[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 12. 22:07

http://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/p ... 516256.jpg
És egy másik:
http://upsilandre.free.fr/images/GTA4mapSA.jpg
Egyelőre most csak ennyi,sorry,de megyek aludni,holnap 0. órám lesz,és hálistennek az a rohadt inormatikaóra!! :S :S Remélem,jók a képek! :) Nem tudom,melyik tűnik realisztikusabbnak,ezt döntsd el te. :) Amúgy szerintem is az a legfontosabb,hogy az V nagyobb lesz mindnél,és tavasszal (remélhetőleg)megtudjuk,mennyivel is lesz nagyobb.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 12. 22:23

Szerintem a második realisztikusabb, de jó lenne végre valahogy valaki pontosabban lemérné. Lehet, ha letöltöm a SA-t Ps3-ra, akkor én leszek az a valaki. Drukkoljatok :)

Off= Nekem is holnap 0. infóm lesz! Na akkor én is megyek, sziasztok!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 12. 22:43

dani.szetgali: Nem is tudom, az elsőben talán kicsit nagy Liberty, a másodikban, meg túl kicsi. Talán a kettő között van az igazság. De az is lehet az egyik pontos mérés. Én inkább az elsőre tippelek, annyival azért nem volt nagyobb San Andreas Liberty-nél.
Kösz szépen a képeket. :)

Kiscserko: Ha letöltötted, akkor jó San Andreas-ozást. :)
Jó lenne, ha lemérnéd, hogy legyen pontos viszonyítási alapunk.

Holnap én is megyek melózni, úgyhogy jó éjt nektek is
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 13. 13:46-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 13. 11:19

Már tudom is, hogy bírnám lemérni, ahogy letöltöm, lemérem mindkettőt. És mindjárt megveszem az RDR-t, majd azt is lemérem, de azért nem ezen a héten lesz.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 13. 13:43

Cseszneki: Lemértem neked Liberty City területét.
Ha csak azt a területet vesszük, amit kizárólag a képen látsz, szárazfölddel vízzel együtt, az kb 16.3 négyzetkilométer. Vagyis a RDR-ös adat, 72 négyzetkilométer az sok. Annyival nem nagyobb Liberty-nél.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 13. 14:28

bodom26 írta:Cseszneki: Lemértem neked Liberty City területét.
Ha csak azt a területet vesszük, amit kizárólag a képen látsz, szárazfölddel vízzel együtt, az kb 16.3 négyzetkilométer. Vagyis a RDR-ös adat, 72 négyzetkilométer az sok. Annyival nem nagyobb Liberty-nél.
Kössz!
bodom26 írta:dani.szetgali: Nem is tudom, az elsőben talán kicsit nagy Liberty, a másodikban, meg túl kicsi. Talán a kettő között van az igazság. De az is lehet az egyik pontos mérés. Én inkább az elsőre tippelek, annyival azért nem volt nagyobb San Andreas Liberty-nél.
A 2 játékkal eltöltött időm alapján én LC-t egy kevéssel nagyobbnak gondolom, mint SA 3 városát

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 13. 14:59

Cseszneki: Szivesen!

Tuti nagyobb Liberty City, mint San Andreas városai együttvéve. Ugyan régen játszottam már CJ-vel, de azért arra emlékszem, hogy annyira nem volt hatalmas a terület. Ha Liberty egyes városrészei akkorák lennének, mint San Andreas-ban a városok, Liberty-nek szerintem kisebbnek kéne, hogy legyen, vagy a San A.-os városoknak nagyobbnak kéne lenni.
Tehát szerintem nem egyenlő méretű:
Alderney/Las Venturas
Broker-Dukes/Los Santos
Algonquin/San Fierro

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 13. 15:16

bodom26,Cseszneki:San Andreas maga az erdőivel,sivatagjával és természeti tájaival nagyobb,mint a GTAIVes Liberty City,de abban igazatok van,hogy ha SA-ból kivennénk a tájakat,és csak a városok méretét hasonlítanánk össze,akkor valószínűleg LC nyerne méretben.De azt se felejtsük el,hogy SA-nak van egy csomó kisebb falva meg kisvárosa,szóval ha azokat is hozzáadnánk,akkor azért már nem 100%,hogy LC a nagyobb,de lehet,még úgyis,fogalmam sincs.Tényleg jó lenne,ha valaki lemérné ezeket a területeket,Kiscserko-nak nagyon megköszönnénk,mert elég nagy itt a zűrzavar,mert nincsenek pontos adataink a térképek méreteiről.Bár ha LC valóban 16.3,akkor az szerintem is kizárt,hogy az RDR 72.Szerintem a két térkép nagyjából egyforma méretű.
Reméljük,Kiscserkonak sikerül segíteni,de ha gondoljátok,mivel nekem már megvan az RDR is meg a GTAIV is,én is készíthetek valamit,bár fényképet nemtok feltölteni/készíteni jelenleg,de talán egy számot tudnék mondani,legalábbis megpróbálnám.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 13. 15:28

dani.szentgali: Na a kisebb urban területekre végképp nem emlékszem. De azt tudom, hogy volt azért jópár ilyen kisváros. Igen, meg azért voltak farmok is, illetve tüzép, meg ilyen gyártelep szerűségek, vagy valami ilyesmi. Tehát, ha azokat a területek számítjuk, ami le van betonozva, :D vagyis mesterséges terület, akkor valószínű egyforma, vagy nagyobb San Andreas. Mondjuk Liberty-nél még ott van Bohan is. Végül is már mindegy.
Az a 72 négyzetkilométeres adat a RDR-nél, tényleg nagyon nagy. Olyasmi lehet, mint a GTAIV, vagyis 18-20 négyzetkilométernél nem nagyobb.
Te is lemérheted, meglátjuk neked mennyi jön ki. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 13. 15:32

bodom26:Oké,rajta vagyok,estig megpróbálom megszerezni az adatokat,bár itt kicsit nehezebb lesz,nem olyan,mint egy AC-ben,nem méri,hogy az adott pont,amit bejelöltél,milyen messze van,szóval így kicsit nehezebb lesz,mint AC-ben,de megpróbálok megbirkózni vele. :)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 12. 13. 15:49

dani.szentgali írta:bodom26,Cseszneki:San Andreas maga az erdőivel,sivatagjával és természeti tájaival nagyobb,mint a GTAIVes Liberty City,de abban igazatok van,hogy ha SA-ból kivennénk a tájakat,és csak a városok méretét hasonlítanánk össze,akkor valószínűleg LC nyerne méretben.De azt se felejtsük el,hogy SA-nak van egy csomó kisebb falva meg kisvárosa,szóval ha azokat is hozzáadnánk,akkor azért már nem 100%,hogy LC a nagyobb,de lehet,még úgyis,fogalmam sincs.Tényleg jó lenne,ha valaki lemérné ezeket a területeket,Kiscserko-nak nagyon megköszönnénk,mert elég nagy itt a zűrzavar,mert nincsenek pontos adataink a térképek méreteiről.Bár ha LC valóban 16.3,akkor az szerintem is kizárt,hogy az RDR 72.Szerintem a két térkép nagyjából egyforma méretű.
Reméljük,Kiscserkonak sikerül segíteni,de ha gondoljátok,mivel nekem már megvan az RDR is meg a GTAIV is,én is készíthetek valamit,bár fényképet nemtok feltölteni/készíteni jelenleg,de talán egy számot tudnék mondani,legalábbis megpróbálnám.
Szerintem kicsit félreértettél minket. Azt tudjuk, hogy a SA térképe nagyobb, mint a IVé. Azt próbáljuk kitalálni, hogy LC mennyit tenne ki SAból

A Rockstar kiadhatná a GTAk és az RDR pályáinak pontos méretét. Nagyon kíváncsi lennék rájuk

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 13. 15:58

Egy bisztos, sokkal egyik pálya sem nagyobb a másiknál. Az a pálya, ami már sokkal nagyobb ezeknél, na azon a pályán nem jártunk még. Majd tavasszal.. :cool:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 13. 16:02

bodom26:XXXXDDDD :cool: :cool:
Cseszneki:Szerintem még maga a R* sem nagyon méri,hogy mekkorák egymáshoz a területek.Bár,talán most,hogy jön a GTAV,így megmérték,összehasonlították,hogy biztosan sokkal nagyobb-e a térkép,mint az eddigiek.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 13. 16:11

Mondjuk az a 16.3 négyzetkilométer elég kicsi, mármint a GTAIV területe, amiből ráadásul több, mint 1/3 rész víz. Még öt kilométer sincs hosszában a pálya. Csak összehasonlításképp, Los Angeles nagyjából 1200 km2.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 14. 20:34

Már csak 1 hét a világvégéig. Az EpsilonismToday szerint valami akkor érkezik, mondták, hogy "nemsokára jön, a világvégén", vagy valami hasonló. Szóval valószínű epszilonizmus téren lesz valami, s talán lesz valami a Gta V terén is, ahogy a Rockstart ismerem, előállnak valami poénossal.

Lezárt