[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 27. 19:47

Dani: Egyet értek veled, számból vetted ki a szót.:)
A R* egy nem semmi kiadó, nagyon szép játékokat készítenek, tele van élettel minden amit csinálnak, talán ezért a Number #1 nálam a R*, de viszont a marketingjük már az agyamra...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 27. 20:14

Nekem már sikerült túltenni magam rajta! :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 27. 20:47

De szerintetek ez miért lenne egy kitervelt húzása a R*-nak? ebben nem értem a logikát sajnos.

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 02. 28. 15:53

Új téma!
A watchdogs-ról alig jött ki pár hír...pár videó...pár kép. De azt kell, hogy mondjam (akármennyire is imádom a GTA-t. Világ életemben imádtam és akármilyen lesz a játék imádni is fogom. DE) a Watchdogs az eddigiek alapján kenterbe fogja verni a GTA-t. A R* éráról érára újdonságokat ígér, de valójában ezek csak az előző részekből való követeléseink. Csak azokat rakják bele amiket mi hiányoltunk. A WD-ben minden benne van amit a GTA-ban meglehet tenni és nem mellékes dolog.Plusz azt megfűszerezték egy olyan dologgal amivel akkorákat lehet állatkodni hogy az már nem semmi (ez a telefon és/vagy hack).
Bízom benne hogy a R* valamit kitalál hogy ne taszítsák le a helyéről :/ :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 28. 16:00

A R* letaszítani a helyéről? -Ezt kötve hiszem...

A R*-nak a GTA a "fejőtehene" és a GTA maga egy stílus, ezt csak követni akarják több/kevesebb sikerrel, DE a Watch Dogs-ot nem kell nagy dobra verni SZERINTEM, jól néz ki meg minden, de hamarabb lesz a Watch Dogs monoton, mint a GTAV.

DE EZT MAJD A 2 JÁTÉK MEGJELENÉSE UTÁN VITASSUK MEG!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 28. 16:11

insanity06 írta: a Watchdogs az eddigiek alapján kenterbe fogja verni a GTA-t. A R* éráról érára újdonságokat ígér, de valójában ezek csak az előző részekből való követeléseink. Csak azokat rakják bele amiket mi hiányoltunk. A WD-ben minden benne van amit a GTA-ban meglehet tenni és nem mellékes dolog.Plusz azt megfűszerezték egy olyan dologgal amivel akkorákat lehet állatkodni hogy az már nem semmi (ez a telefon és/vagy hack).
Bízom benne hogy a R* valamit kitalál hogy ne taszítsák le a helyéről :/ :D
Kötve hiszem. Akármilyen lesz az a watchdogs, a GTA jobb marad nála. Egy ilyen nagy múltú, és nagy sikerű játékot/játéksorozatot nem lehet csak úgy letaszítani a trónról. Ahhoz egy hosszabb folyamat kell.
"csak azokat rakják be"... GTA-k esetében pont elég, és annélkül is nagy játék lesz ha nincs benne minden amire számítottunk.

Ez a telefon és hack .. ez mit takar? mert most nem értem. A GTA-ban is van telefon, meg ha akarod azt is meghackelheted "modok" formájában.

Szóval ez egy kicsit lesokkolt :D Szerintem ez a kijelentés enyhén elhamarkodott (Bár a játékot még nem láttam, de akkor is) Ez most olyan mintha a Quake sorozatra azt mondani hogy jobb lesz a COD-nál. Úgy hogy még mindkettő játékról elég keveset tudunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 02. 28. 16:51-kor.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 02. 28. 16:21

Az való igaz, hogy a WD az első gameplay jelenetek alapján nagyon igéretesnek tűnik, de esélye sincs a GTA ellen. GTA-ból még akkor is többet adnának el, ha maradna az eddig bejelentett 2 platform a WD 5-je ellen. Ráadásul az sem jelent túl sok jót az Ubi-nak, hogy közel egyszerre fognak megjelenni. A legtöbb ember nem fog egyszerre két csúcsjátékot venni és véleményem szerint akkor a többség a GTA-t támogatja.
Egyébként a GS is ezzel a baromsággal jött, de majd az eladások megmutatják.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 02. 28. 16:42

insanity06 írta:A watchdogs-ról alig jött ki pár hír...pár videó...pár kép. De azt kell, hogy mondjam (akármennyire is imádom a GTA-t. Világ életemben imádtam és akármilyen lesz a játék imádni is fogom. DE) a Watchdogs az eddigiek alapján kenterbe fogja verni a GTA-t
Miért kell ezt a 2 játékot összehasonlítani? Teljesen különbözőek lesznek. Annyi a közös bennük, hogy sandbox mind a 2. Bár gondolom az emberek nagy részéből megint előjön a nagyot mondás, hogy a nagy névtől, majd sokkal jobb lesz egy új ismeretlen cím.
insanity06 írta:A WD-ben minden benne van amit a GTA-ban meglehet tenni és nem mellékes dolog.
Milyen minden? Még alig derült ki róla valami

Nem kell a 2 játékot egymással versenyeztetünk. Legyen mind2 nagyon jó és élvezze ezt majd mindenki. Ennyi!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 16:49

Teljesen egyetértek Cseszneki-vel. Ennek a két játéknak köze sincs egymáshoz.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 28. 20:31

insanity06: Amióta regisztráltál, ez a leghülyébb hozzászólásod, már bocs.
Tény, hogy a Watch Dogs elképesztően jó lesz, és biztos vétel lesz nálam, DE csak a GTAV után! Mondjuk az igaz, hogy a WD-t már kétszer is láttuk akcióban, a GTAVöt meg még egyszer sem (THX R* -.- ), de mint már fentebb megírták egy páran, a két játék ég és föld azt leszámítva, hogy Open World-ök. Ha már előttem is felhoztak egy pár példát, akkor én is felhoznék egyet: ez a WD/GTAV összehasonlítás pont olyan, mint a Battlefield3/Black Ops 2 összehasonlítás, hisz az utóbbi két játék között is csak annyi a hasonlóság, hogy lövöldözős FPS-ek. Így ennyi erővel akár a legelső wolfeinsteinnel is összelehetne hasonlítani mind a BO2őt, mind pedig a BF3mat.
Visszatérve a vitára: szerintem (bár a WD-vel ellentétben a GTAVről még nem láttunk gameplayt és R*-t ismerve nem is fogunk) a GTAV jobb lesz a MAGA műfajában, mint a WD, mert igazából a WD engem sokkal jobban emlékeztet egy Open World Hitmanre, mint egy GTA-klónra, és a WD meg a maga műfajában lesz sikeres. De majd meglátjuk.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 28. 20:39

Ne vegyük biztosra, hogy híres lesz, lehet tök rövid lesz, meg lehet, hogy a járművek irányítása is sz*r lesz, de én maradok a GTAV-nél, talán egy próbát megérdemel a Watch Dogs...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 28. 20:49

Szerintem egy próbát mindenképp (nekem legalábbis), mert szerintem az sem lesz egy rossz játék a videók alapján. :) Viszont a GTA az GTA marad, jöjjön akármilyen rivális, a maga műfajában örökös uralkodó lesz. :)
De én esetleg karácsonyi ajándékként kipróbálom a "trónkövetelőt" is, ha lehet így nevezni! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 20:51

Ahogy ismerem a Ubisoftot, tuti nem egyrészes lesz a WD. Kiadnak majd ehhez is évente részeket, amint megérzik a dollármilliók szagát. És a jó kezdet mellett pár év alatt elszúrják az egészet. Csak figyeljétek meg, úgy lesz, ahogy megmondtam.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 02. 28. 21:29

Kiscserko: Úgy, mint ahogyan az AC-sorozatot is elbasszák most ezzel a Karibb-tenger kalózaival? Könnyen meglehet. De az első része az mindenképp jó lesz, legalábbis szerintem.
De ne OFF-oljunk tovább a WD-vel. :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 02. 28. 21:36

Szerintem se legyen több off, ez az egész oldal elég volt.

Remélem kidolgozott lesz a multi az V-ben. A MP3-ban nagyon jó volt, remélem itt még jobban érvényesítik a Crew-ot.

Lezárt