Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 01. 00:22

Ez nagyon jó lett :D, már alig várom a következő részt :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 01. 14:10

köszi :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 01. 14:49

Stan98 írta:köszi :D
Szívesen, folytatást mikor írunk? :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 01. 21:05

Hétfő 16.00 körül,lehet még Kiscserko is besegít :D de az ötleteket írd le pü-ben,mert nem bizti hogy a csetünkön elérhető leszek :S

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 02. 02. 05:20

Ez király lett :D várom a fojtatását !!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 02. 12:18

örülök,hogy tetszik :) pedig azthittem hogy nem sikerült olyan jóra :)

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 02. 02. 13:46

Pedig ebben tévedsz, nagyon jó lett!
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 04. 00:23

Sajnálom, egyszerűen nincs ötletem, majd a következő részbe megpróbálok segíteni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 02. 04. 03:25

Stan98 írta:örülök,hogy tetszik :) pedig azthittem hogy nem sikerült olyan jóra :)
Pedig nagyon jó lett ! :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 04. 17:53

Sajna Kiscserko nem tudott segíteni (remélem majd a kövi részben csatlakozik)...de GTAKING-nek köszönöm a nagyszerű segítséget :D (mellékesen: a mai rész elkészítésével elérkeztünk a történet 1/3-hoz,tehát ez nagyon fontos epizód lesz, a sztori 1.fejezet ezzel fog befejeződni...) Amúgy mivel kevés volt az időm,így nem lett olyan hosszú az epizód,de talán megteszi...(amúgy csaka sok enter miatt tűnik hosszúnak)

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 20.rész: Vissza a halálból
By: Stan98 & TheGTAKING


1 hét telt el a Vice city-s randalírozás óta. Vice városa romokban hever. Az emberek nagy része behódolt Mr.Krakken csapatának,a többieket (akik nem hódoltak be) vagy megverték,megkínozták,vagy pedig megerőszakolták. Közben a Kubai banda és a Haitisek csapata egyretöbb taggal bővült. A katonaság elhagyta a várost,egyszerűen képtelenség volt elbánni ennyi emberrel.

Mr.Krakken: -Muhahahahaha!!! Miénk a földkerekség egyik legerősebb bandája. Semmi se tud minket megállítani.
Armando: -Még az F.B.I. és a katonaság is végleg ki lett füstölve a városból! Legyőzhetetlenek vagyunk!!!

Közben a londoni reptéren volt Robert és Jack,mivel vissza kellett menniük Vice citybe. Robert felhívta Niko-t:

Robert: -Niko! Hallgass ide! Te vagy a bandavezető így neked kell megbeszélned a bandával ezt! Londonba azért jöttem Jackkel,hogy Osama Bin Ladent elkapjuk végleg,de sajna ő már nem volt a városban,így visszamegyünk Vice citybe! Tudom,hogy őrültség,de le kell számolni Rodrigo Burnerrel! Az F.B.I és a katonaság is most az egyszer megkegyelmez a csapatotoknak és segítenek leállítani az ellenséget,így együttműködnek velünk! Mi már londoni reptéren vagyunk,és nem sokára megyünk haza!
Niko: -Viccelsz!? Végre valami akció is lesz! Segítünk! Amúgy ez rendes az F.B.I.-tól és a parancsnoktól!

*lették a telefont*

Nikoék tutaján:

Michael: -Na ki hívott? Mi történt?
Niko: -Nos fiúk,lányok aza helyzet,hogy Roberték küldetése kudarcba fulladt! Visszamennek Vice citybe,ahol besegít nekik a katonaság és az F.B.I.! Megkért minket,hogy segítsünk nekik! Haza kell mennünk! Benne vagytok?
Michael: -Igen!
Tommy: -Egyértelmű!
Phil: -Persze!
Trevor: -Beaprítjuk a kis szaros Krakken gyereket meg a többi lúzert!

Mindenki beleegyezett a visszatérésbe,így egyenest nekivágtak az útnak. A tutajjal nem sokáig tudnának evezni így Afrikába mentek ahol repülővel fognak hazamenni.

Amikor Tommyék a repülőtérre értek,a londoni gép már 1 órája úton volt Vice citybe.

Robert: -Jack! Szerinted legyőzhetjük Rodrigot?
Jack: -Most hülyéskedsz?? Nem sok esélye van a dagadéknak...
Robert: -Hát végülis igaz..... egy katona a pofájába lő egyet aztán meg is döglik a szemétláda!

Afrikában:

Big Smoke: -Csak úgy mellékesen megjegyzem,hogy ha benne vagytok egy kis buliban,mehetnénk helikopterrel!
Mallorie: -De abba nem férünk el??
Big Smoke: -Nem is 1 helikopterre gondoltam :lol: A reptér közelében van egy direkt helikopterek részére készített le és felszállópálya. Ott dugig lesz a tér helikopterekkel,és 2 emberre jut majd 1 helcsi!
Johnny: -Fasza! Akkor mire várunk? Nyomás!

A helikopter-téren:

Mercedes: -Tommy! Miénk legyen a kék helikopter!
Tommy: -Ok

Tommy Mercedessel,Phil Nikoval,CJ Big Smokekkal,Mallorie Romannal,Johnny Mr.Forellivel,Victor egyedül,Michael Trevorral utazott. Mindenki felszállít és Niko helikoptere ment elöl. Michael közben Trevorral beszélgetett Nikoról:

Michael: -Trevor! Szerinted nem egoista kicsit ez a Niko?
Trevor: -Nos nekem nincs bajom vele,mindig ha a csapat veszekszik,megoldja a problémát. Miért neked nem szimpi?
Michael: -Nos,úgy gondolom túl nagy figyelmet kap. Szerintem inkább nekem kéne vezetni a bandát. Sokkal higgadtabb vagyok...
Trevor: -Hát ja,jobb lenne ha te vezetnéd,de ezt a csapat dönti el....

Közben Vice citybe leszállt Robert gépe. A repülőt Armando persze azonnal észrevette,és a reptérre sietett Krakkenékkel.

Niko helijében:

Niko: -Phil! Te mit gondolsz Michaelről?
Phil: -Szerintem egy vén farok.... :P
Niko: -Akkor ebbe egyetértünk....Neked se szimpi?
Phil: -Hát nem igazán....túlságosan nagy az arca...szerintem nem lenne jó vezérnek! Én örülök,hogy te vezeted a csapatot...
Niko: -Köszönöm,haver... :)

A VC reptéren:

Robert: -Te jó ég! :o
Jack: -Ez Vice city?
Robert: -Rodrigo nagyon elintézte a várost :S

Jack észrevett a reptéren egy őrt,aki a falhoz volt láncolva. Gyorsan odaszaladtak hozzá,és megkérdezték:

Jack: -Uram! Uram!! Hé! Keljen fel!
Őr: -ööööö.......ki..ki....kik....maa...mag....maguk??
Jack: -Jó szándékkal jöttünk! Ki tette ezt magával?
Őr: -Val.....valami......dag.....dagadt fickó!
Jack: -Gondoltam! Várjon,kiszabadítjuk!

Roberték amikor eloldozták az őrt, a helyszínre érkezett a katonaság és az F.B.I.

Robert: -Na végre egy kis erősítés!
Parancsnok: -Ez maradt VC-ből? Ki ez a vadállat?
Mr.Krakken: -Úgy vélem minket keres őrmester!
Robert: -ÁÁÁ Krakken és a bandája! Ti mocskos szarháziak! Miért kellett ezt tennetek??
Rodrigo: -Hát Robert,tudod ahol te vagy,ott mindent elpusztítok! Egy csótány vagy Robert! És meg foglak ölni!


Közben a helikopterek eléggé lehagyták egymást. Niko gépe nagyon előrement és már Vice citynél jártak Phillel.

Robert: -Sosem fogsz győzni! A gonosz mindig meglakol.
Rodrigo: -Ó tényleg? Akkor miért nem vagyok a sitten?
Jack: -Mert egy undorító féreg vagy! Nézz magadra! Úgy nézel ki,mint akit a disznók neveltek!
Armando: -Hehehehe....
Rodrigo: -Ne röhögjél te szolga!
Armando: -Ne pofázzál nekem!
Mr.Krakken: -Kuss ti idióták!!! Most nem egymást kell kicsinálni,hanem a híres Bock Robertet,aki megszégyenített téged Rodrigo!


Niko helikoptere meg is érkezett a helyszínre:

Parancsnok: -Á! a felmentősereg?
Niko: -Üdvözletem,őrmester!
Armando: -Szeva nyomi,mi a pálya?

Niko elővett egy Uzit és Armandora szegezte. Nem is tétlenkedett,egyenest a képébe! Armandot megsorozta és a golyók végeztek a nagyszájú Armando Mendezzel.

Mr.Krakken: -A rohadt életbe!

Krakken előkapott egy stukkert és lövöldözte az F.B.I.-t! Közben megérkezett a többi helikopter is,és oltári nagy balhé tört ki.

Michael: -Háhá! Ennyi telik tőletek?
Johnny: -Mi a szar? Csak ennyi megy?
Rodrigo: -Örülök a kérdésednek!

Néhány perc alatt annyi Haitis és Kubai érkezett a reptérre,hogy nem volt a helyszínen szinte kihasználatlan hely!
Kések,Baseball-ütők,kardok,láncfűrészek és fegyverek kéznél voltak mind az ellenséges bandáknál,mind Tommy csapatánál. A lányokat féltették a fiúk,így úgy döntöttek,hogy Victor Vance-l és Mr.Forellivel elmennek a világítótoronyba a partra,ahol majd figyelik az ellenséget. Victor azért ment oda,hogy megvédje Malloriet és Mercedest. Mr.Forelli közben a világítótorony aljában figyelte az eseményeket,és hogy legyen mivel védekeznie,vitte magával a lángszórót.

Már lassan 5 órája zajlottak a küzdelmek,de szerencsére Tommy csapatából nem vesztette életét senki,a Haitisek viszont fogyni kezdtek. Rodrigo annyira be volt tojva,hogy megpróbált észrevétlenül elfutni a leszállópályáról,és elmenekült a Haitis gettó felé. Persze Robert szemfüles volt és kiszúrta a menekülő dagadékot. Nem sokáig jutott el Rodrigo. A Cherry Chooper fagylaltgyárnál Robert majdnem elkapta,de Rodrigo bemenekült a gyárba. Robert is utánament,ám Rodrigo felment a tetőre,mire Robert beért a gyárba. Rodrigo úgy döntött nem menekül tovább,fent megvívja utolsó csatáját Roberttel. Arra számított,hogy egyikőjük meghal,és az szerinte Robert lesz. Robert felért a tetőre,ahol tisztességesen akarta legyőzni Burnert:

Robert: -Hé hájfej! Tisztességes párbajt akarok. Itt van 2 Katana. Egyikőnk meg fog halni a vágásokban. És az nem én leszek!

Robert megvárta míg Rodrigo elkezd menni felé. Rodrigo meg is tette a nyitólépést. Durván 15 perce kardoztak,de eddig csak Robert kapott néhány kisebb vágást. Azonban Rodrigo csak egy pillanatra nem figyelt és Robert levágta a dagadt férfi kisujját.

Rodrigo: _ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Te mocsok!!! Ezért most kinyírlak!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Robert: -na gyere dagifiú!

Rodrigonak csak a szája járt inkább megpróbált elfutni. Ekkor hirtelen egy Hunterből kiugorva egy régi barát tért vissza. Mindenki azt hitte meghalt,de mégse! Dwayne Forgie volt az!!!! Leugrott gépből és meglőtte Rodrigo vállát. Robert tátott szájjal figyelte a visszatérőt,és meg se bírt moccanni. Rodrigo azt válaszolta a 2 ellenfelének:

Rodrigo: -Azt hiszitek nyertetek,mi???
Dwayne: -Meghalsz te patkány!!!!
Rodrigo: -Nem hinném...

A gyár aljáról felszállt egy helikopter és Rodrigo gyorsan bele is ült. Egy Kubai vezette a gépet,és elmentek a reptérre,hogy felvegyék Krakkent.
A reptéren Krakken gyorsan beszállt és elrepültek a Vice cityből!

Közben Robertéknál:
Robert: -Dwayne! :o Te mit keresel itt? Nem haltál meg??
Dwayne: -Nos,igazából kómába voltam. A kórházból 2 napja engedtek ki,és egyből ide kellett jönnöm. Tudtam,hogy itt lesztek és örülni fogtok nekem. De amúgy hol vannak a többiek? Milyen kalandjaitok voltak azóta,mióta nem voltam köztetek?? Mesélj!
Robert: -Nos Dwayne, a fiúka reptéren vannak,küzdenek a Haitisek és Kubaiak ellen. Örülök,hogy újra itt vagy! :D Menjünk segítsünk Tommyéknak,aztán majd mesélünk! Amúgy végre meg van Michael is!
Dwayne: -Na,az baró! :D

Dwayne és Robert siettek vissza a reptérre,ahol Tommyék már a banda nagy részét kifüstölték....Vajon Mit fognak reagálnia többiek Dwayne visszatérésére? Vajon Vice city végre szabad város lesz? Esetleg Trevor totál kicsinálja a Haitis és kubai erőket???? Kiderül a következő részbe :P

TO BE CONTINUED.....

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 04. 18:35

Nagyon tetszik.:)
Michael VS. Niko.:D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 06. 17:04

Ez nagyon jó lett :D, Róbert kardozik Rodrigóval :D, áhh ez lett a kedvenc részem :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 06. 17:19

köszi dave és thegtaking :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 02. 06. 18:10

Egy technikai hiba azért van:
Szerintem logikusabb lenne, ha katana helyett mást írtnál, egyrészt ritka és drága, másrészt három év a legkevesebb, ameddig megtanulod használni, egy képzetlen embernek pedig esélye sincsen vele.
És gondolom a fiktív történetet erre is rá lehet húzni, de az már erős lenne :D
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 06. 20:14

Hát ez mondjuk igaz :) kössz a tippet

Válasz küldése