Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 31. 09:30

Íme itt a 12.epizód amit a sztori során először 2 segítővel írhattam meg! :D Köszönöm TheGTAKING-nek és lackoka-nak a segítséget! :) Talán ez az eddigi leghosszabb rész ( nagyon sok időbe telt megírni..) Reméljük tetszeni fog


Tommy,CJ és Niko kalandjai: 12.rész: Az alku
By: Stan98 & TheGTAKING & lackoka


A kínai férfi nem volt más,mint Kazuki Kasen,aki Liberty Cityben a Yakuza banda feje volt.

Niko: -Ki maga? És mit akar tőlünk?
Kazuki: -Nos uram,egy alkut kötnék önökkel.....úgy hallottam Roman Bellicet akarják kiszabadítani a börtönből.....
Mallorie: -Igen! Kérem segítsen nekünk!
Kazuki: -Nos az ajánlatom,hogy segítek maguknak kiszabadítani Romant! De utána elmondom a kérésemet...
Niko: -Legyen...


Kazuki és a banda bementek egy irodába,ahol a kínai csávó elővett egy térképet a területről. Elmondta,hogy kik védelmezik a börtönt és hogy,hogy juthatnak be. Kazuki terve tökéletes volt. Azonban a bandának fel kellett készülnie. Kazuki emberei Mallorie-t is kiképezték a fegyverhasználattal kapcsolatban. Egész napi gyakorlás után,az éj leple alatt útnak indultak. Ám ekkor Tommy és a többiek pazar hírrel szaladtak oda Nikoékhoz:

Tommy: -Niko! Niko! Remek hírünk van!
Niko: -Na és mi lenne az?
Trevor: -Meg van Michael háza :D
Phil: -És ezért miért jöttetek ide? Hiszen azzal vagytok megbízva,hogy felkutassátok....erre nekünk nincs időnk! Keressétek meg!
Trevor: -Te nekem ne parancsolgassál szaros gatyás!
Phil: -Nyugodj meg te idióta!
Niko: -Trevor! Nyughass! Most menjetek el a házhoz! De vigyetek valami fegyót,hátha csapda....
Trevor: -Rendben van! Amúgy ki ez a kínai?
Kazuki: Csing csáng csung!! Kazuki vagyok!
Trevor: -Ok.....


Trevor kapott Kazukitól egy Minigunt. Tommy,Trevor,CJ és Franklin visszamentek a házhoz. A lepattant kéróban azonban nagy meglepetés várt rájuk:

Giorgo Forelli: -hehehe.....mi a seggemet akartok ti itt kis rohadékok? Azt hittétek,hogy Michael itt van,mi?
Trevor: -Hol van a haverom te nyomorult gettós f*sz!?
Giorgo: -Azt én nem tudom....de a tervem tökéletes volt! Tudtam,hogy Michael Los Santosi házában megtalálod a levelet.....a fotót is én küldtem.....kerestem Michaelről adatokat,képeket a neten és sok mindent megtudtam.....tudtam,hogy ti kis pancserek ide fogtok jönni,ha Michaelnek adom ki magamat. Sonny unokatestvéremmel tökéletes tervet dolgoztunk ki. De kiderült,hogy ti patkányok megöltétek őt. És ezt én nem hagyom megtorlás nélkül!

Giorgo egy lángszórót szedett fel a földről,amivel elkezdett Trevorék felé menni. Trevor azonban nem szórakozott,és azonnal tüzet nyitott Giorgo-ra. Girogot eltalálta az egyik golyó,ekkora elkezdett mindent felgyújtani a lángszóróval. A fiúkat nem találta el a tűz. Giorgo üvöltözni kezdett,majd elhagyta a putrit és elmenekült valamerre. Tommyék azt hitték,hogy a srác totálisan berezelt,de nem így történt.....

Tommy: -Hát ez a majom hova lett?
Franklin: -Mint látod,elmenekült....remélem egyenlőre nem lesz dolgunk vele,mert ez kemény fickó. Utálom a Forelli fickókat!
Trevor: -Ja én is....de most,hogy a tökömben találjuk meg Michealt?
CJ: -Egyszerűen már elegem van....sosem találjuk meg Michealt....

*eközben Vladimiréknál*

Vladimir: -Na ez az a repcsi Randy?
Randy: -Igen,uram! De sejtésem szerint már nem tartózkodnak a gépen.....egész Pekingben elrejtőzhettek...
Vladimir: -Akkor keressük meg őket! És most az álruhát is vegyük fel!
Armando: -Egyetértek.

Vlad és Armando felvették az álcájukat. Mivel Randynek nem volt ruhája,így ő beült egy kávézóba és a laptopján keresett adatokat Niko bandájáról. Armando Peking Nyugati és déli részét,Vlad az északi és keleti részt kutatta át.

*közben Nikoéknál*

Kazuki: -Ez az az a börtön. Itt nagyon csendben kell átmennünk,különben nekünk annyi.....és vigyázzanak a kutyákra....rendkívül jó szimatuk van!

Nikoék,észrevétlenül elosontak a börtön hátsó részéhez,ahol volt egy kerítés. Azon nem tudtak átmászni,mert áram volt bele vezetve,így ásni kellet. Ásó nem volt náluk,így kézzel kellet megcsinálni. Amikor átértek,az egyik kutyás őr észrevette őket. A kutya ráugrott Claude-ra,akit úgy összeharapdált a kutya,hogy fejétől a talpáig vérben úszott....a kutyát Phil fejbelőtte és az állat életét vesztette. Dwayne a börtönőrt először hasbarúgta,majd annyira megverte,hogy a fickó belehalt a sérülésekbe. Sajnos Claude-t már nem tudták megmenteni,annyira súlyos sebeket kapott a kutyától. Nem volt,mit tenni,tovább kellet menniük.

*Tommyéknál*

CJ: -Hé maga! Nem ismeri ezt a fickót? -szólt CJ egy Kínai lányhoz.
Lány: -De ismerem. Ő jó barátom. Ő név Michael,nem?
CJ: -Igen! Megtudnád mondani,hogy hol találjuk meg?
Lány: -ÖÖ azt hisz ő lakik város másik felén....
Trevor: -Köszönjük! Amúgy maga honnan ismeri?
Lány: -Én lenni barát neki!


Tommyék elindultak arra,amerre a lány mondta nekik. Útközben viszont összefutottak Vladdal.

Vladimir: -Üdvözletem uram!
Tommy: -ÖÖ helló. Ismerjük egymást?
Vladimir: -Ó Tommy! Hát nem ismered mega jó öreg Vla.....dot? A büdös francba!
Tommy: Vladimir? Te alávaló patkány! Trevor! Lődd szét a pofáját!
Vladimri: -Mi? NE! NE!!
Trevor: -Nesze neked vén tróger! Ólmot a pofádba! Hehehe... :cool:


Trevor a minigunnal szitává lőtte Vladimirt,majd elindultak Peking túlsó felébe.....
Közben Nikoék a börtönben,minden erőt bevetve lemészárolták az őröket és kiengedték Romant. A kijáratnál azonban Giorgo Forelli várta őket néhány kigyúrt férfival:

Giorgo: -Na mi van?
Phil: -Rohadék!

A kigyúrt fickók egyike nekiment Philnek,majd a kitört egy bunyó...Kazuki Kasen találta a földön egy Machete-t és levágta az egyik fickó fejét,hogy mentse Philt. Eztán elmenekültek,mert Giorgo egy tucat benga férfit hívott a helyszínre....A bandának esélye sem lett volna,így hát szedni kellett a sátorfájukat.

Közben Armando idegen embereknek mutogatott fényképet Tommy-ról és Trevorról,hátha valaki felismeri őket. Egy 70 év körüli idős férfi felismerte Trevort:

Armando: -Ismeri ezt a férfit?
Öreg: -Igen ismerem. Régen együtt harcoltunk a katonaságban. Jó barátom volt,de már rég beszéltünk....
Armando: -Hmm....akkor segíteni megkeresni?
Öreg: -Jaj,fiam! Én szerinted 70 évesen még futkározok valaki után?
Armando: -Igaz....esetleg tud róla valami infót,hogy hogy bánik a fegyverekkel?
Öreg: -Igen! Én tanítottam ki! Gyere be hozzám egyet és elmondok mindent...

Bementek az idős ember házába. Armando nagyon meg volt lepve,hogy mennyi jelvénye volt a férfinak. Még parancsnokként is szolgált. Az egyik polcon észrevett egy képet,amin a férfi Trevorral van,és megkérdezte:

Armando: -Mikor készült ez a fotó?
Öreg: -Nem tudom,de most megtanítalak kesztyűbe dudálni te taknyos!

*az öreg elővett egy Pythont és Armando felé szegezte*
Armando: -Hé! Mi baja van jó ember?
Öreg: -Tudom ki vagy! Armando Mendez,a drogbáró! Most kicsinállak!
Armando: -Nem hinném!

Armando a golfütőt hozzávágta a férfihoz,és az idős ember összeesett.
Visszatérve Nikoékhoz,Kazuki elmondta az ajánlat másik felét:
Kazuki: -Meg kell ölnötök valakit a bandából!
Dwayne: -SOHA! Már így is Claude meghalt....mit akarsz még?
Kazuki: -Megölni valakit tőletek!

Dwayne agya annyira elborult,hogy teljes erejéből neki ment Kazukinak és az irodából kizuhantak az ablakon és 10 métert zuhantak. Mindkét férfi meghalt,és Niko teljesen ki volt készülve. Nem volt,mit tenni,elindultak ők is megkeresni Michaelt.....

TO BE CONTINUED

Kellemes,boldog Szilvesztert és SIKEREKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET kívánunk mindenkinek! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 01. 04. 18:50-kor.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 31. 10:01

Nagyon .........
Baró
És viszont neked is Stan98! :D
Meséltem már neked Trevorról?

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 31. 10:11

Zajlottak az események rendesen! Szegény Claude-ot sajnáltam. Szerintem nem gondolta volna, hogy egyszer egy kutya fog majd végezni vele. Vlad sem sokáig szívhatta a levegőt! Dwayne-t is sajnáltam, lehet ő lett volna, akit likvidálni kellett volna a bandából? Na, ezt már soha sem tudjuk meg.
Jó lett! ;)

Nektek is részeg Szilveszrert, és Boldog Új Évet! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 31. 14:52

Nagyon jó lett :D.
Mindenkinek boldog újévet és szilvesztert :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
tom
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2012. 06. 06. 14:11
Tartózkodási hely: budapest
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: tom » 2013. 01. 01. 13:28

jóó lett, a történet :lol: :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 02. 09:11

köszönjük :D

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 01. 03. 20:25

Stan98 írta: Giorgo Forelli: -hehehe.....mi a seggemet akartok ti itt kis rohadékok? Azt hittétek,hogy Michael itt van,mi?
Trevor: -Hol van a haverom te nyomorult gettós f*sz!?
Giorgo: -Azt én nem tudom....de a tervem tökéletes volt! Tudtam,hogy Michael Los Santosi házában megtalálod a levelet.....a fotót is én küldtem.....kerestem Michaelről adatokat,képeket a neten és sok mindent megtudtam.....tudtam,hogy ti kis pancserek ide fogtok jönni,ha Michaelnek adom ki magamat. Sonny unokatestvéremmel tökéletes tervet dolgoztunk ki. De kiderült,hogy ti patkányok megöltétek őt. És ezt én nem hagyom megtorlás nélkül!
Ez azt jelenti hogy nem is Michael írta azt a levelet?
És ezek szerint Michael nem is a Kínai negyedben van?
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 04. 18:49

Igen azt lackoka! :) Na íme itt az új rész! TheGTAKING-el dobtuk össze :D remélem tetszeni fog :)
Ezentúl az epizódoknak címet is adunk,hátha figyelemfelkeltőbb lesz! A régi epizódoknak is természetes lesz címük,ráadásul az 1.résznél hamarosan a karakterek is le lesznek írva,hogy könnyebb legyen eligazodni a szereplőkön :)



Tommy,CJ és Niko kalandjai: 13.rész: Hol is van Michael?
By: Stan98 & TheGTAKING


Niko felhívta Mallorie mobiljáról Trevort,mert sürgősen beszélniük kellett. Trevorék egy Palm Café nevű kávézóbanvártak Nikora,Romanra és Malloriera. Mind2 "osztagnak" volt mit megbeszélnie egymással. A kávézóban azonban ült egy férfi. Hogy ki is ő? Hát Randy,Vlad informatikusa aki semmit se tud főnöke haláláról. Randynek nagyon ismerősek a szomszéd asztalnál ülő Trevorék,akiket egy körözési plakáton látott. Randy nem habozott és azonnal felhívta a zsarukat. Közben Trevorék mit sem sejtve dumáltak 1-1 bögre kávé mellett:

Trevor: -Tök fasza lesz elmondani Nikonak,hogy kinyírtuk Vladot!
Franklin: -Fiúk! Látjátok azt a csávót a másik asztalnál?
Tommy: -Ja. Miért kérded?
Franklin: -Elég gyanús. Sokszor pillant ide......
Trevor: -Kit érdekel? Ha valami nem tetszik neki,akkor darált szart csinálok belőle.....
CJ: -Ja tesó! ne parázz már......


CJ "a falra festette az ördögöt",mivel egy csapat rendőr rohamozta meg a Palm Cafét. Lefogták a 4 bandatagot a rendőrök és ebben a pillanatban érkeztek meg Nikoék egy Taxival. Trevor,mint mindig,most is felkészült ilyen helyzetekre és ledobott egy füstgránátot,majd hátrafelé lefejelte az elfogóját. Mindannyian elszaladtak,de a rendőrök nem tétlenkedtek és azonnal követték őket. Mivel ez már nem volt gyerekjáték,így a katonaságot is beavatták a buliba a rendőrök. A banda egy sikátorban húzta meg magát:

Niko: -Mi a jó büdös francot csináltatok?
Tommy: -Khm....itt egy körözési plakát,amin a banda összes tagjának,kivéve Romannak és Mallorienak a feje van.....
CJ: -Most mi legyen?
Niko: -Tervet majd később találunk ki,most mondok pár dolgot......
Trevor: -Hol a fenében van Dwayne és Claude? És az a kínai s*gg?
Niko: -Erről akartam beszélni :( Nos fiúk......Claude és Dwayne már........nincs többé.....meghaltak
Trevor: -Mi?!! Ne! NE!!! -mondta Trevor idegesen.
Niko: -Sajnos egyetlen reményünk,hogy megtaláljuk Michaelt. Az biztos,hogy Kínában hiába keressük.....nagy ország ez,de Michael sose bujkálna ilyen helyen.....fogadni mernék,hogy a Kubaiak vagy a Haitisek fogva tartják valahol....
Trevor: -Meg kéne találni.....
CJ: -Igen,de hogy?
Roman: -Én valamennyire értek a mai kütyükhöz. Talán letudjuk nyomozni,hogy hol van a barátotok,de kevés az esély rá. Adjátok meg a telefonszámát,a lakcímét és az összes adatát. Bemegyek az egyik barátom irodájába,és ott a számítógépen kutakodni fogok!
Trevor: -Rendben van,de mi is veled megyünk....
Mallorie: -Trevor köszönjük! :) Ti veletek történt valami amíg szétvált a banda?
Tommy: -Majd én elmondom! Vladimirt megöltök egy Minigunnal. És találkoztunk Giorgo Forellivel....
Niko: -Ti is összefutottatok vele?
CJ: -Ja!
Mallorie: -Mi is....alig tudtunk meglógni
Niko: -Akkor Giorgo és Armando levadászása a cél,most?
Trevor : -Igen....

Armando Mendez közben az öreg férfi házában kutakodni kezdett Trevor múltja után. Megtudta,hogy Trevor már kiskorában fegyverekkel "játszott". Szüleit nem igazán érdekelték fiúk milyen veszélynek teszi ki magát,ám ennek ellenére szerették őt. Nagyon szegényen nevelték Trevort,és egy nap,amikor elmentek venni élelmiszert,a boltban meggyilkolták őket a Haitisek. Trevor 20 éves korában vesztette el szüleit.....azóta egyedül él,drog és alkohol közt. A katonasági évei alatt Trevor jól megtanult fegyvert használni,sőt egyszer saját maga fejlesztett ki egy egyedi darabot. Az öreg parancsnok nélkül Trevor belehalt volna a katonaságba. A férfi mindent megtanított neki. A katonaság alatt az öreg leszoktatta a káros cuccokról,de miután befejezte a a munkát,újra visszaszokott a drogra,a szivarra és az alkoholra. Hogy Armando,mindezt honnét tudja?? Hát az öreg írta le ezeket egy könyvben a katonaság idején. Armando nagyon fontos adatokhoz jutott. Még Trevor lakcímét is megszerezte. Ám amikor Armando már indult ki az ajtón,az öreg felkelt és a golfütővel elkezdte ütni Armandot.


Ez idő alatt Tommyék elmentek a Roman által említett irodába. Az iroda üres volt. Amikor Roman beütötte a gép jelszavát,a monitoron megjelent egy dokumentum,amelyben ez állt:

"Kedves Roman! Remélem te olvasod ezt a dokumentumot,mert ez nagyon titkos! Elutaztam Kínából Olaszországba,új életet kezdeni. Elegem volt,hogy folyton itt rámtörték az ajtót mindenféle idióták. Elvették a pénzem nagy részét,a gyerekeimet és a feleségemet megölték.....ELEGEM VAN!! Na szóval a dokumentum arról szól,hogy hol vannak a fegyvereim,mert múltkor kérted,hogy szerezzek párat neked! Menj a WC-be,ott találsz egy csapóajtót. Az az ajtó egy pincébe vezet. Az egyik boroshordóba amelyen van egy piros X jel,abba van bent egy minugun,egy rakétavető,TNT és egy uzi illetve 2 shotgun,pont amiket kértél! Ha más olvassa ezt,akkor üzenem neki,hogy dögöljön meg!

Kelt: 2012.december 31."

Roman: -Hű a francba....Gyorsan a fegyókért!

Nikoék megtalálták a fegyvereket a pincében.Amikor indultak visszafele,hallották,hogy az irodába valakik mászkálnak és társalognak. Niko felnyitotta a csapóajtót,és egy nagydarab férfi árnyékát látta. Nem sokára meghallották Giorgo hangját,így nem mehettek ki. Giorgoék amikor elmentek,a banda azonnal kimászott a pincéből,de ekkor a bejárati ajtót betörték a zsaruk. Trevor nem szórakozott! Felkapta a minigunt és tüzelt! Az összes zsaru kinyiffant. Egyikőjük feje hálóvá vált,másikójuk elvesztette a fél arcát. Mindegyikőjük máshogy halt meg.....Roman odarohant a géphez,és elkezdett nyomozni Michael után:

Roman: -Teljes neve?
Trevor: -Michael (Willis)
Roman: -Eddigi lakcíme?
Franklin: -San Andreas állam,Los Santos
Roman: -Gyerekek száma?
Niko: -2! A fiát Jimmynek,a lányát Tracynek hívják!
Roman: -Telefonszáma?
CJ: +36555555
Roman: -Rendben van! Megkezdem a keresést! Addig csináljatok valamit,mert sokáig eltart...


Míg a banda nyomozott,Armando az öreg csávóval kezdett ki:

Armando: -Rohadj el te szikkadt csimpánz!
Öreg: -Ne szemtelenkedj a vénekkel! Szétrúgom a tökeidet!!!!
Armando: -Na tudod kivel szórakozz te vén hülye!

Armando észrevett néhány olajfoltot a padlón,és egy égő gyufát leszórt oda. A vén ember bent égett,Armando pedig nyugodt szívvel távozott....Az utcán azonban egy kínai férfi látta kijönni az égő kecóból kijönni Armandot,és odament hozzá:

Kínai: -Csing csáng csung! Csáng csing! Csungilungi! Sákáláma,sokomola! Heey háy!
Armando: -Húzz innen te majom!

A kínai elővett egy nundzsakút.

Armando: -Hé! Csak nyugi!
Kínai: -Csángulungu!
Armando: -Menj az anyádba! Nem beszélem a kínait te böszme!

*A kínai lecsapta a drogbárót. Majd elvitte egy titkos hadiszállásra. Armando eszméletlen volt,így nem sejtett semmit arról,hogy egy nagyon veszélyes banda főnökének legfőbb emberével kezdett ki......*

Ezalatt Romanéknál:

Roman: -Hát,banda! Ugyan a pontos hely nem,de a várost megtaláltam! Vice cityben van!
Niko: -Vice city? De hisz ott nem volt! Se a Malibuban,se a sztriptízbárban,se Tommynál. A Póker klubban se.
Trevor: -Nem volt a VRock studioban.
Tommy: -Már csak 1 hely van ami számításba jöhet!
CJ: -Na és mi az?
Tommy: -A tengerparti világítótorony!
Phil: -Vagy a katonaság,Tommy barátom....
Tommy: -Igaz!
Niko: -Akkor elkell jutni a reptérre!
Trevor: -Esélytelen. A katonaság is üldöz....
Mallorie: -Ácsi! Kijuthatunk.....van itt pár zsaru ruha,hehe :P
Niko: -Okos vagy Mallorie! Akkor öltözzünk át!

A banda felvette a rendőrök ruháit,és elindultak a reptérre. Szerencsére nem volt messze,szóval hamar oda érhettek. Az utcán azonban egy katona megállította őket:

Katona: -Állj!
Niko: -Mi a gond,katona?
Katona: -Nem volt semmi gyanús,odabent?
Niko: -Nem,uram!
Katona: -Rendben van! Várjunk! Miért véres a ruhájuk?
CJ: -Nem mindegy neked! Húzz a francba!
Katona: -Mégis mi a fra.......

Phil a katona mögé lopózott és elvágta a torkát.Egy katona észrevette a merényletet és követte a bandát a reptérre!

*a reptéren*

Niko: -Üdv! 9 Vice city-s jegyet kérnénk!
Eladó: -Az annyi,mint 2.000 $ .
CJ: -De nekünk nincs ennyi pénzünk!
Eladó: -sajnos nekem meg nincs időm.....
Tommy: -Leszarjuk! Adjon jegyet,különben maga meghal!
Eladó: -Máris! Tessék! 9 jegy!

Amikor a banda felszállt a gépre,a katona pont akkor ért oda! Ő már nem tudott felszállni,így hívta az erősítést. A gépen a bagázs sajnos egyik szarból a másikba került. A gépen egy csapat kubai és haitis fickó/hölgy foglalt helyet......

TO BE CONTINUED :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 05. 12:09

Nagyon jó lett! :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 05. 14:00

Valóban nagyon jó lett!És még mindig lesz folytatás??!!Stan98 barátom,te és a segítőid sosem fogytok ki az ötletekből??!! :D :lol: :P :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 05. 18:34

Nem,bizony :) a következő rész pedig szerintem nagy kedvenced lesz dani mert ........ááá inkább nem lövöm le a poént! Garantálom,hogy imádni fogod :) Köszi,hogy tetszik. Még nagyon sok ötletem van a jövőbeli epizódokkal kapcsolatban,szóval a sztori vége messze van.....az utolsó rész nem tom,hogy hányadik lesz de a kedvenc helyszínemen fog játszódni,ami GTA-ban nincs :) Hogy melyik is az az legyen a jövő zenéje ;)

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 05. 19:27

Anyám mi van itt! És mi lesz azon a gépen! Hogy az nem marad egyben, az tuti! :D Remélem nem hal meg senki a srácok közül. Mallorie-t nehogy megöljétek! Jó lett! ;)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 06. 10:49

nagyon köszönjük bodom :) Mallorie nem fog meghalni,ne aggódj! Ő már az egész sztori során jelen lesz....2 okból:

1. ő az egyetlen lány a bandában
2. sokan szeretik a GTA IV-n és a sztorin belül is,szóval nincs értelme kivenni :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 06. 20:31

Stan98:Nagyon jó továbbra is a történet,folytasd csak! :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 07. 17:42

Szereplők:

Tommy: A banda alapítója. Sokszor nem tetszik neki semmi,se. Nagyon szereti a gépfegyvereket. Trevorral időnként összeveszik,de Niko mindig kibékíti őket. Legjobb barátja: Phil.
Besorolása: fegyverszakértő

Niko: Ő a banda legeszesebb tagja. Mindig próbál hidegvérű maradni,és sokszor okos gondolatokkal,illetve nagyon hatásos tervekkel áll elő. Unokatestvérét,Romant és feleségét,Malloriet nagyon szereti,így mindent megtesz a biztonságuk érdekében.
Besorolása: agytröszt

CJ: A mókamester. Mindig jókedvű és imád tréfát űzni mindenből és mindenkiből. Sokszor valakinek az agyára megy,de őt ez nem érdekli. Kedvenc fegyver a Baseball-ütő. A társai védelmében mindent elkövet. Legjobb barátja: Trevor
Besorolása: fegyverszakértő, védelmező

Phil: A banda 2.legerősebb tagja. Nem fél semmitől,imádja a nagy és nehéz fegyvereket. A bombákhoz különösen jól ért. Évek óta szoros barátságban van Tommyval,így ők ketten a legjobb haverok.
Besorolása: fegyverszakértő

Franklin: Egy átlagos néger srác. A brigád leggyengébb láncszeme,ám jól bánik a különböző fegyverekkel. Nagyon szereti a kutyákat,ám ha azok rátámadnak akkor nincs mese.
Besorolása: állatbarát,fegyverszakértő

Trevor: Nem kétség hogy a legerősebb és legőrültebb tagja a bandának. Már öregedő éveit járja,ám ettől függetlenül nagyon kemény fickó. A drog és az alkohol fokozza önfejűségét és dühét. Imádja a csinos hölgyek társaságát,de komoly kapcsolatban nem volt része még. Legjobban CJ-vel jön ki,így őt tekinthetjük legjobb barátjának.
Besorolása: fegyverszakért,drogfüggő,mesterlövész

Roman: Ő Niko unokatestvére. Nagyon ért a számítógépekhez,és pisztolyokhoz. Feleségét,Malloriet nagyon szereti. Sokszor keveredik drogügyekbe,ami rosszul sül el. De ha barátai a közelben vannak,akkor nincs mitől félnie.
Besorolás: agytröszt

Claude: Ő szintén egy jelentéktelen karakternek számít a sztori során. Nem sokat beszél,így nem is sokszor szerepel a történetben. Szükség volt rá,amíg Tommy a kórházban volt,de utána már nem igazán kapott nagy figyelmet. Kínában egy kutya által meghal.
Besorolás: védelmező

Mallorie: Ő Roman felesége. Nagyon szeretik egymást férjével,és mindenben segítenek egymásnak. Mallorie a történet során megtanulja a fegyverhasználatot és fontos szerepet tölt be a harcok alatt is.
Besorolása: fegyverszakértő

Dwayne: Phil után ő volt a legkeményebb csávó. Sajnos Kínában életét veszti,egy merényletben,pedig jól értett a fegyverekhez és társai megóvásához is. Vajon még visszatér a sztori során,és kiderül,hogy túlélte a zuhanást? De lehet,hogy mégis meghalt? Ez majd kiderül.....
Besorolása: fegyverszakértő,védelmező

Sonny: Ő a legfőbb gonosz a sztoriban. A Tommyval való fegyverharc során úgy tudta mindenki,hogy meghalt,ám az orvosok megmentették az életét,és bosszút áll támadóján és szerettein. Sonny az összes nagy gonoszt összehívta,hogy leverje Tommy bandáját. A terv sikerülhetett volna,ha őt nem kapják el..... Sonny keménynek hitte magát,de elfeledkezett arról,hogy Tommy barátai nem kispályások és így hamar elintézik őt.

Armando: Egy tipikus drogfüggő rosszfiú,aki a sztori során a legtovább bír ellenállni Tommyéknak. Mindent elkövet,hogy elkapja a bandát,de sosem sikerül neki.

Vladimir: Ő egy érdekes férfi. Árulónak is nevezhetjük. Úgy gondolja,hogy Niko tehet mindenről és képes ezért embert is ölni. Nem valami kemény fickó,ráadásul hamar elveszti az életét is.

Kazuki: A kínai Yakuza banda vezetője. Egy alku miatt szövetkezik Nikoékkal,aki mit sem sejtennek arról,hogy Kazuki mit kér tőlük,hiszen az alku másik felét csak akkor mondta el amikor Romant kiszabadították... Csupán 1 rész erejéig szerepel a történetben mivel Dwayne feláldozta magát,hogy Kazuki ellen megvédhesse barátait.

Mr. Forelli: Ő Sonny édesapja. Párszor előkerül a történet során. Semmit se tudott fia "munkájáról" amíg Niko bandája el nem mondta neki. Mr. Forelli mindenben támogatja fia ellenségeit.

Candy Suxxx: Ő Tommy barátnője. Egy pornószínész és keveset van otthon. Sajnos hamar meghal. A dologban természetesen Sonny keze van....

Dr. Bock Robert: Robert Tommy orvosa,és a banda egyik legmegbízhatóbb "mellékembere". Mindenben támogatja Tommyékat. Még az is kiderül,hogy régen a férfi katona volt,így nagyon ért a fegyverekhez.
Nagyon jó lett a szereplőlista :D, majd Michael jellemzésére leszek kíváncsi :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése