Általános társalgó

Társalgások a sorozat negyedik fő epizódjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 02. 11:35

Én is inkább ettem, de ha mondjuk pont mentőautóba szálltam, akkor felment fullra :)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 12:40

Éppen most generáltam egy jó kis tűzharcot, és ott ugye vannak sebesültek, jött is a mentő.
Az bisztos ilyenkor az van legközelebb, mint életpumpa. Úgyhogy ilyen esetekben a mentő a legkézenfekvőbb megoldás.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 02. 13:12

bodom26 írta:Jól emlékszel, és én is jól emlékeztem, nem tölti fel teljesen, sőt csak 1/2-et ad a teljeshez képest. Most néztem meg. Azt gondoltam csak xbox-on van ez, de látom, hogy nem. Ez GTAIV topic és gondolom Noxius a IV-ről beszélt. A SWAT-os kocsi is csak 1/2 rész mellényt ad.
NoxiusEnterprise téves infót közölt.
Nem közölt téves infót. A mentőautót most négyszer is leteszteltem, és bármennyi életerőről teletöltötte, tehát az rendben van.
A N.O.O.S.E. Enforcer viszont tényleg csak a felét tölti fel.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 13:28

Nekem csak félig tölti, ez bisztos. Tehát, ha általánosságban beszélünk róla, pontatlan volt az infód. Mindegy lényegtelen.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 02. 13:38

Leteszteltem és nem tölti fel teljesen. Több, mint valószínű, hogy nekünk van igazunk, úgyhogy menjél inkább és tesztelgess még!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 13:46

Lehet pc-n úgyvan ahogy mondja, konzolokon viszont nem! Vagyis, ha én most egy újonc lennék a GTAIV-ben, félre lettem volna informálva. XD

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 12. 02. 13:52

Ahelyett, hogy egymást oltogatnátok, inkább fogjuk fel ezt egy játékhibának.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 02. 13:52

Rockstar69 írta:Leteszteltem és nem tölti fel teljesen. Több, mint valószínű, hogy nekünk van igazunk, úgyhogy menjél inkább és tesztelgess még!
Már megbocsáss, de ha jól veszem ki, én és Luszie azt mondjuk, hogy feltölti, te és Bodom azt, hogy nem. Miért lenne hát több, mint valószínű, hogy nektek van igazatok, mint nekünk? Mellesleg ilyen megfogalmazásban máris versengési alapra van helyezve, én pedig segíteni szeretnék másoknak, akik még nem próbálták ki.
Mellesleg nem kellene ennyire ellenségesnek lenned.
Bodom: Igen, az Enforceres téves információ volt. Nem tudom, lehet azért emlékeztem így, mert pont játszottam kicsit Vice Cityvel, ott meg teletölti.
Szerkesztés:
Visali: Szerintem senki nem próbált senkit sem oltogatni. Miért is lenne oka rá bárkinek is, amikor csak az volt a cél, hogy a későbbi játékosoknak segítsünk. Én összeszedtem néhány tippet, Bodom kijavította a hibát, illetve van egy kérdéses helyzet is. Semmi több.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 02. 13:59

Noxiusnak adok igazat, gondolom nem meglepő. :D Ha az Enforcer nem tölti fel fullra, akkor ezt el tudom magamank könyvelni egy játékhibaként, mint ahogy Visali mondta.. mert ha csak egy kevéskét tölt fentebb, az még mindig logikátlan nekem és az elődökben is teljesen felnyomta.

Rockstar ne légy ilyen ellenséges.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 13:59

NoxiusEnterprise: Nem is mondtam, hogy nincs igazad. Ugyanis úgy tudom, hogy te pc-n tolod. Vagyis nem tudhatom ott mennyire tölti fel, de konzolon csak félig pumpálja az tuti. Ezért is írtam azt, hogy lehet, hogy ott úgy van. De mint mondtam lényegtelen.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 02. 14:04

Nem csinálhatja a 2 platformon másként. Ha az egyiken teljesen feltölti akkor a másikon is teljesen fel kell hogy töltse. Én PS3-on tolom és ott a mentőautó fullra feltolja, PC-n is, te meg Xbox-on tolod, ott meg nem.

Elég egyszerű a dolog: Valamelyikőnknek nincs igaza :D mert olyan nincs hogy a különböző platformokon/konzolokon máshogy legyen ez kivitelezve. Én most meg nem nézem, hogy tényleg így van-e, de 99% biztos vagyok benne.

Am tényleg lényegtelen.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 02. 14:06

Jól tudod, PC -n viszem. ehet, hogy csak hiba, mert értelmetlen lenne egyik platformon ilyenre, a másikon olyanra csinálni.
Lényegtelennek nem nevezném, mert ezzel megtéveszthetjük az új játékosokat, az meg már lelkiismereti ügy, nem? Persze nálam már a GTA IV is lelkiismereti ügy :D
De ha életerőről és mellényről van szó, akkor nem tudja valaki, hogy multiplayerben hogyan alakul a helyzet? mintha többet sebeznének az ottani fegyverek. Vagy kevesebbet érnek az értékek?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3672
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 02. 14:08

Jó: Ps3-on és Xbox360-on nem tölti fel teljesen ez biztos. PC-n lehet így van. NoxiusEnterprise barátunkkal meg nem ezért vagyok ilyen ellenséges.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 14:14

NoxiusEnterprise: Gondolom mivel konzolon hamarabb jött ki, ott még úgy volt. Pc-n meg már változtattak rajta. A 2008-as GTAIV sem teljesen ugyanolyan, mint amit a DLC-s változathoz kaptam. Például néhány sikátorban vannak dobozok, a 2008-asban meg nincsenek. Ilyen apróbb különbségek.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 02. 14:18

Bodom: Most akkor a DLC -k? Amúgy ez egy lehetséges válasz... Bár szerintem ennyire azért nem változtatnának benne. Bár elképzelhető.

Válasz küldése