GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 03. 10. 20:47

Tényleg, holnap én is fogok írni fizikából (véletlen? :ninja: )
Amúgy nem ezért akartam írni, a lényeg az, úgy néz ki csütörtökre lesz headsetem, úgyhogy végre tudok majd normálisan kommunikálni veletek (esetleg egy közös heist Arminho? :D)
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 10. 21:30

Ahogy gondolod. Holnap megcsinálom a Fleeca Job-ot (ha nem lesz túlságosan leterhelve az Online), azután pedig bárkivel összeállok egy (vagy több) rablás erejéig.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 10. 21:31

Ne hagyjatok ki..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 10. 21:49

NikitaDragovich írta:Áh, bassza meg! Holnap fizikából témazárót írunk, és tanulnom kell, míg a hülye öcsém tolja a rablásokat... -.- Majd csak holnap játszhatok vele. Fuck! Pedig annyira megcsináltam volt az első rablást Arminhóval... :@
Tequi-La-La írta:Tényleg, holnap én is fogok írni fizikából (véletlen? :ninja: )
Amúgy nem ezért akartam írni, a lényeg az, úgy néz ki csütörtökre lesz headsetem, úgyhogy végre tudok majd normálisan kommunikálni veletek (esetleg egy közös heist Arminho? :D)
Arminho írta:Na, úgy döntöttem, hogy a rablások fontosabbak a tanulásnál, ezért aki szeretné megcsinálni az első heistet velem, az jöjjön fel az Online-ra! Úgy hétig, fél nyolcig leszek.
Sok sikert holnapra mindenkinek.
A dolgozatokhoz is, és az Online-hoz is, mert ma szerintem reménytelen a dolog.
A heist-ek végül milyen minimális létszlétszámot igényelnek?
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 10. 21:55

Minden rablásnál változó. Van, ahol két ember kell, van ahol négy. A Fleeca Job kétfős, annyit már tudok.
Well look who's back

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 10. 22:06

Arminho írta:Minden rablásnál változó. Van, ahol két ember kell, van ahol négy. A Fleeca Job kétfős, annyit már tudok.
Kösz a választ, ezzel meg is van a Rooftop Rumble a heistek között. :)
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 03. 10. 22:28

Kipróbáltam ezt a rettenetet. :D Hááát. Az első missziónál 2 fő a maximum, gondoltam jó ez így mert trollkodás sem lesz és a pénz sem oszlik annyira szét. Eddig jó is volt minden a srác vezetett én HÁLA AZ ISTENNEK -.- :@ hacker. Kb. az első hack-elést 20 PERCIG csináltam. (Hát rendesen leizzadtam, pedig nem vagyok az az izzadós típus). Nektek is ilyen baromi nehéz? A R* miért nem tette elérhetővé Single-ben a járműveket?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 11. 00:32

Mennyien írunk fizikából... Az szép! :D Ennél már csak az a véletlenebb, hogy mindennap látom a 69-es számot. Most is látom, hogy Tequi-La-La "69" éves a profilja alapján. :P

Amúgy az öcsém kipróbálta a rablásokat, és rengeteg pénzt szerzett. Igazából előkészületi feladatokat csinált, de azokból sokat. Percenként küldték neki az invitet. A kis mákos... :lol:

UnNarrator: Vegyél fel majd PSN-re. Ez az ID-m: Gerri_hun
(De nehogy Gerinek hívj! Én Nikita vagyok, csak a hülye öcsém még régen az én fiókomban regisztrált a PSN-re, és nem akartam már kitörölni magam a trófeáim miatt. Ezért lettem Geri.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 11. 08:35

Franklin írta:Kipróbáltam ezt a rettenetet. :D Hááát. Az első missziónál 2 fő a maximum, gondoltam jó ez így mert trollkodás sem lesz és a pénz sem oszlik annyira szét. Eddig jó is volt minden a srác vezetett én HÁLA AZ ISTENNEK -.- :@ hacker. Kb. az első hack-elést 20 PERCIG csináltam. (Hát rendesen leizzadtam, pedig nem vagyok az az izzadós típus). Nektek is ilyen baromi nehéz? A R* miért nem tette elérhetővé Single-ben a járműveket?
Szerintem az csak valami bug, mert mikor belépek singleplayerbe, mindig kiírja, hogy új járműveket adott a garázsomhoz, a helipadhoz és a hangárhoz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 03. 11. 11:08

Rockstar69 írta:
Franklin írta:Kipróbáltam ezt a rettenetet. :D Hááát. Az első missziónál 2 fő a maximum, gondoltam jó ez így mert trollkodás sem lesz és a pénz sem oszlik annyira szét. Eddig jó is volt minden a srác vezetett én HÁLA AZ ISTENNEK -.- :@ hacker. Kb. az első hack-elést 20 PERCIG csináltam. (Hát rendesen leizzadtam, pedig nem vagyok az az izzadós típus). Nektek is ilyen baromi nehéz? A R* miért nem tette elérhetővé Single-ben a járműveket?
Szerintem az csak valami bug, mert mikor belépek singleplayerbe, mindig kiírja, hogy új járműveket adott a garázsomhoz, a helipadhoz és a hangárhoz.
Te tudsz az új hydrával, és a többi új járművel menni ? :S
mert másnak sem engedi... :(
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 11. 12:03

A Hydrát meg a Lancert sikerült ma kipróbálnom, egyik ember kölcsön adta. Elvileg a heistekért járnak ezek. Vagy nem tudom hogy van ez. De a Hydra egy lomha szar. Vagy csak én nem tudom kezelni. De akármit nyomtam, nem tudom elfordítani a hajtóművet.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 03. 11. 15:09

Pont mint a San Andreasban. Én sem tudtam/tudom elfordítani azokat a vackokat. Egyszer mentem úgy még az SA-ban, hogy rendesen repült, azt is csak úgy sikerült, hogy végignyomkodtam az összes gombot. :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 11. 15:27

De ott előre toltad a bal kart, és lehetett normálisan repülni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 11. 16:20

Ha jól olvastam, akkor a jobb nyillal lehet a felfele szállásból, előre repülésbe váltani
Volna egy pár kérdésem:
Összesen hány rablás van?
A Lampadati Casconak mennyi az ára, s mikor lesz elérhető?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 11. 18:13

Oké, köszi. Az új járművek akkor lesznek elérhetőek, ha megcsinálod a hozzájuk tartozó heisteket.

Egyébként nekem kellemes csalódás volt az első heist. Azt hittem szarabbak lesznek. Az új Lancer meg k**va jó!
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése