Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
bodom26

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 12:23

Sajnos még nincs, mert még most lett net a házban. Pedig éppen akciózik az 576, és egy éves előfőzetést most féláron adnak, ha játékot vagy konzolt veszel. Már régóta tag akartam lenni, csak nem klappolt minden..

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 09. 12:27

Értem.Nos,most én sem vagyok arany tag,csak ezüst,de az sem olyan rossz,az legalább teljesen ingyenes,csak sajna nem lehet rajta multizni.De ha szerzel Live tagságot(akár aranyat,akár ezüstöt)bejelölhetsz,ha gondolod,WonkierSnake705 az ID-m.
Amúgy remélem karácsonyra én is kapok egy 2 éves arany előfizetést,hogy ismét multizhassak.Jövőre talán már együtt multizhatunk a GTAV-ben! :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 09. 12:47

Ha minden összejön.. akkor úgy legyen! :) :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 09. 12:59

Gratulálok Kiscserko, ügyes vagy ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 17. 01:07

Megakadtam az AC 2-ben. 99,26%-nál. Nem használtam kódokat, és egyszerűen már mindent megcsináltam. Nincs valami ötletetek? Szerintem a relytett szobák nincsenek meg az Asassin "korong", vagy mifene kereső helyeken. Ezek beleszámítanak a 100%-ba?

És az Ac B-hoz a The Da Vinci Disappeariancet meg lehet venni a Ps storeról, vagy csak a Da Vinci kiadásban volt benne? Kerestem, de nem találtam, de lehet, hogy csak az én keresési hibám.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 17. 15:06

Kiscserko:AC2ben nem tudok sajna segíteni,nincs meg a játék,és amikor megvolt,akkor sem a 100%ra koncentráltam,szóval nem tudom,mi lehet a baj.
A Brotherhoodban a Da Vinci Disappeariance szerintem csak a te "keresési hibád",bár a PSN-t nem ismerem +nem tudom,mi az a Da Vincis kiadás,amiről beszélsz,de XBL-n rajta van az összes BH-s DLC,többek között az is,amit keresel,és nekem a sima BH van meg,semmilyen Da Vincis vagy másfajta különkiadás,szóval keresd kicsit tovább szerintem.
Remélem,tudtam segíteni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 17. 15:48

@Kiscserko: Nekem megvan a Da Vinci DLC, ha akarod akkor oda adom neked :).
Amúgy megvannak neked az AC 2 DLC-i?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 20. 20:09

Ma jött egy rendszerfrissítés XBL-en és szerintem PSN-en is AC3hoz,mégpedig azt a hibát javítva,ami sokatoknak nem tetszett a dupla pisztolyos megoldásnál,hogy amikor bejön a fehér töltőképernyő,akkor akármilyen pisztolypár van nálad,legalább az egyik közülük átvált az alap kováspisztolyra.Most ezt hálistennek javították,így mindig kettőt tarthatsz magadnál a kedvenc pisztolyaid közül,és egyik sem vált át arra a gyenge,fehér alappisztolyra a töltőképernyők közben sem.Annyi a kérdésem,hogy nálatok is volt-e ez a rendszerfrissítés és nálatok is csak ezt a "hibát" javította-e,vagy másmilyet is,mint például a kötélfullánk erszény fejlesztési hibáját is kijavította-e??
Előre is köszi a választ! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 20. 22:26

dani.szentgali írta:Ma jött egy rendszerfrissítés XBL-en és szerintem PSN-en is AC3hoz,mégpedig azt a hibát javítva,ami sokatoknak nem tetszett a dupla pisztolyos megoldásnál,hogy amikor bejön a fehér töltőképernyő,akkor akármilyen pisztolypár van nálad,legalább az egyik közülük átvált az alap kováspisztolyra.Most ezt hálistennek javították,így mindig kettőt tarthatsz magadnál a kedvenc pisztolyaid közül,és egyik sem vált át arra a gyenge,fehér alappisztolyra a töltőképernyők közben sem.Annyi a kérdésem,hogy nálatok is volt-e ez a rendszerfrissítés és nálatok is csak ezt a "hibát" javította-e,vagy másmilyet is,mint például a kötélfullánk erszény fejlesztési hibáját is kijavította-e??
Előre is köszi a választ! :)
Helló, igen nálam is volt ez a frissítés :). Nekem több dolgot is kijavítottak, az egyik, hogy láttam, hogy a Davenport Tanya lakóinak a házait is jelöli a térkép egy ponttal :).
Amúgy ma 92%-os az AC 3 :), és éppen ma javítottam ki azt a küldit, hogy megkel ölni Thomas Hickeyt, hát mondhatom nehéz volt, mert amíg foglalkoztam az embereivel addig megölte Washington embereit és így nem lett mindig 100%, de sikerült egy buggal, mégpedig, hogy valamilyen módon Hickey magától megállt, nem is ment tovább és így megtudtam ölni az embereit és utána öt is :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 20. 23:59

TheGTAKING:Ügyes vagy!Igen,a tanya lakóinak házát is kijelzi már,ez sok segítség a Köznapi Ember Enciklopédiájához. :) Amúgy nálad nem tudom,hogy így van-e,de a dupla pisztolyos és a tanya házainak megmutatós dolgon kívül nekem még az az újítás van,hogy ha a határvidéken vagy a Davenport tanyán elmegyek gyorsutazással egy másik városhoz való átjáróhoz(pl:a határvidéken gyorsutazok New York átjárójához),akkor Connor csak úgy magától sípol egyet,és jön egy ló,aminek a háta fölött ott az assassin jel.Nálad ez a változás is van?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 21. 13:12

dani.szentgali írta:TheGTAKING:Ügyes vagy!Igen,a tanya lakóinak házát is kijelzi már,ez sok segítség a Köznapi Ember Enciklopédiájához. :) Amúgy nálad nem tudom,hogy így van-e,de a dupla pisztolyos és a tanya házainak megmutatós dolgon kívül nekem még az az újítás van,hogy ha a határvidéken vagy a Davenport tanyán elmegyek gyorsutazással egy másik városhoz való átjáróhoz(pl:a határvidéken gyorsutazok New York átjárójához),akkor Connor csak úgy magától sípol egyet,és jön egy ló,aminek a háta fölött ott az assassin jel.Nálad ez a változás is van?
Még nem találkoztam ezzel a változással, mert mostanában nem nagyon járkálok a Határvidéken, mostanában a Nicholas Biddle-s pályákat javítom :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 21. 13:14

Én még nem töltöttem le a frissítést, igazából mostanában nem nagyon ps-ezek. De, ha túlélem ezt a napot, akkor kezdődik a téli szünet, és több időm lesz.
A Thomas Hickey-s nek van egy egyszerű trükkje. Odarohansz Washingtonhoz, közben az utadba fog akadni egy háttal álló katona, akit hátba lehet szúrni futás közben, és ahogy odaértél Washingtonhoz, egyszer megütöd Hickeyt, hogy rád figyeljen, és aztán már odajön a maradék ember, megölöd az ellenséget, addig életben hagyod Hickeyt, majd utána kivégzed Thomas-t. Persze a bug is jó megoldás. Ha valahol megakadsz, nyugodtan szólj, én is megküzdöttem a 100%-al, van egy pár trükköm.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 21. 15:25

Kiscserko írta:Én még nem töltöttem le a frissítést, igazából mostanában nem nagyon ps-ezek. De, ha túlélem ezt a napot, akkor kezdődik a téli szünet, és több időm lesz.
A Thomas Hickey-s nek van egy egyszerű trükkje. Odarohansz Washingtonhoz, közben az utadba fog akadni egy háttal álló katona, akit hátba lehet szúrni futás közben, és ahogy odaértél Washingtonhoz, egyszer megütöd Hickeyt, hogy rád figyeljen, és aztán már odajön a maradék ember, megölöd az ellenséget, addig életben hagyod Hickeyt, majd utána kivégzed Thomas-t. Persze a bug is jó megoldás. Ha valahol megakadsz, nyugodtan szólj, én is megküzdöttem a 100%-al, van egy pár trükköm.
Kösz, hát akkor lenne egy pálya, amit még most sem tudom, hogy hogyan kell megcsinálni 100-ra. Mégpedig, az amikor Stephan Caphau az egyik Asszaszinunknak a boltját kirabolták és mérgében megakarja ölni az adószedőket. És ekkor van az, hogy Stephan élete ne mennyen le 30%-osan és a harc ideje 13 másodperc legyen és észrevétlenül gyilkolj. A többit megcsináltam kivéve az észrevétlen gyilkosságot, azt nem tudom, mert nem tudok egyszerre ennyi mindenre figyelni miközben egy harc csak 13 másodpercig tarthat, kérlek segíts te, hogyan gyilkoltál észrevétlenül?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 21. 23:18

Na, ez például viszonylag nehéz. Pont azzal szórakoztam mint te. Így oldottam meg:
A lényeg, hogy tudd, hogy mikor merre megy, és mindig a lehető legtávolabb menj előre Stephane előtt. Így van időd elcsalni és megölni legalább egy embert. Nos, az első ember tiszta ügy, beugorsz a szénakazalba, onnan sípolással magadhoz hívod és berántod. A második nehezebb, ott előre kell futni, és amikor zavarognak az emberek, ott a saroknál van egy beugró, ahová síppal oda tudsz hívni egy rendrakó őrt, és beránthatod a sarokba. Ez azért nehéz, mert nem mindig akar elsőre odajönni. Utána továbbmentek a temető fele, és ott az egyik a fal mellett álló őrt megölöd úgy, hogy egy szemközti fa mögött rejtőzöl. Valószínűleg mindkettő jönni fog, így a másodikat már nyílt harcban kell legyőzni. És most jön a legnehezebb, és azt hiszem a legutolsó ami a 100%-hoz kell. Ott a temető után áll négy őr az ajtónál egy ház előtt. Fuss a szénakazalba amilyen gyorsan tudsz, majd rögtön síppal csalogass egy őrt, és már nyomogasd is a kockát, hisz abban a pillanatban, ahogy kirobban köztük a harc, elvileg pont addigra ér az őr a szénához. Ha ezt nem sikerül megölni észrevétlenül, akkor ajánlom a checkpoint újratöltést, mert pont ott menti el, viszont ahogy betöltött futnod kell. Viszont, ha ez megvan, onnantól már gyerekjáték. Remélem tudtam seggíteni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 22. 13:15

Kiscserko írta:Na, ez például viszonylag nehéz. Pont azzal szórakoztam mint te. Így oldottam meg:
A lényeg, hogy tudd, hogy mikor merre megy, és mindig a lehető legtávolabb menj előre Stephane előtt. Így van időd elcsalni és megölni legalább egy embert. Nos, az első ember tiszta ügy, beugorsz a szénakazalba, onnan sípolással magadhoz hívod és berántod. A második nehezebb, ott előre kell futni, és amikor zavarognak az emberek, ott a saroknál van egy beugró, ahová síppal oda tudsz hívni egy rendrakó őrt, és beránthatod a sarokba. Ez azért nehéz, mert nem mindig akar elsőre odajönni. Utána továbbmentek a temető fele, és ott az egyik a fal mellett álló őrt megölöd úgy, hogy egy szemközti fa mögött rejtőzöl. Valószínűleg mindkettő jönni fog, így a másodikat már nyílt harcban kell legyőzni. És most jön a legnehezebb, és azt hiszem a legutolsó ami a 100%-hoz kell. Ott a temető után áll négy őr az ajtónál egy ház előtt. Fuss a szénakazalba amilyen gyorsan tudsz, majd rögtön síppal csalogass egy őrt, és már nyomogasd is a kockát, hisz abban a pillanatban, ahogy kirobban köztük a harc, elvileg pont addigra ér az őr a szénához. Ha ezt nem sikerül megölni észrevétlenül, akkor ajánlom a checkpoint újratöltést, mert pont ott menti el, viszont ahogy betöltött futnod kell. Viszont, ha ez megvan, onnantól már gyerekjáték. Remélem tudtam seggíteni.
Köszi, megpróbálom :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése