OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 10. 19:00

Bodom, tudom, hogy felesleges ilyen szavakkal dobálózni, de amit állítasz, az hazugság. Nem a közös írásról volt szó, hanem arról, hogy segítesz a történetben. És tudom bármikor ide bemásolni az egész levélváltásunkat, ha az kell. Ja, és az utolsó mondat nem fenyegetés, hanem vicc volt, bár ez a történtek fényében enyhén hihetetlennek hangzik majd.

Luszie: Jól esik ez, de nem csalódott vagyok, őszintén szólva inkább kicsit ingerült. Tudom, hogy ez amolyan védelem vagy mifene volt, de sajna szavakat adtál a számba.

Dani: A bölcs öregember. Tetszik :) Én inkább teátrálisnak mondanám. Az, hogy szeretem mindenkinél okosabbnak beállítani magamat, viszont már nem igaz. Persze, mint minden ember, én is szeretem magamat okosabbnak gondolni, de inkább csak túljátszom a véleménymondót. Ha érted, hogy hogy értem.
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 07. 10. 20:57

Na elolvastam ezt az egész vitát! Kicsit beleszólnék én is ha nem bánjátok! ;) Tudjátok bodom-ot teljesen meg tudom érteni. Nem csak azért állnék ki érte mert talán ő volt az az ember akivel (Hessán,Dave-en és TheGTAKING-en) kívül a legtöbbet beszéltem,hanem mert tényleg van igazság a szavaiban. És itt nem a GTA V-re gondolok,tényleg rá lehet unni a GTA-ra és egy fiktív sztori miatt pedig ekkora hűhót csinálni szerintem nem normális dolog...ma még úgy gondoltam hogy PS3-ra lecserélném a PS2-t de mindez egy játékot nem ér meg...hisz a PS2-n van vagy 40 darab...na de ez most mellékes. A GTAPlace.hu számomra is már egy mellékes oldal. Majdnem 1 éve vagyok a tagja és teljesen a GTA bolondja voltam. Ám ahogy a nyár elkezdődött,meguntam a GTA-t. Még a San Andreast megcsinálom és befejeztem. Ahogy kitolom 100%-ra én abbahagyom...visszatérve a fiktív sztorira: szerintem ezen nem kéne megsértődnöd Noxius,hisz ez csak egy sztori. Lehet hogy ezt te amolyan hobbidnak tekintet,de nem feltétlenül kell a másikra is ráerőszakolni ezt a dolgot. Az addig oké,hogy megkéred bodomot,hogy segítsen neked,de ha ő mégis meggondolja magát,akkor miért erőlteted? Ha nem akarja,akkor nem,és ezt el kell fogadnod...

dani.szentgali teljesen jól látja a dolgokat. Noxius próbál bölcsen beszélni,de sokszor a kultúrált beszólásaival is bele tud gázolni a másikba...és ezt nem csak én tapasztaltam (neveket nem említenék most..)
Egyéb dolog,hogy nem sokára én is befejezem az oldallal. Talán már nektek is feltűnt,hogy alig-alig kommentelek...majdnem egy hónapa nem is jártam az oldalon. Csupán azért jöttem vissza mert TheGTAKING Facebookon szétkönyörögte magát nekem annak érdekében,hogy kb ezt a 15 részt már írjam meg a sztorimhoz. Ahogy láttam még Dave,Tigrito meg még valaki akarták,hogy folytassam,így hát a nyáron elvégzem a munkát. De utána többet nem lesznek sztorijaim,egyszerűen uncsi a Grand Theft Auto számomra és kész. A sztori vége után pedig én is itt fogom hagyni az oldalt még akkor is,ha nagyon sok barátot szereztem. (főleg: Hessa,Luszie,Dave,TheGTAKING,dani.szentgali,Tigrito,Kiscserko és bodom..) Az oldalla különben semmi gondom nem volt bár az egyik barátomat is innét (nem mondok nevet) megalázták és hát így az oldal színvonala nálam kissé csökkent,még ha velem nem is volt senki se gonosz. De azért további jó és sikeres szerkesztést kívánok az adminoknak,jó sztoriírást a tehetséges íróknak és Dave-nek pedig annyit üzenek további sikeres és csodálatraméltó képeket készíts! ;)

Bodom: további sikereket az életben,jó motorozást,vigyázz magadra és k**va nagy respect!! Nem sokára én is követlek!:)

SZERK.: a barátokból kihagytam Kiscserko-t és Tigrito-t... még egyszer sorry most már javítottam:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 07. 10. 21:39-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 10. 21:28

Téged is hiányolni fogunk :( Szomorú dolog ezeket a sorokat olvasni, de túl kell lépni :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 10. 21:32

Egyetértek Stannel, van igazság a mondanivalójában :).

"Az oldallal különben semmi gondom nem volt bár az egyik barátomat is innét (nem mondok nevet) megalázták és hát így az oldal színvonala nálam kissé csökkent,még ha velem nem is volt senki se gonosz."

Ugyan, nem kell ezt titkolni :P. Én voltam az, de nem mondom, hogy nem érdemeltem meg! IGENIS megérdemeltem! Meg kellett történnie. Jogosan történt..., bár a "sérelmek" csak erősebbé tettek, nem pedig gyengítettek. Megedzettek, mint az ütések az acélt! Ugye, Hessa? :P
Sőt, aki itt volt az oldalon annak idején, az tudhatja, hogy mikről fecsegek itt! :D Pl: Noxnak, Stannak, Hessának és a bandák háborújás Nikónak említettem ezt azt... Azonban, sokat tanultam belőle, és beláttam, hogy megérdemeltem!
De ezt leginkább Noxnak köszönhetem, ő rengeteg segített nekem, tehát; ő sosem gázolt belém, csak SEGÍTETT! És ezért örökké hálás leszek neki... Bár, egyszer volt ilyesmi, de azt nem nevezném sértésnek, hanem építő kritikának! Sokat "tanított" nekem a GTA Chicago idején, és az ő kérésére írtam meg az Under Controlt. Emellett, cseppet sem bántam meg, hogy megfogadtam a tanácsait, hiszen rengeteg ihletet adott a jövőbeli történeteimhez :). Szóval, köszönöm NoxiousEnterprise! :)

Egyébként, megsúgom: Én is csak a fiktív sztorik miatt vagyok az oldalon, illetve néha jó GTA V-ös cikkeket olvasni... Mindazonáltal, ha nem unom meg előbb a történetírást, akkor MÉG 2 évig itt maradok; míg befejezem az összes irományomat, mert nagyon sok van :D.

Egy szó, mint száz! Bodom sok sikert az élethez, vigyázz magadra! Szia! ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 07. 10. 23:05

TheGTAKING még én is emlékszem levelezésünkre a "sötét" korszakodból, és már a név láttára gyomorgörcsöt kaptam. :D Jó hogy változnak az emberek.(Láttál volna engem annak idején...)

Egyébként a Barátok közt ehhez a topikhoz képest komolyan mondom egy eseménytelen sivár érzelmi kietlenség. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 10. 23:13

TheGTAKING= Ezt is szomorú olvasni. Egy olyan régi tag, mint Te, és csak a Fiktív történetek miatt vagy fenn? Remélem 2 évnél tovább maradsz! Fájdalmas dolog a változás, ha ezzel jár :(
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 10. 23:36

MateL:
Én is emlékszek arra a levélre :D. Főleg, a MarkeeXBOX-osra :D. Hogy én vele mennyit veszekedtem, bár igaza volt. :)

"Eseménytelen sivár érzelmi kietlenség" Ezen még most is szakadok. :lol:

Bizony, a nevemtől sokan kaptak gyomorgörcsöt. :P

Változnak az emberek, főleg; ha ilyen szuper mesterük van, mint NoxiousEnterprise, illetve R. Borgia :D

Kiscserko: Ugyan, talán egy 5 évig még itt maradok, mivel még rengeteg történetem van, és nagyon lassan haladok; s sokszor elhúzom az időt Bevezető, illetve DLC részekkel! :cool:

Viszont, azon eléggé meglepődtem, hogy valaki azért szomorú, mert nem akarja, hogy elmenjek :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 11. 06:25

milyen meglepő dolgok tömkelege derül ki...
Viszlát Stan! :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 07. 11. 10:19

Esküszöm mindenki elmegy?? :(
Stan nagyon jó barátom vagy és további sikereket az életben, hiányozni fogsz! :(

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 11. 12:29

Szerintem meg én is elbúcsúzom egy időre, mert én ebből a háborús övezetből nem kérek. Majd talán szeptemberben feljövök, hogy az adminoknak sikerült-e rendet tenni, de ha nem, akkor a sohaviszontnemlátásra GTAPlace.hu!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 11. 12:41

hát igen mostanában mindenki szeret ingerültebben reagálni mások kommentjeire. Némelyik elég nevetséges..

Na mindegy, ha elmész tényleg akkor jó nyarat! :) Lassan én is vakációzom. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 07. 11. 13:01

Nem olvastam végig az egészet, de csak azért elhagyni az oldalt, mert néhány felhasználó kissé elszállt, nem egy indokolt dolog.

Az ilyen helyzetekben fel kell keresni egy moderátort, vagy egy adminisztrátort - azaz engem -, aki rendet tesz. Azonban mivel ez a fórum OFF része, itt bármiről lehet kötetlenül beszélni, EMBERI módon, egymás személyiségi jogait szem előtt tartva.

Ha az itt lévők közül akárkinek is problémája akad ezzel, az szépen ír nekem egy személyes üzenetet, amiben leírja, mi a kifogása valakivel kapcsolatban, linkkel alátámasztja azt, én pedig szépen elkezdek moderálni.

Sajnos nem tudok hatmillió dologgal foglalkozni, mert most indul be a GTA V körüli marketing, ami igen sok feladatot ad nekünk. Megköszönném, ha élnétek a lehetőségeitekkel.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 21:06

Hát itt meg miféle dolog történt? :lol: :S

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 12. 21:08

Cseszneki írta:Hát itt meg miféle dolog történt? :lol: :S
Vita. Tudod, ez egy fórum, ahol vitáznak is.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 12. 21:17

dani.szentgali írta:Vita. Tudod, ez egy fórum, ahol vitáznak is.
Már lopod is és forgatod ki a szavaimat? Hát micsoda dolog ez már :lol: :P

Bár akárhogy is nézem itt már nem vita folyt, hanem veszekedés, sértegetés

Válasz küldése