OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 23. 15:22

Így kell ezt dani.:)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 23. 17:06

dani: nincs hószünet xdd
Luszie: -Nyugi nem hanyaglom a sulit! Én általában úgy tanulok,hogy megjövök,akkor megkajálok,aztán beásom magam a leckék közé,és ha végeztem akkor szórakozok. 7végén meg szombat délelőtt megtanulom amit kell,délután lazítok és vasárnap meg átismétlem a leckéket :) Úgy hogy szerintem jól beosztom az időmet,és így van időm mindezekre :) 5-ös tanuló vagyok és ezt a 2.félévben is próbálom megtartani!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 23. 17:07

Stan98 írta:Én általában úgy tanulok,hogy megjövök,akkor megkajálok,aztán beásom magam a leckék közé,és ha végeztem akkor szórakozok. 7végén meg szombat délelőtt megtanulom amit kell,délután lazítok és vasárnap meg átismétlem a leckéket :) Úgy hogy szerintem jól beosztom az időmet,és így van időm mindezekre :) 5-ös tanuló vagyok és ezt a 2.félévben is próbálom megtartani!
Én is pont ilyen vagyok :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 17:25

Most találtam meg, hogy hogyan lehet megnézni a könyvjelzők hozzáadásának dátumát a Mozzillában. A legutóbbi frissítésem után ez volt az első oldal, amit betettem a könyvjelzők közé, hogy el ne felejtsem :) Egyik nap csak úgy eszembe jutott, hogy tényleg, a GTAV be van jeletve! Így utána néztem, s megtaláltam az oldalt. Körülnéztem, s rögtön tudtam, hogy ez egy jó oldal, s ide még vissza akarok nézni. Pontosan 2012.02.28-án 20:47-kor könyvjelzőztem. :) Azóta rendszeresen nézem az oldalt, bár sokáig eszembe se jutott regisztrálni. Olvasgattam a fórumot, a híreket, a cikkeket, a GTA Chicagót elejétől a végéig, és éreztem, hogy ez egy jó közösség. Végül 2012. 04. 28. 22:03 regisztráltam, hogy megosszam az észrevételeimet a Trailer1-ről (szinte egy se vált be :$ ). Nem bántam meg, ez egy remek oldal, remek közösséggel. Jó ilyenekre visszagondolni, nosztalgiázni, hogy hogyan kezdődött az, ami mára már mindennapi. Kívánom, hogy további sok időt töltsünk "együtt", s további jó fórumozást mindenkinek, aki jelenleg, vagy a jövőben nézni fogja az oldalt! :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 23. 17:50

Elnézést kérek Dani!

Luszie: Én nem nevetek ki másokat a problémája miatt!
GTAfan írta:Isten áldja Amerikát!
Remélem ezt csak viccnek szántad!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 23. 17:54

Ez csak általánosítás. Nyílván akinek nem inge, nem veszi magára. :)

Köszi Kiscserko! :) Viszont kívánom.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 23. 19:30

Én is viszont kívánom Kiscserko! Amúgy nekem is hasonló történetem van,hogy hogy kerültem ide! A GTA Vc-t 2012.márciusában szereztem meg. Először játszottam úgy GTA-val,hogy végre nem másnál kell nyomni vele,hanem végre van egy sajátom,amivel bármikor játszhatok és persze nem gépen,hanem konzolon (amit én sokkal jobban is szeretek....a gépen a célzás nekem bonyolult kissé xd). Na a lényeg,hogy kódokat kerestem a játékhoz. Kb. 50 oldalt végig kukkoltam,amin voltak igazi és HAMIS kódok is.....Egyszer csak kidobta a Gtaplace.hu találatot. Gondoltam megnézem. Amikor a kódokat megtaláltam,úgy döntöttem visszajövök ide még. Egyre többször jártam az oldalt és nagyon felkeltette az érdeklődésemet a GTA. Olvasgattam az ismertetőket,szereplőket stb. Sokat filóztam azon,hogy regisztráljak e,vajon megbízhatok e tényleg a GTAPlace-ben és no lám,maximálisan megbízhatok benne....azt hiszem szeptemberben regisztráltam. Ti befogadtatok és tudtam hogy ez egy megbízható,értelmes és nagyon szuper közösség. Többetekkel már jó kapcsolatokat alakítottam ki,és nagyon örülök,hogy befogadtatok engem is,ahogy először mindenki mást is. Én a fórumon már nagyon jól érzem magam,jó érzés értelmes emberek közt lenni! Az alábbi személyeket én barátnak tekintem,hiszen velük jövök ki legjobban: TheGTAKING,lackoka,Luszie,dani.szentgali,Visali,Kiscserko,Dave,Noxiusenterprise,Hessa,bodom26 és talán még Rockstar69


SZERKESZTVE: Tigrito-t és Cube Head-et kihagytama barátoktól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 01. 24. 16:56-kor.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 19:34

Ez azért különösen jó, mert majdnem az összes gyakran fórumozó embert felsoroltál, innen is látszik, hogy nem vagyunk túl haragosak :) (Kivéve néha a rossz idő, főleg a havazás kiborít néhány embert :lol: )
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 23. 19:36

Hát végülis tényleg xd...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 23. 19:54

Én valamikor 2009-2010 környékén jöttem fel ide először. A GTA LCS-hez kellettek dolgok. Főleg a járművek cikkre lettem volna kíváncsi, de mindig a "Türelem rózsát terem" felirat fogadott, ezért időnként vissza néztem, hogy frissült-e. Ha valami GTA-s dolgot kerestem mindig valahogy idekerültem. Feltűnt, hogy milyen igényes és részletes az oldal, ezért mindig ide jöttem, ha elakadtam valamelyik GTA-ban. A 2011-es E3 után már elég gyakran jártam ide, mert vártam a GTA V. 2011 Novemberében regisztráltam ide.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 01. 23. 19:56

Hát ha már a történeteknél tartunk: én úgy tévedtem a GTAPlace.hu oldalra, hogy GTA San Andreasban megakadtam egy küldinél (már nem tudom hol) és sehol sem találtam érthető leírást és egyszercsak, ahogy nézelődtem a Google találatok között valamelyik oldalon kihozta ezt az oldalt. Miután megtaláltam a leírást elolvastam az előtte lévő küldiket is, hogy hogyan vannak elmagyarázva, megnézegettem az összes többi GTA-t is, elkezden olvasgatni a IV küldetéseit (szerencsére már nem emlékszek rájuk XD), elkezdtem a fórumot is nézegetni és nem volt kérdés, hogy beregisztrálok ide.

Ez az én "történetem". :D :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 20:24

Ez most itt a "Why did I move here?" téma :D Szerintem értitek ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2013. 01. 23. 22:10-kor.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 23. 20:25

Persze... :)
enyém elég uncsi, szóval szerintem értelme se lenne leírnom. :D


De amúgy az "move" mert ha már benne van a "did" az már kifejezi a múltat, és az igét már nem kell, és nem is szabad múlt időbe (jelen esetben: "d") rakni.

Egy kis angol nyelvtan óra rovatunkat láthatták. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 23. 20:32

Hát az én "történetem" elég érdekes, igazából a Google-n kerestem GTA-s híreket, mert egyszerűen nem volt olyan oldal, ahol lehetett találni NORMÁLIS GTA-s híreket, és aztán a kereső beadta a GTAPlace-t, egy kicsit átbogarásztam az oldalt, és sok érdekes dolgot találtam, szóval nem volt kérdés, hogy beregisztrálok-e :D.
Aztán, talán 2011-ben nem igazán volt annyira nagy közösség, de azért valamilyen módon, egyre több tag jött. És úgy éreztem, hogy elfogadtak engemet, bár tévedtem. Végül is velem volt a baj, pedig én igyekeztem és háromszor elhagytam az oldalt. Igazából nem nagyon térnék ki rá, hogy miért nem kedveltek annyira, az már régi sztori. Aztán 2012 tavasza körül, kb. 7 hónapra elmentem az oldalról, és ősszel visszatértem, hát ekkor már tényleg kialakult egy igazi közösség, és sok jó fej emberrel megismerkedtem pl: Stan98, Kiscserko, Dani.szentgali, Hessa, Boodom, Luszie, Rockstar69, MasterP, Cube Head, A Nagymester (NoxiusEnterprise), Tigrito, Wantoo, Gege, scoobydooesben10fan, Steve777, csaba292, aruha, GTAfan, stb.. (bocs, ha valakit kihagytam)

Ezek közül kiemelném: NoxiusEnterprise-t, aki rengeteget segített nekem, a GTA Under Controlban és rengeteg tanácsot adott nekem, nagyon hálás vagyok neki.
Kiscserko és Dani: Ők folyamatosan segítettek az AC 3-ban :D. És Kiscserko pedig mindig elolvasta a GTA Chicagót :D.
Stan98: Őt nagyon jó barátomnak tartott, nagyon megkedveltem :).
MasterP és Cube Head: Hát igazából, velük 2011-ben beszélgettem, és őket is nagyon megkedveltem.
Aruha: Vele egy másik oldalon beszélgettem, aki végig segített nekem, és megvédett a "Trolloktól".
Boodom: Ő mindig elolvassa a történetemet, és nagyon kedves :D.
Luszie és Hessa: Nagyon szimpatikusak :D.
És talán ennyi :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 22:24

Luszie: Igazad lenne, de én nem látok semmit. Mi ez?! Tán varázslat?! Kiscserko mágussal találkozhattok holnap is, itt, a fórumon :D Amúgy köszönöm, ezt az egyet mindig elrontom az angolban, hogy did után nem rakom múltba. Végül is szinte mindenkinek a története "unalmas", de szerintem önmagának jó, hogy visszaemlékszik, kicsit nosztalgiázik a kezdetekre, valamint némely ember története, s eddigi aktivitása másoknak is érdekes lehet, legalább is én szeretek ilyeneket olvasgatni szabad időmben(ami mostanában igen sok van, ezt szerintem észrevettétek, hogy sokkal többet jövök most fel). Na meg az adminoknak lehet még érdekes, hogy az emberek hogyan találnak ide leggyakrabban. Megegyezhetünk abban, hogy a Google-ön való keresés a legfőbb ok az oldal terjedésére.
TheGTAKING: Igen, a Chicago nekem tetszett, néha kicsit zavaros volt, de azokon kívül, amiket annak idején meg is írtam, minden tetszett benne.
És ebből jön Luszie-nak megint: Ez meg egy korábbi beszélgetésünkre egy példa, hogy igaz, tényleg nem minden történetnek kell ugyanolyannak lennie.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése