[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2013. 01. 10. 18:28

Húúúúúúúúúúúúú, hát az jó lenne. XD De azt én is nagyon utáltam, hogy autókon simán átmentem aztán alámkerült mondjuk egy motor oszt nyomattam egy duplaszaltót hátrafele. :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 10. 19:54

Én tuti kipróbálnám, mikor full részeg vagyok! :D Csak az a baj valószínű még a fülkéig sem jutnék el, mert még az odavezető lépcsőt sem tudnám megmászni! XD
Roman taxi állomásában állhatott volna két-három darab! XDDD Simán elfértek volna! XD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 10. 20:10

Igen, ez borzasztóan valószínű! XD
Hát szerintem lesz majd... :) Amit a GTA IV kicsit sem változatos környezete miatt nem tudtak/akartak belerakni, azt itt viszontlátjuk majd. Legalábbis szerintem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 10. 20:50

Dave:Azt a térképet már láttam,és szerintem nem teljesen így fog kinézni a térkép,mert lehet,hogy lesz nagy sivatag,de nem a térkép 60%át fogja kitölteni,ez nem RDR lesz,itt szerintem majd az erdő meg a mezők kapnak nagyobb szerepet,persze Trevor sivatagja is ott lesz,és nem lesz kicsi,de nem fog ekkora részt elfoglalni a területből.
Szerintem is nagy valószínűséggel ezt a területet is víz veszi majd körül,és én is úgy gondolom,hogy azokat a dolgokat(sok dolgot),amiket nem raktak bele a GTAIVbe a realitás vagy bármi más miatt(pl.: óriásdömper),azokat szinte mind,egytől egyig visszakapjuk majd a GTAVben,ebben biztos vagyok. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 10. 20:54

dani.szentgali írta:Dave:Azt a térképet már láttam,és szerintem nem teljesen így fog kinézni a térkép,mert lehet,hogy lesz nagy sivatag,de nem a térkép 60%át fogja kitölteni,ez nem RDR lesz,itt szerintem majd az erdő meg a mezők kapnak nagyobb szerepet,persze Trevor sivatagja is ott lesz,és nem lesz kicsi,de nem fog ekkora részt elfoglalni a területből.
Szerintem is nagy valószínűséggel ezt a területet is víz veszi majd körül,és én is úgy gondolom,hogy azokat a dolgokat(sok dolgot),amiket nem raktak bele a GTAIVbe a realitás vagy bármi más miatt(pl.: óriásdömper),azokat szinte mind,egytől egyig visszakapjuk majd a GTAVben,ebben biztos vagyok. ;)
Majd kiderül! :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 10. 21:04

Nekem az lenne a legjobb, ha úgy lenne ahogy eddig, vagyis víz venné körül a pályát. Úgy lehet igazáz látni a pálya méretét, ha vízzel találkozik. Úgy jól kivehető a terület.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 11. 14:28

Emlékeztek amikor megkaptuk ezt a képet, és nem akartuk, hogy ő(Trevor) legyen a főhős?
Régi szép idők, amikor még csak tippelgettünk, hogy ki lesz a főhősünk, aztán kiderült, hogy ő(Trevor) lesz a legdurvább főhős a GTA történelmében.:)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 14:36

Dave írta:Emlékeztek amikor megkaptuk ezt a képet, és nem akartuk, hogy ő(Trevor) legyen a főhős?
Régi szép idők, amikor még csak tippelgettünk, hogy ki lesz a főhősünk, aztán kiderült, hogy ő(Trevor) lesz a legdurvább főhős a GTA történelmében.:)
Hát ezt a lepukkant csövest látva nem hiszem, hogy bárki is kiugrott volna a bőréből... Ámde azóta kiderült, hogy az ürge vérbeli pszichopata. :D Ez már kedvünkre való, nemde? XD

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 11. 14:37

Hessa írta:
Dave írta:Emlékeztek amikor megkaptuk ezt a képet, és nem akartuk, hogy ő(Trevor) legyen a főhős?
Régi szép idők, amikor még csak tippelgettünk, hogy ki lesz a főhősünk, aztán kiderült, hogy ő(Trevor) lesz a legdurvább főhős a GTA történelmében.:)
Hát ezt a lepukkant csövest látva nem hiszem, hogy bárki is kiugrana a bőréből... Ámde azóta kiderült, hogy az ürge vérbeli pszichopata. :D Ez már kedvünkre való, nemde? XD
Dede, pont ezért gondoltam, hogy megidézem a RÉGI csöves szellemét, de mára már a csővesből egy pszichopata állat lett.:)

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 14:42

Lehet, hogy a beteg gondolkodásmódom miatt, de nekem ez lesz a best karakterem. XD Michael-nek már akkor sem örültem, mikor biztos lett a főszerepe... :S

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 11. 14:45

A GameInformerig meg a második Trailerig én sem szerettem Trevort,tényleg úgy nézett ki,mit egy kopasz csöves,de az előbb említett események után a favoritommá vált. :P
Hessa:Végre van egy ember az oldalon rajtam kívül,aki Michaellel szimpatizál a legkevésbé!Én sem bírom túlzottan az ürgét,de kitudja,lehet hogy majd megszeretem.Ha meg nem,akkor marad Trevor meg Franklin.Legalább ezért is lesz jó ez a már most sokat szidott többkarakteres dolog.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 01. 11. 14:49

dani.szentgali írta:A GameInformerig meg a második Trailerig én sem szerettem Trevort,tényleg úgy nézett ki,mit egy kopasz csöves,de az előbb említett események után a favoritommá vált. :P
Hessa:Végre van egy ember az oldalon rajtam kívül,aki Michaellel szimpatizál a legkevésbé!Én sem bírom túlzottan az ürgét,de kitudja,lehet hogy majd megszeretem.Ha meg nem,akkor marad Trevor meg Franklin.
Nem tudom, mit lehet abban az ürgében szeretni... Karót nyelt ürge. Nincs benne az a plusz, amire szükségünk van a játék során. Lehet, hogy a tudása jól jön majd, de hogy százon csak harmadikként futhat célba, az fix... XD
Frankin szerintem CJ szerű lesz. Erős, jól sprintel és talán az utcai harcokban, bandaháborúkban edzett segge még jól fog jönni élesben... (Remélem börtönös feladat nem lesz, mert akkor ez a mondat erősen félreérthetővé válik majd. XD
Trevor meg Trevor. Ámokfutó, aki mindannyiunkra hasonlít egy kicsit. Hiszen mi sem a missziókat kedveljük a legjobban. XD

Btw. Kinek a kedvenc elfoglaltsága lehet a jóga? :D XD Na vajon... XD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 11. 15:01

Hessa:XD.Ez így van! :P
Amúgy a többiek nagyon mondták itt,hogy Franklin kicsit sem hasonlít CJ-re szerintük,és a R*nak nem az a célja vele,hogy visszaadja a CJ feelinget...nos,ezzel nem értek egyet,szerintem Franklin nagyon sok CJhez hasonló tulajdonsággal fog majd bírni,azon kívül,hogy néger.Én is CJéhez hasonlítanám mind fizikum,mind szellemi tulajdonság alapján,bár ez nagyon abszurd,de remélem,hogy így lesz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 11. 15:02

Trevor -Michael te most jógázol, mert jó gáz vagy?!!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 11. 15:04

bodom26:XXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDD :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D DE HÜLYE VAGY!!!!!! :D :D :D :D :P :P :P :P EZ NAGYON NAGY!!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Lezárt