[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 20:39

Jó játék lesz, ez a lényeg, a megjelenésig, úgyis kapunk még "pár" dolgot, ink. azon rágódjunk, hogy milyen f&sza lesz a borító.XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:40

Dani: ha 100%-ban nem is, de nagy arányban megéri. A GTA meg főleg. :)

Hessa: Most eddig a szavazás alapján az derült ki hogy Michael volt a legkedveltebb karakter, de mint amit te is mondtál, biztos vagyok benne hogy ez meg fog változni. Trevor jelleme miatt. :) Már biztos vagyok benne hogy sokan rá szavaznának az eddigiek alapján. Amilyen vadállat. Valamiért Jhonny-ra emlékeztet a TLAD-ból, de azért ő nem volt ennyire állat. Csak rocker. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 20:46

Nekem "még" mindig Michael a favoritom és ez nem is fog változni, Trevor is favorit, de lemarad Michaeltől 0,5%-al.
Franklin meg, háááát, CJ2.0(R.A.G.E.), mivel nem tudunk róla sokat így csak a 3. helyet foglalja el nálam.:)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 20:48

Nálam is kb így van, bár nálam Michael azért elég sokkal vezet. Asszem ez így is marad. Hacsak nem valami szemétláda lesz Michael mögött, mert akkor Trevor párti leszek majd.
"Whatever." (Ryder)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 08. 20:48

Luszie írta:Dani: ha 100%-ban nem is, de nagy arányban megéri. A GTA meg főleg. :)

Hessa: Most eddig a szavazás alapján az derült ki hogy Michael volt a legkedveltebb karakter, de mint amit te is mondtál, biztos vagyok benne hogy ez meg fog változni. Trevor jelleme miatt. :) Már biztos vagyok benne hogy sokan rá szavaznának az eddigiek alapján. Amilyen vadállat. Valamiért Jhonny-ra emlékeztet a TLAD-ból, de azért ő nem volt ennyire állat. Csak rocker. :D
Luszie: Michael, persze. Mindenki azonnal oda volt az öregért, mert őt láttuk először, mint GTA karakter. :P Örültünk, hogy ennyit kaptunk. De a játék folyamán kiderülhet, hogy a két másik többet nyújt a játékosnak.
Szerintem Trevor nem igazán Johnnyra hasonlít. Nem tudnék példát mondani GTA-ból, akire kicsit is hasonlít... Valami újat hoz a játékba... És én ezt az újat akarom megismerni... xD Mert ki ne szeretne egy napos nyári délután valaki fején ugrálni??? XD XD XD

Dani: Ne legyél ilyen biztos abban, hogy mindenki azonnal imádni fogja a játékot. Nézd meg, mikor bejött a GTA IV. Mindenki anyázott, hogy miért nem VC-s ez meg az, miért nem III-s, ha már liberty city meg egyebek. Nem lehet mindenki szájízére alakítani a dolgokat...

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 01. 08. 21:04

van itt pár dolog amit megszeretnék jegyezni:
1. Az ég világon nem mondta senki hogy márciusban jön a játék. És ha engem kérdeztek akkor (okés hogy tavaszt mondtak) inkább nyár elején jön. Mindig csúsznak és ez most is így lesz
2. A szavazás pedig nem korrekt mivel akkor lett elindítva mikor csak annyit tudtunk hogy Michael-en kívül lesz még valaki de a másik karakterekről szinte alig tudtunk valamit. Nem tudtuk hogy Trevor egy vadállat, (Franklinről most se tudunk semmit de én játszottam annyi R* játékkal hogy tudjam hogy rajta fogunk meglepődni a legjobban hogy milyen jófej lesz :D) Szerintem ha indítanának egy újabb szavazást más lenne a helyzet. (pl.: M.re szavaztam de szívesen át tettem volna T.-re ha lett volna rá esély)
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 21:05

Hessa:Ebben teljesen igazad van,például a GTAIV egy csomó dologban nem az én "szájízemre" lett alakítva a te szavaiddal,persze ez nem gond,nincs tökéletes GTA,a fejlesztőknek így is elég nehéz dolguk van,hogy mindenki kedvére tegyenek.Meg amint látod,csomó ember már most elítélte az Vöt a többkarakteres megoldás miatt,merthogy ez sokak szerint nagyon nem illik a GTA-ba,és elrontja majd a GTA-feelinget.De a GTAVnél valamiért úgy érzem,sokkal jobban sikerül majd a rajongók kedvére tenni,mint a IVnél sikerült.Különösen emiatt a sokat szidott többkarakteres dolog miatt.De majd meglátjuk,mindjárt itt a tavasz,mindjárt letesztelhetjük a játékot. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 08. 21:14

Dani: Annyit azért hozzátennék remek okfejtésedhez, hogy az emberek többsége hajlamos előre véleményt alkotni. Töredékinformációk alapján döntenek, majd jön a páli fordulat, mikor végre játszanak vele. Ez van. De azért mindezek ellenére biztosra veszem, hogy lesz olyan ember, akinek megadatik, hogy a V szinte tökéletes játék legyen számára. Mint nekem az IV volt a GTA történelem csúcsa és lehetséges, hogy a új rész után is ezt fogom vallani. :P :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 08. 21:20

Hessa:Köszönöm a dicséretet és a kiegészítést is,ezt is odaakartam írni. :)
Örülök neki,hogy (velem ellentétben) neked a GTAIV ennyire bejött,bár nekem is nagyon tetszett,az én óriási (beismerem,szinte már kielégíthetetlen) szabadságravágyásomat nem tudta olyan jól kielégíteni,mint a San Andreas,hiába volt jobb a grafikája meg komolyabb a sztorija.De remélem,nekem a szóban forgó GTAV lesz a "GTA-történelem csúcsa",és azért bízom abban is,hogy talán neked is ez lesz majd a véleményed. :) ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 08. 21:27

Nálam a történet komikus komolysága mellett a főszereplő is nyomott a latba. Sajnos a játék csak majdnem tökéletes nekem is, hiszen az egyik kedvenc színészem kapta a főszerepet, de sajnos a hangja nem az... XD Na meg a Trainer, mint a free mod legnagyobb eszköze. :D XD

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 09. 19:14

Na Fiúk/Lyányok, még Magyarországon is a legjobban várt játék a GTAV.
http://www.youtube.com/watch?v=2vWeW52Lu3c

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 09. 19:58

Dave:Ezen miért is vagy meglepve? :D Szerintem ez egyáltalán nem nagy meglepetés,hisz nagy valószínűséggel ez lesz a jelenlegi konzolgeneráció legkiemelkedőbb játéka. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 09. 20:02

dani.szentgali írta:Dave:Ezen miért is vagy meglepve? :D Szerintem ez egyáltalán nem nagy meglepetés,hisz nagy valószínűséggel ez lesz a jelenlegi konzolgeneráció legkiemelkedőbb játéka. :D
Nem vagyok meglepve, csak gondoltam aki még nem látta, az itt értesülhet róla! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2013. 01. 09. 20:45-kor.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 01. 09. 20:03

Luszie írta:Most eddig a szavazás alapján az derült ki hogy Michael volt a legkedveltebb karakter, de mint amit te is mondtál, biztos vagyok benne hogy ez meg fog változni. Trevor jelleme miatt. :)
Ez szerintem is így fog lenni és nem csak azért, mert Trevor jóra fog sikerülni. Michaelről árultak el eddig a legtöbbet, de így is egy teljesen sablonos karakternek tűnik

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 09. 20:18

dani.szentgali írta:bodom26:XXXDDD.Szerintem sem fogsz belehalni,ha mégis,akkor majd elolvasom és megvalósítom a végrendeletedet,és a sírodra ráírom:"Killed by R* and more than one GTAV CDs." :P :P :P :P
Viccet félretéve szerintem (függetlenül az LA Noire-tól) nem lesz kettőnél több lemezen xboxra a GTAV.Ha tévedek,akkor sincs gond,felrakom a vinyóra,a maradék 81.9 gigám csak elég lesz neki.

Kösz, hogy gondoskodsz a temetésemről, majd a következő életemben meghálálom! XDD
Visszatérve egy kicsit még a cd-s dologra, a GOW3 is egy cd-s, úgy, hogy rajta van a single, ami nem rövidebb a 2-nél sőt, a multi is rajta van, meg még a többjátékos mód is. Na erre mit mondasz? :D

Lezárt