[Új] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 25. 07:38

A frissítésekhez csak annyit tennék hozzá, hogy nem kötelező telepíteni azokat, de érdemes, mert jelentkezhetsz be addig a PSN fiókodba. A gépet meg úgy szoktam kikapcsolni, hogy PS Gomb --> Quit The Game --> Aztán a játéknál háromszög --> Remove Disc (de ha super slimed van mindegy szerintem) --> Turn Off System. A lemez kiszedését kihagyhatod.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 12. 25. 09:53

NikitaDragovich írta:
wantoo írta:Viszont ha lejár a tagságod, akkor a játékokkal sem tudsz többet játszani.
Ez érdekes, kb. 5-6 héttel ezelőtt aktiváltam egy 14 napos PS Plus kódot, mindazonáltal még mindig tudok játszani a játékokkal, pedig már 6 hét eltelt az aktiválás óta. :lol:
Annyi történt, hogy a rendszer valamiért nem észlelte, hogy lejárt a PS+ tagságod. Idővel majd észlelik és letiltanak a játékaidról. Azt viszont nem tudom, az hogy, "kihasználtad" ezt a hibát jár-e majd valami büntivel. Ennek érdemes lenne utánanézned.
Egyébként szerintem csak az ingyen játékokat tiltják le PS+ tagság lejárta után. esetleg neked nem kedvezményes (de nem ingyenes) és fizetős játékaid vannak PSNről?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 25. 10:38

Igen, csak az ingyenes játékokkal nem játszhatsz. A kedvezményesen vásárolt játékokkal játszhatsz az után is, miután lejárt az előfizetésed.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 25. 12:22

Valakinek leesett már a hó Los Santosban és Blaine Countyban?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 25. 14:38

Csak multiba van!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 26. 18:16

Sajnos azóta már én is rájöttem. -.- Szavamra mondom, fogalmam sincs miért csinálja ezt a R* egy alapvetően singleplayer játéknál. Mi a francért nem gondolnak arra is, akik nem COD-ként meg Battlefieldként akarják használni a játékot (tehát nem csak és kizárólag multira)?! Elhiszem, hogy jobban karban kell tartani az Online-t, mint anno a GTAIV-nél, ezzel nincs is semmi baj, egyet is értek vele, de az Online fejlesztései már-már a szingli élményének a rovására mennek. Van egy olyan érzésem, hogy a R* azért akarja egyfolytában a multit nyomatni, mert a jövőben a többezer forintos DLC-k 98%-át az Online-ra akarják kiadni. Ezzel az "agyonmultizással" már kezd kicsit átmenni a játék COD-ba, vagyis inkább COA-ba, Call Of Auto-ba. Komolyan mondom, mostanában az Activision és a Treyarch együttvéve nem ugrál annyit a multin, mint a R*. Ez csak azért szomorú, mert gyorsan elfelejtették, honnan jöttek ezzel a sorozatukkal. -.- :(

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 12. 26. 20:59

Nekem több millám van a hackerek miatt :(

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 26. 22:05

Niko: az rossz?
am nekem 1 napig volt hó többet nem...

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 12. 27. 07:27

Örülök hogy van pénz de nem így akartam szerezni de hogy rossz-e vagy nem ezt csak te döntöd el

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 27. 07:44

Rossz, mert egyrészt ha tudod, hogy sok pénz van nálad, akkor kevesebb versenyen, munkán veszel részt. Ráadásul a Rockstar valamelyest szűri a hirtelen született milliomosokat, úgyhogy érdemes átpakolni a nem túl tisztán szerzett vagyont egy másik karakteredre, és addig szépen békén hagyni azt.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 27. 09:24

És hogy lehet ,,átpakolni" ?
Mert ha kapnék egy 100 millàst akkor nem tudnám mit csináljak :/

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 12. 27. 12:59

Kérdés: lehet a játékban csajozni? Ha igen akkor hogyan? És van a játékban konditerem?

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 27. 13:05

Franklin465 írta:És hogy lehet ,,átpakolni" ?
Mert ha kapnék egy 100 millàst akkor nem tudnám mit csináljak :/
Mivel a banki számla közös az összes karaktered között, ezért első lépésként beteszed számlára a kapott összeget, majd az általad nem használt, pénzeszsák karaktereddel kiveszed, és hagyod addig, amíg nem tesznek valamit ellene a fejlesztők. Érdemes lehet írni is nekik ez ügyben.
Stan98 írta: Kérdés: lehet a játékban csajozni? Ha igen akkor hogyan? És van a játékban konditerem?
Nem lehet csajozni, viszont örömlányokat felszedhetsz a város adott pontjain. Nem nehéz felismerni őket, mert többnyire egy helyben állva várnak a kuncsaftokra.

Konditerem sincs. Az erő statisztikádat úgy húzhatod fel, ha sok sporttevékenységben veszel részt (tenisz, golf, triatlonok), illetve ha sokszor keveredsz bunyókba.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 27. 14:00

Shotgun írta:
Franklin465 írta:És hogy lehet ,,átpakolni" ?
Mert ha kapnék egy 100 millàst akkor nem tudnám mit csináljak :/
Mivel a banki számla közös az összes karaktered között, ezért első lépésként beteszed számlára a kapott összeget, majd az általad nem használt, pénzeszsák karaktereddel kiveszed, és hagyod addig, amíg nem tesznek valamit ellene a fejlesztők. Érdemes lehet írni is nekik ez ügyben.
Stan98 írta: Kérdés: lehet a játékban csajozni? Ha igen akkor hogyan? És van a játékban konditerem?
Nem lehet csajozni, viszont örömlányokat felszedhetsz a város adott pontjain. Nem nehéz felismerni őket, mert többnyire egy helyben állva várnak a kuncsaftokra.

Konditerem sincs. Az erő statisztikádat úgy húzhatod fel, ha sok sporttevékenységben veszel részt (tenisz, golf, triatlonok), illetve ha sokszor keveredsz bunyókba.
Ne haragudj, hogy kijavítalak, de lehet csajozni a játékban. ;) Elmész a sztriptízbárba, ott vannak egyes táncosok, akiknek ha pénzt dobálsz, miközben táncolnak a porondon, vagy hátramész velük privát táncra és közben fogdosod, simogatod őket és flörtölsz velük, akkor megnő a "like" meterük, és ha maxra kitolod a lájk métert, akkor néhány táncos (nem mindegyik, van akinél kiírja a gép, hogy nem megy házhoz) megkérdezi, hogy el akarsz-e menni hozzá a házába a privát tánc után. Ezután csak meg kell várnod a tánc végét és utána megnyomnod az X gombot (PS3-mon) és ki kell menned a klubból, majd a klub mögött fel kell szedned a csajt egy kocsival. Ezután a GPS elvezet a házához, majd pont úgy keveredhetsz vele konjugációba, ahogyan Michele-lel a GTAIV-ben. Ezután végighallgatod a "mennyei hangokat", majd az adott karaktered kimegy a házból és a csaj száma automatikusan mentődik a játékbeli mobilodra. Ezután bármikor felhívhatod a csajt, hogy lenne-e kedve egy kis unga-bungára az ágyban. Szóval igenis lehet csajozni a játékban. ;)

Konditerem van a Del Perro Beach-en, de nem lehet használni, mint anno a San Andreasban. :(

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [Új] Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 27. 14:34

Igen, a pillanat hevében megfeledkeztem a booty callokról. :D

Szóval egyik-másik csajjal haza lehet kocsikázni a sztriptízbárból. :P

Válasz küldése