Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
wweraw
CJ zoknija
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:46

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: wweraw » 2012. 03. 08. 18:02

Ha már a rendőröknél vagyunk akkor azt is lehetne "javítani" hogyha rendőrségi küldetést csinálunk mint a 4-be a rendőradatbázisból kiválasztunk egy bűnözőt elkezdjük lőni akkor a rendőrök ha ezt meglátják ne engem kezdjenek már el lőni hanem inkább segítsenek hívjanak erősítést és a bűnözőt lőjék.

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 03. 08. 19:08

Lehetne benne több morális döntés, ne meg az is jó lenne ha választhatnánk két oldal közt, szóval egy szürke meg egy másik szürke csapat lenne.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 03. 18. 10:30

Tudom hogy nem teljesen ide tartozik de azt álmodtam ma éjjel hogy jön a Trailer #2 :D
Legyen ígazam :)

Avatar
TamTam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2012. 01. 28. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: TamTam » 2012. 03. 18. 11:47

Lehet hogy igazad Kisprobegt énis álmodtam a Gta V-ről

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 03. 18. 11:53

Még én is álmodtam a GTA 5 első Trailere után a GTA 5-ről, de mégsem úgy lett mint az álmomban :(.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 03. 18. 17:32

Én azt álmodtam, egy gameplay videót néztem, aminek GTA3-as grafikája volt, és hegyek között egy falu volt látható.Aztán Stevei Griffin meg akart ölni.

Avatar
kokain2000
CJ zoknija
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2011. 06. 07. 22:20

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: kokain2000 » 2012. 03. 18. 18:35

Aminek én igazán örülnék ha lenne benne ejtőernyő. Akár több kinézetben is vagy wingsuite.

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2012. 03. 19. 13:18

Cube Head írta:Én azt álmodtam, egy gameplay videót néztem, aminek GTA3-as grafikája volt, és hegyek között egy falu volt látható.Aztán Stevei Griffin meg akart ölni.
GTA SA Stories :D ?

McMax
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. 11. 20. 11:32

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: McMax » 2012. 03. 25. 11:19

Csőcső mindenkinek!
Most dumálok chatrouletten egy sráccal aki állítólag a GTA V-tel játszik...
Látom is a játékot... Egy kopaszodó, alul hosszú hajú karakterrel vagyunk akin szemüveg van... A grafika rohadt szép...
Azt is mondja hogy majd jövőre jön ki csak néhány ismerősétől megvan neki a játék.
Állítása szerint vannak benne rendőr kutyák is...
Le is fényképeztem annyira nem ismerem a játékokat, akinek kell a kép, dobjon meg egy üzivel...
Azt is mondja hogy a tűzharcok nagyon élethűek, meg hogy San Andreas, Los Santos, meg Kína lesz benne...
Az autók kinyitásához szükséged lesz valami hotwire-re (fordító nem fordít én meg nem tudom mit jelent) vagy kulcsra.
Elég öreg fószerrel vagyunk ._.
Xbox 360-on játszik vele...
Na, végre láttam TÉNYLEG kutyákat... azt a ***** ez nem semmi
Lehet hogy még jönnek új infók, akinek szüksége van rájuk vegye fel velem a kapcsolatot.
Köszönöm a figyelmet...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 03. 25. 11:35

Hát ez nagy hülyeség! Ez már az első mondatban Fake!! Miért kell Fake infókat terjeszteni? Én nem hiszem el, hogy a barátodnak megvan a GTA 5! Mert ha meglenne neki akkor lenne annyi esze, hogy videót készítsen róla a Youtubon! Még senkinek sincs meg a GTA 5, még ki sem jelent! Az szerintem tiszta hülyeség, hogy Kínában leszünk! Akkor mutasd meg nekünk azt a készített képet ;).

McMax
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. 11. 20. 11:32

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: McMax » 2012. 03. 25. 11:41

TheGTAKING írta:Hát ez nagy hülyeség! Ez már az első mondatban Fake!! Miért kell Fake infókat terjeszteni? Én nem hiszem el, hogy a barátodnak megvan a GTA 5! Mert ha meglenne neki akkor lenne annyi esze, hogy videót készítsen róla a Youtubon! Még senkinek sincs meg a GTA 5, még ki sem jelent! Az szerintem tiszta hülyeség, hogy Kínában leszünk! Akkor mutasd meg nekünk azt a készített képet ;).
Figyi... én nem hazugságot akartam terjeszteni csak írtam amit mondott/láttam... félreértés ne essék kérem szépen.
És ide hogy lehet képet feltölteni? eddig csak olvasó voltam... :3
Ja, a másik meg hogy még nem a barátom, csak egy kétséges szavahihető informátorom :DDD

Avatar
faceplant15
CJ zoknija
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012. 01. 01. 16:02

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: faceplant15 » 2012. 03. 25. 14:44

McMax írta:
TheGTAKING írta:Hát ez nagy hülyeség! Ez már az első mondatban Fake!! Miért kell Fake infókat terjeszteni? Én nem hiszem el, hogy a barátodnak megvan a GTA 5! Mert ha meglenne neki akkor lenne annyi esze, hogy videót készítsen róla a Youtubon! Még senkinek sincs meg a GTA 5, még ki sem jelent! Az szerintem tiszta hülyeség, hogy Kínában leszünk! Akkor mutasd meg nekünk azt a készített képet ;).
Figyi... én nem hazugságot akartam terjeszteni csak írtam amit mondott/láttam... félreértés ne essék kérem szépen.
És ide hogy lehet képet feltölteni? eddig csak olvasó voltam... :3
Ja, a másik meg hogy még nem a barátom, csak egy kétséges szavahihető informátorom :DDD



Na akkor töltsd fel azt a bizonyos "KÉPET" a játékról.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 03. 25. 17:24

ÁÁÁÁÁ, ezen besírok. Már játszik a játékkal :D Valószínűleg át lettél vágva, mint sz@r a palánkon. Ha láttál is valamit, az nem a GTA V, hanem egy általad ismeretlen játék. Majd pont egy magyar embernek lesz meg a játék. Arról nem is beszélve, hogy ha így meg lehetne szerezni a játékot, már rég fenn lenne warezban.

Lökd a képet, aztán megmondjuk melyik játék van rajta!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 03. 25. 17:31

Bocsi McMax ha bunkó voltam veled, de én nem szeretem ha Fake infókat terjesztenek, szóval ne haragudj rám azért, mert előbb szóltam rád, elnézést kérek légyszi küld el nekünk azt a képet ;) .

Avatar
Gaby86
Puding
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:48
Kapcsolat:

Re: álmodozás

Hozzászólás Szerző: Gaby86 » 2012. 03. 25. 18:43

McMax írta: Most dumálok chatrouletten egy sráccal aki állítólag a GTA V-tel játszik...
Látom is a játékot... Egy kopaszodó, alul hosszú hajú karakterrel vagyunk akin szemüveg van...

Nem ezt láttad? http://vygame.net/wp-content/uploads/4K ... eChina.jpg

Mert akkor az a Kane & Lynch

Válasz küldése