OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 13. 08:08

Mi lett a végeredmény? 2-0 után bealudtam. :D
Well look who's back

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 07. 13. 08:55

Még született egy találat. 3:0 lett a hollandoknak.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 07. 13. 15:39

A brazilok elég szánalmasat alakítottak ismét, ez tény. Ugyanakkor nem mintha védeni akarnám őket (a hollandoknak szurkoltam), de a játékvezető is elég vak volt a tegnapi meccsen. Például a meccs elei tizenegyes minden volt, csak nem tizenegyes. A partvonali asszisztens és a játékvezető is hihetetlenül benézte, egyrészt mert Robbent még a tizenhatos vonala előtt rántotta le Tiago Silva (az már más kérdés, hogy a tizenhatoson belül ért földet Robben, de a rántás, ergo a szabálytalanság a tizenhatoson kívül történt), másrészt meg ez az abszolút gólhelyzetben történő lerántás nem sárga, hanem piros lapot ért volna Silvának. Aztán a második holland gólnál eléggé lesgyanús szituációt engedett tovább az a "bámulatos" szemű partjelző, az már más kérdés, hogy David Luiz a lehető legbénább megoldást választotta azzal, hogy visszafejelte a tizenhatoson belülre a labdát ahelyett, hogy kivágta volna szögletre. Szóval elég nagy lesről mehetett tovább a holland akció, de David Luiz kisegítőiskolás szintű megoldása után azt mondom, ezt a kapott gólt megérdemelték a brazilok, a védőjük pocsék megoldást választott. A túloldalon a hollandok részéről volt egy igazi tizenegyest érő megmozdulás, azonban a játékvezető ezt észre sem vette, inkább sárgát adott "műesésért" a braziloknak. A két gól után a brazilok harci kedve teljesen megsemmisült, pontosan úgy szerencsétlenkedtek a pályán, mint az előző meccsükön a németek ellen, azt, hogy a hollandok ellen nem kaptak "csak" három gólt, egyedül annak köszönhetik, hogy a hollandok a második gól után eléggé lelassítottak. Ezt követően pedig a hollandok hozták a szokásos fegyelmezett játékukat, ellabdázgattak, aztán a bronzérmes győzelmüket még a hajrában megkoronázták egy harmadik góllal szép kontraakciót követően. Összességében örülök a hollandok győzelmének, jól játszottak és megérdemelték legalább a bronzot, bár egy kicsit azért sajnálom a brazilokat, elsősorban nem a focistákat, hanem a sok szurkolót meg azt a rengeteg munkást, építészt, akik rekordidő alatt építették fel a stadionokat, s most bizonyára csalódottak a válogatottjuk teljesítménye miatt. Mondjuk halkan azt is hozzáteszem, hogy ennek a játékvezetőnek és partvonali asszisztensének erősen ajánlott egy erős szemüveg, mert úgy vezette a vb bronzmeccsét, mint valami grundfocit, remélem, hogy több tétmeccset ez a három ember nem kap majd a kezébe, mert tegnap egyértelműen pocsék munkát végeztek. Az ilyeneket kellene a FIFA-nak elküldeni melegebb éghajlatra, nem pedig Kassait, aki negyedakkora hibát sem vétett, mint tegnap ez a három úriember. Remélem, a mai döntőt nem fehér botos játékvezetőkre fogják bízni, akik nem tudnak normálisan megítélni bizonyos elég fontos helyzeteket. Egyébként meg hajrá Németország! Sokkal többet tettek a bajnoki címért ezen a vébén, mint az argentinok.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 22. 15:29

Milyen játékot érdemes megvenni ps-re?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 22. 16:16

GTA V :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 22. 17:24

Minek belőle 2? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 07. 22. 17:35

Franklin465 írta:Milyen játékot érdemes megvenni ps-re?
Heavy Rain, Last of Us, Beyond: Two Souls, Uncharted. Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 07. 23. 10:34

Szerintem a Little Big Planet-et sem szabad kihagyni. Na meg ha van Move-od, akkor még bővül 1-2 játékkal a dolog.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 23. 11:51

A Little Big Planet tényleg nagyszerű játék, nekem is megvan, el lehet vele játszadozni elég sokat. Move-om nekem is van, sokszor átjönnek hozzám a haverok és azzal baromkodunk.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 23. 15:01

Move-ból van Dance Star Party, Sport Champions :D
De térjünk vissza, inkább nekem egy free roam-os játék kell, de ha nem akkor Tlou-hoz hasonló vagy elég ha egy profi űtős storyja van
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 07. 23. 18:37

ps3 exkluzívok érdekelnek vagy bármilyen?

BTW ütős sztori-> Heavy Rain és Beyond: Two Souls
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 23. 21:02

A Beyond: Two Souls nevű játékot én is játszottam demo verzióban. Csak ajánlani tudom.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 07. 23. 21:51

Amint elérem a 100-as szintet a GTA Online-ben, megveszem a Beyond: Two Souls-t. Remek játék! :D S egyetértek a többiekkel; Little Big Planetet, Beyond: Two Souls-t, Heavy Raint és az Uncharted sorozatot mindenképpen ajánlom ;).

UI: Killzone és a Resistance szériák is nagyszerű játékok.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 07. 23. 21:59

realostew írta:ps3 exkluzívok érdekelnek vagy bármilyen?

BTW ütős sztori-> Heavy Rain és Beyond: Two Souls
AKÁRMILYEN Ps játék megfelel
Csak legyen jó játékélmény
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 24. 07:11

Én most a COD Black Ops II-vel játszok, azt is tudom ajánlani. Ha szereted a lövöldözős játékokat, akkor még a Flashpoint: Red River érdemes kipróbálni.
Well look who's back

Válasz küldése