[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 16:42

dani.szentgali: Már vannak olyan játékok ahol egészen szépen le lehet bontani a pályát. :D A második trailerben volt egy két karambol, még vonatok is ütköztek, bár azt, hogy ez a környezetre milyen hatással van, azt nem nagyon lehetett látni.
Trevor mondjuk szépen hazavágta azt a könnyűszerkezetű házat, meg kell hagyni! :lol:
Bár valószínű ezek mind küldetések lesznek. Tehát nem valószínű, hogy felrobbanthatjuk a házat. De még az is lehet, hogy igen, és idővel regenerálódik majd, mint mondjuk a villanyoszlopok.
De bisztos lesz ilyen téren is fejlődés.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 13. 15:09-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 17:08

bodom26:Nem kell bemutatnod a rombolós játékokat! :D Nekem megvan a Transformers első részének játék változata,és abban szinte az alapokig lelehet rombolni a házakat! :D Persze nem ilyet várok egy GTAban,de azért jó lenne,ha kicsit jobban sérülnének a környezetünkben lévő tárgyak,pl az amit mondasz,ez a regenerálódás ez egész jó ötlet lenne.Én is gondolom,hogy a második Trailerben látott Trevor által elpusztított házas jelenet az egy küldetés lesz,és olyan mértékű pusztítást nem lehet free roamban csinálni,de ki tudja,ahogy mondod,valami újjal ezen a téren is biztos előrukkolnak.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 12. 17:19

Ez amúgy így szokott lenni, a R* a héten ki ad sok más anyag(pl.San Andreas), és utána Péntek fele kidob egy GTA V hírt és ez szerintem most is így lesz.:)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 17:20

Dave:Reméljük! :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 12. 17:25

dani.szentgali írta:Dave:Reméljük! :D
:D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 17:29

dani.szentgali: Nekem csak akkor kell a részletes pusztítás, ha regenerálódnak a dolgok! XD
Nem akarok olyan pályát, ami egy két óra múlva egy apokalipszis utáni képet mutat! XD
Mondjuk eddig a Gta-ban mindig újra teremtek a dolgok. A GtaIV-ben különösen gyorsan.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 17:33

bodom26:A négyben valóban elég volt csak befordulni az egyik utca sarkán,és pár lépést tenni,mire visszamentél,addigra már ott sem volt semmi(se hulla a mészárlás után,sem jármű,ha odaparkoltál vele)de ez nekem nem is tetszett!A GTAVbe se így legyen megoldva,hogy egyik pillanatról a másikra eltűnnek a dolgok!A házak meg minden más regenerálódjon,ezt szeretném,de ne két pillanat alatt,hanem mondjuk kilövünk egy házikót vadászgépről,elrepülünk néhány mérföldre a háztól,és mire visszamegyünk,addigra regenerálódjon szerintem.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 17:35

Dave: Kíváncsi vagyok mikor jön egy nagyobb információ pakk? :insecure: Mondjuk nem csak képek, hanem valami szöveges infó.. :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 12. 17:37

bodom26 írta:Dave: Kíváncsi vagyok mikor jön egy nagyobb információ pakk? :insecure: Mondjuk nem csak képek, hanem valami szöveges infó.. :D
A szöveges infó, nem mostanában, szerintem, de az Artwork v. valami kép, szerintem Pénteken, REMÉLJÜK!.:)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 17:42

A szöveges infó maximum a megjelenés után lesz szerintem,és az is a videojáték-kritikusoktól lesz szerintem egy kritika,a R*tól én szöveges infót nem nagyon várok már,artworköket viszont igen!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 17:47

dani.szentgali: Ja, elütöttem valakit, 25 méter múlva jött velem szemben a mentő, vettem egy 180 fokos fordulatot, aztán a mentő mögött visszahúztam a baleset helyszínére, de már nem volt ott a "sértett." Ez 25 mp volt. :S
Ja, megnéztem a RDR pályaméretét, 72 négyzetkilométer. Ez nem tudom, hogy hivatalos adat-e, de ezt szorozd meg öt-hattal. :D

Dave: Végül is, ha sok infó kivehető a képből, akkor az okkkéés! :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 13. 15:09-kor.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 12. 17:57

Érdekes, nálam a hullák elég sokáig a helyükön maradnak, még akkor is, ha eltávolodom tőlük. Bár lehet, hogy ez csak amolyan probléma, de az biztos, hogy bizonyos távolság-idő és sebesség korlátozás van. Tehát a hulla nem marad meg, ha egy bizonyos ideig, vagy egy bizonyos távolságról nézed. mellesleg ha látod, illetve benne van a kamerában, akkor nem tűnik el. Ezt már tapasztaltam :)
Legalább nincs olyan, hogy hirtelen elkezd halványodni a teste, majd eltűnik :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 12. 18:04

Igen a IV-ben már sokáig ott vannak. Ellentétben az elődőkkel, ott meglehetősen idegesített, hogy alig volt ott 10 mp-nél tovább, és akkor is csak "eltűnt".

Jaja, Noxius, ezt én is észrevettem. Tetszett a megoldás, mert a többi részben az nagyon gagyi volt. Van amikor egyébként akkor is ott van a hulla vagy az adott dolog, mikor már nem látod, de visszamész. Csak attól függ mennyi idő múlva mész vissza, mert természetesen tényleg van idő korlát is.

Amúgy azt bírtam eddig a részekben, hogy a halott embert a mentős meggyógyítja :D Igazából a járókelők is akkor ugyanolyan "halhatatlanok" mint én. Mert asszem SA-ban még volt olyan hogy jött a mentős, megbirizgálta a holttestet és az utána felkelt. Legalábbis nagyon ilyesmire emlékszem. Érdekes volt...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 12. 18:26

bodom26 írta:dani.szentgali: Ja, elütöttem valakit, 25 méter múlva jött velem szemben a mentő, vettem egy 180 fokos fordulatot, aztán a mentő mögött visszahúztam a baleset helyszínére, de már nem volt ott a "sértett." Ez 25 mp volt. :S
Ja, megnéztem a RDR pályaméretét, 72 négyzetkilométer. Ez nem tudom, hogy hivatalos adat-e, de ezt szorozd meg öt-hattal. :D

Dave: Végülis, ha sok infó kivehető a képből, akkor az okkkéés! :D
Akkor tényleg "okkkéés"!.:D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 12. 18:42

Igen, Luszie, az SA és a VC nagyjából varázslókat is tartalmaz mentős néven :D
Emlékszem, hogy a VC -ben letérdeltek az emberek mellé, akik egyszerűen felkeltek, és továbbsétáltak.
Ha jól emlékszem, akkor a mentőautó itt eltünteti a tetemet, nem pedig újraéleszti.

Lezárt