OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
BullsEye
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 20:26
Tartózkodási hely: Tata

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: BullsEye » 2013. 07. 10. 06:18

-----------------------------------------------------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BullsEye 2013. 09. 01. 13:05-kor.
Your future hinges upon this fight! - Albert Wesker
You are merely postponing the inevitable! - Albert Wesker

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 10. 10:03

Szeretnék szépen elbúcsúzni én is... De NEM FOGOK!

Valahol a béltépés és a véres sas határán sodródik most a Bodom-érzésszintmérő berendezésem. Szóval ezért nem fogok, mert ugyan barátként gondoltam (és gondolok, ha épp nem dühöngök) rád, a történetem szempontjából az inspiráció forrásaként; de az új történetünk gyilkosaként is. Még alig érett meg az írásra, és te hagytad elrothadni a lehetőségekkel együtt!

Azért vigyázz magadra, ne vezess gyorsan, és ne tévedj a munkahelyem közelébe, páááá!
Guess who's back!

bodom26

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 10. 14:38

Neked meg mi bajod? Először is a legkevésbé sem érdekel, hogy milyen szinten van az utálat jelződ.
Egyépként profi módon tudsz, egy dühvel és ellenszenvel bíró mondatot, kulturáltan leírni. Ehhez tényleg nagyon értesz! De engem nem versz át!
Most azért kívánsz a cápák közé, mert nem lettem a történeted társszerzője? Még anno kultúráltan visszautasítottam az írást veled, legutóbb sem mondtam azt, megírom veled a végéig. Tegnap is írtam, hogy bocs, hogy nem szóltam, hogy leléptem, fejezd be egyedül. Eltudom én mondani durvábban is, hogy nem akarok írni semmit veled se mással. Komolyan úgy háborogsz, mintha a házadat gyújtottam volna fel! Nem kötelességem senkinek sem jelenteni, hogy le fogok lépni. Okom volt eltűnni innen, volt éppen elég gondom-bajom.
Nincs időm, se kedvem se energiám írni bármit is. Erről ennyit!
Ne menjek a munkahelyed közelébe? Eszem ágába sincs! Akkor sem mennék egy diszkó közelébe, ha a Földön gyilkos vírus pusztítana és a clubbod lenne az utolsó menedékhely!
Az utolsó mondatod vége az mi? Fenyegetés, vagy nem vagy kíváncsi a képemre? Ha az előbbi, nevetnem kell, de ha az utóbbi, ne aggódj, én se a tiédre!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 10. 14:45

Bodom nem tudom, hogy mi jár a fejedben és, hogy mi történt az alatt az idő alatt, amíg nem voltál itt, de, hogy te nem ilyen ember voltál az biztos, ezzel nem akarlak megbántani, de itt mindenki a régi bodomot szereti, lehet, hogy ez már téged nem érdekel, de gondolkodj el rajta! :(

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 10. 15:30

Ne már! Ne vesszetek össze, légy szíves! Olyan jó barátok voltatok/vagytok. Nem szabadna összevesznetek!
Bodom én nagyon hiányoltakat tégedet, bár ahogyan látom; nem vagy már kíváncsi Ránk :(.
Mindegy, csak ne vitatkozzatok! Hiszen, mindketten jó emberek vagytok, és ez sokat jelent! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 10. 18:05

bodom26: Attól még, hogy a GTAV-re meg a R*-ra haragszol, attól ránk még nem kéne. Ettől függetlenül szerintem is eléggé túlzás volt Nox reakciója, úgy írta, mintha bűnt követtél volna el vele szemben meg mintha az az iromány az élete műve lenne. -.- Jó, persze hogy számít neki valamit, de azért én egy fiktív GTA-sztoris iromány miatt nem fordultam volna ki ennyire önmagamból, de mindegy. -.- Ettől függetlenül valóban megváltoztál, nem tudom, hogy csak a GTAV iránt érzett undorod és csalódottságod miatt, vagy más is közrejátszott, de te már valóban nem az az ember vagy, aki voltál. De én megértem, változnak az idők és vele együtt az emberek is. Ez így van rendjén.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 10. 18:13

Tudjátok nagyon jól, hogy Nox-nak ez fontos... és most csalódott Bodomban, szóval én megértem a reakcióját.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 10. 18:18

Luszie írta:Tudjátok nagyon jól, hogy Nox-nak ez fontos... és most csalódott Bodomban, szóval én megértem a reakcióját.
Jó neked, hogy ennyire együtt érző vagy! Bár nem értem, egy fiktív sztoriban mi lehet olyan nagyon fontos, hogy másokkal úgy viselkedjen, ahogy, de tiszteletben tartom! Ha pedig kedves Nox barátunk egy író és így keresi a kenyerét, abban az esetben talán már jogosnak mondható a felháborodása, de mivel nem hiszem, hogy többet keresne ezzel a sztorijával egy vállveregetésnél egy pár GTA-fantól, ezért nem tartom jogosnak a reakcióját. Ha tévednék és ebből él meg, akkor én kérek elnézést, de én egy fórumos sztorim miatt nem bunkóznék ilyen mértékben senkivel!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 10. 18:26

Látszik hogy nagyon szereti a történetírást, és gondolom egyik kedvenc hobbija. Szóval ha ezt vesszük alapul, akkor meg lehet érteni. Ha cserben hagyna egy kedves ismerősöm ilyen fontosabb dologgal kapcsolatban, én is pipa lennék rá.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 10. 18:29

Noxon szerintem inkább csak az látszik, hogy imádja játszani a bölcs öregembert, aki mindent jobban tud mindenkinél, de én itt most kiszálltam a vitából, írjatok amit akartok, nem fogok reagálni senkinek a hozzászólására/válaszára sem!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 10. 18:35

Mondtam neki, hogy kösz, de kihagyom. Röviden.
Hessa is felajánlotta és neki is megmondtam, hogy inkább nem. Azt mondta rendben, de ha meggondolod magad csak szólj. Nem tudom mit kell itt rámenősködni?! Én sem mondom neki vegyél egy motort és gyere motorozni ha tetszik ha nem. Úgyértem ha azt mondja inkább nem, akkor nem. Nem erőszak.
Ja és még én vagyok itt durci mi?!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 10. 18:40

Nagyon sajnálom, hogy abból a hozzászólásomból, hogy már hiányolom bodom26-ot egy ekkora személyeskedés lett. Elhihetitek, nem ezt akartam elérni. Sajnálom.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 10. 18:42

Én is meglepődtem, de hát a GTA V topikban is "folyik a vér" mostanában.. Rossz olvasni.. de reméljük mindenki "lenyugszik" majd. (ennél is jobban)
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 07. 10. 18:53

Luszie írta:Tudjátok nagyon jól, hogy Nox-nak ez fontos... és most csalódott Bodomban, szóval én megértem a reakcióját.
Csalódott bennem? Nehogy már én legyek a hibás! Le lehet szállni rólam!

Kiscserko barátom! Ez nem a Te hibád!
De, hogy még egyszer ez ne történjen meg, leírom, hogy végeztem ezzel az oldal, többet nem jövök fel!
Most már tudod miért nem leszek ezután, nem kell megírnod hol vagyok. :)

Jó játékot mindenkinek! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 10. 18:56

bodom26: Köszönjük szépen, neked meg jó motorozást, jó sok zúzós rockzenével no meg persze jó csajokkal! :D Ég veled barátom! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése