hely: Hungary

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: james » 2012. 05. 10. 12:21

Már jó lenne ha kint lenne a Max Payne 3 és jönne a GTA V infó áradat. a múltkori kis trailer-ből is mennyi mindent lehetett találgatni beszélgetni róla az is zsír volt, de hát már túl van tárgyalva..
Am a május 22.-ei konferencián tuti löknek valamit :)

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 10. 14:29

Május 22.-én lesz a kiadó negyedévi konferenciája
Május 24.-ére utal rengeteg "easter egg"
Június 5.-től 7.-ig E3 lesz
valamelyiken tuti adnak valami infót (legalább a megjelenési dátumokat mondják el!!!!! remélem követve a Max Payne 3 és a Mafia 2 példáját,egyszerre adják ki az összes platformra,tehát a PC-re az Xbox-ra és a PS3-ra) de azért már egy sokat mondó trailer is jöhetne :D
ja,és szerintem nem Májusi dátumon fognak gta v-ről beszélni,Június 1.-én fog megjelenni PC-re Európában a Max Payne 3,tehát szerintem az E3-on fogunk infókat kapni :|
It's all down south now.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 10. 17:12

Én a következőket szeretném hogy kijavítanák a GTA V-ben
-Rendőrség intelligenciájának növelése:Legyenek pénzbeli büntetés,valamint előbb a fejüket használják ne a fegyverüket ha például megverek valakit az utcán
-Internetben rejlő lehetőségek kihasználása:kellett használni a netet 2 küldetésnél és ennyi...pedig rengetek lehetőség van benne!
-járókelőknek legyen intelligenciája
-Vidék,repülők,ne lehessen olyan könnyen kocsit lopni...
és még tudnám sorolni...hirtelen ennyi :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 10. 18:38

amúgy nem szeretném,hogyha "élethű" lenne,a mafia 2-nél már eljátszották ezt az élethű dolgot,és élvezhetetlen lett tőle a játék,pl: a benzin állandóan kifogy,szaladgálhatsz benzinkútra. A rendőrök megállítanak karambolért,gyorshajtásért meg minden hülyeségért,na a gta-ban ilyen élethűség ne legyen,maradjon a GTA IV szintjén ez,és ne kelljen tankolni azt az autót könyörgöm :D

viszont ami tetszett a Mafia 2-nél,az az,hogy tolvaj kulcsal is el lehet lopni az autót,nem kell betörni az ablakát! :)
It's all down south now.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 10. 19:05

na a benzin töltögetéssel én sem tudnék szimpatizálni...de a rendőrséget helyre lehetne pofozni...hogy csak azért mert megütöttem valakit...nem akartam nekik megállni...és egy idő után már meg akartak ölni...egy pofonért...erre azért nincs szükség :D annyi pénzt lehet szerezni a játékba és szinte semmire se lehet költeni!Akkor legyen az hogy le lehet őket fizetni valami eszméletlenül nagy összegért...de ne öljenek már meg egy piti kis kihágásért :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2012. 05. 10. 19:29

ja,és mindenképpen jöjjön vissza az autók fejlesztése,és a paint spray-nél meg had válasszam már én ki,hogy milyen legyen a kocsim színe,fekete kocsit akarok,és 3 napig kell be-ki mennem a festőműhelyből :D ezt mondjuk a Mafia 2-nél (bocs hogy mindig ezzel példálózom :D ) ezut jól megoldották,és te választhattad a kocsiszínt
It's all down south now.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 10. 19:37

na látod azt én is díjazni tudnám...szerintem ez elfogadható hogy a maffiával példálozol mert ők sokmindent beleraktak a játékukba.Meg nem tom hogy te hogy vagy vele de szerintem a 4ben eléggé kevés ruha volt...sokkal jobb lenne ha több ruhabolt lenne!több ruha kiegészítővel...sapka,szemüveg,nyaklánc,tetkó,csuklószorító...akármi :D
a fodrász is visszajöhetne...amikor a kopasz emberre talpig érő frizurát raktál xDD
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 05. 10. 19:40

Na igen, a rendőrök IQ-ja kicsit alacsony volt. Nekem az a vicces, hogy ha vízbe esel, záporoznak utánad a rendőrautók. Ez már régóta szépséghibája a GTA-nak, még a Family Guyban is utaltak rá :D

Másik a pénz, amivel tuti csinálnak valamit, hiszen a bejelentésben az volt hogy "pursuit of the almighty-dollar". Valószínűleg sokkal több mindenre lehet majd költeni.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 10. 19:43

az jó lenne...befejeztem a játékot mindenféle csalás nélkül kb 600 ezer dollárom lett és nem tudtam mire költeni...ruha kevés van benne...kocsit venni nem tudsz...más nincs!Minden kaja pia 1dolcsi...had költsem,pazaroljam ha van :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 05. 10. 19:57

A iv ben az volt a baj, hogy egy idő után minden könnyen elérhetővé válik. Szóval veszek 300 lőszert aztán csak öldöklés.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 05. 10. 20:11

ez most egy hirtelen jött ötlet de szerintem jó lenne az a megoldás is ha küldetéseket kellene venni!Pl az egyik fejes csak akkor foglalkozik veled ha valami pénzt befektetsz a munkálataira...pl a kocsi amivel elviszed a többieket meg kell venni valahova...mert a lopott felhívja a figyelmet!Vagy információt kell vásárolni emberektől hogy hol található meg ez meg az!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gege » 2012. 05. 10. 22:23

Általában szívességért vagy pénzért dolgozol, tehát nonszensz lenne, ha még neked kéne fizetni is. Bár a GTA IV-ben a Tom Goldberges küldinél venni kellett egy 1000 dolláros öltönyt.

Lezárt