GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 24. 21:24

Mármint abban, hogy egy yetivel rohangálunk Blaine County-ban? Szerintem csak annyi, hogy lássuk mit érezhett az a fickó, aki Bigfoot jelmezbe öltözve butította a népet (amit ma már a TV és a média végez).

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 29. 12:00

Rockstar69 írta:Nem értem ebben mi a jó...
Az, hogy van még egy újabb dolog, ami csak az új konzolos és PC-s verzióban van benne. :D

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 10. 05. 18:08

Hogy lehetett az online részt ilyen idiótán megoldani? Bedob a telefon egy felkérést. Elfogadom, de közben már írja is ki, hogy megtellt a játék, vagy nem tudok valamiért csatlakozni. Ekkor mit csinál a játék? Megpróbál visszacsatlakozni free-be, de persze nem megy neki. Kiírja, hogy túlléptem az időkeretet és átdob single-be. Lépnék vissza online-ba, erre többször egymás után ugyanez történik, timed out. És ez nem első alkalom, szinte minden játéknapomon van ilyen. Nem tudom, másnál is? Rendkívül bosszantó, hogy fél órát eltöltöttem a játékkal, de kb. semmit nem tudtam csinálni. Hagytam is a picsbe.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 05. 18:20

Ezek a kellemetlenségek sajnos mindig is hozzátartoztak a GTA Online-hoz és valószínűleg ez a jövőben sem fog változni. Persze mindig is javult és remélhetőleg fog is javulni a továbbiakban is, de sajnos ezt a multiplayert az összetettsége miatt valószínűleg sohasem fogják tudni tökéletesen játszhatóvá tenni. Aki akar játszani GTA Online-nal, annak ennek fényében, a hibák elfogadásával kell ezt tennie, aki meg (hozzám hasonlóan) sokat bosszankodik ezen kellemetlenségek miatt, az meg csak addig a pontig játsszon, amíg az ilyen dolgok nem bosszantják fel nagyon.

NorbertHUN88
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. 05. 08. 18:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NorbertHUN88 » 2015. 10. 05. 18:24

neted jó?Próbáltad már újraindítani a routert?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 05. 18:39

NorbertHUN88 írta:neted jó?Próbáltad már újraindítani a routert?
Sajnos valószínű, hogy nem a hálózatával vannak gondok, ilyen sokszor előfordul GTA Online-ban. Nekem elhiheted, tudom miről beszélek, már a prevgenes megjelenés óta tolom a játékot, átéltem a GTA Online kezdeti igencsak problémás korszakát és azzal is tisztában vagyok, azt is tapasztalom, hogy most is előfordulnak benne ilyen dolgok, és ezeknek nincs semmi köze a hálózathoz, ugyanis nálam tökéletesen működik a hálózat az összes hálózati eszközzel együtt (pl.: routerrel), mégis előfordul, hogy csak spontán ledob a játék és visszarak singleplayerbe, meg ilyesmik.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 05. 18:46

totyak írta:Hogy lehetett az online részt ilyen idiótán megoldani? Bedob a telefon egy felkérést. Elfogadom, de közben már írja is ki, hogy megtellt a játék, vagy nem tudok valamiért csatlakozni. Ekkor mit csinál a játék? Megpróbál visszacsatlakozni free-be, de persze nem megy neki. Kiírja, hogy túlléptem az időkeretet és átdob single-be. Lépnék vissza online-ba, erre többször egymás után ugyanez történik, timed out. És ez nem első alkalom, szinte minden játéknapomon van ilyen. Nem tudom, másnál is? Rendkívül bosszantó, hogy fél órát eltöltöttem a játékkal, de kb. semmit nem tudtam csinálni. Hagytam is a picsbe.
Persze. Ezért unom magam mostanában multin. Játszanék, de nem birok. Vagy beletelik valami, vagy kirúgnak, vagy pedig bekerülök, de 10 év mire jön elegendő ember. Eléggé kiábrándító.. Arról meg nem is beszélve, hogy singlebe visszarak egy idő után. Sokszor néztem is, hogy mi a fene ez...Aztán el is ment tőle a kedvem.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 10. 05. 19:16

totyak írta:Hogy lehetett az online részt ilyen idiótán megoldani? Bedob a telefon egy felkérést. Elfogadom, de közben már írja is ki, hogy megtellt a játék, vagy nem tudok valamiért csatlakozni. Ekkor mit csinál a játék? Megpróbál visszacsatlakozni free-be, de persze nem megy neki. Kiírja, hogy túlléptem az időkeretet és átdob single-be. Lépnék vissza online-ba, erre többször egymás után ugyanez történik, timed out. És ez nem első alkalom, szinte minden játéknapomon van ilyen. Nem tudom, másnál is? Rendkívül bosszantó, hogy fél órát eltöltöttem a játékkal, de kb. semmit nem tudtam csinálni. Hagytam is a picsbe.
Ugyan ez van PS3-on.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 06. 20:38

Meg Xbox 360-on is.

mravi
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 11. 30. 00:16

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: mravi » 2015. 10. 17. 08:00

Sziasztok!

A Insurgent Variant melyik küldetés után válik aktivá, megvehetővé? Előre is köszönöm.

Kép

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 17. 08:08

Ha a képen szereplő Insurgent-re gondolsz, az a Human Labs Raid Heist, "Insurgents" setupja után lesz elérhető.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 17. 08:59

És persze csak online-ban elérhető. - zárójelben megjegyezve.

mravi
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. 11. 30. 00:16

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: mravi » 2015. 10. 17. 10:42

Igen tudom hogy online-ban van. Köszönöm a válaszokat. Az a kérdés hogy akkor nekem miért nem látszik hiszen a Human Labs Raid-en már túl vagyok. Vagy kell még valami?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 18. 19:26

The Hustler Award és tetkó megszerezve! :D
Találó cím a Gonzales névhez.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 18. 19:29

Még csak most szerezted meg? Le vagy egy kicsit maradva (hozzám képest). :lol:

Válasz küldése