Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 15. 09:04

Pont most olvastam én is. Ha lenne egy új VC, de megint a nyolcvanas években játszódna, nekem az is tökéletes lenne, mert eszméletlen hangulata volt akkor is. Ha lehet ezt így mondani, nekem a filmekben és a metál, hard rock zenében, a nyolcvanas évek a kedvencem. Nagyon bírom azt az évtizedet, pedig nem akkor kezdett benőni a fejem lágya.(akkor még kicsi voltam) De én szeretnék látni egy napjaink, VC-jét is. A R* bisztos nagyszerűen prezentálna egy jelen korban játszódó részt is. Neked is bisztos tetszene, mint VC fannak egy mai Miami.

Luszie: Nekem is egy teljesen új helyszín volt a tippem.

Dave: Igaz, nem feltétlenül a VC-nek kellett volna jönnie, mert a legutóbbi VC rész, az a San Andreas után következett. Ha már az idősorrendet vettük alapul.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 15. 10:31

Szerintem azért nem akarnak már egy mostani Miami-t bemutatni, mert nem "annyira" ikonikus, különleges mint az volt.. Valószínűleg teljesen más hangulatot áraszt, és nem is lenne "annyira nagy szám". Bár ki tudja? Ennyi erővel mondhatnánk, hogy a IV-ben az LC sem volt "nagy szám" mert nem volt 80'-as évekbeli, de nekem mondjuk tetszett. Meg sokaknak.
Szerintem már ez már egy lerágott csont, mármint a VC-Miami téma. Őszintén szólva én már a IV előtt magát az LC témát is lerágott csontnak éreztem, mert már annyi rész játszódott ott. Hiába volt akkor még kevésbé kidolgozott a város.
Így Miami-t is lerágott csontnak tartom. Ha a retró korszakot jelenítené meg, ha nem.
Lehetnének változatosabbak a helyszínek, de ezt nem én döntöm el sajnos :D De remélem több LC már nem lesz a repertoárban, és SA vagy Los Santos sem. (Persze az összegző epizódon kivül)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 15. 11:30

Hát LC most már tényleg "lerágott csont",ugyanis most már az EFLC-vel együtt már bizony 6 epizód játszódott ott,ha jól számolom.És szerintem biztos nem lesz LC a lezáró epizódig.
Vice Cityt meg szerintem nem csak a "lerágottsága" miatt nem akarják most új grafikában feldolgozni,hanem azért is,mert ez a legkisebb helyszín az összes 3D-s GTA-rész közül.És Miami sajnos nem is olyan nagy város,mint mondjuk NY,tehát nem tudják "eredeti méretéhez hasonlóbban" megalkotni,mint ahogy LC-t megtudták.De kitudja.Én részemről a befejező epizódig azért nem örülnék egy VC-nek,mert számomra túl kicsi lenne a területe.De mondjuk SA-nak még örülnék,mert most ugyebár "csak" Los Santost kapjuk vissza a körülötte lévő területekkel,Las Venturas meg San Fierro meg ugyebár nem lesz benne(bár reménykedem,hogy DLC-ben,esetleg nemsokkal az eredeti játék megjelenése után,kb fél,háromnegyed évvel egy spin-offban benne lesznek,bár erre nincs sok esély),így most nem egész SA-t kapjuk vissza.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 15. 11:45

hát, ha csak a méretekkel lenne probléma, arra akár megoldhatják azt is, hogy Miami-nak lenne külterülete, vadonnal meg minden egyébbel együtt. Ahogy most az V-nél tették ezt. Los Santos alapjába véve nem egy nagy város, de külterülettel együtt bizony elég nagy lesz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 15. 11:47

Hát ha belerakják a külterületeket is,akkor nekem az is okés. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 15. 11:53

Nekem az nem lenne jó, hogy nem egy térképen van az összes város. Tudom ez kivitelezhetetlen, mert ahhoz bazi nagy terület kéne. De ez a egyik pályáról repülök a másikra, az nekem nem lenne jó. Mert akkor mindig a játéknak csak egy adott pályarészét látnám. Tehát San Andreas-ban vagyok, de még nem látom Liberty-t. De mikor már átrepültem Liberty-be, akkor meg már S.A.-t nem mutatja. Vagyis ez azért nem jó nekem, mert így nem lehet látni a játék teljes területét. És az úgy nem üt akkorát.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 15. 11:56

Előbb még nagyon pártoltad az ötletet.. :D szerintem ez jó dolog. Most gondolj bele. Elrepülsz Salgótarjánra, nem fogod látni Kazincbarcikát.
Ha meg Kazincbarcikára repülsz, akkor meg a többi várost nem látnád.

Én azt tenném, hogy olyan térképeket raknék be a játékba, amin egyrészt az összes város ott van, és ott mutatja a pontos tartózkodási helyet, és ha ránagyítok, (vagy alapértelmezetten az adott városon van amiben vagyok és akkor kicsinyíteni kéne) akkor pedig mutatná az adott várost. Ütne az ne félj.. ;)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 15. 12:00

bodom26:Nem azért,de SA-ban sem lehetett a pálya végét látni,mert akkora volt a terület.És mivel a GTAV sokkal nagyobb lesz még nála is,akkor ott is elég valószínű,hogy nem fogod látni LS közepéből a legtávolabbra eső kis falvat.Szóval nem csak az egy nagy területre rakott GTA-k küzdenének ezzel a problémával elsőként,ha jobban megnézzük.Ha félreértelmeztem,amit írtál,akkor bocs.
Luszie:A térkép zoomolásról,amiről írsz,olyan van az Assassin's Creedekben is,szerintem is jó ötlet lenne. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 15. 12:03

Luszie: Az ötletet igen, de a várható kivitelezést már nem. Nem látom Kazincbarcikát, de az életben nincs is olyan kameraállás, mint a GTA-kban, hogy ha akarom látom az egész területet.

Nagy lenne az a Los Santos, ha nagyjából lemásolnák Los Angelest. Kb. 1250km2. A GTAIV-nek a többszöröse.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 15. 12:12

Szerintem A R* megoldaná, hogy ne legyen "olyan rossz" Sőt szerintem igen precíz módon lesz kivitelezve.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 15. 12:14

Luszie:Szerintem is. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 15. 12:31

Luszie: Persze, ehhez nem fér kétség.

dani.szentgali: Elmondom amire én gondoltam.

Ha úgy lenne kivitelezve ez az összes város egy játékban dolog, hogy mondjuk San Andreas-ban vagyok, és ott a három város Los S. San F. Las V. és csak úgy tudok átmenni mondjuk VC-be, hogy fel kell ülni a repülőre, ÉS MOST JÖN A LÉNYEG, tölt a játék, addig GTA logó(lásd VC a hídon), aztán töltött a játék, és már VC-ben is vagyok. Vagy VC-ből Liberty-be ugyanígy. Vagyis, csak így utazhatsz a helyszínek között, tehát autóval nem tudnál egyik városból a másikba átutazni. Ha kilépsz a térkép opcióba a menübe, akkor csak egy térképet látsz egyszerre. De, ha nem is egyet, akkor több kisebbet, és nem egy nagyot. A lényeg, hogy San A. VC. stb külön külön térképen lenne.
Na ez nekem nem tetszene.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 15. 12:37

Szerintem nem oldják így meg, mert ez gagyi. Az uccsó epizódnál szerintem már te magad is elrepülhetsz majd. :) Mondjuk nem hiszem hogy sokat fognak vacakolni a 2 várost közti térrel, víz lesz aztán kész... kikötőkkel, ilyesmikkel.

Meg szerintem alagutakban is át lehet majd jutni egyik városból a másikban. gondoljuk itt pl arra, hogy Nagy-Britanniába is vezet alagút a tenger alatt. Meg hát más helyen is vannak ilyenek..
Ja igen a GTA IV-ben is volt már. Szóval azért nem lesznek olyan messze egymástól. Talán annyira mint mondjuk Algoquin-tól Alderney.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 15. 12:42

bodom26:Most már,értelek,bocs.Na látod,abban igazad van,hogy megint itt van a töltőképernyő veszélye.De lehet,hogy a következő konzoloknak már kétszer nagyobb lesz a lemezkapacitása,mint a mostaniaknak,és akkor nincs nagy veszélye a töltőképernyőnek,hacsak nem lesz a játék 100GB felett.Meg még ugye addigra nemcsak a konzolok lesznek jobbak,a R* is sokat fog fejlődni,ahogy szokott.És ez a töltőképernyős marhaság eddig csak VC-n volt,de szerintem a R* rájött,hogy ez nem jó dolog,és új részekbe semmiképpen sem csinálna ilyet,next-genekre meg pláne szánalmas megoldás lenne tőlük.Autókkal szerintem egyértelmű,és nem is baj,hogy nem lehet egyik helyről a másikra menni,mert ugyebár a helyszíneket víz választaná el egymástól,szóval csak hajóval/repülővel lehetne közlekedni pl.: SA-ból LC-be,ezzel szerintem nincs semmi baj.És mondjuk úgy lenne megoldva,hogy van xy játékbeli órányi utazási idő,és végig is lehetne nézni az utazást,de át is léphetjük,mint pl a 4be a taxizásnál.Meg lehetne repcsit lopni,és te magad is elmehetnél egyikről a másikba.
Nekem nagyon tetszene egy ilyen megoldás,ha ismét félreértettelek,akkor bocs érte ismét. :D
Szerk.:A víz alatti alagút megoldása az mondjuk szerintem is szóba jöhet,akkor az autós dolog már nem teljesen érvényes,amit fentebb írtam!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2012. 12. 15. 12:45-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 15. 12:44

Ja, akkor értettétek! Akkor jó!
Na Luszie, úgy legyen, ahogy mondtad! :)
dani.szentgali: Nincs gáz, az a lényeg, hogy most már értjük egymást megint. :)

Válasz küldése