GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 18. 20:58

Áhh Rockstar. Kérj valami lehetségeset.. ;)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 19. 12:07

Valahogy minden küldetést eltűntettem a térképről. Hogy tudnám visszahozni őket, hogy lássam? Csak boltokat mutat.

Mindössze ennyit látok a térképemen:

http://kephost.com/image/SG2b

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 19. 13:08

PS3-on van egy olyan opció, hogy lehet váltani az ikonok megjelenésén az R3 gomb megnyomásával. Vagyis, ha csak a fontosabb dolgokat akarjuk látni, akkor rá nyomunk, ha meg mindent akarunk látni, akokr ismét megnyomjuk az R3-at. Low Detail és High Detail a neve.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 19. 13:16

Arminho írta:PS3-on van egy olyan opció, hogy lehet váltani az ikonok megjelenésén az R3 gomb megnyomásával. Vagyis, ha csak a fontosabb dolgokat akarjuk látni, akkor rá nyomunk, ha meg mindent akarunk látni, akokr ismét megnyomjuk az R3-at. Low Detail és High Detail a neve.
Ha ezt a gombot használom, még több ikon tűnik el. Egyszerűen nem tudom mit csináltam. Valami lila szöveg megjelent bal felül, el sem olvastam igazán, csak írta, hogy nyomjam meg az E gombot. Megnyomtam, minden eltűnt. Most viszont hiába nyomok E-t, semmi nem jön vissza. Egyedül egy lila színű időmérő eventet mutat a hegyekben.

Szerk:
Sikerült visszahozni őket :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 19. 18:55

Hogy lehet kettőnél több karakterem Online -ban?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 19. 19:58

Nem lehet, csak kettő. Érdekes, hogy öt üres hely van a karaktereknél, de abból csak kettőt használhatsz fel. Lehet, hogy a másik három később lesz majd elérhető egy DLC során?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 19. 20:04

Az én logikám ennél reálisabb volt (persze mit is gondoltam...). Egy rendőrségi kihallgatószoba négy vagy öt férőhelyes. Ezért gondoltam, hogy lehet több is. Persze az is lehet, hogy később mehetsz Trevorral, Franklinnel vagy Michaellel az Online -ban, ezért van három hely :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 19. 20:25

Én azt hiszem, hogy a másik 3-ért fizetni kell, de nem akarok hülyeséget mondani.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 20. 08:30

Újabb arany ötletem támadt. Online-ban DeadPoolnak öltözni. És a többit hadd ne mondjam. :D

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 20. 17:01

Ezek a szaros Heist-ok annyira fel tudnak idegesíteni. Olyan bénán oldotta meg őket a R* Eleve nehezen akarnak belépni, aztán vagy az elején, vagy félúton kilépnek. Az utolsó Heist 2. setupját legalább 10x újrakezdtem ma, nem lett meg. A végén egyszer a hajót vezető emberke csak körözött a tavon, nem kötött ki, semmit nem csinált és nem lehetett átvenni a kormányt. Utána meg kikötöttünk, csak el kellett volna menni a sárga pontig, de az idióták inkább a városban menekültek a zsaruk elől. Komolyan mondom, annyira felidegesített, hogy arcon tudnám ütni az összeset. Egyszerűen nem lehet normálisan játszani, mert idióta mindenki. És hiába írom mit csináljon, naná, hogy nem azt teszi, barom állatja. Egyszer érjek túl rajta, soha a büdös életben nem nyúlok hozzájuk többet. Amúgy is unalmas az online. Ezek a free eventek kicsit feldobják, de ezek meg ritkán vannak szerintem.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 09. 20. 17:09

Hú, azt a setupot én mennyire utáltam! Az volt a legszarabb setup az egész GTA-ban! Gyűlölöm még a mai napig is. -.- Emlékszem, hogy rohadt sokára tudtam csak megcsinálni egy normális csapattal, előtte viszont mindenféle marhával kellett próbálkoznom, akik vagy százszor elcseszték azt a szar küldetést. Nem lennék a helyedben. Sajnálom, hogy neked is idiótákat dob be a játék. Én örülök neki, hogy már megcsináltam az összes rablást. Sohasem akarom újrakezdeni még egyszer őket! Sok sikert. Remélem, sikerül találnod egy normális csapatot, mert ez már nem állapot. :S

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 09. 20. 17:37

Én csak is kizárólag barátokkal csinálom/csináltam a rablásokat. Annyi baromarcú játékos van, hogy hihetetlen. De nem is az a baj, hogy elrontja, mert az mindenkivel előfordul (velem kevesebbszer), hanem az, hogy mondjuk a 4. vagy 5. próbálkozásnál kilép az egyik játékos, és oda az az értékes háromnegyed óra, amit akár Family Guy epizódok nézésével is tölthettem volna.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 20. 17:45

Arminho írta:Én csak is kizárólag barátokkal csinálom/csináltam a rablásokat. Annyi baromarcú játékos van, hogy hihetetlen. De nem is az a baj, hogy elrontja, mert az mindenkivel előfordul (velem kevesebbszer), hanem az, hogy mondjuk a 4. vagy 5. próbálkozásnál kilép az egyik játékos, és oda az az értékes háromnegyed óra, amit akár Family Guy epizódok nézésével is tölthettem volna.
Veled kevesebbszer... CCCHHH :lol:

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 09. 21. 12:21

totyak írta:Ezek a szaros Heist-ok annyira fel tudnak idegesíteni. Olyan bénán oldotta meg őket a R* Eleve nehezen akarnak belépni, aztán vagy az elején, vagy félúton kilépnek. Az utolsó Heist 2. setupját legalább 10x újrakezdtem ma, nem lett meg. A végén egyszer a hajót vezető emberke csak körözött a tavon, nem kötött ki, semmit nem csinált és nem lehetett átvenni a kormányt. Utána meg kikötöttünk, csak el kellett volna menni a sárga pontig, de az idióták inkább a városban menekültek a zsaruk elől. Komolyan mondom, annyira felidegesített, hogy arcon tudnám ütni az összeset. Egyszerűen nem lehet normálisan játszani, mert idióta mindenki. És hiába írom mit csináljon, naná, hogy nem azt teszi, barom állatja. Egyszer érjek túl rajta, soha a büdös életben nem nyúlok hozzájuk többet. Amúgy is unalmas az online. Ezek a free eventek kicsit feldobják, de ezek meg ritkán vannak szerintem.
Ez az, amikor a hajót el kell foglalni, vagy mi? Egyszerű: mesterlövészkedjetek ki mindent amit lehet a csónakból eleve.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 09. 21. 17:48

VoorstedelijkeViking írta:
totyak írta:Ezek a szaros Heist-ok annyira fel tudnak idegesíteni. Olyan bénán oldotta meg őket a R* Eleve nehezen akarnak belépni, aztán vagy az elején, vagy félúton kilépnek. Az utolsó Heist 2. setupját legalább 10x újrakezdtem ma, nem lett meg. A végén egyszer a hajót vezető emberke csak körözött a tavon, nem kötött ki, semmit nem csinált és nem lehetett átvenni a kormányt. Utána meg kikötöttünk, csak el kellett volna menni a sárga pontig, de az idióták inkább a városban menekültek a zsaruk elől. Komolyan mondom, annyira felidegesített, hogy arcon tudnám ütni az összeset. Egyszerűen nem lehet normálisan játszani, mert idióta mindenki. És hiába írom mit csináljon, naná, hogy nem azt teszi, barom állatja. Egyszer érjek túl rajta, soha a büdös életben nem nyúlok hozzájuk többet. Amúgy is unalmas az online. Ezek a free eventek kicsit feldobják, de ezek meg ritkán vannak szerintem.
Ez az, amikor a hajót el kell foglalni, vagy mi? Egyszerű: mesterlövészkedjetek ki mindent amit lehet a csónakból eleve.
Nem az. El kell menni egy szigetre valami hekkerért, kinyírni az őröket és menekülni a zsaruk elől. Időre megy és egy bizonyos pontra kell elvinni a hekkert.

Válasz küldése