Assassin's Creed-széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 03. 16. 12:50

dani.szentgali írta:A Konzol Stúdióban vagy a Konzolvilágban olcsóbb. ;) Ilyeneket, hogy Tesco meg Media Markt, felejts el, ha nem akarod a gatyádat is rákölteni a játékokra!
Ja, csak mi kis városban élünk és nincsenek ilyen üzletek :| . Vagy ezek weblapok?

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 16. 12:54

Lehet tőlük a honlapukról rendelni, házhozszállítják, de van üzletük is.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 16. 13:15

Kiscserko: Azalatt, hogy "többet vártam a főküldetésektől", azalatt pontosan azt értettem, amit te is írsz, csak nem voltam elég érthető, elnézést. Hát igen, én is agyfaszt kaptam, amikor megláttam, hogy végre itt a várva várt csata, aztán meg ahelyett, hogy a trailerben látott és általad leírt módon kéne megcsinálni Connor brutális harci stílusával, ahelyett van egy teljesen átlagosnak minősülő civakodás a háttérben, aztán megint jön a kedvencem, a "megfigyelt terület". -.- És aztán meg kell küzdeni Pitcarinnel, de 100%os szinkront csak akkor kapsz, ha ráugrasz a fáról. -.- Aztán meg a másik csatában az volt, hogy rendelj visszavonulót. -.- Ez most komoly?! A nagy Connor Kenway, aki a trailereken a legbrutálisabb és legvérszomjasabb assassinnak tűnt az összes eddigi közül, a patriótákkal menekül fejvesztve, mint Scooby Doo? Ez nevetséges!
Az a játékhiba, amit mondasz, hogy csak ott áll az emberke, és megölni sem lehet, csak átfolyni rajta, az nálam is van jópár hasonlóan idegesítő bug mellett. Például nekem tegnap csak úgy szimplán majdnem deszinkronizált, pedig egy darab polgárt vagy házi állatot sem öltem meg, csak elindultam 3-4 lépést. Egyébként megint jött egy frissítés AC3ra, reménykedtem, hogy megint kijavítanak benne valami hibát, mint pl a kötélfullánk-erszényeset, de nem! Őszintén, most észre sem vettem, hogy bármit is javított volna a tegnapi frissítés.

Tényleg sok jó ötlet volt benne, amit sikeresen elbasztak. Ami nekem még iszonyatosan nem jött be, az a legutolsó főküldetés Connorral, amiben Charles Lee-t kellett elkapni. Elnézést a kifakadásért, most nagyon nyers leszek, de megmerem kockáztatni, hogy ez volt a legszarabb bossfight (ha ezt lehet egyáltalán így nevezni), amivel videojátékban valaha találkoztam! Én úgy képzeltem volna el minimum (!) a leggonoszabb főellenség kinyírását, mint a Pitcarinos vagy a Haythames bossfightot. Erre mit kell csinálni?! Na mit?! Végigfutni a kikötőn, a rejtett pengékre kenni futás közben néhány ellenfelet, felpattanni egy óriás fahajóra, aztán a végén nem is te ölöd meg az ellenséget, hanem lezuhansz a hajó gyomrába, majd végignézel egy AC-hez tökre nem illő, amolyan "Ha úgy tartja kedvem, néha beleiszom" átvezetőt, amiben a kocsmában Connor kinyírja a holtrészeg Lee-t. Már elnézést, de ez szerintem a legirritálóbb és legszánalmasabb küldetése volt az egész AC-történelemnek!

A többivel pedig egyetértek, én is szeretem Eziót, de az AC2-ben a legkevésbé. Tényleg furcsa, hogy utálják Connort, és Eziót meg ennyire szeretik és ezt az Edwardot is ilyen AC2es Ezio 2.0-vá akarják tenni, amit a Ubisoft az eddigiek alapján meg is fog tenni nekik. A 3ban tényleg nincs akkora szerepben a testvériség, és pont ez a jó! Érzésem szerint már az 1ben is teljesen ki lett rágva ez a testvériség dolog, és hálistennek a 2be nem rakták bele olyan mértékben. Aztán a BH-ban megint nagy szerepe volt, ám ott már nem csak annyi, hogy Ezio egész életét a testvériség becsületének fenntartására szánja, és amit ugatnak neki a fejesek, azt zokszó nélkül megteszi, mint az 1ben Altaiir, hanem ott már ő volt a főnök és ő irányította a gyilkosokat, ez jó is volt. A Revelationsszal azonban már minden jó kiveszett ebből a testvériség témából, túl sablonos volt az 1nek és a BH-nak köszönhetően, úgyhogy én ott untam meg ezt a témát és örültem, hogy a 3ba már nem volt benne. Tényleg ne játsszák el 5ödszörre is ezt a testvériség dolgot, mert ez irritálna.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 18. 16:53

Dani egyetértek veled, Charles Lee-t tényleg rossz volt megölni, mivel nem is mi öltük meg :(. Én legalább arra számítottam, hogy az utolsó pálya olyan lesz, mint a BH-ban Cesare Borgia megölése.

Szerintem az eddigi legjobb bossfight a Revben volt, mikor megöltük Ahmetet.

Ezek ellenére nagyon szeretem az AC 3-at, viszont a csatákat nagyon hiányoltam, kb. volt 3-4 csata oszt' cs.

