OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 18:44

Tényleg nem biztos, hogy az a jó ami mindenkinek tetszik és igen, elég nagy fejszébe vágta ezzel a R* a fejét, hogy ekkora közönséget akar megszólítani. De azért az sem olyan biztos, hogy az a jó, ami bodomnak tetszik.;)
Ilyen alapon meg mindenkinek az a jó, ami neki tetszik. Most ha ezzel a R* elér egy olyan szintet ami a legtöbb embernek tetszik, akkor meg mégiscsak jól csináltak valamit.

Ennek ellenére én sem azt mondom, hogy a játék tökéletes, mert azért nekem is van 1-2 dolog ami annyira nem jön be, de nem fordulok ki magamból és kezdem ócsárolni a R*-t.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

bodom26

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 09. 20:09

Azt mondtam soha nem jövök fel többet? Hazudtam!
Először is nem kívánok beszélni a gtav-ről csak annyit mondok, hogy ez a játék nàlam max egy Warez! Tudom, hogy ez egy rajongói oldal, de attól még nem kéne az elfogultságtól megvakulni!
Erről ennyit.

BullsEye: Szevasz öcsikém! Hát te mit keresel itt, ahová senki sem hívott! :P

CENZÚRÁZTAM MAGAM
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2013. 07. 09. 22:37-kor.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 20:24

Látom nem csak a kosz ragadt rád az élet során. :)

Nem is tudom, hogy érdemes-e érdemben reagálnom arra amit írtál, igazából szerintem egy személyen kívül még senkivel nem vesztem össze az oldalon és másik oldalon sem volt erre sok példa.
Azért arra kíváncsi lennék, hogy mégis mivel oltottalak be burkoltan szerinted. :) Ha bemásolod nekem tökéletes rávilágítás lesz!
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

bodom26

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 09. 21:34

ITT IS
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2013. 07. 09. 22:39-kor.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 09. 21:42

Helo Bodom, üdv újra!
Mivan veled, egy kicsit higgadj le itt nem ilyennek ismernek, ne rontsd el a hírneved, mindjárt jön Hessa és felboldogít egy szóviccel! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 09. 21:56

bodom és realostew: Egyetértek Dave-vel, inkább higgadjatok le, szerintem inkább a Pest-Debrecen úton intézzétek el a nézeteltéréseiteket, ne ezen az oldalon, vagy ha mindenképp itt akarjátok, akkor azt privátban tegyétek. Köszi! ;)

bodom26: Bocs a kicsit pimasz és barátságtalan beszólásom miatt, csak őszintén szólva kicsit meglepődtem, hogy pont Te, egy vérbeli vadmotoros rocker voltál az, aki hátat fordított és csak úgy elment és egészen idáig nem jött fel az oldalra azért, mert valaki rád szólt. De mindegy, erről ennyit, ezen a dolgon ne múljon a haverságunk és a hasonlatért még egyszer elnézést kérek! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 09. 22:04

Hiába nem érdekel a GTAV, ez egy GTA fan oldal, azaz itt az összes részről beszélhetsz.(amúgy lehet, a gameplay alapján megtetszene) Mindenesetre akár tetszik, akár nem a V, te ide tartozol. Jó lenne, ha nem lépnél le örökre :) Szerintem itt szívesen látunk :) Kivéve persze most kicsit vitáztok, nem is értem miért, de attól még a többiek szívesen látnak :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 09. 22:11

Én is azt mondom, hogy 1 ember miatt, aki nem szimpi, még nem kéne elhagynod az oldalt. Annyi, hogy nem veszel róla tudomást és ő sem rólad és kész. Itt rajta kívül mindenki jóban van veled, mindenki a barátjának tekint még így, "ismeretlenül" is. :) Nézd, én maximálisan tiszteletben tartom a véleményedet, hogy nem tetszik az V, de Kiscserko-hoz hasonlóan annyit én is ajánlanék, hogy legalább a gameplayt csekkold le. De persze azt csinálsz amit akarsz, én a magam részéről eleget teszek a kérésednek és ez volt az utolsó, hogy felhoztam neked az V-öt. A többi lényeges dolgot meg Kiscserko már leírta, szóval szerintem sem kéne elhagynod a kis közösségünket. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 22:13

bodom ugyan már... Most komolyan ezen húzod fel magad? Olvasd vissza, hogy azt mire írtam, és látni fogod, hogy valamit komolyan félreértettél. Rockstar69-el diskuráltunk, és épp rád utalt vissza a téma... Ennyi ezért voltál te az alany, de ha egy kecske írta volna azt amit, akkor az lett volna az alany.. Ezen tényleg így kiborulni magadból, felesleges volt. Nem a te személyed ellen irányult itt semmi, ez alapján nem tartom jogosnak amit itt leművelsz.

