Jövőbeli epizódok

A sorozatot általánosságban érintő témák helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 17. 21:47

bodom26:És eddig elsöpört mindent!! :D :D A GTAV meg maga lesz a hurrikán!!! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 21:49

dani.szentgali írta:bodom26:És eddig elsöpört mindent!! :D :D A GTAV meg maga lesz a hurrikán!!! :D
Pontosan!!!XD

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 17. 21:52

dani.szentgali: Nem bisztos, de több, mint valószínű! XDD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2012. 12. 17. 22:23-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 17. 21:54

A befejező GTA,amiben meg minden eddigi terület benne lesz,az meg maga lesz az atombomba!!XD :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 21:55

dani.szentgali írta:A befejező GTA,amiben meg minden eddigi terület benne lesz,az meg maga lesz az atombomba!!XD :D :D
XDDDDDDDDDDDDDD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 17. 21:56

Dave:Bizony!Olyan látvány fogad majd akkor minket,mint a COD4ben!! :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 17. 21:59

dani.szentgali írta:Dave:Bizony!Olyan látvány fogad majd akkor minket,mint a COD4ben!! :D :D
Jaja.:D
De most már jó éjt mindenkinek!.:)

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 27. 14:25

Ha az eddigi gta-kat nézzük akkor mindegyik egy "Városban" játszódott.
A közeljövőben inkább 2015-2017 tippelem hogy addigra már egy bizonyos GTA már egy "Országban" fog játszódni. :)
Vagyis hatalmas terület. De ez csak egy elmélet, viszont ez szuper lenne.
NEM ismerek olyan játékot amiben NEM csak egy falu vagy város van hanem egy ország! :|
Van egyáltalán ilyen? :shock:
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 27. 15:59

tuti nem lesz ilyen rész. Rengeteg munka már egy várost is hitelesre, szépre megcsinálni, nemhogy egy egész országot. Jó, mondjuk valamelyik Benelux Állammal megpróbálkozhatnak, mert az nem nagy :D vagy a Vatikánnal. De érted, ez sok munka nagyon. Akkor nem 4 évekre jönne a kövi GTA rész, hanem 15. Kapnánk egy egész Amerikát. Meg őszintén: te kihasználnád azt a végtelen nagy területet? Nem. Meg nem is lenne jó, ha olyan nagy lenne. Tegyük fel te San Fransisco-ban vagy, de el kell menned NY-ba. Akárhogy nézzük, nem egy perc lenne. Sok időbe tartana. Persze, mondhatnád azt hogy "oké elmegyek taxival, vagy metróval" de az meg milyen sok pénz lenne?! Meg ez nem így működik, hogy "áh, San F.-ben vagyok, de inkább átmegyek NY-ba mert gondolok egyet" :D Aztán ott is leszel 2 perc alatt. Túl messze vannak ahhoz egymáshoz, hogy kevés idő alatt oda lehessen érni. Ugyebár pont a méretek miatt. Bele is unnál biztos egy idő után. A pénztárcád sem bírná.
Mindennek van valami jó és rossz oldala is. Az ország szerintem már túlzás lenne térképnek, viszont elképesztő lenne, az már egyszer biztos.
Én úgy fogom fel ezt, hogy a R* minden egyes GTA-jában egy új várost ismeretünk meg -ami akár fiktiv akár nem-, a R* által kreált hangulatot, életérzést hordoz magával. Ezeket a sok városokat összepakolva kaphatunk egy "országot" amit a R* hozott létre :) Így is fel lehet fogni.
Egységes országot viszont egy GTA-n belül nem fogunk látni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 12. 27. 16:46-kor.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 27. 16:27

Ez igaz. Egy ország durva lenne, még akkor is, ha nem lenne méretarányos.
Már az is brutál lett volna, ha most az V-ben, egy az egyben lemásolják méretarányosan Los Angeles-t és környékét. Az Kb. 10-15 ezer km2. Már ott elvesznénk a pályán.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 28. 00:19

Azt szerintem senki se gondolta, hogy az egész USA-t lemásolják, viszont egy-egy államot lehet, és akkor meg hiába nagyok a távok, egy gyors repülővel odaérhetnél, mondjuk Gta-s méretarányban 10 perc alatt akárhova az államon belül, és így az élvezhető repülés is megoldódna. Még az Sa-ban is néha hiányt éreztem, hogy felszálltam az egyik reptéren, már szállhattam is le a másikon. Szerintem még az állam se valószínű, inkább egy Gta város mix, ahol mindegyik és a köztük lévő síkság meg víz van, az elképzelhetőbb lenne. Vagy egy Sf vagy LV és környéke, rengeteg kis faluval és várossal is elég elképzelhető lenne a közeljövőben, hatalmas területtel.

Szerintem a következő epizód VC lesz, mert új generáción kis területet fognak csinálni, de hangulatosan. Aztán pedig elkezdik megcsinálni San Andreas állam többi városát egyenként, mint Los Santost is.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 28. 00:22

Kiscserko:Ilyen GTA-mix,amiről beszélsz,hogy minden eddigi város benne lesz,ezt már a R* is megerősítette,hogy a jövőben tervez egy ilyet. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1806
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 12. 28. 01:22

San Andreas egy állam, a GTA San Andreas-ban szép nagy volt, és ez a GTA V-ben sem lesz másképp, mégha csak egy nagyváros is lesz benne.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 28. 11:25

Visali:Végül is teljesen igazad van.A GTAV is San Andreasban fog játszódni,csak nem lesz benne San Fierro meg Las Venturas.Tehát akárcsak a SA esetében,itt is van állam,annyi különbséggel,hogy San Andreas állama két valóéletbeli államból(Kalifornia és Nevada) lekicsinyített területéből állt,a GTAV pedig csak Kaliforniából fog állni.

BigMate11
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. 04. 08. 19:36

Re: Jövőbeli epizódok

Hozzászólás Szerző: BigMate11 » 2014. 05. 23. 18:50

Én vagy GTA VC-t képzelném el a jövőben vagy egy teljesen más időben például 1917.Kiváncsi lennék mien lenne Liberty City vagy Los Santos a mafia korszakban.

Válasz küldése