Segítség

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
Vocaloidlover
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. 12. 24. 18:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vocaloidlover » 2020. 12. 27. 10:10

Valamennyit sikerült rajta segítenem.A rendszerhangban közel nullára volt húzva.Nem sokkal,de használhatóbb lett.

Amúgy nem,más játéknál nem csinálja.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MateL » 2020. 12. 27. 11:14

A hangbeállításokban stereo-ra van állítva az audio output? Pár éve jártam már egyszer hasonlóan, amikor valamelyik játékban véletlenül 5.1 vagy 7.1 volt beállítva, és csak az első csatornákat hallottam nagyon halkan.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 12. 27. 18:16

MateL írta:
2020. 12. 27. 11:14
A hangbeállításokban stereo-ra van állítva az audio output? Pár éve jártam már egyszer hasonlóan, amikor valamelyik játékban véletlenül 5.1 vagy 7.1 volt beállítva, és csak az első csatornákat hallottam nagyon halkan.
Ja igen, az is lehet. Reméljük sikerül a srácnak megoldani. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Vocaloidlover
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. 12. 24. 18:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vocaloidlover » 2020. 12. 28. 20:05

Na ezt majd még megnézem,majd próbálok ott is variálni.Köszi a válaszokat!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 12. 30. 12:10

Nincs mit, remélem sikerül megoldani! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MateL » 2021. 01. 18. 18:41

Egy hosszabb szünet után ismét elővettem a játékot, és most nálam is jelentkezett a probléma. Valamikor decemberben egy frissítéssel került bele a játékba.
Ami nekem megoldotta: A játék futása közben tálcán hangbeállítások jobb klikk -> hangerőkeverő -> red dead hangerő felhúzása
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 01. 22. 13:22

MateL írta:
2021. 01. 18. 18:41
Egy hosszabb szünet után ismét elővettem a játékot, és most nálam is jelentkezett a probléma. Valamikor decemberben egy frissítéssel került bele a játékba.
Ami nekem megoldotta: A játék futása közben tálcán hangbeállítások jobb klikk -> hangerőkeverő -> red dead hangerő felhúzása
Akkor ez nem egyedi hiba, ezek szerint többeknél is jelentkezett/ jelentkezhet. Köszi az infót, legalább van rá megoldás akkor ezek szerint, ettől függetlenül remélhetőleg a jövőben javítja a Rockstar, bár amennyire leszarják az egészet magasról és vastagon az is bőven benne van, hogy ez már így marad.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

zsombormaki
CJ zoknija
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2012. 06. 01. 16:52

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: zsombormaki » 2021. 02. 11. 21:53

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki ,hogy működik e még a ''boltból begyűjtős'' cigarettakártya glitch?

Köszi! :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2021. 02. 11. 22:13

Nem hiszem, hogy ilyeneket javítottak, szerintem az nem is glitch volt (már, ha arra gondolsz, amire én), de ha mégis kipatchelték, akkor ott a vonatos trükk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 02. 14. 14:11

Szerintem működik, tekintve, hogy az utóbbi időben ha nagy ritkán hozzá is nyúltak a játékhoz a fejlesztők, az sokkal inkább extra bugokat és gliccseket hozott a játékba ahelyett, hogy kijavított volna korábbi hibákat. Nálam például sokszor fordul elő egy ideje már, hogy random madarak esnek le elém az útra, csak fel kell vennem őket és már vihetem is a henteshez. :D Meg random állattetemek is megjelennek az úton (nem, nem azok, amiket korábban már lelőttem és elkezdtek bomlani meg rothadni). Úgyhogy most még annyira sincs toppon a singleplayer mód, min amennyire anno volt, így szerintem még működnek az akkori gliccsek is. Mindenesetre érdemes lehet tenni vele egy próbát. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2021. 02. 15. 15:48

zsombormaki írta:
2021. 02. 11. 21:53
Sziasztok!

Tudja esetleg valaki ,hogy működik e még a ''boltból begyűjtős'' cigarettakártya glitch?

Köszi! :)
Hali.

Hát, ha egyre gondolunk, (tehát arra, hogy a kártya szetteket boltból megveszed), akkor biztosan nem patchelték, hiszen az nem glitch. Minden cigarettás doboz tartalmaz kártyát, tehát ha cigarettát veszel, véletlenszerűen fogsz kapni valamit.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2023. 03. 15. 23:29

Sziasztok!

(bár jó eséllyel nem kapok már választ, ugyanis rohadtul kihalt már ez az egész oldal, de végül is sokat nem veszítek azzal, ha felteszem a kérdést, legfeljebb nem kapok már választ rá, mivel már senki nem jár fel az oldalra, de hátha)

Szóval az a szitu, hogy így röpke négy és fél évvel a játék megjelenése után leesett, hogy amúgy készítettek hozzá egy nagyon menő kézikönyvet, amely az Official Guide névre hallgat, ugye ahogy a neve is utal rá ez egy amolyan útmutató, ami csomó érdekes információt tartalmaz a játékról, annak világáról, amelyek nagy részét persze a játékkal töltött rengeteg óra alatt is meg lehet ismerni, de vannak olyan részletek és infók is, amik elvileg kizárólag ebben a könyvben vannak benne, arról nem is beszélve, hogy nagyon szép illusztrációkat is tartalmaz. Bár már sejtem, hogy túl későn esett le a tantusz, azért próba-szerencse alapon mégis megérdeklődném, hogy manapság esetleg be lehet-e még szerezni valahonnan ezt a hivatalos könyvet? Gondolom ennyi év után a Rockstar shopokban már nem árulják (de ha esetleg mégis láttok valahol, akkor légyszi szóljatok mindenképp), viszont talán ebayről vagy valahonnan csak lehet még rendelni, nem? Vagy ha esetleg már nem és így minden kötél szakad, akkor a neten fent van valahol digitális formátumban, amit esetleg le lehetne tölteni és ki lehetne nyomtatni? Tudom későn kapcsolok, de nemrég láttam róla egy régi, megjelenéskori videót, és hát eléggé megtetszett, mert nagyon királyul néz ki! Ha esetleg valakinek van bármilyen infója ezzel az Official Guide Bookkal kapcsolatban és megosztaná velem, esetleg van valakinek eladó példánya, az jelezze! Előre is köszi!

Erről a szép, kb. A4es méretű, vastag könyvről lenne szó: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/imag ... _ULuK4dJMA
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2024. 01. 20. 12:05

Körülbelül 50 ezért lehet megvenni. Amazon, ebay a kettő oldal amit egyből behozott.
Az egyik srác Facebookon írta, hogy a pdf-t el tudja küldeni, szerintem első körben azt kellene szemügyre venni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2024. 02. 28. 17:25

Luszie írta:
2024. 01. 20. 12:05
Körülbelül 50 ezért lehet megvenni. Amazon, ebay a kettő oldal amit egyből behozott.
Az egyik srác Facebookon írta, hogy a pdf-t el tudja küldeni, szerintem első körben azt kellene szemügyre venni.
Köszi Judit, hogy így közel 1 évvel utólagosan válaszolsz, de azóta a poszt írása után pár hónappal sikerült megoldani a problémát úgy, hogy megtaláltam 1-2 órányi keresés után patent minőségben PDF-ben és egyszerűen csak letöltöttem. :D Persze valahol az én hibám, hogy ez idő alatt ezt nem jeleztem új hozzászólás, vagy a régi szerkesztése formájában, csak őszintén szólva egyrészt elfelejtettem, másrészt pedig nem igazán számítottam arra, hogy kapok rá választ bárkitől, mint azt egyébként az akkori hozzászólásom elején is kifejtettem, de azért utólag is köszönöm. :D És ha valakinek kell a kézikönyv, és megfelelő PDF-ben a jó drága eredeti papír alapú amazonról rendelhető verzió helyett, akkor szóljon és szívesen átdobom. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése