Hamvaiból a főnix

Kitalált GTA sztorik.
bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 13. 22:06

Jó, csak nyugodtan, nem kell kapkodni. :) Amúgy jó neked, én ha felvágnám a vénám, csak vér folyna belőle! xD

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 13. 22:32

Az írói vénából inkább mondatok jönnek, dehát ez van... XD Na majd igyekszem törődni az előzményekkel is kicsit. Csak tudod, úgy jön ki a lépés, hogy rejtélyesebb, ha előbb az újratalálkozás van meg és csak utána a sötét történelem. :P
Közben azon gondolkozom, hogy még ezen a héten tegyem-e fel a kövit vagy hagyjak időt emészteni... :P De szerintem hagyok időt gyászolni. :insecure:

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 14. 00:33

Mikor azt mondtam, hogy egyre sebezhetőbb, pont erre gondoltam. Mondjuk én Credo halála előtt azt hittem, hogy még elrabolják, váltságdíjat kérnek érte(Phoenixet), és csak utána hal meg, de ez így "váratlanabb" volt. Remek történet, várom a folytatást.

Amit írtál, hogy a Bohanban lévő épület megnézésekor nem láttál ilyen, meg olyan dolgot, akkor az itt felhasznált helyeid nagy része benne van a Gta világban is? Azt hittem, csak random kitalálsz valamit, hogy itt és itt legyen egy ilyen és egy olyan épület, azt kész. Ez így állat, megyek akkor holnap megnézem a vérontás helyszínét. :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 14. 11:04

Minden helyszín létező hely. A GTA IV mapját használom a helyszín választáshoz. Minden név szerint említett utca és épület valós. A drog visszaszerzés helyei is. :P Egyedül Luigi klubja volt az, amit úgy rángattam bele. A gyárépületben pedig biztosan jártál már. Nico ott menti meg Romant.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 14. 23:43

Akkor már tudom, hogy melyik az az épület.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 16. 14:18

Tudom, hétvégén nem szoktatok olvasni, de már csak azért is ma posztolom a kövi részt. Reménykedem, hogy az előző volt olyan izgalmas, hogy most a hagyományokkal szakítva mégis rávessétek magatokat a történetemre. :)

Törölve...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hessa 2013. 07. 11. 11:34-kor.

bodom26

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 02. 16. 17:55

Ez a regény előbb utóbb túl jó lesz! Inkább előbb!

Szerk: Nem. Már most az!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 16. 23:29

A vége brutális :D

Van egy olyan erős érzésem, hogy Phoenix végül meghal. Erről eléggé meg vagyok győződve, de nem én írom, így még akármi megtörténhet.

Én még megértem a hidegvérű gyilkosokat az ilyen történetekben, a Gta-ban bírtam Niko-t, az itteniekben bírom a főszereplőket, itt gondolo Klein és Claude-ra, Harley-ra, Henry-re, és a válogatott Gta szereplőkre is a TC&N kalandjaiból. De ha egy ember előtted könyörög az életéért, s valóban van időd felfogni, hogy ez nem csak egy "valami", amit kegyetlenül meggyikolsz, hanem egy élő érző ember, az mindent megváltoztat. Aki így is képes ölni, az egy szörnyeteg. Én a GTA IV-ben mindig megkíméltem ilyenkor az embereket. Így, hát Phoenix számomra valóban egy elszabadult szörnyeteg, nem csupán egy bosszúszomjas nő. Ez se pozitív, se negatív kritika, ez csupán gondolatkifejtés. Ennek ellenére lenyűgözően jó a történet, csak így tovább!

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 17. 01:53

Bodom: Igyekszem! :) :D

Kiscserko: Hát ez sem lehetetlen a végkimenetel lehetőségeit nézve. :P
Nem semmi, hogy te vagy az első, aki ezt megfogalmazta. Az eleje óta említem a szörnyeteget, ami benne él. A lány sötét oldala valóban olyan düh, amitől nem érdekli már semmi sem. Sem az élet, sem a halál. A múltban olyan durva dolgokat élt át, amiatt alakult ki ez benne. Túlélni minden áron, győzni mindenek felett... De persze ártatlanokat sosem bántana. De ígérem, hamarosan újabb személyiségbeli változáson fog majd átmenni az események kapcsán. :) Az a verzió már szimpibb lesz nektek is. :) Mármint ha túléli az elkövetkező pár napot. :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 17. 02:06

Hát az előzményekre kíváncsi leszek, mik lehettek azok a durva dolgok. Újabb személyiségváltozás? Megmozdul a fejébe a golyó, aminek hatására azt fogja hinni, hogy ő egy kedves celeb, és venni fog egy csivavát? :D Várom, várom :)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 17. 02:41

Ha akkora változást venne, én magam ölném meg... XD

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 17. 03:03

Pedig szerintem jó lenne :D Harci kutya :D

Off: Mi az, te soha sem alszol? :lol:

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 17. 12:18

Harci kutya még csak-csak, de ölebet sose. XD Hogy nézne ki, ahogy ráuszítja a vérengző palotapincsijét két rosszarcú egyénre? XD
off: Hosszúra sikeredett a tegnapi GTA party. de te is jó sokáig fenn vagy. :P

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 17. 12:47

Nagyon jó lett :), egyébként érdekes, hogy a küldetés címe: "Hamvaiból a főnix"
Erre én azt következtettem, hogy ez egyfajta befejező rész volt, itt gondolhatunk arra is, hogy ez olyan első évad, és most jön a második :D, nekem ez valamiért ilyen volt.

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Hamvaiból a főnix

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 02. 17. 12:51

Nincsenek éles határok az évadok között,bár néhol észrevehető az idő beli váltás. Például az esküvő rész után eltelik egy kis idő. Azt nem írtam le, csak pár év boldogság után a romlást. Ez a rész nem egy kimondottan vízválasztó, csak valami borzalmas kezdete... :) Amúgy az egész regényt erről a könyvről neveztem el. :) Bár csak most írtam róla először. :)

Válasz küldése