Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 23. 12:48

Mike1: Nem tudom, ezt miért mondod. Nem akarok itt konzolháborút elindítani, de az AC BlackFlag jön PS3-ra is, ahogy a GTAV és a többi jó játék is az idén. Mellesleg így lemaradsz a fergeteges Uncharted sorozatról és annak a készítőjétől idén érkező, elég jónak tűnő Last of Us-ról is. És még indokok ezrei. De te tudod...

Cseszneki: Szerintem ezek csupán kifogások. Bár az tény, hogy a gyerek és felnőtt Connor egy és ugyanaz, de a többi az nem Desmond. Az Altair, az Ezio, az Haytham és Connor. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy az ük-ük apád az te vagy. Annyi a közük egymáshoz, hogy Desmond egy gépen keresztül látja az emlékeiket. Szóval csak KIFOGÁS.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 23. 13:13

Kiscserko: Pontosan! Csak kifogásokat gyárt! De az ő baja, ne álljunk le vele megint vitatkozni ugyanezen a többkarakteres témán, mert bármit mondunk/teszünk, a megjelenésig úgysem fog megváltozni a véleménye, hiszi, ha látja és ebben valamelyest igaza is van.

Én sem akarok konzolvitába kerülni különösen nem egy minden platformra megjelenő és az első és második rész kivételével mindkét konzolon ugyanolyan jó grafikájú játéksorozattal, az Assassin's Creeddel kapcsolatban. Mondjuk annyit személy szerint megjegyeznék, hogy a legnagyobb bajom az xboxommal, hogy fizetni kell a multizásért. Ebből a szempontból azért bánom, hogy nem PS3mat vettem. Nem tudom, meg merjem-e mondani, mert félek, mégis kitör a konzolháború, de az Uncharted tényleg baromi jó, jó a sztorija meg filmszerű az egész és lélegzetelállító a grafikája, de nekem valahogy a játékélménye annyira nem jött be. Mondjuk villámgyorsan hozzátenném, hogy csak az első 3 küldetést játszottam végig, de a grafikán meg a sztorin kívül nem ájultam el tőle. De ez csak azért van szerintem, mert nem tudtam benne eljutni a komolyabb akciókig, mert már mennem kellett haveroméktól, és ő is csak kölcsönbe kapta a játékot. Na de majd egyszer végigjátszom, ha megint kölcsönkapja. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 23. 13:17

Hát ez is az, hogy kinek mi tetszik. Nekem a játékélménye is bejött, neked nem. Ez van. Mindenesetre remélem, hogy a következő X-BOX-on nem lesz fizetős a multi, mert hiába szakítanak vele egy csomó pénzt, ez így nem helyes. A saját vásárlóikat szivatják meg vele. Ahogy azt is remélem, hogy a PS4-nél nem vált a Sony pénzéhes kategóriába multitéren. De ez OFF.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 23. 13:25

Kiscserko írta:Cseszneki: Szerintem ezek csupán kifogások. Bár az tény, hogy a gyerek és felnőtt Connor egy és ugyanaz, de a többi az nem Desmond. Az Altair, az Ezio, az Haytham és Connor. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy az ük-ük apád az te vagy. Annyi a közük egymáshoz, hogy Desmond egy gépen keresztül látja az emlékeiket. Szóval csak KIFOGÁS.
Milyen kifogás? Egyáltalán miért kellene kifogást keresnek? A játék során végig Desmondal játszunk. Amikor mondjuk Ezioval vagyunk az AC2ben, akkor igazából Desmondal játszunk, mert ő irányítja Eziot. Így semmi baj nincs a többszereplős rendszerrel. Sőt ez még jobbá is tesz a játékot
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2013. 03. 23. 13:28-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 23. 13:27

Jól van, ehhez már hozzá se szólok. A lényeg, hogy mind várjuk az ACIV-et, s reméljük, hogy nem cseszik nagyon el.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 23. 13:56

Ismét csak Kiscserkóval értek egyet minden szempontból.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 23. 18:17

Lost Mayan Ruins dlc-vel csak az játszhat aki a freedom edition-t vette meg? Másként nem lehet beszerezni?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 23. 18:23

A Hidden Secrets pakkal be lehet szerezni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 23. 23:33

Egyébként megérkezett a Washington 2-nek a trailere, http://www.youtube.com/watch?v=dMGDvyy1kyA

Jól néz ki, viszont nagy hülyeség, hogy Benjamin Franklin gonosz. És nagyon örülök neki, hogy Kanen'tó:kon visszatért, akkor ő most nem halt meg? Nálam biztos, hogy meghalt, mivel a hulláját beledobtam a vízbe. Hülye szokásom, hogy mindegyik AC-ben beledobom a hullákat a vízbe vagy a szekerekbe, pl: Haytham hulláját egy kútba dobtam :D.

És légy szíves, valaki mondja el nekem, hogy mi ez az alternatív sztori, ebben minden kitalált? vagy ez egy másik dimenzió, erre Connor anyját tudom csak példának hozni, ő meghalt az elején, tehát semmiképpen sem térhetett vissza, viszont a Washingtonban visszatért, akkor ez most hogy van?Ennyi erővel az utolsó epizódba Haytham is visszatérhet, aminek én nagyon örülnék.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2013. 03. 24. 10:06

[quote="Kiscserko"]Mike1: Nem tudom, ezt miért mondod. Nem akarok itt konzolháborút elindítani, de az AC BlackFlag jön PS3-ra is, ahogy a GTAV és a többi jó játék is az idén. Mellesleg így lemaradsz a fergeteges Uncharted sorozatról és annak a készítőjétől idén érkező, elég jónak tűnő Last of Us-ról is. És még indokok ezrei. De te tudod...

Ez egy nagyon jó tény :) De ti lemaradtok a Watch Dogs-rol , én csak ezt az egyet tudom :D de legyen neked igazad ! ahogy mondtad , én sem akarok konzolháborút indítani !!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 24. 17:00

Öhöm, a Watch_Dogs az jön PC-re, X-box 360-ra, PS3-ra és next-genre is.

Hát most vittem ki a The Betrayalt kb 1 órája. Nagyon király, sokkal jobb és szórakoztatóbb küldetésekkel, mint az alapjáték. Bár tény, hogy az egész hülyeség, de talán ettől olyan szórakoztató. A trailert direkt nem néztem meg mostanáig, és ahogy gondoltam, tényleg egy mindent szétszpoilerező trailert csináltak. Gratula, Ubisoft! Ismét megcsináltad!

TheGTAKING= Az első dolog, melynél írod, hogy nagy hülyeség, hogy Ben Franklin gonosz, arra az a válasz, ami a trailerben is elhangzik: "Mindenkiben van egy kis gonoszság."

Azt, hogy mi ez a párhuzamos dimenziós hülyeség, valószínűleg a következő rész végén fogjuk megtudni. Ebben eléggé minden kitalált, és az Amerikai Függetlenségi Háború után, mikor Washington megkaparintja a jogart, és megőrül. Itt minden, ami a játékban történt, az igazából nem történt meg. Ezt pontosan csak a jövő hónapban tudom elmondani. Ha jól emlékszem, akkor a The Infamy-ben azt mondják, hogy Haytham halott, így nem fog visszatérni. Bár én is örülnék, ha tévednék, jó kis karakter ez a Haytham.

A The Betrayal egy sokkal jobb kiegészítő, mint az Infamy, ez is kb 2 órás, viszont mindent tartalmaz a küldetéseken kívül, mint az Infamy, csak még pár hozzáadásával. Igazán szórakoztató, de lehetne egy ezressel olcsóbb. Fanoknak mindenképpen ajánlom, akik nem akarnak nagyon megmaradni az alap AC-nél, inkább kipróbálnának valami nagyobb hülyeséget, de szórakoztatóbbat. Akik eddig nem szerették az AC-t, ettől se fogják megszeretni, akik csak falmászás miatt nem szerették, azoknak érdemes kipróbálni, akik meg csak a k*rvasok bujkálásos kihallgatás és többi rejtőzködős f*szság miatt nem szerették, azoknak van egy jó hírem: általában lehet választani, hogy csendben, vagy hangosan gyilkolsz. Ugye Ubisoft, nem is volt olyan nehéz! Bár pár részen még mindig muszáj csendben maradni, de szerencsére ez már elenyésző mennyiségben. Folytassák így az AC4 Black Flagben, mint ebben a DLC-ben= szemet kiégetően fehér töltőképernyő nélkül, és opcionális rejtőzködéssel. Itt meg bírták csinálni, máskor miért nem?!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 24. 17:40

"trailert direkt nem néztem meg mostanáig, és ahogy gondoltam, tényleg egy mindent szétszpoilerező trailert csináltak. Gratula, Ubisoft! Ismét megcsináltad!"

Hát azért ők legalább adnak hírt a játékaikról, még ha az erőltetett spoilertartalmak miatt úgymond nincs annyi meglepetés a játékban, mint mondjuk a GTA-ban. Bár ezt az "elspoilerezést" az AC3-nál jól megoldották, hisz annak a demóira direkt olyan küldetéseket csináltak, amelyek nem kerültek bele a játékba (kivéve asszem a hajós, mert az 1:1-ben benne van a végleges játékba). Az nekem sem tetszett volna, ha az előző részekhez hasonlóan itt is egy sztoriküldetés végigjátszását lőtték volna le, de mivel erre nem került sor, így én még kimondottan örültem a gameplay videóknak. Ha az AC4-gyel is így csinálják, akkor teljesen elégedett lennék, mert eltudnám dönteni, hogy megéri-e nekem ez a játék vagy sem, viszont akárhogy döntenék, nem találkoznék a küldetéssel újra a játékban. És akármi is a véleményed, szerintem sem mi, sem a R* nem halna bele, ha készítene egy 5 perces demóküldetést, amelyet megnézhetnénk, de a játékban ez a küldetés egyáltalán nem lenne benne. Semmi spoiler, mégis van fogalmad róla, hogy mire adsz ki egy csomó pénzt, nem csak a mai világban egyre ritkább szó, a "bizalom" lenne az egyetlen oka a vásárlásnak.

Egyre jobban érdekel ez a DLC, nekem a farkasos is tetszik első látásra, de ahogy a Betrayalt jellemezted, az alapján tényleg megéri az árát. Mondjuk az alapjátékba egy-két kivétellel szerintem szar főküldetések vannak, szóval nem meglepetés, hogy a DLC-ben állítólag sokkal jobbak a küldetések, az alapjátékban szereplő főküldiknél művészet lenne rosszabbat csinálni. De ez csak az én véleményem. A lényeg, hogy lehet, majd ha lesz pár MS pontom, én is megveszem a DLC-t.

A Lost Mayan Ruins-ért pedig véleményem szerint nagy hülyeség lenne bármennyi pénzt is kidobni, sajnálom is azokat, akik csak azért a 7 perces küldetésért+ a többi kardnál semmivel sem jobb/brutálisabb fűrészhegyű kardért megvették a Freedom Editiont. Semmivel sem jobb ez a DLC küldetés, mint a véleményem szerint amúgy is rövidre, unalmasra, üresre és monotonra sikerült Kidd kapitányos küldetések. Dettó az van bennük, mint az MW3-nál: kapsz egy küldetést, amin villámgyorsan, gondolkodás és harc nélkül végigfutsz, azt csá. Pedig ha feleannyi tartalmat raktak volna bele, mint a Romolusos küldetésekbe, akkor sokkal jobban megérte volna még ez a Maya Ruins is az árát, de így szerintem sokat nem ér.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 24. 17:52

Én egyetértek a Rockstarral és a marketingpolitikájával, ezzel nem is érdemes vitatkozni, mert ezt a véleményemet biztosan nem változtatom meg. Bár a Max Payne 3-nál eléggé elcseszték az infók kiadásának a mértékét, hogy miután megszereztem a játékot, már annyira nem voltam izgatott, mintha már egyszer kivittem volna. Az egy másik dolog, hogy nagyon tetszett a játék, de túl sokat mondtak.

Én megvettem a Hidden Secret pakkot, és tényleg egyáltalán nem érte meg. Ezt csak a hardcore fanoknak ajánlom. A kidd kapitányos küldetések tetszettek, szerintem egyik legjobb részei a játéknak, de ennyi pénzt kidobni pár rövid küldetésért! 500Ft-ot megért volna, ne-adj-Isten 800-at. De ilyen drágán nem érte meg. Pár perc alatt végigvittem az összes tartalmat, kaptam egy szar kardot, de kardot sose használok, és VÉGE! Rövid, és annyira nem jó, hogy megérje.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 25. 17:57

Tököm tele van már ezzel a rohadt ubisoftal, hogy ilyen bugos állapotba, hogy a tökömbe adták ki. De most komolyan nem tesztelik le normálisan? Van hogy emberek tűnnek el a közelemből és közelembe teleportál egy, van hogy nem tud megmászni normálisan egy párkányt, ha loval vagyok akkor gyakran sziklába ragadok, és ami a legjobban felidegesített hogy megvettem a két pisztolyos övet erre ez a hülye néha csak egyet rak el. Rohadt jó játék lenne ez, ha kb annyi bug lenne benne, mint a 2-ben, de így már szánalmas. Egy 10 éves játékban kevesebb bug volt. És képesek kiadni ebben az évben a 4.részt, else tudom képzelni, hogy mik lesznek benne lehet elérik ezzel a city interactivos szintet.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 25. 18:20

Frissítetted a játékot? Ez fontos. Amúgy ténlyeg rengeteg a bug, viszont az, hogy egy tíz éves játékban kevesebb a bug, az egy elég hülye összehasonlítás. Még jó, hogy kevesebb a bug, mert sokkal kevesebb dolog van benne, amit el lehet rontani. Minél összetettebb a játék, annál könnyebb hibát ejteni. Persze ez nem mentség, hiszen más játékkészítők megoldják. Ezzel az új kiegészítővel is sok a baj, pl be sikerült repülnöm sasmódban egy hajó belsejébe, úgy, hogy a hajó fala ameddig benne voltam átlátszó volt. Aztán beragadtam, és fél testem kilógott a hajóból, ekkor láthatóvá vált a hajó széle. Kb öt perc múlva, heves nyomkodás után kiestem. És az a durva, hogy az ilyen hibák általában megismételhetetlenek, vagy csak nagyon nehezen. De ezt megismételtem ötször, aztán meguntam.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése