Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 09. 14:29

Stan! Ez csapda... :D

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 09. 15:14

mi csak segíthetek ha kell nem?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 09. 19:53

Niko! Nem kell segítség,kössz.... akiktől segítséget fogadok el a sztorimhoz az TheGTAKING,Tigrito,lackoka és Kiscserko valamint Hessa (persze az olvasók tanácsát mindig megfogadom,ha érdekesnek és ésszerűnek találom ;) )

A GTA IV-ről annyit mondanék,hogy ha egyszer megveszem,akkor az tuti hogy konzolra lesz,mert egyrészt a gépem már öreg hozzá (bár az sa-ról is azthittem hogy öreg,aztán rendesen viszi) és gépen nekem egyszerűen szar az irányítás....konzolon viszont imádom a navigálást,mert kevesebb gomb van,és könnyebben megjegyzem melyik mire való....de most egy darabig tuti nem veszem meg az IV-t mert az Sa-t sem régen rendeltem és még nagyo a játék elején vagyok. Segítségre lenne is szükségem,de ezt majd az SA topikban leírom

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 13. 17:57

Jöjjön a legújabb rész,ismét szólóban. Sajna most nagyon elfoglalt vagyok (egyrészt az iskola miatt),így nem volt időm egy újabb hosszú részhez. Ez most egy kiegészítő jellegű rész lesz,remélem azért tetszeni fog. :)

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 27.rész: Robert,Jack és Dwayne (Kiegészítő epizód)
By: Stan98

Miután Phil kinyitott az ajtót,egy régi ellenséget látott maga előtt. Ez a férfi egy áruló,és mindenki úgy ismeri: Lance Vance "Dance". (Phil reakciója,majd csak a következő részben derül ki.) Lássuk csak mi is történt Robert-tel,amióta elhagyta a bandát:

Roberték rejtekhelyén:

Robert: -Jack! Szerinted mikor zajlik le végleg ez az ügy? Ideje lenne visszatérnünk a bandába....már elegem van.
Jack: -Hát őszintén szólva nekem is ez a véleményem. Nincs kedvem tovább itt b*szni a rezet....
Robert: -Akkor fejezzük be itt végleg. Nekem már hiányoznak a barátok...
Jack: -Rendben! Este lelépünk.

18.00 tájában,amikor kezdett besötétedni,Roberték ajtaján Dwayne Forge kopogott be. Jack és Robert örültek a viszontlátásnak,de Dwayne szörnyű hírrel érkezett:
Dwayne: -Fiúk! Sajna van egy nagyon rossz hírem!
Robert: -És pedig?
Dwayne: -Az a helyzet,hogy hamarosan néhány régi "barátunk",Rodrigo és Mr.Krakken és új emberük,akit még én se ismerek,meg fogják támadni Liberty Cityt.....
Robert: -Na ne.... :o
Dwayne: -Pedig sajna igen. Segítenetek kell.
Robert: -Segítünk. Amúgy tényleg,te hogy kerülsz ide? Mi van a többiekkel?
Dwayne: -bent elmesélem.

A 3 férfi bement,majd leültek a konyhába. Dwayne pedig el kezdte mesélni a történetet:
Dwayne: -Az egész úgy történt,hogy Tommy,miután fel lett újítva a háza,bulit rendezett. Egész Vice cityt meghívta. Szinten minden ember a városból ott volt,de nem is csoda hiszen Britney Spears és Eminem voltak a sztárvendégek. Na mindegy. A bulira sajnos a Haitis és Kubai bandák utolsó szakasza is eljött és így dúlt a harc. A bulin azonban nem vettem részt,mert egy régi ismerősömnél voltam éppen,aki régen a kubaiak egyik legjobb katonája volt,de már csak egy szimpla nyugdíjas férfi,aki bár ellenzi a kubaiak szövetségét a haitisekkel,nem mondja ki véleményét,különben kirúgnák,és nem tudná eltartani a családját. Ő mondta,hogy a kubaiak visszatérnek Rodrigoékhoz,hogy leigázhassák a várost....A többiekkel most nem tudom mi lehet,de remélem nem keverednek újabb ügybe....
Robert: -Hát ez elképesztő.

Robert és Jack szinte alíg jutottak szóhoz,mindketten ledöbbentek. Megfogadták,hogy ott segítenek,ahol szükség van rájuk. 1 óra múlva összecsomagoltak és indultak a reptérre,hogy visszamehessenek Liberty citybe. A reptéren viszont egy nem kellemes meglepetésben volt részük. Ott várta őket CJ egyik régi ismerőse,Catalina.
Robert: -Ki ez a némber?
Catalina: -Kit nevezel te némbernek te p*csfej?!!!
Robert: -Ennek valami agybaja van?
Catalina: -A jó *************************************
Jack: -Szépen beszélsz,mit ne mondjak -.-
Catalina: -Kérsz egy kib*szott golyót a pofádba,ha?
Dwayne: -Nyugodjon le asszonyom!
Catalina: -Ne asszonyozzon mert szétrúgom a seggét.
Dwayne: -Már ne haragudjon,de mi a francot akar tőlünk?
Catalina: -Ismeritek Carl "CJ" Johnsont,nem igaz?
Robert: -Igen. A barátai vagyunk. De maga ki a szar?
Catalina: -Mondjuk úgy,én CJ "barátnője" voltam.... ;)
Robert: -Ilyen idegbeteggel kavart volna CJ? Az lehetetlen.
Catalina: -Hát pedig....
Robert: -Na jó letojom magasról. Mi a fenét akar? És honnét tudja,hogy CJ-t ismerjük?
Catalina: -Tudni akarom,hogy hol van az az átkozott....és néhány fickó segítségével nem volt nehéz kitalálni,hogy Carl kikkel van kapcsolatban.... Minden kapcsolataira 3-4 fős csapatokat küldtünk ki,plusz egy 10 fős osztagot CJ-hez. És ha megtaláljuk,kibelezzük a kis férget. Tudunk rólatok mindent,hahahahahaha...... :lol:
Jack: -Ó igen? És kik a te embereid?
Catalina: -Örülök a kérdésednek ;)

Ekkor a reptér tömegei közül 2 hatalmas nagy férfi ment oda Catalinahoz. Jack szó szerint összecsinálta magát a félelemtől. Robert higgadt maradt,Dwayne pedig megrántotta Catalina kezét,majd felemelte a lányt és hozzávágta a 2 izomagyhoz. Ezután a 3 barát futott repülőjegyet venni. Mikor megvették kifutottak az ajtón,beszálltak a megfelelő repülőbe és vártak. A 2 izomagy és Catalina szintén jegyet vásároltak a Liberty City-i repülőre. Éppen hogy feltudtak szállni. A gépen az első dolguk volt megkeresni Robertéket. Dwayne,Robert és Jack hátramentek és elbújtak az egyik nagyobb mellékhelységben. Mindössze fél órán keresztül voltak bent,ugyanis Catalina-ék megtalálták őket. Catalina fogott egy Baseball-ütőt és Jacket képenvágta vele. Jack fogai csak úgy repültek. Erre Robert begurult,és nekirohant Catalina-nak. A 2 "nagyfiú" Dwaynenel szállt szembe,majd Jack is besegített neki. Robert amikor ráugrott Catalina-ra, a fiatal lány haját tépte mint egy őrült,majd Robert felállt és a bakancsával belerúgott Catalina-ba. A lány viszont nem hagyta annyiba és ő is felkelt,majd "omlettet csinált Robert golyóiból",utána pedig a képébe röhögött. Dwayne az egyik fickótól akkora fülest kapott,hogy a WC ajtaján beesett. Dwayne letépte az ajtót majd kettétörte (több WC is volt a helységben és mindegyiknek volt egy-egy vékony faajtaja) és a 2 résszel szétverte ellenfelét. A másik fickót Jack nem tudta volna elintézni. Szerencséjére Robert felkelt és Catalinat úgy megrúgta,hogy az nekiesett a nagydarabnak. Jack felvette Catalina ütőjét és azzal behúzott párat Catalinanak,majd a nagydarab csontjait pedig eltörte vele. Ezt követően kimentek a WC-ből és leültek az első osztályon,ahol mind a hárman elszundítottak....

TO BE CONTINUED....

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 18. 16:29

Ez az egyik kedvenc részem :D, örülök, hogy Catalina is benne van, azonban annak jobban örülök, hogy Róbert széjjel verte azt a szajhát :D.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 18. 18:19

Na végre valaki kommentelt! Örülök,hogy tetszik :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 21. 14:41

Kedves olvasók! Sajnos egy ideje nem tudok új résszel szolgálni,mivel nagyon kevés időm van rá. De megígérem hogy a tavaszi szünet 1.napján megírjuk az új epizódot TheGTAKING-el és talán még Dave is besegít! Addig viszont várnotok kell. :|

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 21. 14:46

Számíthatsz rám! :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 28. 12:57

Ahogy ígértem. 2 hét után újra itt van a Tommy,CJ és Niko kalandjai. Egy vadonatúj rész,amelyhez páratlan segítséget kaptam. Eseményekben nem lesz hiány,azt garantáljuk :D Talán ez az eddigi leghosszabb epizód! Köszönöm Dave-nek és TheGTAKING-nek! :) Jó olvasást!

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 28.rész: Az akció neve: "halál"
By: Stan98 & Dave & TheGTAKING

Miután Roberték egy nagyot csatáztak Catalina-val és embereivel,bevágták a szunyát. Azonban azt nem sejtették,hogy Catalina egy vérbeli harcosnő,így még talpra tud állni. A nő feltápászkodott majd kijött a mellékhelységből. Egyenest a kapitányi fülke felé vette az irányt. Roberték nem vették észre őt,mivel mind a hárman aludtak...
Amikor Catalina a pilótafülkébe ért,a pilóták megkérdezték:

Kapitányok: -Miben segíthetünk?
Catalina nem volt ilyen illedelmes. Elővett 2 tec-9-est a zsebéből,majd ráfogta a kapitányokra.
Catalina: -Azonnal vezessék a gépet Las Venturasba,különben elbúcsúzhatnak a fejüktől seggfejek!
A pilóták nem mertek visszaszólni,követték az utasítást. Néhány óra múlva a gép leszállt Las Venturas repterén.

Catalina: -Örültem az együttműködésnek fiúk.
És azzal fejbe is lőtte őket. Az utasok felháborodtak és üvöltöztek,hogy mit keresnek itt. A zajongásra Roberték is felébredtek. Hamar észrevették,hogy ez nem Liberty City,hanem Las Venturas.
Dwayne: -Mit keresünk itt?
Robert: -Azt én nem tudom....megyek megnézem a pilótafülkét.
Dwayne: -Rendben.

Robert bement a kapitányi szobába,ahol meglátta a 2 holttestet. Éppen vissza akart menni barátaihoz,amikor Catalina megállította:
Catalina: -Hova lesz a séta hülyegyerek?
Robert: -Te? Na de hogyan? És miért?
Catalina: -Pofa be és takarodj ki ebből a k*rva repülőből!
Robert: -Meg az anyád,azt!

Robert egy tigrisbukfenccel átgurult Catalina lábai közt,majd visszafutott Dwaynehez és Jackhez. Catalina a nyomában volt,sietniük kellett. Mindhárman futott a gép hátuljához,hogy majd ott leszállnak. A hátsó ajtónál azonban 2 régi arc várta őket:
Robert: -Na ne!
Rodrigo: -Na a mi helyzet öreg cimbora? Azt hitted hogy végleg felszámolunk az üldözéseddel,mi?
Robert: -Te aljas patkány!
Rodrigo: -Nyugi van,fiam! Kubaiak! Elkapni azt a 3 szerencsétlent!
Robert: -Harc nélkül nem adom meg magam!
Krakken: -Én a helyedben pedig nyugton maradnék...
Jack: -Rohadt szemétládák!

Krakken erre fogta Jacket és egy golfütővel szétverte a fejét.
Robert: -NEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Te undorító beteg állat! Utolsó szemét! Most kitaposom a beled!

Robert és Dwayne kiszabadultak a kubaiak kezei közül és elkezdték egyesével mindegyiket püfölni. Rodrigo és Krakken viszont nem hagyták,annyiban,maguk fogták el a 2 férfit. Közben Catalina is megérkezett. Robertet és Dwynet megkötözték,és 1-1 embernagyságú zsákba tették őket. Ezután bevágták őket egy furgonba,majd a kubaiak,Rodrigo,Krakken és Catalina is beszálltak. Robert a zsákban elővette a mobiltelefonját,hogy egy SMS-t küldhessen Tommynak. Az üzenetében ez állt:

"Kedves Tommy! Régen beszéltünk,de most itt az ideje hogy viszont lássuk egymást. Liberty Citybe akartam menni,de sajnos egy balul elsült dolog miatt Las Venturasba kerültem. Catalina,Rodrigo és Krakken keze van benne. Elkaptak engem és Dwaynet is. Jack barátunkat pedig megölték a szarháziak. Most segítségre van szükségem. Valószínűleg Rodrigoék rejtekhelyére visznek minket. CJ biztos tudja hogy hol van. Többet most nem mondhatok. Gyertek értünk,kérlek! Csak bennetek bízhatunk!
Üdv: Robert"

Közben Vice cityben:
Phil: -Te meg mi a szart akarsz áruló?
Lance: -Ezt ni!

Lance egy boxerral akkorát lekevert Philnek,hogy majdnem összezuhant. De Philt kemény fából faragták,nekiesett az árulónak. Közben Tommyék visszatértek Vice citybe. Ekkor jött meg Robert SMS-e. Tommyék azonnal a házhoz siettek,ahol azonban már javában folyt a küzdelem.
Lance: -Tommy? Háhá,öreg haver!
Tommy: -A k***a anyád nyomorult!

Tommy egy pontost lövést adott a néger szemei közé.
Tommy: -Ez a seggfej mit akart itt?
Phil: -Nem tudom,de pont jókor jöttél.
Mercedes: -Jaj Tommy! Már nagyon hiányoztál :')
Tommy: -Te is nekem. De most nincs idő a nyálaskodásra. Újabb dologgal állunk szemben.
Roman: -Mi lenne az?
Tommy: -Most kaptam egy üzenetet egy régi barátunktól,Roberttől. Rodrigo és Krakken visszatértek,és megint a kubaiakkal. Szerencsére nincsenek sokan,de épp elegen hogy elintézzenek minket. Segítenünk kell Robertnek és Dwayne-nek,különben nekik reszeltek.
Mallorie: -Bármi áron segítek.
Tommy: -Most nagyon oda kell tennünk magunkat!

Ekkor Michael szájából elkezdett ömleni a vér.
Trevor: -Ne! Mi a p*csa van vele?
Mallorie: -Gyorsan be kell vinnünk a kórházba!
Tommy: -Na jó! Akkor Mallorie,Roman,Mercedes,Louise és Trevor! Ti menjetek a kórházba! A többiek velem jönnek!

Tommy,CJ,Cesar,Ernie,Fergie és Phil gyorsan összekapták a holmijaikat és néhány erősebb fegyvert,majd beszálltak egy teherautóba. A többiek mentek a kórházba megmenteni Michael életét. Tommyék mikor már el akartak indulni,Victor Vance sietett hozzájuk. Segíteni akart,azt mondta hogy a banda tagja akar maradni. Beszállt ő is a furgonba,és útnak indultak Las Venturasba. Ernie volt a sofőr,mellette ült Tommy. A többiek hátul beszélgettek:
CJ: -Szóval Fergie? Te ennyire jól értesz a harchoz?
Fergie: -Igen. Apám nem hagyta hogy egy kis csitri legyek,már kiskorom óta sokat sportoltam vele. Egyszer amikor boxmeccset nézett,odamentem hozzá,és én is felfigyeltem a nagy ütésekre. Egy idő után már egyre jobban érdekelt a box,és 15 évesen beiratkoztam egy boxtáborba. Az edző nem engedett fiúkkal bunyózni,így a lányokkal kellett beérnem. Mindegyiket jól összevertem. A boxtudásomra az egyik fiú nagyon felfigyelt és idővel szerelmes lett belém. Először tartottam tőle,de.....később elkezdtem vele járni. A boxtábor utolsó napjain azonban egy másik csajjal láttam smárolni és én felforrottam az idegtől. Megmondtam neki a magamét,és az meg behúzott nekem egyet. Utána teljes erőmből nekimentem és az össze fogát kivertem,utána pedig a golyóiból csináltam rántottát. Könyörgött az életéért,de engem nem érdekelt. Hideg vérrel megfojtottam azt a nyomorultat. Ettől kezdve a harcnak szenteltem az életemet,és 20 évesen elsajátítottam a fegyverhasználatot....
CJ: -Azta a rohadt. Ez aztán nem semmi! :shock:
Phil: -Kegyetlen vagy :D
Fergie: :$
Cesar: -Beszélgessünk most valami másról.
Phil: -N aés miről?
Cesar: -Hát például szerintetek mi legyen Nikoval?
CJ: -Én minden erőmmel azon leszek,hogy kitapossam a belét. Vesznie kell!
Phil: -Egyetértek!
Fergie: -Én is!
Cesar: -Szintúgy.

*megcsörrent CJ telefonja*
CJ: -Tessék?
Sweet: -Figyu tesó....azonnal Los Santosba kell jönnöd!
CJ: -De miért?
Sweet: -Lesitteltek.
CJ: -Mi van? Mi a f*szért?
Sweet: -A Ballas és a Vagos csapatai idejöttek a Groove Streetre. Legyőztük őket,de valószínűleg ez is volt a célja valakinek. A zsaruk kaptak egy fülest,és engem lecsuktak. O.G. cellatársa lettem,ide kell jönnötök segíteni nekünk.
CJ: -Persze,máris tesó!
Sweet: -Most le kell tennem. Szeva'

.......
Cesar: -Na mivan?
CJ: -Sweetet lecsukták....
Cesar: -Remek -.- És akkor most mit fogunk tenni?
CJ: -Szólok Tommynak!

CJ előrekiabált Tommynak,hogy Los Santos fele menjenek el Las Venturasba,mert ki kell szabadítani Sweetet és O.G.-t. Tommy beleegyezett és a csapat megint 2 részre oszlott. CJ és Cesar elmennek a sittre,Tommy,Fergie,Phil és Ernie mennek Robertékért.
Délután tájában megérkeztek Los Santosba:
CJ: -Bocs tesó! De ki kell szabadítani Sweetet.
Tommy: -Persze,menjetek csak! Majd ha sikerült,menjetek vissza Vice citybe!
CJ: -Oké! Cső!

Las Venturasban:
Robert: -Dögöljetek meg!!!!!!
Rodrigo: -Na most már fogd be a rohadt pofádat!

Rodrigo felpofozta Robertet. Kis idő múlva megérkeztek Rodrigoék rejtekhelyére. Egy lepukkant hely volt,kubai katonák és pitbullok őrizték. Szinte esélytelen hogy kijusson onnét valaki. Rodrigo,Krakken és Catalina levitte Dwaynet és Robertet a pincébe,hogy kifaggassák őket. Ott megkötözték őket.
Catalina: -Na te kis farok! Mondd el szépen hogy hol van CARL JOHNSON!!!!!!!!
Robert: -Ha tudnám sem mondanám meg!

Catalina egy kést szegezett Robert nyakához. Rodrigo lecsillapította a kedélyeket,élve akarta Robertet. Krakken közben Dwayne-től kérdezősködött:
Krakken: -Mit tudsz Tommyról?
Dwayne: -Tudom hogy idejön és szétrúgja a szaros seggedet! Nem szedsz ki belőlem semmit!
Krakken: -Valóban nem?

Mr.Krekken fogott egy sokkolót és Dwayne arcába nyomta. Dwayne ordított,ahogy a torka bírta.
Los Santos börtöne előtt:
CJ: -Na barátom! Most bemegyünk és kihozzuk őket!
Cesar: -És mivel megyünk be?
CJ: -Add a rakétavetőt!

Cesar átnyújtotta a rakétavetőt,és CJ belőtte vele az ajtót. Néhány őrt súlyosan meg is sebesített vele.
Az egyik rendőr erősítést kért az alsó szintekre. Cesar felment az emeleti cellákhoz,és minden őrt akit észrevett,egy SMG-vel fejbelőtt. 20 perc múlva CJ megtalálta Sweet és OG celláját:
Sweet: -ÁÁ tesó!
OG: -Öregem! Hát te?
CJ: -Sweet szólt hogy kell a segítség! :lol: Na nyomás!

CJ kihozta őket,majd Cesar és lejött az emeletről. Kifutottak az ajtón,de ott nem kevés fakabát várta őket...

Las Venturasban,közel Rodrigo rejtekhelyéhez:
Tommy: -Szerintem ez az a hely!
Phil: -Na hozom a minigunt meg a bombákat!
Tommy: -Jó enyém a shotgun és a láncfűrész.
Fergie: -Én hozok egy boxert meg 2 tec-9-et!
Tommy: -Rendben! Ernie! Maga maradjon a furgonban! És vigyázzon. Legyen magánál pár fegyver!
Ernie: -Te is vigyázz,fiam!
Tommy elmosolyodott e szavak hallatán. Aztán mentek be a rejtekhelyre. Phil gondolata szerint a minigunnal porrálőhetik az őröket. Úgy is lett. Phil megsorozta a kubaiakat és a kutyákat,majd betörték az ajtót. A hangra viszont Rodrigo is felfigyelt. Krakkent küldte hogy nézze meg mi zajlik odafent. Amint Krakken belépett az ajtón,Tommy nem tétovázott. A láncfűrésszel egyenesen szétcincálta Krakken fejét és beleit,majd azt kiabálta:
"Rodrigo!!! Úgy is kicsinállak te büdös hájas disznó!!!!!"

Vice cityben:
Trevor: -Doktor úr! Túl fogja élni?
Doktor: -Nagy valószínűséggel igen. Ha gondolják egy 5 percre bemehetnek hozzá meglátogatni,de sokat ne zavarják,pihennie kell!
Mallorie: -Köszönjük!
A lányok és Roman illetve Trevor bementek Michael szobájába,hogy egy kicsit beszélgethessenek vele. Michael felébredt és barátaira nézett.
Trevor: -Kitartás barátom!
Michael: -Köszö...nöm.
Ekkor egy néger férfit hoztak be a szobába és a Michael melletti ágyba fektették.
Mallorie: -Te jó Isten! Ez....
Michael: -Fra....Franklin??
Trevor: -Franklin???? :shock:
Michael: -Tre...Trevor! Azt hiszem van szá....modra egy feladatom!
Trevor: -És mi lenne az?
Michael: -Hoz.....hozd ide Chop-ot...
TO BE CONTINUED.....

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 13:11

Szerintem túl sok hallott tér vissza, nem gondolod? :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 28. 19:01

Nem baj :$ ettől csavaros az egész xD
amúgy Franklinről nem derült ki hogy miért van ott...lehet hogy meghalt tényleg. Nem írtam le hogy mi van vele,csak azt hogy őt hozták be.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 28. 19:15

Stan büszke vagyok rád!!!!
Alig kaptál segítséget és egy szép, hosszú részt sikerült "egyedül" összekovácsolnod.
Nagyon tetszik az új rész! :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 19:20

A kórházba bevinni egy hullát az élők mellé? Na ne... Csak túlélte, mert a hullákat általában a boncterembe viszik, nem pedig a kórtermekbe. Főleg nem ennyi idővel a "haláluk" után. Meg ha halott lenne, akkor miért kellett volna Chop? :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 28. 19:22

Kicsit segítek TÚLÉLTE!!!!.:D
Következő részben kifejti Stan! :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 28. 19:24

Csak lebontottam logikailag, hogy ne kelljen itt maszatolnia a történettel :D

Válasz küldése