Need For Speed sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Need For Speed sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 05. 22. 18:09

Bennem már az intró is vegyes érzéseket váltott ki.


Mindenesetre majd kitolom azért. Elmegy kategória, de határozottan nem a jobbféle autós játékok közül való.
A 2015-ös NFS-t is talán kijátszom egyszer, az is megvan. Csak.. az szerintem még rosszabb mint ez :D Ezért offoltam kb 5 verseny után.

Meg várom, hogy az újabb részek (Hot pursit remake, heat) le legyenek árazva, azért azok tudtommal jobban sikerültek.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Need For Speed sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 05. 22. 22:10

Én is kipróbáltam még tavaly a Payback-et, de számomra borzasztó volt. Oké, hogy árkád, de azért az túlzás, hogy semmilyen szinten nincs köze az autóvezetéshez, nem is volt meg a csapatás élménye. Előtte a Hot Pursuit 2-vel játszottam PS2-őn, az még tetszett.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Need For Speed sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 05. 23. 16:17

Igen.. nagyon Fast and Furious feelingje van. Csak sajnos nem a franchise első részeire, hanem a mostaniakra emlékeztet...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Need For Speed sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 05. 31. 11:46

Luszie írta:
2021. 05. 22. 18:09
Bennem már az intró is vegyes érzéseket váltott ki.


Mindenesetre majd kitolom azért. Elmegy kategória, de határozottan nem a jobbféle autós játékok közül való.
A 2015-ös NFS-t is talán kijátszom egyszer, az is megvan. Csak.. az szerintem még rosszabb mint ez :D Ezért offoltam kb 5 verseny után.

Meg várom, hogy az újabb részek (Hot pursit remake, heat) le legyenek árazva, azért azok tudtommal jobban sikerültek.
Én nem tudom, hogy végig tolom-e, de nem valószínű. Max csak akkor, ha kurvára fogok unatkozni és nem lesz más, amivel tudnék játszani, de mivel most vettem meg akciósan a Devil May Cry-t, ami nagyon bejön, illetve holnaptól a Star Wars Squadrons is ingyenes lesz, amit szintén várok, így nagy valószínűséggel júniusban sem veszem elő az NFS-t. A 15-ös határozottan szarabb, bár azért annyival a Payback sem lett jobb, hogy néhány óránál többet játsszak vele. A régi részekről nem tudok nyilatkozni, bár a Hot Pursuittal talán pont játszottam még k**va régen kormánnyal pc-n, de nem tetszett annyira az sem, ahogy a többi NFS sem. Számomra az összes rész egy "elmegy" kategória, de tény az is, hogy vannak amik szarabbak az "elmegynél".
Luszie írta:
2021. 05. 23. 16:17
Igen.. nagyon Fast and Furious feelingje van. Csak sajnos nem a franchise első részeire, hanem a mostaniakra emlékeztet...


Hát nem tudom, azért a régi Halálos Iramban feelingje szerintem megvolt, meg azért ebben még nem találkoztam akkora baromságokkal, mint amiket az újabb F&F filmekbe szoktak belerakni. Viszont az irányítása tényleg szar... bár mondanom sem kell, hogy nekem az összes többi NFS irányítása, fizikája sem tetszett egyáltalán. :D Amúgy a Heat most akciós, 5k körül van, vagyis annál valamivel több asszem. Ha esetleg érdekel titeket nézzetek rá. Nekem kb. ingyen sem kéne, nem hiszem hogy tetszene, annak ellenére sem, hogy állítólag az újabb részek közül ez lett a legjobb.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Need For Speed sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 06. 01. 06:15

dani.szentgali írta:
2021. 05. 31. 11:46
Luszie írta:
2021. 05. 23. 16:17
Igen.. nagyon Fast and Furious feelingje van. Csak sajnos nem a franchise első részeire, hanem a mostaniakra emlékeztet...


Hát nem tudom, azért a régi Halálos Iramban feelingje szerintem megvolt, meg azért ebben még nem találkoztam akkora baromságokkal, mint amiket az újabb F&F filmekbe szoktak belerakni. Viszont az irányítása tényleg szar... bár mondanom sem kell, hogy nekem az összes többi NFS irányítása, fizikája sem tetszett egyáltalán. :D Amúgy a Heat most akciós, 5k körül van, vagyis annál valamivel több asszem. Ha esetleg érdekel titeket nézzetek rá. Nekem kb. ingyen sem kéne, nem hiszem hogy tetszene, annak ellenére sem, hogy állítólag az újabb részek közül ez lett a legjobb.
kitoltad am? Mert néhány óra játékból már látszódik, hogy vannak ebben baromságok bőven.

Én gondolkodtam rajta, hogy megveszem...csak nagyon hasonlít a Paybackre. (Ami ugye középszerű). Jó lenne, ha már irányt változtatna a sorozat, vagy esetleg egy másik cég kezébe kerülne a franchise. Ez, hogy 2-3 évente kiadnak egy need for speed-et, ami kb ugyanaz mint az előző 3, sajnos engem nem hoz izgalomba.

Meg az is baj, hogy úgy összességében kevés igényes, AAA autós játék készült az utóbbi 8-10 évben. Sajnos nem ez a "trendy" műfaj, amiből dollármilliókat lehetne kaszálni. A jelenleg akciós autós játékok közül mindegyik olyan, hogy csak egyszer játszanám ki, ezért egyik sem éri meg az árát... nyárra viszont kellene valami autós. Na nem tudom... lehet, végül megveszem a Heat-et.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Need For Speed sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 06. 07. 19:37

Luszie írta:
2021. 06. 01. 06:15
dani.szentgali írta:
2021. 05. 31. 11:46
Luszie írta:
2021. 05. 23. 16:17
Igen.. nagyon Fast and Furious feelingje van. Csak sajnos nem a franchise első részeire, hanem a mostaniakra emlékeztet...


Hát nem tudom, azért a régi Halálos Iramban feelingje szerintem megvolt, meg azért ebben még nem találkoztam akkora baromságokkal, mint amiket az újabb F&F filmekbe szoktak belerakni. Viszont az irányítása tényleg szar... bár mondanom sem kell, hogy nekem az összes többi NFS irányítása, fizikája sem tetszett egyáltalán. :D Amúgy a Heat most akciós, 5k körül van, vagyis annál valamivel több asszem. Ha esetleg érdekel titeket nézzetek rá. Nekem kb. ingyen sem kéne, nem hiszem hogy tetszene, annak ellenére sem, hogy állítólag az újabb részek közül ez lett a legjobb.
kitoltad am? Mert néhány óra játékból már látszódik, hogy vannak ebben baromságok bőven.

Én gondolkodtam rajta, hogy megveszem...csak nagyon hasonlít a Paybackre. (Ami ugye középszerű). Jó lenne, ha már irányt változtatna a sorozat, vagy esetleg egy másik cég kezébe kerülne a franchise. Ez, hogy 2-3 évente kiadnak egy need for speed-et, ami kb ugyanaz mint az előző 3, sajnos engem nem hoz izgalomba.

Meg az is baj, hogy úgy összességében kevés igényes, AAA autós játék készült az utóbbi 8-10 évben. Sajnos nem ez a "trendy" műfaj, amiből dollármilliókat lehetne kaszálni. A jelenleg akciós autós játékok közül mindegyik olyan, hogy csak egyszer játszanám ki, ezért egyik sem éri meg az árát... nyárra viszont kellene valami autós. Na nem tudom... lehet, végül megveszem a Heat-et.
Mármint a Payback-et? Dehogy toltam ki. Szerintem amúgy nem is fogom, mert nem annyira jön be. Ma elővettem, kicsit haladtam vele, de aztán ugyanaz a küldetés megint elbaszta a kedvem az egésztől. Te azt már megcsináltad? A térkép jobb aló szélén lévő városban van és a főellenség csajt kell benne időre furikázni, de mindig kifutok az időből. Ha van valami tipped hogyan lehet megcsinálni, szívesen meghallgatom. Én az újabb F&F filmekben látható vagy ahhoz hasonló ordas baromságokkal mint mondtam, továbbra sem találkoztam benne.

A következő részhez érdemben nem igazán tudok mit hozzátenni... számomra mindig is semleges volt az NFS. Sosem értettem, a régi részeket miért istenítik, vagy hogy az újakat miért gyűlölik. Én nem igazán látok különbséget a kettő között. Úgyhogy nem igazán tudok ezekre reagálni, max. csak annyit, hogy szerintem is lehetne offolni az egész sorozatot úgy ahogy van.

Hát ja, az autós műfaj már nem igazán tud újat mutatni, emiatt nincsenek is olyan jó darabok. Egyszerűen kimerült a téma. Számomra amúgy videók alapján a legújabb HotWheels játék tűnik ígéretesnek a stílusa meg miliője miatt, ez egyébként szeptember végén fog megjelenni. Nézz rá, ha esetleg érdekel, nekem az eddig látottak alapján eléggé tetszetős és bár teljesen ez sem fogja megreformálni a műfajt, ennek ellenére egy viszonylag egyedibb és jobb darabnak tűnik számomra. Szóval én jó eséllyel megveszem majd, de igen, más autós játék engem sem érdekel, mert ahogy mondtad nincsenek már túl jó, új AAA autós játékok. Esetleg még egy Onrush 2-t megnéznék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése