Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 23. 16:30

Ez aztán a jó rész! :D Szerintem ez lett a legjobb! Nagyon tetszett, várom a folytatást, sejtem, hogy ki lőhetett a buli végén :), de remélem Eminem és Britney Spears nem fog meghalni :).

Egyébként Catalina nem volt benne ebben a részben? Mert emlékszek, hogy az előző fejezetben benne volt.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 23. 16:46

Jó lett, nagyon tetszik.:)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 23. 17:25

A-a....Catalina egyik részben sem volt. Max említettem h benne lesz de nem volt.....amúgy köszi hogy tetszik :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 23. 17:50

De, említetted:

"Tommy és Mercedes elmentek Roman és Mallorie üzletébe. CJ felhívta Sweetet,Kendl-t,Catalinat,Cesart, Ken Rosenberget,Erniet és még sok más barátot,rokont és ismerőst. A Sushine Autószalonban:"

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 02. 23. 18:28

már én is tudom hogy ki lőhetett

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 23. 21:32

Thgtaking! Mondtam hogy csak említettem. Kent is csak megemlítettem. De lehet majd késõbb bent lesznek. :) amm majd fb-n lájkold a gta portált lécci

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 23. 22:25

Stan98 írta:Thgtaking! Mondtam hogy csak említettem. Kent is csak megemlítettem. De lehet majd késõbb bent lesznek. :) amm majd fb-n lájkold a gta portált lécci
Ok persze :), egyébként örülnék neki, ha Ken és Catalina is benne lenne :D.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 25. 13:48

Hát most még ne igen számíts rájuk! Tuti,hogy nem mostanában kerülnek be. Amúgy mikor írjuk az új részt?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 02. 25. 17:12

Stan98 írta:Hát most még ne igen számíts rájuk! Tuti,hogy nem mostanában kerülnek be. Amúgy mikor írjuk az új részt?
Nekem most bármelyik nap megfelelne :).

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 02. 25. 18:46

Akkor szerintem szerda vagy csütörtök :) de ha küldesz még ma ötleteket pü-ben akkor lehet hogy már szerdán ki is teszem

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 01. 15:38

Na már elég régen írtam szólóban epizódot szóval most itt az ideje! Segítség nélkül íme a legújabb rész!

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 25.rész: Az árulás
By: Stan98

A pisztolygolyót az új "főgonosz" Hoyt Isaac lőtte ki. Tommy házát elárasztották a kubaiak és a haitisek. Tommy tudta,hogy ebből megint csak az lesz,hogy a háza romokba dől. Úgy gondolta,hogy a Nikoékra hagyja Britney és Eminem kimentését,és ő visszamegy a házba. A villában már kész káosz volt. Cesar és Mallorie védték a házat. Tommy is akcióba lendült.
Tommy: -Nem hagyom,hogy mégegyszer tönkretegyétek az otthonomat ti alávaló férgek!

Tommy fogott 2 db tec-9-es gépfegyvert és megsorozta ellenfeleit. Azonban most Tommynak nehezebb dolga volt,mint eddig. A kubaiak ugyan nem,de a haitisek nagyon értettek a fegyverekhez. Volt a gonoszok közt néhány mesterlövész is,úgyhogy Tommynak kevés esélye volt. Az egyik golyó eltalálta a térdét és Tommy a földrerogyott. Mercedest nagyon megviselte,hogy a pasija szenved,ezért fogott egy Baseball-ütőt és fejbevágta az egyik haitist. Az menten összeesett. Ekkor Mallorie a katana-ját elhajította és az beleállt az egyik haitis szemgolyójába. Hoyt Isaac kissé megijedt. Félelme nem volt hiába való. Trevorék miután kimentették a rappert és az énekesnőt,visszamentek a házba és küzdöttek:
Trevor: -Hé szarosok! Van egy ötletem!
Niko: -Mi az?
Trevor: -Fedezzetek!
Niko: -Jó de miért?
Trevor: -Majd meglátod!

Niko és a többiek lövöldöztek,kivéve Philt,aki Tommy segítségére sietett. Tommyt bevitte az egyik rejtett szobába és Mercedessel együtt ellátták a sebét. Trevor pedig elkapta Hoyt-ot,és bevonszolta Tommy pincéjébe:

Trevor: -Na te kis f*szfej! Most kitaposom a beled. De előtte még megkínozlak,úgy hogy megbánod,amit ezzel a sok ártatlan emberrel műveltél.
Hoyt: -Kérlek! Ne bánts!
Trevor: -Ja,ilyenkor ne bántsalak mi?! Hát pedig most feldarabollak és anyádnak hazaküldelek egy dobozban te undorító féreg!
Hoyt: -Bármit megteszek!
Trevor: -Nem kell nekem semmi! Most pedig ülj le abba a székbe!

Hoyt szó nélkül leült. Trevor megkötözte.
Trevor: -Nyisd ki a pofád!
Hoyt: -Nem!
Trevor: -Na jó,akkor válasszuk a keményebb módszert. Trevor megfogott egy lángszórót és Hoyt lábát elkezdte égetni. Hoyt ordított a fájdalomtól. Trevor most Hoyt szájába beletett egy bicskát.
Trevor: -Na,barátom. Ha egy kicsit is nekiállsz ordítozni,akkor a bicska vége az orrodon jön ki.

Hoyt csendben maradt. Trevor egy másik késsel szépen lassan felvágta Hoyt ereit. Hoyt üvöltött és a bicska átszúrta a szájpadlását és az orrát,és meg is halt. Trevor még egy kicsit elszórakozott a hullával. Fogott egy m4-est és porrá lőtte a halottat,majd kidobta a kukába. Amikor visszaért,már csak néhány haitis volt,a kubaiak és a többi a haitis elmenekült,illetve meghalt. Michael és Niko együtt intéztek el egy gonosztevőt. Ráadásul nem is akárhogy. Egy jó nagyot behúztak neki boxerrel. Pár perc múlva már tiszta volt a terep. Tommy villája nem sok sérülést szenvedett,de azért van mit kijavítani rajta.
CJ: -Na végre kifüstöltük ezeket!
Michael: -Igen. Most pedig Liberty cityt kéne felszabadítani.
Niko: -Ja,de most a helikoptereket ezek a seggek szétverték,így nincs mivel elmenni.
Tommy: -Nos nekem van egy ötletem!
Niko: -Ki vele!
Tommy: -Itt a garázsba van Ricardo Diaz limuzinja. Most még egy lassú járgány,de ha kipofozzuk,akkor egy igazi sportverdát kreálhatunk belőle.
CJ: -Akkor tuningolásra fel!
Roman & Mallorie: -Ha gondoljátok,akkor a Sunshine autószalonunkban is kipofozhatjuk.
Tommy: -Miért szerintetek hol máshol tuningolnánk fel? :lol:

Mallorie és Roman kacagtak Tommy kijelentésén. Ezután ahányan befértek,beszálltak a limuzinba,a többiek teherautóval mentek,s vittek szerszámokat is,illetve a biztonság kedvéért néhány nehezebb fegyvert. Néhány perc múlva,amikor az autószalonba értek,neki láttak a limuzinnak. Ez leginkább Phil és Trevor "asztala" volt,így ők intézték a keményebb feladatokat. Az első lépés volt a kerekek kicserélése:
Trevor: -Roman! Van egy BBS RK nevű felnid?
Roman: -Igen van. Hozzam őket?
Trevor: -Ja. 4 darabot. Plusz kéne 4 darab a legjobb abroncsaitokból.
Mallorie: -Hozom.
Phil: -CJ! Te vedd le ezt a két kereket! Tommy! Te az a kettőt!

1 óra alatt már az új abroncsok csillogtak,villogtak a limón. Következő feladat volt a karosszéria áttervezése.
Trevor: -Ez a karosszéria elég szar egy limuzinhoz. Valami frappánsabb és sokkal hosszabb,illetve tágasabb kéne.
Roman: -Niko! Gyere segíts nekem kihozni egy olyat amire Trevor gondol.
Niko: -Rendben.

3 óra múlva már nem egy 6 személyes,hanem 12 személyes limuzint láthattunk az autóboltnál. Ám ez még csak a külső rész volt. Ezután jött a kipufogók lecserélése.
Phil: -Kéne 2 darab ikerkipufogó,tehát 4,tuningverdához illőt kérnék.
Mallorie: -Hozom.
Trevor: -Mallorie! Hozz egy kis sört is!
Mallorie: -Nem vagyok a csicskád,de most az egyszer hozok...

Miután ez is megvolt,jött a szélterelő. Csupán 30 percbe került míg egy "Főnix" névre hallgató csúcsszuper légterelőt felszereltek. Ezt követte a kocsi belső része. Phil és Trevor elképzelése szerint belül puha,vörös bőrkanapék,italautómat,kishűtő,egy kisebb LED kijelzős monitor illetve számítógép,és egy TV kellett a kocsiba. Egy igazi partiautó. Ehhez már komolyabb technika kellett. De természetesen Mallorie és Roman autószalonjából már világszerte rendeltek alkatrészeket,nagyon híres bolt lett,így mindennel tudtak szolgálni,amit kértek. Egészen 6 órát dolgoztak a belső kiépítéssel. Már 22.00 körül járt az óra. De a kocsit még ma el akarták készíteni.
Trevor: -Hű az anyám lötyögős tehénseggét neki. Ez már komoly munka lett gyerekek!
Phil: -Az ám! Már csak 1 lépés van hátra!
Tommy: -És mi az?
Phil: -A kedvenc részem! A festés!
Johnny: -Fasza! Akkor színezzünk.

A festés röpke 1 óra alatt megvolt. Az autó alapja fekete volt,és limuzin egyik oldalán a Vice city FM rádió logója és a Radio Los Santos logója,a másik oldalán a Flash FM logója,illetve a Vrock lógója volt látható. Hogy miért kerültek ezek a logók oda? A skacok ezekben a rádiókban hallható számokra szerettek bulizni,és szinte folyton ezek a dalok fognak szólnia járműben is. Mindenki elfáradt,ideje volt lepihenni. Mindenki visszament Tommy villájába a szuper kocsival és hamar be is vágták a szundit. 1.00 tájában hirtelen Michael egy különös zajt hallott a földszinten. Mivel mindenki az emeleten lévő szobákban aludt,így azt gondolta,hogy betörők. A szomszéd szobában Tommy is felkelt a zajra. Mindketten kimentek a szobából,hogy felderítsék,mi történik. Mindketten fogtak egy golfütőt,hogy legyen mivel védekezni,ha támadás van.
Tommy: -Mike! Te menj balra,én megyek jobbra!
Michael: -Oké.

Tommy 10 percig sétált,és nem talált semmit. A másik irányból viszont Michael ordítását hallotta. Erre mindenki felébredt. Johnny azonban nem volt sehol. Ez hamar feltűnt mindenkinek,és elkezdtek gyanakodni,Niko azonban kiállt barátja mellett:
Mallorie: -Vajon Johnny bánthatta Michaelt?
Niko: -Nem!
Roman: -Pedig kinézem belőle...elég furcsa mostanában.
Niko: -jaj ne legyél már ennyire s*gg. Johnny mindig segített ha baj van.
Trevor: -Hát nézzük meg,mi van....

Mindannyian lementek az alsó részre és elindultak a hang irányába. A lányok nagyon meg voltak ijedve,a fiúk viszont bátrabbak voltak. Amikor meglátták Michaelt,hogy ott fekszik véresen a földön,azonnal megkérdezték tőle,hogy ki művelte ezt vele:
Niko: -Úristen,haver! Ki csinálta ezt?!
Michael: -Joh.....Johnny....
Roman: -Nesze baszki! Én megmondtam hogy ez egy köcsög -.-
Niko: -De miért?
Michael: -Ne....nem.....nem.....tu....tu...tudom...
Trevor: -Na most jól gatyába rázom ezt a motoros majmot!

Mallorie,Mercedes,Tommy és Cesar ott maradtak segíteni Michaelnek. A többiek Johnny nyomába eredtek. Sokáig keresték a férfit,de nem volt sehol. Niko később kapott egy hívást Johnnytól:
Johnny: -Szevasz barátom!
Niko: -Aljas szemét áruló! Hogy tehetted ezt?
Johnny: -Niko,Niko! Ez Vice city! Egy biznisz az egész.
Niko: -Többet ér neked más mocskos pénze,mint a barátaid?
Johnny: -Hát ja....tudod Niko nekem elegem van abból,hogy mindig a vesztes jó kisfiúk oldalán kell harcolnom. Most már megízleltem a gonoszság ízét,és tudod mit??!! Kibaszott jó!!!!!
Niko: -Dögölj meg!! Érted?? Dögölj meg te patkány!!!!

Johnny letette a telefont.
Trevor: -Na mi van?
Niko: -Elárult minket,tényleg....
Roman: -Nem meglepő...
Niko: -De vajon kivel paktálhatott le? A haitiseket és a kubaiakat elkergettük. Minden nagy gonoszt elintéztünk. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni,hogy.......várjunk csak! Hiszen Mr.Krakken és Rodrigo. :| Hát persze,őket enm intéztük el...
Trevor: -De azok a gyökerek elhúztak innen. Sőt megmondták hogy békénhagynak minket.
Niko: -És te hiszel nekik?
Trevor: -Hát én elhittem...
CJ: -Szóljunk Tommyéknak!

A házban:
CJ: -Tommy! Johnny szerintünk lepaktált Rodrigoékkal...
Tommy: -Azt kétlem,hiszen ők elhúztak innen.
CJ: -Pedig csak ők maradtak,akikkel Johnny üzletet köthet.
Tommy: -Igazad lehet.
Michael: -H....hé....a szob....szobámban.......van a szám.....számítógép..em...a...a....azon....van.....egy...nyom....nyomkövető és....egy....hang....rögz....rögzítő....pro...program! Mi....mindenki........jármű......járművén van....egy.....a bi...bizton...ság....kevé.....ért....
Trevor: -Nézzük meg!

Cesar,Tommy,CJ,Niko és Trevor bementek Michael szobájába,a többiek a sérültet látták el.
Niko: -Na szóval. Nézzük csak. Meg is van!
Cesar: -Kapcsold be! Kíváncsi vagyok,mit tervez ez a kis féreg!

Niko bekapcsolta a nyomkövetőt,és kiderült,hogy Johnny Liberty citybe ment. Amint a hangrögzítőt is aktiválták,hallhatták Johnny minden egyes szavát. Ám hiába,mert a férfi nem a motorján volt,de a hangrögzítő sé a nyomkövető viszont a járműre volt szerelve.
Trevor: -A büdös francba!
Tommy: -Nincs más választás! Mennünk kell Liberty citybe!
Niko: - :D

Niko hatalmas boldogsága egyből feltűnt a többieknek.
Trevor: -Hát te meg mi az anyám kínjának örülsz ennyire?
Niko: -Hát....öö..
CJ: -Mondd el Niko! Annak örülsz,hogy a városodat romba döntik és még egy ilyen kétszínű disznó is részt vesz benne?
Niko: -Igazad van,nincs minek örülni....csak kicsit boldogabb lettem,hogy újra hazamehetek és én lehetek a "hős". :lol:
Trevor: -Szánalmas -.-

Amíg Tommy,CJ,Trevor és Cesar készülődtek a Liberty citybe való induláshoz,Niko kiment Tommy garázsába,hogy felhívja Johnnyt:
Johnny: -Na mi van?
Niko: -Baszki,majdnem lebuktam...
Johnny: -Mi??? Mit csináltál te idióta?
Niko: -Hát hirtelen jó kedvem lett,amikor meghallottam,hogy megyünk Libertybe,ezzel elárultam magam majdnem...
Johnny: -Vigyázz te seggfej! Ha lebuktatsz minket,akkor minden lóvé oda lesz. :@
Niko: -Tudom. Nyugi,legközelebb óvatosabb leszek....
Johnny: -Ajánlom is. Ugyanis megegyeztünk! Ha megkéselem Michaelt,akkor te segítesz nekem a drogüzletben!
Niko: -Tudom! Amúgy rejtőzz el a környéken,válts ruhát,vegyülj el. Mert a többiek simán kiszúrnak téged....
Johnny: -Ok. Na cső! És ne feledd! VIGYÁZZ!

Azzal le is tette a telefont. CJ-ék kijött a házból és megkérdezte Nikot:
CJ: -Te meg mit keresel itt? Pakolnod kéne az útra!
Niko: -Fontos dolgom volt.....különben is,itt a cuccom...

Niko bement a házba. CJ viszont töprengett magában:
CJ: -Vajon mi lelhette ezt a csávót?
Aztán beült a járműbe
Közben Liberty cityben:

Janet Vance: -Na te! Add ide a cuccot,különben nem fizetek!
Johnny: -Nyugi te ringyó! Adom! Tessék! Egy ezres lesz.
Janet: -Á na végre! Most pedig takarodj innen!

Johnny felhúzta magát és szétverte Janet fejét. Hogy miért is? Az egész úgy kezdődött,hogy Johnny nem véletlenül került a csapatba. Liberty citybe lepaktált Armando Mendez fivérével,Diego Mendezzel. Diego alkut kötött a Johnnyval. Az alku szerint Johnny beszegődik Tommy csapatába,és pénzt lop el tőle,amiből drogot tud majd venni. A drogot pedig Diegoval együtt dupla összegért eladják a drogfüggőknek. Diego Johnnynak pedig cserébe mindenkit kinyír,akit Johnny mond neki. Johnny amint megismerte Tommy csapatát,tudta hogy mely dolgok válhatnak számára hasznossá. Johnny megkérdezte Nikotól egy nap,hogy valóban kibékült e Michaellel vagy még mindig utálja. Niko természetesen nem kedveli Michaelt,így Johnny felajánlotta,hogy megkéseli a férfit,de cserébe segít pénzt lopni Tommytól. Niko beleegyezett minden bűntudat nélkül. Visszatérve Janet esetére,ő volt az egyik "törzsvásárló" Diegoéknál,de sokszor már késsel hadonászott a drog megszerzése érdekében. Johnnynak pedig elege lett belőle és ezért verte össze a nőt.

Közben Vice ciytben,amikor Niko már (észrevétlenül) elcsórt néhány zöldhasút,beszállt Trevor,CJ,Niko,Tommy és Cesar a limuzinba. Phil közben megkérte Erniet,hogy legyen a fiúk sofőrje. Ernie jött is de Phil számára egy nagy meglepetést is hozott magával. Louise Cassidy-Williams-et,Phil nővérét. Nagyon megörült a két testvér egymásnak,és Phil nagyon hálás volt Ernienek,hogy elhozta a testvérét. De vajon,hogyan szökött meg Armando Mendez kezei közül? Hiszen mindenki úgy tudta,hogy Armando kivégezte őt.......
Kiderül a következő részben..... :P

TO BE CONTINUED
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 03. 02. 10:14-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 01. 22:07

Az autós része elég unalmas volt. De tetszett, hogy van benne fordulat. Bár a Johnny-s még nem jelentett igazi fordulatot, de Niko! Tommy, CJ és Niko kalandjaiból lehet, hogy Tommy és Cj kalandjai lesz? Meglátom a következő részből. :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 01. 23:37

Ez aztán a fordulatos rész! :D Meglepett, hogy Johnny egy áruló, Nikóval együtt. Bár azt egy kicsit furcsállom, hogy Hoyt egy ilyen besz*ri ember, azt gondoltam, hogy ő kegyetlen lesz, de se baj, így is tetszett :), és szerintem ez lett a legjobb rész ;).

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 02. 09:58

Örülök,hogy tetszik :D Kiscserko: igazából azért sikeredett az autótuningolás olyan hosszúra,mert először azt akartam,hogy ez a rész egy új bandaautóról szóljon,de egy kis fantáziálás után inkább Johnny és Niko árulását írtam bele

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 06. 10:12

Nagyon tetszik de nem hittem volna hogy Niko egy áruló lesz.Én leginkább az árulást Dimitrire mondanám

Válasz küldése