Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 14. 14:08

Assassinokat hanyas szekvenciától lehet toborozni? Most a 6. szekvenciánál tartok.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 14. 15:04

Kb még 1 szekvencia.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 03. 14. 17:28

Tesco-ban AC Revelations 9000Ft! Pusztuljanak meg! :@

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 14. 21:50

A Konzol Stúdióban vagy a Konzolvilágban olcsóbb. ;) Ilyeneket, hogy Tesco meg Media Markt, felejts el, ha nem akarod a gatyádat is rákölteni a játékokra!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 15. 13:48

Ez a 4. rész nagyon jó játék lehet. Ez a kalózos téma tetszik nekem a legjobban a 4 számozott rész közül

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 15. 14:01

Nem tudom, nekem egyik rész története sem tetszett igazán, főleg mivel a neves részekkel együtt már tök unalmas és sablonos lett.
A polgárháborús indián assasin pedig már szánalmas lett!
Guess who's back!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 03. 15. 17:50

Amúgy hol játszódik Az ACR? :insecure:

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 15. 18:08

Konstantinápoly/Isztambul
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 03. 15. 19:36

Köszi :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 15. 20:49

NoxiusEnterprise írta:Nem tudom, nekem egyik rész története sem tetszett igazán, főleg mivel a neves részekkel együtt már tök unalmas és sablonos lett.
A polgárháborús indián assasin pedig már szánalmas lett!
Szerintem nem lett szánalmas. Nagyon tetszik az asszaszin-indián történet, az Ubisoft eltalálta, azonban nagyon nem tetszik, hogy minden évben új rész, biztos vagyok benne, hogy a 4-ik rész, egy bughalmaz lesz! Érdekes ez a kalózos téma... bár egy magyar AC-nek jobban örülök, ami a török megszállás alatt játszódik, de sajnos ilyen soha az életben nem lesz :(.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 16. 01:34

Tuti, hogy az Ac4 is bughalmaz lesz. Bár megjegyezném, hogy 2011 vége óta készítik. De ez azért nem számít, mert a 3-ik részt elvileg két és fél évig készítették, és évek óta nem játszottam olyan bogaras játékkal.
Ami nem tetszik, hogy az Ac3-ban végre megint(az Ac1 után) képesek voltak egy életszerűbb karaktert készíteni, erre megint jön egy Ezio féle b*zi.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 16. 10:48

Ezio a második rész végén már nem volt selyem fiús ACBH-ban ACR-ben meg nagyon megkedveltem a személyiségét. Igazából még semmi infó sincs arrol, hogy a negyedik rész főszereplője milyen személyiségű lesz.

Én leginkább egy Assassin's Creed előzményre vágyódok ami az Altair előtti időkben játszódik, hogy pontosan hogyan is alakult meg a rend.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 16. 11:48

Én nekem csak a Revelations-ban tetszett Ezio személyisége, mert bölcsebb lett.

Ez egy jó ötlet lenne, de azt hiszem, a rend létrejöttéről nincs túl sok történelmi forrásunk.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 16. 11:53

NoxiusEnterprise írta:Nem tudom, nekem egyik rész története sem tetszett igazán, főleg mivel a neves részekkel együtt már tök unalmas és sablonos lett.
A polgárháborús indián assasin pedig már szánalmas lett!
A második rész utáni Spin-Off-ok valóban elég sablonosak lettek a III. részig minimális újításokkal, de a története mindegyiknek ott volt a toppon.
Szerintem nincs semmi gond a "polgárháborús indián-assassinnal". Egyetértek Kiscserkóval, végre tudtak egy kemény karaktert csinálni az AC1 óta, akiben viszont Altaiirral szemben mégis csak több érzelem és szimpátia volt. Ahol a III. rész nálam megbukott, az a rengeteg bug, valamint a jó történetre a hadi tengeri küldetéseket leszámítva nagyrészt borzasztóan monoton és unalmas főküldetések voltak. Esküszöm, amikor az első 3 órában voltam, akkor élveztem legjobban a játékot a főküldetések szempontjából Haythammel, holott a Connorral való játékot ezerszer jobban vártam. Aztán meg ott van az, hogy lehet, én vagyok a tudatlan, de ez most komoly, hogy az Amerikai Polgárháborúban összesen 3 csata volt, azt leszámítva meg csak kisebb városi civakodások?! Arról meg nem is beszélve, hogy a Ubisoftnak hogy lehet annyi esze, hogy egymás után rak be küldetéstípusokat?! Volt 3 kihallgatózós küldetés, mind a 3 egymás után jött. És így tovább. Szóval én nem is a sztoritól, hanem a ráépülő főküldetésektől vártam többet, mint amennyit a végén kaptam.

Előzménysztori szerintem semmikép se legyen, azok csak elbasszák a franchise-ot, lásd God Of War Ascension. És ezt a "testvériség" dolgot már amúgy is teljesen kirágtak már az Altaiir/Ezio éra részeiben és a 3ban már szinte nincsen semmi nyoma/jelentősége, szóval nem hiszem, hogy ezzel a témával fognak-e még annyit vagy többet törődni a jövő AC-iben, mint anno a Brotherhoodban vagy az 1-ben törődtek.

Magyar Assassin's Creed a török-magyar csaták idejéről?! :lol: Röhög a vakbelem! :lol: És ki lenne a főszereplő? Dugonics Titusz? :lol: Szerintem ez egy nagy hülyeség lenne, már bocs.

Én is tartok tőle, hogy az AC4 is teli lesz buggal, bár reménykedjünk, hogy nem, mert pl a 3 előtti epizódokban szinte alig volt valami bug, a 3hoz képest meg egyáltalán nem is voltak (vagy csak nem voltak olyan szemet szúróan nagyok, mint a 3ban, lásd ember kutyává változása, fegyverek/legyilkolt katonák testeinek a lebegése, stb.).

Kiscserko: Nekem pont a Revelationsbe nem jött be Ezio karaktere, mert lehet, hogy valamivel bölcsebb lett, de elég nevetségesen nézett ki, hogy egy 50-60 körüli emberke legyőz egy csomó janicsárt fél kézzel. A 2ben valóban egy szánalmas selyemherceg díszbuzi volt, ahol nekem teljesen megfelelt a személyisége, ahol elég bölcsen viselkedett, nem úgy mint egy díszbuzi, viszont nem is egy röhejes öregember volt, az a Brotherhood volt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 16. 12:26

Igen, jó volt, hogy Connor kemény karakter volt, de mégis emberszerűbb, főleg a Tanya küldetésekben. Valóban túl sok a bug, nekem a leggyakoribb, hogy megmerevednek az ellenfelek, és míg a többieket legyilkolom, addig ő csak ott áll, aztán lehet körbe-körbe járkálni körülötte, néha át is lehet rajta menni. Furcsa. A tengeri küldetéseket imádtam, örülök, hogy a IV-ben lesz szabad hajózás, meg akármikori csáklyázás. Nekem pl pont a Haytham-es küldetések voltak unalmasak, az első négy órát végiguntam. Meg az nem is lett volna baj, ha csak 3 csata van, de legyen úgy, mint a trailerben. Connor végigvág a tömegen, ellop egy lovat, vágtat az ágyútüzelések között, jön a sortűz, ő a ló mögé elbújik, és anélkül, hogy összeesne a lóval együtt, inkább fut a fedezékbe a sortűz ellen, erre kitör onnan, be a tömegbe, lekaszabol egy halom embert kettes és hármas kombókkal, kiugrik, és lelövi a levegőben nyíllal a célpontját. YEAH! Na EZ király! Ehelyett ugyanez a csata a játékban: mész a pontos időközönkénti sortüzek között fedezékből fedezékre, nekirontasz a tömeghez(ami csak egy animált 2D-s fos) és ha túl közelre érsz, akkor automatikusan eltalálnak, mindenképpen, és deszinkronizálás! Hát, köszönöm Ubisoft! Olyan jó ötletek voltak benne, és a trailerekben is, amit jól elk*rtak.

Nekem a Brotherhood kicsit se jött be, de lehet, újra kellene játszanom, mert a Gta IV-el egyidőben vettem, aztán egy ilyen jó játék mellett nagyon sz*rnak tűnt az egész, úgy, ahogy van. Meg nekem tetszik az 1-ben, Revelationsban és 3-ban, hogy nem olyan életszerűen világos és tökéletes minden, mint a többiben. A karakter és a történet, még a város is életszerűen tökéletes. Nem lehet beleélni magad. Bezzeg az 1-ben, megvan az a természetes sötétség, tökéletlenség, ami hiányzik a 2-ből, meg a Brotherhoodból. És a zenei aláfestés is keményebb. Engem nem zavart, hogy öregemberrel kell menni, hiszen öregember nem vénember. A Max Payne 3-ban se zavart, és a GTA V-ben se fog.
Amúgy az nekem furcsa, hogy a hardcore AC fanoknak a 2. rész és Ezio a kedvence, és mindegyikük utálja Connort, viszont örülnek, hogy elvileg Edward hasonlít majd Eziora. És mondják, hogy miért nincs akkora szerepben a testvériség a 3. részben. Pedig nem kell ötödszörre eljátszani ugyanazt a tesrvériség kártyát. Ez a hozzáállás nekem nagyon fura.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése