Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 27. 18:30

Kiscserko írta:
Cseszneki írta:
Dave írta:Visszatérve a témához nekem nem tetszett a házrablós küldetés, de ha akarják akkor visszatérhet én nem lezsek tőle szomorú! :D
Legyen csak benne. Minél több a mellékküldetés annál jobb
Egyetértek. Attól, hogy azt mondták, inkább jobb kevés jó, mint sok rossz, azért ne érjék csak be 5 darabbal.
Ez az inkább kevés jó szöveg amúgy elég béna. Egy óra alatt én egy csomó jó mellékküldetést kitudnék találni. Pedig én aztán nem vagyok játékfejlesztő

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 04. 27. 18:41

Ha írnak utána, már nem lehet törölni. Ezért kéne egy összehangolt akció.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 27. 18:51

Szerintem meg várjunk az akcióval, a moderátorok úgyis kitörlik majd.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 27. 18:53

Cseszneki írta:Ez az inkább kevés jó szöveg amúgy elég béna. Egy óra alatt én egy csomó jó mellékküldetést kitudnék találni. Pedig én aztán nem vagyok játékfejlesztő
Az biztos, én is ki tudnék találni egy csomót, de azért időbe telik nekik ezeket meg is valósítani. Meg szerintem néha nem is erőltetik meg magukat, és eldobnak pár jó ötletet.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Ragnar
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 22:21

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Ragnar » 2013. 04. 28. 00:04

A nem odaillő és off hozzászólásokat töröltem.
Kérlek tartástok tiszteletben a szabályzatot.
Rockstar69 nem akart megsérteni senkit, mégha vétett is a szabályzat ellen. Viszont azt is meg kell jegyeznem, hogy azt se látom helyénvalónak, hogy néhányan kissé piszkálták és ebből kifolyólag szópárbaly keveredett ki.

Nyugodtan beszélgessetek tovább. "Álmodozás" :)

Üdv.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 04. 28. 08:26

Tényleg nem akartam megsérteni senkit, nem tudtam, hogy itt bárki is a bünözök oldalán áll! Ezért tart itt az ország, mert még azon vitatkozunk, hogy létezik-e ez a próbléma. És a Parlamentbe is ez megy a helyett, hogy a megoldásával foglalkoznának. Ha keresztül mentetek/mennétek azokon, mint Én, Ti is másként látnátok ezt! Én nem szeretnék mást, csak nyugalmban élni, de egyesek ezt nem hagyják. "Sajnálom, hogy becsmérelni mertem ezeket az embereket. Tuodm, ök is hasznos tagjai a társadalomnak... Lehet tegnap az jött le, hogy az összes romát utálom, de ez nem így van! Amúgy nem kéne leugatni, meg megutálni, csak azért mert nem egyezik a véleményünk valamiben. Én se utálom e-miatt Noxius-t!

Vissza térve az álmodozáshoz: Remélem, hogy lesz olyan motor a GTA V-ben, mint a TBOGT-ban a Police Bike. Jó lenne vidéken túra motorokkal csapatni!

Kérlek ennyire se folytasd...ha nem lett volna ez a két sornyi on-topik szöveg a hsz-en belül már figyelmeztetés lett volna belőle, csak szólok. (Ragnar)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2013. 04. 28. 08:53

Az jó lenne! :D Az lenne még jó hogyha lehetne venni tabletet,laptopot,számítógépet.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 28. 10:27

Szerintem felesleges lenne. Azért ezek nem adnak akkora izgalmat egy játékban mint a valóságban. A telefonjuk érintőképernyős lesz, és azon lehet majd olyasmi dolgokon művelni mint a mai érintőképernyős telefonokon, de a Tablet-t feleslegesnek tartom, és igazából a gépet is, mert úgyis lesz internet kávézó :) Max pár küldi erejéig kell majd csak -ha kell- meg e-mail-ekre válaszolgatni, de mondták asszem hogy e-mail-ezni majd telóról is lehet majd. Tehát lehet hogy számítógépek használata nem is lesz majd lehetséges a játékban.
Én nagyon sok féle járművet szeretnék. Sok is lesz.. de remélem nagyon sok féle lesz, és remélem mostmár elfelejtik azt hogy egymás után 4-5 ugyanolyan kocsi jön (vagy ha a Star Junction térre gondolunk: 10-15 taxi egymás után). Nem volt valami változatos a kocsik sorrendje..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 04. 28. 11:16-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 28. 10:35

Ott a realitás dukált. New York leggyakoribb autója mindenképp a sárga taxi és nagyon gyakori még (talán a harmadik) a Schwartz-taxi is. Sok a taxi magyarán :)
Persze én se szerettem egyik GTA -ban sem, ha beülök egy kocsiba, és attól fogva minden második kocsi olyan lesz, mint amilyenben ülök. Nem is beszélve a leparkoltakról. Remélem, hogy az V -ben kiküszöbölik ezt a hibát.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 28. 13:23

NoxiousEnterprise írta:Ott a realitás dukált. New York leggyakoribb autója mindenképp a sárga taxi és nagyon gyakori még (talán a harmadik) a Schwartz-taxi is. Sok a taxi magyarán :)
Persze én se szerettem egyik GTA -ban sem, ha beülök egy kocsiba, és attól fogva minden második kocsi olyan lesz, mint amilyenben ülök. Nem is beszélve a leparkoltakról. Remélem, hogy az V -ben kiküszöbölik ezt a hibát.
Engem a régebbi részekben nem zavart ez a hiba, mert ennek köszönhetően lehetett a ritka járműveket meg sportkocsikat megszerezni (pl a GTAIV-ben az Infernust). :D A GTAV-ben viszont azt hiszem, lesz bőven sok sportkocsi Michaelnek és a gazdagabb városnak köszönhetően, így ezt a dolgot a realitás kedvéért szerintem is elfelejthetik.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 28. 13:25

Mondjuk tényleg, ha egy nehezen megszerezhető kocsit az előbb zúztál össze, jó volt, hogy könnyen lehetett szerezni újat.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 28. 13:31

Persze relatív, hogy mennyire könnyen, mert Infernust még így is nehéz volt a IV -ben szerezni :D
Én a fejleszthető fegyverekben, vagy többrétegű ruhákban reménykednék még.
Guess who's back!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 28. 13:50

Attól függ melyik EFLC részben nézzük. A TBOGT-ben nagyon sok volt. Biztos Michael környékén is lesz jópár.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 04. 28. 13:51

Jep, aláírom. De most a IV -ről volt szó :) Remélem, hogy valamivel normálisabb garázs megoldás lesz, mondjuk annyit állíthatsz be, amennyi odafér, vagy kerekek számától függ, stb.
Meg aztán a másik dolog, aminek én személy szerint örülnék, az a fejleszthető, és karakterenként különböző közelharc lenne. Lehetne mondjuk Trevor egyik speciális támadása (mint igazi parasztnak :)) egy jókora parasztlengő, vagy lábtaposás, telitalpas rúgás, stb. Michael mozoghatna kicsit darabosabban, mondjuk főleg hasra támadva, sok könyökléssel és irgalmatlan térdes ágyékrúgásokkal, Franklin pedig gyorsan, dinamikusan, sok kisebb ütéssel és rúgással.
Guess who's back!

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 04. 29. 16:50

Én azt szeretném ha úgy lenne megoldva hogy pl Franklinnel mondjuk Rocksford Hills-ben kell kocsit lopni és megvan adva egy zóna és ebben a zónában kutasd fel a kocsit és pl találkoznál Michaellel akkor ne csak minthe levegő lenne elmenne melletted hanem odaszólna valamit hogy: Cső. Mizu? vagy esetleg megkérdezni hogy nem tudot hol van a sárga Super GT. De sajna nem látom valószínűnek
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Válasz küldése