Szerintem én sem olyan stílusban írtam semmit ami kiborítana bárkit is, az, hogy te ezt burkolt sértésnek vetted, csak sajnálni tudom...

Egyébként meg, ha elolvasod az én véleményem a mai gameplay videóról, akkor meg láthatod, hogy igenis nekem is van negatív kritikám a játékról, nem arról van itt szó, hogy itt csak jókat lehet írni. Viszont ha valaki felesleges kis hülyeségekbe köt bele, ami igazából különösebben mindegy a játék szempontjából, abba volt, hogy vitába szálltam igen.

Ergo nem tettem úgy mintha te itt diktátor lennél, semmiféleképpen nem írtam azt, hogy te itt nekiálltál toborozni egy hadsereget, ezt elég légből kapottnak tartom. Rockstar69-nek tettem egy megjegyzést, az előzményekből elég érthetően kiderül, hogy miért és milyen szándékkal.

Nem kell rögtön ezt a modort előhozni, amint valaki nem ért veled egyet... -.- Sok mindenki nem ért velem egyet az oldalon, ezt általában azért ennél normálisabb módon lebeszéltem velük... (kivéve big smoke 18-al de ott sem én nem tudtam magamon uralkodni :D)

Dani:

Szerintem nem tudsz egy mondatot idézni tőlem, ahol nem lettem volna higgadt. :) Ezért is nem értem a felháborodást. Még csak sértőnek sem éreztem magam sehol.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

bodom26

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 09. 22:19

dani.szentgali: Azért nem szóltam vissza akkor, mert inkább elszámoltam tízig. Tovább nem tudok. Akkor sokkal durvábban reagáltam volna.
Mielőtt regisztráltam megvoltatok nélkülem ezután is meglesztek. Az öcsémet meg leállítottam, ne kell, hogy játsza itt a postást.
Egy felhasználó vagyok a sok közül semmivel sem több!
Dave: Nekem sosem volt itt hírnevem, nincs min rontanom, valakivel összekeversz!
Akkor most elmondom, miért nem leszek, mert már leszarom a gta5-öt!
Ha valaki ìrni akar ott az E-mail címem.
Nah, egy élmény volt!
Ha esetleg találkozok tőletek valakivel az életben, még ebben az életben, ígérem nem leszek ilyen gané! :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 09. 22:28

Mivan veled ember, esküszöm ááá. HAGYJUK IS!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 09. 22:33

Ugyan már, mint mondtam, itt minden másról is lehet beszélni. Itt vannak átlag felhasználók, akiknek van "hírnevük", s te is közéjük tartozol. Hiába nem voltál itt nagyon sokáig, de az idő alatt nagyon megkedveltünk.

Mindenesetre a legközelebbi viszontlátásra! Nagyon örülnék, ha mégis visszatérnél idővel, de addigis legyen jó életed! Viszlát!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 09. 22:40

Dave írta:Mivan veled ember, esküszöm ááá. HAGYJUK IS!
Tényleg kicsit furcsa, hogy úgy tesz, mintha GTAV Placenek hívnák ezt az oldalt, de ez az ő döntése, ő tudja. Abban pedig igaza van, hogy ő csak egy a sok felhasználóból, előtte is élt az oldal, utána is fog. Ne foglalkozz vele, ha neked más véleményed van és tetszik a játék, akkor arra fogsz figyelni, nem pedig másra. Arról meg nem is beszélve, hogy szép dolog a barátság meg a haverság, de ez nem Barátok Place.hu, szóval ne húzd fel magad azon, hogy bodom elmegy. Az ő dolga, azt csinál, amit akar.

Végül pedig bodom26: sajnálom, hogy ilyen szituációk közepette kell elbúcsúznom, de örülök, hogy megismertelek ezen az oldalon keresztül, én nagyon jó haverként fogok gondolni rád, valahányszor feljövök az oldalra és eszembe jutsz. Szóval ég veled pajtás, remélem, hogy egyszer tényleg összefutunk még. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 09. 22:44

dani.szentgali: Látod? Ez a beszéd! :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 09. 23:12

Hogyha viszlát, akkor viszlát, nekem semmi bajom veled bodom, mindig is egy nagyszerű barát maradsz, ha menni akarsz menj, de hiányozni fogsz.:(
- Barátod Dave

Válasz küldése