Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2013. 07. 18. 23:50

Jajj Visali, nehogy már te kérj elnézést(akár az ő nevében is)!
Te eleget letettél az asztalra, meg amiket ebbe az oldalba befektettél azért az nem semmi! ;)
Nem is kell senkinek az elnézése, nem azért mondom, csak ne játszuk már, hogy "enyém az egész gtaplace website és játszom az eszemet, hogy én msot egy pár pixellel nagyobbra tudtam csinálni a prof.képemet,ő meg nem hahahaha"...-.-'
Még megérteném, ha őt sértő, mást sértő, rasszista, gusztustalan, nem GTA-val kapcsolatos, Nem Rockstargames-szel kapcsolatos vagy valakitől loptam volna a képemet, DE egyiksem. Most én nem akarok vitázni(amit nem én kezdtem, én viccesen fogtam fel, majd ő elkezdett kötekedni, szarozni stb.), de hagyni nem fogom magam.

Ui: Még amit szívesen megéznék, majd a gémben, hogy milyen késfelhozatal lesz. :$ *.*

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 19. 09:45

Ő kötekedett? Tényleg? Helyzetfelismerésed bámulatos, kedves barátom.
Guess who's back!

Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2013. 07. 19. 10:12

Igen, ő. Miért nem? A helyzetfelismerő képességed neked sem a legprofibb... :roll: De látom, már más is kezdi a kötekedést... :D :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 19. 10:19

Ugyan, nem kötekedés ez. Szerintem elég tisztességesen megkérdezte, hogy nincs-e problémád a profilképeddel, utána a te kérdésedre leírta, hogy mi a baj a képpel. Hol itt a kötekedés? Én nem látom? Én pedig egyáltalán nem látom, hogy kötekednék, pusztán leírtam és rendszereztem a problémát. Ebben tényleg nincs kötekedés, hiszen engem pusztán a jó szándék vezérelt, hogy elsimítsam a problémát, és hogy ne vádolják igaztalanul Rockstar barátomat.
Guess who's back!

Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2013. 07. 19. 10:34

Hát jó... akkor elkezdem leírni a folyamatot,MAGYARÁZATTAL, mivel látom nem sikerült felfogni Rockstarral a társalgásunkat :)

Írtam egy "vágyat" az Álmodozás topicba(mert tudod ez erre van) ő erre válaszolt, hogy milyen stílusban azt haggyuk.
Ezután már egyből, hogy én nem akarok-e prof.képet cserélni?!?!... Én erre viccesen válaszoltam(ő flegmán, erre vannak a smiley-k, hogy írásban is átérezzük a másik hangulatát,hangsúylát!) ÉS NEM mondtam, hogy nem cserélném le, mert lecseréltem volna, csak kíváncsi voltam, hogy miért tegyem. Utána te jöttél, hogy egy nyomott golfautó az egész. Majd elmondtam, hogy nem is cserélem le, mert Nekem ÍGY tetszik(te se veszel le egy ruhát az utca közepén, mert valaki azt mondja, hogy neki nem tetszik,mert pl. igénytelen...). Utána egyből leigénytelenezte, meg hogy hülyén néz ki.
Ja és itt írtad le hogy a barátod az előző hozzászólásban, szóval elég valószínű, hogy bármilyen jó lehetnék egyértelműen a barátod pártját fognád ;)
Na arról meg ne is beszéljünk, hogy ahogy néztem az adatlapját, 17 éves, több mint 11 évvel vagyok nála idősebb, van nekem elég dolgom, nehogy már ezen keljen izguljak, hogy egy 17 éves kisgyereknek nem tetszik a profilképem, azért álljon már meg a menet! (Bár, ha 45 éves lenne se nagyon érdekelne, hogy az ÉN profilképem kinek nem tetszik)
És jó lenne, ha már ezt tényleg befejeznénk és visszatérnénk a GTA V-höz...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 19. 10:55

Sajnálom, hogy Te sértésnek vetted ezt, nem ilyen szándékkal írtam, csak egyszerűen bántja a szememet. Nem azért mondtam, mert játszom magam, hogy admin vagyok meg enyém az egész GTAPlace. Ha nem lennék admin, akkor is szóltam volna. Az meg megint más dolog, hogy ki mennyit tette le eddig az asztalra, nem is értem, hogy jött ide. Én kb egy hónapja vagyok itt szerkesztő Visali viszont már 5 éve. VoorstedelijkeViking meg pont nem olyan ember, aki elvakultan véd valakit még, ha hülyeséget beszél is. Ami azt illeti voltak nézet eltéréseinek, de ezeken túl tudtunk lépni és normálisan beszélünk egymással. Remélem ez veled is így lesz! :)


Csináltam neked egy normálisabb változatot, bár még ez sem tökéletes. Ha akarod kicseréled, ha akarod nem.
Gyenge napok vannak...

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 07. 19. 10:57

Mindenki milyen feszült mostanában :O Biztos elmúlik ez a feszültség szept.17.-én :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 19. 11:03

Na de kedves vunit, bennem nincsen emocionális elfogultság! Pontosan felfogtam a dolgot, de megpróbálom elvenni a dolog élét. Életkorról, meg adatlapokról beszélve meg... Hát, remélem érted, hogy mire célzok, ha skrupulózus figyelemmel meg egzaminálod az enyémet is.
Nincs is bajom a válaszoddal, csak mint mondtam, kicsit próbáltam elvonni a feszültséget :)
Guess who's back!

Avatar
vunit12
Pogo, a majom
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. 07. 09. 19:59

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: vunit12 » 2013. 07. 19. 11:04

Rockstar69 írta:Sajnálom, hogy Te sértésnek vetted ezt, nem ilyen szándékkal írtam, csak egyszerűen bántja a szememet. Nem azért mondtam, mert játszom magam, hogy admin vagyok meg enyém az egész GTAPlace. Ha nem lennék admin, akkor is szóltam volna. Az meg megint más dolog, hogy ki mennyit tette le eddig az asztalra, nem is értem, hogy jött ide. Én kb egy hónapja vagyok itt szerkesztő Visali viszont már 5 éve. VoorstedelijkeViking meg pont nem olyan ember, aki elvakultan véd valakit még, ha hülyeséget beszél is. Ami azt illeti voltak nézet eltéréseinek, de ezeken túl tudtunk lépni és normálisan beszélünk egymással. Remélem ez veled is így lesz! :)


Csináltam neked egy normálisabb változatot, bár még ez sem tökéletes. Ha akarod kicseréled, ha akarod nem.
Tudod mit. Biztos hogy nem tettem volna ki az általad szerkesztett képet, amit most belinkeltél, de mivel én is azon szeretnék lenni, hogy ne legyen köztünk semmi probléma, és ha egy közös dolog felmerül majd Szept. 17. után, ami mind a kettőnknek szimpatikus a várva várt játékban, akkor azt mosolyogva tudjuk kibeszélni. :)
De kicserélem és köszönöm, egész jó lett(az enyémnél biztos jobb) ;)

VoorstedelijkeViking, ha jól értem arra célzol, hogy míg én korosabb vagyok Rockstarnál, te tapasztaltabb vagy nálam az időben ;) (bár kijelntettem,hogy még ha 45 éves lenne se zavarna :P) De ezt a részt nem is neked szántam, neked mást, amit szeretném, hogy feljtsünk el, ha te is együttműködsz ebben és veled is továbblépnénk :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 19. 11:21

Örülök, hogy kulturáltan megbeszéltük! :)
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 19. 12:28

Csak vicc volt, és egy szelíd utalás arra a tusra :) Persze, tőlem nyugodtan továbbléphetünk!
Guess who's back!

Avatar
Carl_Johnson
CJ zoknija
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. 07. 13. 19:59
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Carl_Johnson » 2013. 07. 23. 18:23

Térjünk vissza a GTA 5-höz
'''Grove Street. Home... At least it was before I fucked everything up."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 23. 18:27

??? :S
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 23. 18:30

HE?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 23. 19:02

Csak jelzem, hogy ott a dátum a hozzászólások mellet. Illetve amíg nincsen értelmes hozzászólás, addig nem kell írni, mert hogy-hogy nem ismét sikerült elkanyarítani a témát a pangástól és a GTAV -től. Csak gratulálni tudok! :)
Guess who's back!

Válasz küldése