Érdekes, hogy az E3-as videóban Connor ÖLTE MEG Silast, azonban a játékban Haytham ölte meg, nézzétek meg csak a videót:
http://www.youtube.com/watch?v=gZrklEy9ohQ

Utolsó ilyen érdekesség, volt egy kitörölt dialógus, ami Connor anyjáról szólt, Connor rákérdez Achillesre, hogy az anyja asszaszin volt, azonban Achilles rávágja, hogy ő csak a szövetségesük volt.
http://www.youtube.com/watch?v=hdzELtveS5s
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 18. 17:06

TheGTAKING: Köszi, ezek érdekes infók! ;)
Igen, az E3mas demóvideóban tényleg úgy volt, hogy a Határvidéken a New York-i átjáróhoz közel lévő erődben kell üldözni majd megölni Connorral Silast, a végleges játékban meg Haytham ölte meg még a játék elején. Ez mondjuk legalább annyiban jobb volt a Charles Lee-s szarozásnál, hogy legalább a MI SAJÁT gombnyomásunkra halt meg Silas. Juppi -.-
Igen, a BH-ban én is nagyon élveztem a Cesare Borgia elleni csatát és egy ilyen király bossfight után ezért ért váratlanul egy ilyen szánalmasan szar főellenség-befejezés.

A csatákban én is nagyot csalódtam, főleg ahhoz képest, hogy az Amerikai Polgárháború ütközeteit már nagyon vártam.

Igen, én is azon a véleményen vagyok, hogy a milliónyi bug, a nagyrészt a várakozásaimhoz képest marhára monotonra és félresikerültre készült főküldetések, valamint a Brotherhood óta bekerült szánalmasan szar multiplayer megtartása és még szarabbá fejlesztése ellenére egy jó játék lett az Assassin's Creed 3.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 18. 17:15

Bár tényleg nagyon ügyesen dolgoznak rajta, hogy mindenki megutálja a sorozatukat, mégis van benne valami, ami megfogja az embert, és ez az ütőkártyájuk.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 18. 17:24

Kiscserko: Ez így van, csak az a kérdés, hogy meddig tudnak még belerakni a jövőbeli AC-részekbe ilyen dolgokat, amik tényleg a rengeteg hiba és az ígértekhez képest félresikerülten megvalósított dolgok ellenére megfogják a játékost. Ha ezekből a sajnos egyre fogyó dolgokból kifogynak, akkor az Assassin's Creed zsáner csúfos véget ér, még talán a COD-nál is csúfosabbat, mert ott legalább van a multi, ami annak ellenére, hogy semmit sem fejlődik, még bizony a Black Ops 2ben is nagyon szórakoztató. De az AC-nek lassan nincsen semmije, csak a megjelenés előtti erőltetett marketingje (amely szintén hozzá fog járulni az érzésem szerinti közelgő véghez).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 18. 17:26

Szerintem ki fognak tartani, csak úgy, mint a COD, de ellaposodik, és elunalmasodik azok az okok miatt, amit te mondasz, plusz még ott van az évenkénti kijövetel.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 18. 17:38

Kiscserko: Mint már korábban mondtam, szerintem addig, amíg egy játékfejlesztő cég tudja tartani az évenkénti vagy inkább kétévenkénti megjelenést, akkor addig ha ne is évente, de ne is 5 évente adjanak ki egy játékot. De ez csak az én véleményem, szerintem az évenkénti megjelenés valóban a játék fejlődésének és minőségének a rovására megy, de azért azt sem hiszem el, hogy 5-6 évig kell több száz szakembernek ülni egy játékon ahhoz, hogy legyen látható fejlődés.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 18. 18:02

Szerintem az optimális időtartam egy minőségi játékhoz 2 évnél kezdődik, és a 3 év az optimális.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 18. 19:52

Igen, én is azt mondom, hogy két-három év. De nem öt meg hat. Bár szerintem azért a 3 év az már a max, és a kettő, kettő és fél az optimális, de hogy 5-6 évig kell várni, az azért nem állapot. Ahogy az sem, hogy évente adnak ki egy gyakorlatilag felpatchelt játékot, ami nem minőség.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 18. 20:15

Egyébként megjelent a The Tyranny of King Washington: The Betrayal, sajnos én hülye rámentem az angol AC Wikire, és megtudtam, hogy mi lesz benne. :( Amúgy az újdonság, hogy Connor madárrá tud változni :S.
Nézzétek meg: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... l6MemKYswo

Ennyire erővel Connor már disznóvá is változhatna -.- .
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 18. 20:29

Én azt hittem, hogy csütörtökön jelenik meg, mindegy, akkor holnap megveszem. Ezt a videót már láttam, hát igen, a Tyranny of King Washington minden perce baromság volt eddig is, de eléggé szórakoztató. Sajnálom, hogy megnézted, tudom milyen érzés, ha valaki lelövi a poént :( Még akkor is, ha az a valaki te magad vagy.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 18. 20:32

Elég komoly. (nem olvasom ezt a fos oldalt meg az újságot se, a telefonom ajánlotta a hírt)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Assassin's Creed-széria

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 18. 20:40

Elég sok figyelmetlen és hülye ember van a világon, ezen már meg se lepődök...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése