Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 04. 17:45

Én nyári szünetre nem tervezek, akkor elleszek egy új játékkal, ha nem halasztják, és remélhetőleg annak a hatalmas open-world-jével is lehet majd szórakozni. Addig is sok szerencsét. A 100% synch nem is olyan nehéz, csak fárasztó, meg egy küldetés fél óra. Igazán a hajósak nehezek, mert ott olyanokat ír, hogy robbantsam fel a hajót a lőporraktár felrobbantásával, és már felfejlesztettem az Aquilát, így egy gyenge lövésből megölök mindenkit, ez aztán picit ellehetetleníti a feladatot.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 04. 19:31

Na ma megcsináltam a tanya küldiket.
Olyan kár, hogy Achilles meghalt :( :insecure: annyira jó karakter volt, Rest in pace Achilles :(, amúgy valaki nem tudja, hogy hogyan lehet levenni a csuklyát?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 04. 20:39

TheGTAKING:Ha Achilles csuklyás ruhájára gondolsz,azon nem lehet levenni a csuklyát,azzal csakis kizárólag csuklyában lehetsz.Ha Connor ruhájára gondolsz,azzal egy darabig kapucni nélkül lehetett lenni a rockeres hajjal,de sok negatív hozzászólás érkezett miatta a rajongóktól,mert ők jobban szeretik,ha csuklya van a fején.Én részemről egy olyan megoldást vártam a rendszerfrissítéstől,hogy az Animus csalások menübe belerakják a többi dologhoz(évszakváltás,napszakváltás)a csuklya on/off gombot.Mert most,hogy nem a rockeres kapucni nélküli Connor van,most meg a rajongók egy részének meg az a baja.Szóval sokak szerint az on/off lett volna a legjobb megoldás,de ha annyira akarsz kapucni nélkül menni,a Davenport tanyán továbbra is megteheted,ott van Connor ilyen rockeres,kapucni nélküli formában.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 04. 21:24

Dani: Kösz a választ, amúgy tudtátok, hogy ha az évszakváltáson kívül más csalást is használtok, akkor nem menti el a haladást?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 04. 23:40

Nálam csak az évszakváltás van :insecure: Amúgy én is on/offra szavaznék, azért mindenképp menő.Bár csuklyában menőbb :P
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 05. 15:16

Nálam is van egy csomó hülye cheat az animus csalások menüben,de mivel én csak az évszakváltást használom,ezért nem tudtam,hogy a többi használatával nem lehet menteni.Bár úgy tervezem,hogy ennek ellenére most kipróbálok néhányat mint például azt,amelyiknél villámcsapás követi Connort az utolsó ember kinyírásánál,erre az egyre fölöttébb kíváncsi vagyok.Bár most inkább szenvedek még kicsit az alagutakkal,de ha semmiképp sem sikerülnének,akkor kipróbálom az összes cheatet.És szerintem is menőbb csuklyában,bár nem volt bajom a punkhajjal sem,ezért kellett volna szerintem is az on/off.
Szerk.:Az évszakváltásnál nálam úgy van,hogy ez a cheat nem blokkolja a haladás mentését,de a statisztikák mindegyikét blokkolja(pl:ha megölök xy mennyiségű embert,akkor azt nem adja hozzá,és nem is menti el,ha be van kapcsolva ez a cheat).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 05. 15:56

És ti hogy szereztétek meg a többit, milyen cselekedet után jelent meg? Esetleg kiírta, hogy kaptál újat?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 05. 18:28

Hú,hát én nem nagyon emlékszem rá,valószínűleg kiírta,de nem tudom,mit csináltam,mert nem nagyon figyeltem,de nagy valószínűséggel küldetések után kaptam meg,nem tudom,hogy a rendszerfrissítés óta változott-e valami(kitörlődtek,és csak azért nem találod,mert már nincsenek és nem nézted meg,csak a frissítések után),most nem vagyok Xbox közelben,nem tudom megnézni,de majd ígérem,megnézem.Amúgy nem olyan nagy dolgok ezek a cheatek(bár még nem láttam a nagy részüket)de az egyetlen igazán hasznos szerintem az évszakok váltása,de mint leírtam,nálam ott sem ment el semmit sem a statisztikákban,bár a játékállást menti.
De megnézem,amint tudom,elméletileg neked is kéne lennie az évszakváltáson kívül jó pár cheatnek,hacsak a kapucnis rendszerfrissítés nem törölte ki azokat.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 05. 20:10

Én elmondom, hogy hogyan szereztem meg a csalásokat. Vannak ilyen tiggerek, amiket a térkép jelöl, ilyen négyzettel jelöli őket a térkép, ha felszedsz egyet akkor egyből kapsz egy csalást ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 05. 20:14

Most,hogy mondod,már én is emlékszem,így kaptam meg egy csomó csalást. ;)
Szerk.:Ha már a csalásoknál tartunk,valaki tudja,hogy lehet elérni a csalásokat a Brotherhoodban?Mert én már 90%ig is végigvittem azt a játékot,és egy csalás sem volt a menüben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 05. 21:52

A Brotherhoodban vannak csalások?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 06. 00:54

Ez megmagyarázza a trigger dolgot (kb. második oldalon nem tudtam, hú de sokat írtunk azóta). Köszönöm a választ. A B-ban küldetések 100%-ra vivésével lehet őket szerezni, és csak küldetés újrajátszásban tudod aktiválni, azt hiszem a kelléktárból.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 06. 15:18

Kiscserko:Értem,köszi a választ!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 06. 17:30

Ejha, akkor ránézek a BH-ban a csalásokra, mert nekem mindegyik küldi 100%-lék benne.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 07. 20:08

Én tudtam,hogy a Brotherhoodban is vannak cheatek a you tube-ról már láttam az összeset.Csak azt nem tudtam,hogy szerezhetem meg/használhatom őket.Nos,ha valóban csak küldetésújrajátszásban lehet,akkor elég fos.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése