Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 30. 13:21

dani.szentgali írta:Igen srácok,én is remélem,hogy fog mozogni a kormány.bodom26:Azt a belső nézetet annyira nem tartom én sem jó ötletnek.Nem azt mondom,hogy rossz lenne,de nekem biztos fölösleges lenne,nem használnám annyira.Bár attól még benne lehet,mert lehet,hogy másnak/másoknak meg tetszene.A GTAIV-be is volt ilyen belsőnézet a taxiban,ott végül is egész jó volt,meg a helikoptertúrán is belülről csodálhattuk a várost.Szóval annyira mégsem lenne rossz,mint ahogyan azt fentebb írtam,de a R* szerintem sem fog ilyen belsőnézetet csinálni,autóban sem biztos,de gyalog 100%,hogy nem mennek át COD-ba.
Még az kéne, hogy átmennyenek COD-ba.:(

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 30. 13:42

FPS kamera nekem sem kell. De kamionba számomra azért lenne jó, mert sokat vezettem már élőben is, kipróbálnám milyen Los Santos-ban is! :cool: Például az nekem jó lenne, ha csak a kamionokat, buszokat mutatná belső kamerával is, de a többi jármű maradna a régi kameraállásokkal. De, mint mondtam szerintem úgy sem lesz belső kamera.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 20:44

Remélem nem lesz olyan mint a GTAIV-ben volt, hogy ugye Niko orosz volt(és így a környezetében élők is oroszok voltak).
De ne legyen már az, hogyha a főhősünk orosz akkor az egész városban(Liberty City/ America) csak oroszok legyenek(szinte). Meg pl. Roman 1. háza mellett, pont 1 orosz bolt volt.
Remélem ez azért változni fog, hogyha bármelyik főhős is "külföldi" lenne.
Ez nem nagy hiba, de ez csak a saját véleményem.:)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:46

Ez mondjuk jogos, egész sok orosz volt. De végülis ezzel szerintem nincs sok baj.. :) de hát végülis ez a te véleményed.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 20:47

Luszie írta:Ez mondjuk jogos, egész sok orosz volt. De végülis ezzel szerintem nincs sok baj.. :) de hát végülis ez a te véleményed.
Nincs vele baj, tökéletes volt így is a játék, de azért kicsit fura volt, hogy mindenki oroszul hablatyolt nekem!:)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:51

Hát igen, rendes amerikai kb alig volt. Vagy kubai négerekkel volt tele a város, vagy japánokkal, vagy oroszokkal. minden volt csak kb majdnem az alap lakosság maradt el. Megnézed hogy milyen csoportok vannak LC-ben, akkor kb annyi féle van, hogy már azt is nehéz elképzelni, hogy ezek mellé még hogy fértek oda az amerikai emberek. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 01. 10. 20:29

Dave írta:Remélem nem lesz olyan mint a GTAIV-ben volt, hogy ugye Niko orosz volt(és így a környezetében élők is oroszok voltak).
De ne legyen már az, hogyha a főhősünk orosz akkor az egész városban(Liberty City/ America) csak oroszok legyenek(szinte). Meg pl. Roman 1. háza mellett, pont 1 orosz bolt volt.
Remélem ez azért változni fog, hogyha bármelyik főhős is "külföldi" lenne.
Ez nem nagy hiba, de ez csak a saját véleményem.:)
Téves. Niko szerb, és rajta kívül csak két-három szerb van a játékban, Roman, Florian és Darko. Két orosz van, Faustin és Dimitri. Ezzel véget is ért a lényeges a kelet-európai szereplők sora, írek, olaszok és amerikaiak vannak még, és egy-két más alak. Mivel a kelet-európai bevándorlók Broker déli részén élnek, ott vannak erre utalások, boltok, bárok, stb., de többnyire csak ott találsz.

Egyébként a Russian Shop eredetileg Binco lett volna.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 10. 20:47

Visali írta:
Dave írta:Remélem nem lesz olyan mint a GTAIV-ben volt, hogy ugye Niko orosz volt(és így a környezetében élők is oroszok voltak).
De ne legyen már az, hogyha a főhősünk orosz akkor az egész városban(Liberty City/ America) csak oroszok legyenek(szinte). Meg pl. Roman 1. háza mellett, pont 1 orosz bolt volt.
Remélem ez azért változni fog, hogyha bármelyik főhős is "külföldi" lenne.
Ez nem nagy hiba, de ez csak a saját véleményem.:)
Téves. Niko szerb, és rajta kívül csak két-három szerb van a játékban, Roman, Florian és Darko. Két orosz van, Faustin és Dimitri. Ezzel véget is ért a lényeges a kelet-európai szereplők sora, írek, olaszok és amerikaiak vannak még, és egy-két más alak. Mivel a kelet-európai bevándorlók Broker déli részén élnek, ott vannak erre utalások, boltok, bárok, stb., de többnyire csak ott találsz.

Egyébként a Russian Shop eredetileg Binco lett volna.
Tudom, hogy binco lett volna.:)
Azért, köszi a részletes ismertetést.:D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 21. 17:05

Jók lennének rendes, durva viharok, nem csak kis eső, és villámlás. Erős szél, faágak és levelek sodródása az utakon, heves eső, hangos mennydörgések. Valami igazán durva viharok, amire azt mondod, hogy na ez IGEN! Szerintem meg tudnák oldani, a kérdés, hogy akarják-e, vagy eszükbe jut-e.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 21. 18:18

Dave írta:Remélem nem lesz olyan mint a GTAIV-ben volt, hogy ugye Niko orosz volt(és így a környezetében élők is oroszok voltak).
De ne legyen már az, hogyha a főhősünk orosz akkor az egész városban(Liberty City/ America) csak oroszok legyenek(szinte). Meg pl. Roman 1. háza mellett, pont 1 orosz bolt volt.
Remélem ez azért változni fog, hogyha bármelyik főhős is "külföldi" lenne.
Ez nem nagy hiba, de ez csak a saját véleményem.:)
A GTA IV egyik legfőbb témája a bevándorlók voltak. Oroszok viszont nem voltak mindenhol. Csak Hove Beach volt az a hely ahol a lakók nagy része orosz volt. A többi részen nem is lehetett nagyon oroszokkal találkozni

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 21. 19:04

Én annak örülnék nagyon ha a játék folyamán lehetne nagyon sok féle barátnőnk,akikkel lehet smárolni,meg hancúrozni. (Megnézném Trevor hogy leckézteti meg a csajokat XDDD)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 21. 19:09

Akkor nem fogsz örülni, mert a GTA V-ben nem lehet csajozni!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 21. 19:29

Történetben attól még lehet, hogy Trevor is fog csajozni. Meg az, hogy nem lehet csajozni, az nem zárja ki, hogy lehessen barátnőd, és mehess randizni. Hiszen Michaelnek ott a felesége, Franklinnek meg az a csaj talán a barátnője. És Trevor... Neki maradnak a prostik, ha már GTA :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 21. 19:32

Szerintem ilyen értelembe véve sem lehet majd Franklinnek illetve Michael-nek. Egyetlen "szexforrást" (ez csúnya kifejezés tudom, főleg egy lánytól) de csak egy örömlány ad majd. Legalábbis szerintem ezt így értették.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 21. 19:37

Bár nem szoktam csajozni a GTA-ban, általában csak képességekre megyek, mert amúgy halál unalmas, de remélem, hogy el lehet vinni az asszonyt majd randira. Azért minimum fél órát kitolná a játékidőt kis szórakozásnak. Úgyhogy remélem, hogy tévedsz, de sajnos valószínűleg nem. Majd meglátjuk...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése