Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 08. 20:08

Íme a 14.epizód. Erősen hiszem,hogy ez lesz sokak kedvenc epizódja,mert ebben aztán lesz minden,ami kell. A részt TheGTAKING-el írtuk meg! Reméljük a következőben már lackoka is besegít :D

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 14.rész: Vissza Vice citybe
By: Stan98 & TheGTAKING


Trevor: -A rohadt életbe! Egy csapat kubai és haitis ember. Mi a francot csináljunk? Nem tudjuk őket lenyomni,ilyen kevés fegyverrel....
Niko: -Igazad van Trevor. Akkor csak,mint a normális emberek,pihenünk.

A csapat már lassan 1 órája utazik,mire bejön az ajtón egy kubai Stewardess. Egyből felismerte a banda tagjait,így habozás nélkül lecsapott rájuk. Besegített neki a többi kubai és haitis és,kitört a balhé:

Haitis: -Hát újra találkoztunk ti patkányok! Úgy látom pár ember kimúlt a bandából!
Tommy: -Igen! Hősi halált haltak te patkány! És most az egész bandátokat kinyírjuk!
Hatis: -Hö! Na és hogy? Az ilyen cukorfalat cicababák,mint ez itt,megsimogat??
Mallorie: -Hogy mit mondtál?
Roman: -Na ennek a hatisnak vége.....
Mallorie: -A rohadt ************@&đĐ***** azt!!!

Mallorie a magassarkújával pofánrúgta a Haitist,méghozzá úgy,hogy a férfi menten meghalt. Ekkor jött a többi ellenfél! Trevor azonban,mint mindig,most kemény volt. Trevornál ugyanis volt pár fegyver:

Trevor: -Jól gondoljátok ki,hogy melyik bandával szórakoztok ti csöves hippik! Elvágjam a torkotokat,vagy inkább jó lesz ha fejbelövünk titeket?
Kubai: -Nekünk is van ám fegyverünk!
CJ: -Na és mi? Gumikacsa?
Kubai: -Kössz a kérdést!

A kubai felvett a földről egy rakétavetőt. Ám mint kiderült,nem volt benne töltény és így Trevorék azonnal sortüzet nyitottak rá. Ekkor a többi ellenfél nekiment a banda tagjainak. Mallorie egy kubai hölggyel kapott hajba. A hölgy táskával püfölte Malloriet,de Mallorie egy késsel megvágta a hölgyet,aki sírva futott el az orvosi osztályra. Trevorra kb 10-en mentek,de ő most csak fejbelőtte támadóit. Niko,majdnem meghalt,mert 2 haitis és egy kubai próbálta szétvágni Machetevel,de szerencséjére CJ kilőtte őket. Franklin pár állast kapott,de túlélte és keményen megleckéztette ellenfeleit. Roman,Phil és Tommy a többi kubai és haiti fickóval,hölggyel szállt szembe......végülis a csatából Nikoék kerültek ki győztesen,de az egyik pilóta éppen hátrament WC-zni és látta mi történt.....azonnal kényszerleszállást hajtottak végre a pilóták. A gép Kazasztánban szállt le. Amint landoltak,a pilóták azonnal elmenekültek,Tommyék pedig próbáltak kitalálni valamit:

Niko: -Remek....most mi legyen? Hogy jutunk el Vice Citybe?
Tommy: -ÖÖ hahó....a gép nem tört szét,szóval tudjuk használni....
Niko: -Tudom,de én repülőt nem tudok vezetni....
Trevor: -Akkor rám hárul a feladat! Elbírok az ilyen "fenevadakkal".
CJ: -Cool,de ahogy látom,az üzemanyag is kifogyott.....
Mallorie: -Hát,akkor kérjünk valakitől....
CJ: -Itt?? Ezen a lepukkant területen egy árva ember sincs....
Mallorie: -Ó tényleg? Hát,akkor az micsoda szerinted? -mutatott egy járdaszegélyen ülő férfira....
Franklin: -Kérdezzük,meg,hogy nincs e a közelben valami benzinkút,ahonnan hozhatunk üzemanyagot....

Odamentek a férfihoz,de a férfi nem akár ki volt.....Giorgo Forelli.
Giorgo: -Na,csak hogy újra találkoztunk,ti idióták!!!
Phil: -ÁÁÁ megint ez a majom?! Mit akarsz....?
Giorgo: -Nos....úgy hallottam üzemanyag kell ti tökfejek. Hát akkor adok,ha cserébe....
Trevor: -Nincs csere ! És most kezedbe adoma füled te szarházi!
Giorgo: -Ha nem hát,nem! Akkor szerintem jobb ha menekültök,mert a bandám mindjárt jön!
Trevor: -Olyat adok neked,hogy több füled lesz,mint fogad te Forellik szégyene!

Trevor egy nagyot bemosott Gioronak. Néhány perc múlva megjelent egy csupa nagy darab néger fickó. Egyikőjük a földrekente Romant. Niko agya ettől elborult,és egy AK-47-el a földdel tette egyenlővé a néger csávót. A többi néger,már nem szórakozott és Golf illetve Basebbal-ütőkkel támadtak Nikoékra. Franklin elájult az ütésektől,de társai nem hagyták ott. Trevor egy uzival lövöldözte a feketéket,amíg Tommy felkapta a vállára Franklint és elfutott a bandával. Nem sokára Trevor is utánuk ment,Giorgo azonban eltűnt. De vajon hova?

Trevor: -Hű a francba,ez kemény volt....
Phil: -Hé gyerekek! találtam egy csomó üzemanyagot a raktérben -___-
Niko: -Pazar...akkor mire várunk? Nyomás Vice-ba!

A banda fel is töltötte a tartályt és Vice city felé vette az irányt. Trevor volt a pilóta,a többiek addig elütötték az időt. Niko közben navigált Trevornak...Nagyjából 90 percet utaztak,mikor elértek Vice citybe. A rendőrség a reptéren várta a repülőt,de Niko,mint mindig,most is előrelátó volt. Mondta Trevornak,hogy szálljon le a Starfish Islandnál a vízre:

Niko: -Trevor! Szállj a vízre!
Trevor: -Mi a francnak?
Niko: -Mert a zsaruk már várnak minket a reptéren.....
Trevor: -Ok. A Starfish Islandnál leparkolok....

Miután leszálltak,a repülő süllyedni kezdett,így ki kellet úszni a partra. A parton volt pár motor,amivel a motorosbanda játékterme felé vették az irányt,majd ott leszálltak.

CJ: -Mi a fene?!
Tommy: -Itt meg mi fene söpört végig..???

Bizony,itt nem a szokásos játékterem volt. Az egész terem romokban volt,és lángok vették körül az építményt. A szemben lévő ház is tűzben égett,sőt szinte a környéken minden lángolt. A kérdés,hogy ki művelte?

Dr.Robert: -Sziasztok,barátaim! Vice cityt megszállták! Az egész város a Kubaiak és a Haitisek lába alatt hever. Kevés túlélő van,és kevesen szabadultak meg a bandák keze alól. Jó hogy visszajöttetek.
Tommy: -Úristen!
Niko: -Hé Rob! Nem tudod hol van Mitch Baker?
Dr,Robert: -De tudom...ott harcol a Vrock Studionál valami férfival!
Tommy: -Lehet Michael az! :O
Dr.Robert: Veletek mehetek?
Trevor: -Gyere! El kel a segítség p*csös!

Felpattantak a motorokra és a Vrock Studiohoz siettek. Ott volt Mitch Baker,a motorosbanda feje,és egy férfi.....hát ki lenne más,mint MICHAEL!!!! A haitiseket próbálják elintézni. Tommy csapat azonnal odasietett:

Tommy: -Mitch! Mitch!! Szevasz öreg haver!
Trevor: -Michael!!!! :')
Michael: -Helló Trevor! Hát te még élsz? Hol voltál?
Trevor: -Az egész Földet bejártuk utánad ember.....inkább mi kérdezhetnénk,hogy hol voltál!
Mitch Baker: Szevasztok cimbik!
CJ: -Cső! Hallom a várost megszállták.....mi a Haitisek ellen harcolunk. Ti ketten is kelletek a bandába....
Mitch: Segítünk nektek!
Franklin: -Menjünk valami biztonságos helyre innét,és ott megbeszéljük a kalandokat....

A fiúk a Malibu Club felé mentek,mert állítólag a város azon felén csak kevés épületet romboltak szét az ellenséges bandák.

*a Malibuban*

Michael: -Szóval engem kerestetek már időtlen idők óta?
Trevor: -Ja. Az egész úgy kezdődött,hogy Tommy .....
Tommy: -Várj majd én! Na először is Phil barátommal megtámadtuk a Haitis bandát,mivel egy rokonomat legyilkolták ezek a szarháziak még amikor gyerek voltak. Bosszút kellett állnom érte. A Haitisek az embereimet kezdték vadászni,és nem volt más választás,minthogy összehívjam a 2 legmegbízhatóbb barátaimat,CJ-t és Nikot. Együtt próbáltunk ellenállni a bandáknak,de kevesek voltunk. Niko házai romokban,mindent elpusztítottak,amit lehetett. Később Trevortól kaptunk segítséget,majd Franklin is besegített. Egy jóbarátunk lett a régen katona,most már orvos,DR Bock Robert. Eztán jött Claude Speed aki sajnos egy kínai balhéban meghalt. Később Dwayne Forgie csatlakozott hozzánk,amikor Don James Pegorino próbálta elkapni Nikoékat. Sajna ő feláldozta magát értünk. A hajsza alatt kiderült,hogy Sonny Forelli áll minden mögött,és őt Niko illetve Dwayne elintézték. Utunk során sok ember segített,de volt akit elveszítettünk.....

Tommy mindent elmondott,Michael és Mitch pedig megfogadta,hogy amiben tud,segít a bandának. A Malibu után elmentek az Ocean Viewbe aludni,mert már nagyon elfáradtak. A fiúk és Mallorie azt hitték végre megszabadultak a zsaruktól, és másnap hajszolhatják az ellenséget,de azt elfelejtették,hogy ott van Randy,aki 2-ős ügynök az F.B.I.-nál......

TO BE CONTINUED

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 08. 20:26

Húú! Mallorie-vel nem ildomos kikezdeni! :D Nem hiszem el, hogy az a gép egyben maradt! Kíváncsi lettem volna mit csinálnak, ha nem találnak sehol kerozint! :D Ja, ez kurv@ jó volt.: Niko-"én nem tudok repülőt vezetni" Persze, hogy nem, mert Liberty-ben csak helit vezethetett! XDD Jó lett Stan! ;)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 20:36

Végre Michael!!!!!!!!! :D
Király, f&sza, k&rva jó, soroljam még?
A lényeg, hogy nagyon tetszett, folytasd/folytassátok! :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 09. 14:04

köszönjük az elismerést :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 09. 20:15

Ez a rész is nagyon jó lett,ügyesek vagytok! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 09. 21:03

Köszönjük :D.
És nagyon jó lett! A Mallorie-s rész nekem nagyon tetszett! :D Meg a vége is, mikor megtalálják Michaelt :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 11. 19:16

Előre is elnézést TheGTAKING-től és lackokatól hogy nem szóltam nekik,de 7végén nem érek rá,így ma írtam meg az új részt! :D Remélem jó lett....
Amúgy akit érdekel: már kint van az összes eddigi szereplő jellemzése az 1.rész alatt! Olvassátok el :)


Tommy,CJ és Niko kalandjai: 15.rész: Őrangyalok
By: Stan98


*a Malibuban*

Michael: -Van valami ötletetek hogy hogy füstöljük ki a riválisainkat?
Tommy: -Nekem nincs!
Trevor: -A büdös francba! Nekem se....
Phil: -Niko,neked sincs?
Niko: -Nos nekem lenne.....
Michael: -Már meg van! Szétválunk egész Vice cityben,és külön-külön intézzük el őket. Kivéve Romant és Malloriet. Mivel Roman az egyetlen számítógépzsenink,így ő és Mallorie itt maradnak műholdon keresztül figyelve minket a Malibu emeletén. Mindenki kap adó-vevőt,és fegyvereket.
Niko: -Nekem is ez volt az ötletem :)
Michael: -Remek,de engem ez most nem érdekel. Meg kell védenünk a várost.
Niko: -Seggfej -.-
Michael: -Nos,akkor. Tommy! Te mész a partra,és kapsz egy rakétavetőt.
Tommy: -Csúcs!
Michael: -Trevor megy a rendőrség környékére,és kap Uzit,Pythont egy hoki-ütőszettet. Mivel a zsaruk valószínűleg kiszúrják,így szükség lesz töltényekre bőségesen.
Trevor: -K*rva jó! :D
Michael: -Phil! Tied Tommy villája egy minigunnal. Mitch! Te a kocsmád környékén leszel,és kapsz Molotov-koktélokat. CJ mehet a Vrock Studiohoz egy Baseball-ütővel és kézigránátokkal. Niko! Tied az egész kikötő! Én megyek a kubai-haiti gettóhoz. Franklin! Tied a filmgyár! Robert te mész a Hyman Stadiumhoz! Ti mindannyian Uzit kaptok,én lángszóróval megyek.
Niko: -Te nekem ne parancsolgass! Itt én vagyok a főnök....
Michael: -Sajna,már nem!
Dr.Bock Robert: -ÖÖÖ Michael! Szerintem inkább én megyeka rendőrséghez,hogy ne fogjanak gyanút,Trevor pedig zúzhat a Hymannél.
Michael: -Jó ötlet. És akkor Mallorie,illetve Roman őrzik a Malibut.


Michael terve nagyon jó volt. Az egész banda egyetértett vele. Niko idegei már a plafont verték,hiszen Michael pontosan ugyanazt mondta,ami Niko terve lett volna. Ahogy Michael belépett már vezérszerepbe került a többiek szemébe,Niko viszont nagyot csalódott barátaiban.....

Egy kicsit térjünk át Armando Mendezre is,aki a legveszélyesebb Kínai bandát fogta ki. Kikezdett egy bandataggal és a főnök nagyon ideges:

Zuko Lin Jade Chao (kínai bandavezér): -Mit hallani?! Te kikezd én ember? Jául seggbe kéne rúg téged!
Armando: -Rohadj meg te vágottszemű csicska!
Zuko: -Á k***********dat! Mit képzel! Te lenni csöves paraszt! Zuko lenni,nagy,bölcs,vezér!
Armando: -Heh,inkább mint egy elesett b*zi!
Zuko: -Ná jó van. Kisfiam,neked most lenni vég!!! Csing csáng csung!!!

A megkötözött Armandot belevágták egy villamosszékbe,és vallatásra kényszerítették,hogy honnan jött,mit akar ás hasonlók. Armando persze olyan hülye,hogy mindent elmond a kínaiaknak,de azok még így is kegyetlenül bánnak vele. Armando testébe magas feszültségű energiát vezettek,így hamar bele is halhat. Amikor a második áram vezetésére készült Zuko,akkor egy Terminátor féle fickó jött be és szétlőtte a kínaiak fejét. Hogy ki is ő? Ezt nem tudni.....

*közben Tommynál a parton*

Tommy: -Hmm...az a csaj gyanús nekem....

Tommy odament egy éppen úszni készülő hölgyhöz,aki egy haitis 25 év körüli nő volt. Tommy próbálta kikérdezni,hogy tud e valamit arról,amire készülnek a Haitisek,de a nő beszéd helyett Tommyhoz simult,és megcsókolta. Tommy teljesen össze lett zavarva,nem értette az egészet. A nő azonban tudta mit kell tennie. Megölni Tommyt. Tommy látta,hogy a nő elővesz valamit a melltartójából,és azonnal meghátrált. Nem is habozott,fejberúgta a nőt és továbbindult:

Tommy: -Hú a szarba. Ezt tuti így rendezték a Haitisek :insecure:

*közben Robert a rendőrség környékén sétálgatott. Már hosszú idők óta ott járkál fel-alá és ez a zsaruknak is feltűnt. Az egyik tiszt megkérdezte robertet:

Tiszt: -Uram! Maga mégis mit járkál itt fel-alá ennyi ideig?
Robert: -Várok valakire!
Tiszt: -Mégis kire?
Robert: -A halálodra!

Robert úgy tüdőnvágta a tisztet,hogy az ott helyben megfulladt. Ekkor jött ki a többi rendőr,és Robertnek pucolnia kellett. A sztriptíz bár fele vette az irányt. Ez idő alatt Philnek se áll jól a szénája:

Phil: -Ki van ott?
..............
Phil: -Hehehe,tudom,hogy ott vagy te kis paraszt!

Ekkor a háztetőről ledobtak egy bombát,ami Philtől kb 5 méterre esett,és fel is robbant. Phil nekiesett a lépcsőnek,és eltörte a gerincét. Néhány perc múlva jöttek ki az ajtón a Haitisek,és Philt bevitték a házba.

*közben Mitchnél*

Kubai: -Na mivan szakállas? Kell egy állas?
Mitch: -Neked kéne?
Kubai: -Ne szórakozzál velem!
Mitch: -A rohadt anyádat!

Mitch ökölharcba kezdett a kubaival. Először kapott egy állast,de Mitch se volt rest,tökönlőtte a kubait. Ezután felpattant a motorjára és az összesett kubain gázolt át fel-alá.

*közben CJ-nél*

CJ a Vrock Studio előtt talált egy BMX-et és pár trükköt nyomatott vele. Csakhogy amikor egy újabb trükkre készült,egy kubai elkezdte céltáblának használni a néger férfit. CJ azonnal lepattant és Uzival lőtt a tőle 20 méterre álló kubaira. Jó kis pisztolypárbaj volt,de a végén természetesen CJ került ki győztesen.

*közben Nikonál a kikötőben*

Niko: -Ez a Michael! Fújj de utálom,hogy dögöljön meg :@ elvette a vezérszerepemet és a barátaimat. Hogy a Haitisek kapnák el......

Niko szava nem volt hiába. Ugyanis Michael a gettóban volt a Hatiseknél a Taxitársaság előtt. Arra gyakoriak a Haitis bandák és Michael belefutott egybe. A Haitisek azonnal lecsaptak Michaelre és egyikőjük házába vitték,ahol vallatták arról,hogy hol vannak a barátai. Michael semmit se mondott el,és a haitisek ütötték-rúgták a férfit. Vajon valaki megmenti?

*közben Trevornál a Hyman Stadiumnál*

Trevor: -Ajj a p*csába. Úgy zúznék egyet a Stadionban.... :( Talán egy gyors kör alatt nem érnek ide ezek a szargolyók :P

Trevor beszállt egy menetre a Bloodring Banger roncsderbibe. A meccset megnyerte és hozzá kapott 2.000 dollár készpénzt illetve egy kupát melyen az állt,hogy "a nap hülyéje"....Trevor a szöveget olvasva képentörölte a trófeát átnyújtó férfit,majd szép nyugodtan kiment.....Az ajtóban egy csapat kubai várta,akikkel szembe kellett néznie....

*A filmgyárban*

Franklin: -Hmm kéne keresni valami baró filmet.

Franklin az egyik filmstúdióban talált pár régi felvételt. Betette egy régi filmlejátszóba és megnézte mi is van rajta. A felvételen Franklin látta,hogy a Haitisek és a Kubaiak Kínával és Oroszországgal lépnek szövetségbe. A film 1960 körül készült. Franklin a felvétel végén látott egy férfit napszemüvegben és sárkánytetoválással a nyakán és a kezén. Vajon ki lehetett ő?


*A Malibuban*

Roman: -Mallorie,angyalom! Kérlek hozz nekem egy koktélt,köszi!
Mallorie: -Máris!

Amíg Mallorie ment le innivalóért,Roman a laptopján észrevette,hogy Phil nem mozdul egy ideje,így felhívta az adó-vevőn,hogy mi van. Phil azonban nem vette fel,de egy Haitis igen:

Haitis: -Ki az anyám vagy?
Roman: -Hol van Phil te patkány?
Haitis: -Épp alszik....
Roman: -Te Haitis féreg! Ezért kibaszottul ráfázol te alpári paraszt!
Haitis: -Nemhinném,na szevasz...

2 perc múlva visszajött Mallorie és pisztolylövéseket hallott lentről. A táncolók sikoltottak és futottak amerre láttak. Mallorie kinézett az emeletről és látta,hogy Kubai és egy Haitis szállt harcba egy biztonsági őrrel. Mallorie nem habozott, egy AK 47-el lyukakat "varázsolt" a 2 rivális fejébe.....

Közben Trevor leszámolt az ellenségekkel,de ekkor jött az amire nem számított. Egy Hunter! Trevor a Minigunnal lőtte a helikoptert,de a katonai gép ellen még a drogos Trevi bácsi sem volt képes talpon maradni. A katonaság magával vitte Trevort a katonai támaszpontra....

Tommy felment a parti világítótoronyba,ahonnan látta,hogy jönnek a rendőrök. Nem lőhetett hiszen,akkor kiszúrják őt. Inkább elbújt a toronyban. Vajon megmenekül?

Robert a sztriptíz-klubban húzózkodott meg.

Franklin még mindig a filmeket nézte. Talált sok érdekes infót. Az ajtónál megnézte,hogy nincs e ott valaki. Ugyan a bejárati kapunál nem volt senki,de a hátsóbejáratot elfelejtette. Ott volt Randy. Randy gyenge volt ahhoz,hogy elintézze Franket,így inkább hívta az F.B.I.-t.

Ezalatt Niko a kikötőben dekkolt,és egy csapat zsaruval találta magát szembe. Niko tehetetlen volt,ennyi rendőrrel nem volt képes elbánni. Nikot letartóztatták és a Vice city börtönben van.


Kíváncsiak vagytok,hogy mi lett a szereplőkkel? Hát akkor ne hagyjátok ki a 16.részt se! :D

TO BE CONTINUED.....

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 11. 19:57

Apám itt úgy zajlanak az események, hogy követni alig lehet! :D Na megjött Michael, és Niko már csak aszisztens. Hiába két dudás egy csárdába.. á tuti fognak még balhézni ezek ketten! :D Jó lett Stan!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 11. 20:15

Szép, szép! :)
Michael vs Niko!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 11. 20:27

Tetszett a 9. rész is Stan! (A többieknek nem röhögni hogy még csak itt tartok! :lol: Most pótlom a téli elmaradást.)

Ez tetszett:
Tommy visszakapta a portán a fegyvereit
Érdekes kórház lehet az, ahol visszakapják a fegyverüket. :D Nem semmi...
A másik dolog, ami tetszett:
Ahogy Trevor szidta azt az alakot. Azon szakadtam. Igen jól megcsináltad. :) Ügyes vagy!
Na majd folytatom az olvasást.
Amúgy ebben a részben mi volt a különleges antiGTA-s dolog? Nem vettem észre.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 11. 20:52

Ez nagyon jó lett :D, szerintem ez a rész meg a 10-ik rész lett a legjobb :D, nagyon tetszett, sok benne a fordulat :).
Amúgy semmi baj, majd legközelebb megírjuk hárman a következő részt :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 12. 09:55

Kössz mindenkinek! Ezer hálám,hogy tetszik a sztori :D Különösen Luszie-nak örülök,hogy szánt egy kis időd az olvasásra :) És igen,ezentúl Niko és Michael mindent elkövetnek a vezérszerepért.....vajon mi lesz a vége ennek? :D Hát azt még én se tudom XD

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 01. 12. 12:12

Nagyon ZSÍR lett?
16.rész....... Reszkess! :D
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 13. 15:40

Nos fiúk nem tudom mikor akarjátok megírni a 16.epizódot,de 1-2 napig még biztos nem mert a hörcsögöm már a halál szélén áll :( :(

majd írjatok egy időpontot mikor jó nektek :(

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 13. 16:58

Stan98 írta:Nos fiúk nem tudom mikor akarjátok megírni a 16.epizódot,de 1-2 napig még biztos nem mert a hörcsögöm már a halál szélén áll :( :(

majd írjatok egy időpontot mikor jó nektek :(
OFF: Stan sajnálom a hörcsögödet :(

ON: Szerintem csütörtökön vagy pénteken lenne jó, a folytatást pedig már nagyon várom :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése