GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 15. 23:51

Rockstar69 írta:Ma is jót multiztunk, annak ellenére, hogy nehézkesen haladtunk a heistekkel. Ma az új vadászhelikopterrel kellett megküzdenünk, amit 10-ből 10 alkalommal, több mint 3 km-ről leszedtünk sniperrel. Meg az volt a jó mikor ugyan ennél a feladatnál a Merrywatherösök úgy jöttek, mint az állat, és rendre leszorították az ellopandó teherautót a hídról. Szóval jó móka ez a heistezés, csak ez a sok fagyás belerondít, de ennek ellenére is jól szórakoztam.
Gonzales írta:Nem baj, elnézzük :D a flare gun-ost nem is tudtam, az mikor volt? :D
Rockstar: Valóban frankó nap áll mögöttünk, annyira, hogy én még a játék hibáit is hatásfokozóként éltem meg (egyfajta kényszerszünet). Az új heli imádnivaló darab, pláne akkor, ha farkasszemet nézek vele... XD
A nagy finálé holnap garantált. Amúgy meg köszönet itt is az élményért minden érintett félnek!

Gonzales: Az kérlek akkor volt, amikor veled, és egy másik haverral (elnézést, de nem ugrik be név... :S) egy kocsiban rohamoztuk a buszt, és váratlanul felrobbantunk. Azért, mert Narrator bácsi eleresztett egy... flaret, egyenesen hátsó ülésre. Esküszöm jobb ez a flaregun, mint egy gránát. Emberekre is hat amúgy. :D
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 16. 00:04

U.i.:
Azoktól pedig elnézést kérek még egyszer, akik a heistek közti szünetekben kértek segítséget/támogatást heisthez, vagy bármihez.
Remélem, mindenkinek sikere lett végül, a késôbbiekben viszont nem ússza meg senki a társaságom. :cool:
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
KillZZZzonee
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 01. 15:37

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: KillZZZzonee » 2015. 03. 16. 11:19

Rockstar69 írta:Ma is jót multiztunk, annak ellenére, hogy nehézkesen haladtunk a heistekkel. Ma az új vadászhelikopterrel kellett megküzdenünk, amit 10-ből 10 alkalommal, több mint 3 km-ről leszedtünk sniperrel. Meg az volt a jó mikor ugyan ennél a feladatnál a Merrywatherösök úgy jöttek, mint az állat, és rendre leszorították az ellopandó teherautót a hídról. Szóval jó móka ez a heistezés, csak ez a sok fagyás belerondít, de ennek ellenére is jól szórakoztam.
Persze hogy úgy jöttek, direkt sniperrel elkezdtem őket lőni a távolban, de nagy fun volt hogy lökdösték egymást :D
PSN ID: KillZZZZonee

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 16. 12:59

Srácok, én nagyon le vagyok maradva ezekkel a rablásokkal! Ti már a Humane Lab-ot rohamozzátok, míg én csak a Prison Break-et készítem elő. De már csak az utolsó küldetés van hátra, és utána jó esetben szabad lesz Rashkalovsky (remélem jól írom).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 03. 16. 16:39-kor.
Well look who's back

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 03. 16. 15:18

Arminho írta:Srácok, én nagyon le vagyok maradva ezekkel a rablásokkal! Ti már a Humane Lab-ot rohamozzátok, míg én csak a Prison Break-et készítem elő. De már csak az utolsó küldetés van hátra, és utána jó esetben szabad lesz Rashkalovsk (remélem jól írom).
Én nagyon szívesen segítek a Heistokban, a Prison Break-et már úgy is megcsináltam kétszer, úgyhogy abban már profi vagyok :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 16. 15:48

Arminho írta:Srácok, én nagyon le vagyok maradva ezekkel a rablásokkal! Ti már a Humane Lab-ot rohamozzátok, míg én csak a Prison Break-et készítem elő. De már csak az utolsó küldetés van hátra, és utána jó esetben szabad lesz Rashkalovsk (remélem jól írom).
Jaj, Arminho, én mit szóljak akkor? :D Ki lettem elvileg tiltva, lefagy a PS, mikor le akarom tölteni azt a rohadt frissítést, és csak egyszer csináltam meg a Fleeca jobot, egy olyan gyerekkel, aki beinvitált engem, tehát a házamban még mindig meg kell csinálnom a Fleecát vezetőként. Szóval én sokkal jobban le vagyok maradva. :( Mindegy. Végigjátszom a Beyond: Two Soulsot harmadszorra, utána pedig újra megpróbálom az Online-t. Lehet, hogy már normálisan tudok játszani...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 16. 16:16

Arminho írta:Srácok, én nagyon le vagyok maradva ezekkel a rablásokkal! Ti már a Humane Lab-ot rohamozzátok, míg én csak a Prison Break-et készítem elő. De már csak az utolsó küldetés van hátra, és utána jó esetben szabad lesz Rashkalovsk (remélem jól írom).
Armin mester, én is segítek neked, ma a végére érünk a Pasific Standard heistnek Rockstarral, KillZone-al, és Raptorral, holnaptól szabad vagyok, hétköznap 1630 környékétôl.
Ami pedig a leader-séget illeti, eddig csak a Fleeca heisten vagyok túl, ezen is szeretnék majd változtatni idôvel.
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 16. 16:17

Jaj nem tiltottak ki, ne aggódj már. Gondolom azért nem játszhattál, mert nem volt fent a legújabb patch. Amúgy már csak egy előkészítő küldi, és ki is rámolhatjuk a Pacific Standard bankot. Remélhetőleg ma este meg is lesz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 16. 16:18

Rockstar69 írta:Jaj nem tiltottak ki, ne aggódj már. Gondolom azért nem játszhattál, mert nem volt fent a legújabb patch. Amúgy már csak egy előkészítő küldi, és ki is rámolhatjuk a Pacific Standard bankot. Remélhetőleg ma este meg is lesz.
Rajtam nem fog múlni. :)
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 16. 16:22

NikitaDragovich írta:
Arminho írta:Srácok, én nagyon le vagyok maradva ezekkel a rablásokkal! Ti már a Humane Lab-ot rohamozzátok, míg én csak a Prison Break-et készítem elő. De már csak az utolsó küldetés van hátra, és utána jó esetben szabad lesz Rashkalovsk (remélem jól írom).
Jaj, Arminho, én mit szóljak akkor? :D Ki lettem elvileg tiltva, lefagy a PS, mikor le akarom tölteni azt a rohadt frissítést, és csak egyszer csináltam meg a Fleeca jobot, egy olyan gyerekkel, aki beinvitált engem, tehát a házamban még mindig meg kell csinálnom a Fleecát vezetőként. Szóval én sokkal jobban le vagyok maradva. :( Mindegy. Végigjátszom a Beyond: Two Soulsot harmadszorra, utána pedig újra megpróbálom az Online-t. Lehet, hogy már normálisan tudok játszani...
Nikita, a te csapatodban is benne vagyok, de lassan már sorszámot kell osztogatnom. Bár jó érzés lenne. :cool:
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 03. 16. 16:50

Mit megy a rinya? én még 1 heistet sem csináltam meg és semmilyen előkészületet.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 03. 16. 17:05

Thug life :)
Apropó... Van lehetőség arra hogy a legeslegeslegeslegeslegelső küldetést Online -ban (valami verseny) privat sessionban csináljam meg (ha majd egyszer kijön a játék PC -re :D)? Mert nem hiszem, hogy autóvezetési tudásom elég jó lenne a nyeréshez... :P
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 03. 16. 17:37

Véleményezném én is a Heist DLC-t. Először is kapja be a Rockstar! Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy ilyen fejlett, tehetséges szakértőkkel bíró játékfejlesztő cég, aki összehozott egy csomó szuper játékot, hogy nem képes normálisan, hibamentesen kiadni egy rohadt DLC-t??!! Ráadásul idejük is bőven volt rá, már másfél éve vár mindenki erre a kiegészítőre!! Erre mi történik??!! A lehető legbénább módon, teli bugokkal meg egyéb komoly hibákkal adják ki a legjobban várt kiegészítőt a népnek! És hibák alatt itt nem azt értem, hogy az első két-három napon nem működtek megfelelően a szerverek, ez természetes, hiszen nyilván túlterhelték a szervereket a kiéhezett játékosok. Itt azzal van a probléma, hogy még a tegnap kiadott patch ellenére is egy trágya az egész játék. És NEM csak az Online az érintett, hanem a sztorimód is. Kezdjük ott, hogy az új járművek valamilyen csoda folytán annak ellenére sincsenek sem a garázsban, sem a helikopterleszállón, sem a reptéren, hogy a játék a frissítés után kijelzi őket. Elmegyek akármelyik karakter garázsába, egyikben sincs benne a Heist DLC-vel érkezett tartalom. Se Hydra, se helikopterek, se új négykerekű! Egyszerűen nem értem, mi történik itt?! Aztán a sztorimód után ott az Online, aminél azért jobb a helyzet, de ott sem sikerült még a patch után sem láthatóvá tenni az új járgányokat a játékbeli internetes oldalakon, ergo nem lehet őket megszerezni. Nagyon remélem, hogy a Rockstar összekapja magát és a közeljövőben kiküld még egy patchet, ami (remélhetőleg) ezúttal fog is használni valamit, mert elég ideges leszek, ha nem nyomhatom Hydrával meg új harci helikopterrel a sztorimódban!

A fenti "apróságoktól" eltekintve egyébként nem lesz rossz ez a DLC. Tegnap végigvittem egy Heistet (legalább a DLC középpontjában álló tartalom működik, hurrá... -.- ) és azt kell mondjam, hogy nagyon tetszett! Végre vittek valami újat a játékba, amire már nagy szükség volt. Szóval, ha nem csúsztak volna el a banánhéjakon és kicsit normálisabban, kevésbé hanyag módon oldották volna meg az új járművek játékba integrálását, akkor most nagy piros pontot adnék a Rockstarnak, a járművek elcseszése miatt azonban ki vagyok bukva rájuk, mert így számomra 50%-ban öröm és 50%-ban csalódás ez a DLC.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 16. 20:45

Fúj ez az utolsó heist. Hánynom kell. Kajak, ha valaki elkezdi az utolsó rablást, készítsen maga mellé egy vödröt. Szükség lesz rá, főleg a menekülésnél. Ott döbben rá az ember, hogy az a rablás a gerinctelenség, a pénzéhség, és a pofátlanság ne továbbja.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 16. 22:05

Rockstar69 írta:Fúj ez az utolsó heist. Hánynom kell. Kajak, ha valaki elkezdi az utolsó rablást, készítsen maga mellé egy vödröt. Szükség lesz rá, főleg a menekülésnél. Ott döbben rá az ember, hogy az a rablás a gerinctelenség, a pénzéhség, és a pofátlanság ne továbbja.
Miért? Mi volt benne? :o Amúgy nem Trevor és Ron adja az utolsó heistet?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése