[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2013. 03. 27. 16:56

van különbség vélemény és "kukacoskodás" között....csak ennyi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára insanity06 2013. 03. 27. 16:57-kor.
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 27. 16:57

Luszie írta:Szerintem annyira nem vészesek. Nekem a sziklákról egyből az SA-s szikák ugranak be, amik borzasztóak voltak, egy rakás "csiszolt test" volt az összes. Már ami a tengeralatti sziklákat illeti, azért normálisabb sziklák már a IV-ben is voltak, de szerintem ezek a sziklák a IV-hez képest is fejlődést produkálnak, ha nem is fú de nagyot. Főleg, hogy itt már egyáltalán víz alatt beszélhetünk "kidolgozott" sziklákról.
Szerintem se vészesek. Csak látszik rajtuk, hogy nem a végleges verziójú képek

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 03. 27. 17:32

Remélem megcsinálják úgy a minigunt, hogy ha felvesszük akkor nagyon lassan tudunk vele haladni fordulni, és ne legyen olyan pontos mint a san andreasban.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 27. 17:34

Igen ez nagyon fontos lenne, mert ha nem lenne így kidolgozva ez az egész dolog, akkor mindenki csak azt használná, függetlenül az árától. Hiszen túl erős lenne. Így viszont lenne hátulütője, így csak azok használnák, akik tényleg minigun mániások. Küldik közben azonban semmiképp nem lenne előnyös.
Mondjuk én SA-ban meg VC-ben se nagyon használtam, inkább az AK-hoz meg az M4-hez vagyok szokva.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 27. 17:56

A minigun jó lenne úgy szerintem is. Én sose használtam küldetésekben, vagy valami hasonlóban, csak rendőrök ellen, és autók/helikopterek robbantgatására. Szerintem a Multiplayerre gondolnak, remélem. Viszont hol lehet majd venni? Bemész az AmmuNation-be, aztán azt mondod, egy minigunt kérek? Még gépfegyverrel azt mondom, oké, de ilyen fegyvert már nehezen kaphatnál csak úgy egy ilyen boltban. Én ezt úgy tudom elképzelni, mint az EFLC-ben az új erős fegyverekkel, csomagtartó-piacban.

Nem mondom, hogy nem láttam még szebb játékot, főleg a nem open-world FPS-ek, de ez egyszerűen gyönyörű. A GTA sose a grafikájáról volt híres, de ez most kissé megváltozik. Open-world játékként első helyen van a GTAV grafika szinten, átlagban pedig a legjobb teszem-azt 20 közt.
Luszie írta: Nagyon szép elemzés!! néhány dologra reagálnék:
1. Szerintem egész kidolgozott. Legalábbis nekem tetszik. Eddigi sziklákhoz képest nagy fejlődés.
2. Szerintem ez a megszokott helikopter, csak kicsit változtattak rajta.
3. Nekem erről az ókori görög színházak ugrottak be, azok néztek ki ilyen félkörívesen :lol:
4. A IV-ben is volt már. Szóval ezt csak szimplán nem vették ki, de jó ötletnek is tartom, hogy bennthagyták.
5. Szerintem inkább a Racher. A Patriot az magasabb és nem ilyen hosszú.
1. Nem az eddigiekhez viszonyítottam, hanem a játék többi eleméhez. Persze én is meg vagyok elégedve vele, de lehetne jobb is.
2. Meglehet, mert eléggé hasonlít az leges-legelső screenshoton szereplőhöz, csak más a festés kicsit.
3. Igen, én is azokból következtettem színházra, csak azért írtam, hogy furcsa, mert a színpad része (ha ez az, és nem néztem valamit el) elég "dizájnos". Kicsit se olyan, mint amilyennek elképzelném.
4. Szerintem is jó. Úgy értettem azt, hogy visszatért, hogy az előző rész után itt visszatér, azaz nem vették ki, de kicsit félreérthetően írtam. Szerintem is jó ötlet, főleg, hogy csomószor megmentette az életem.
5. Valószínűleg igazad van, viszont vajon ezek rendőrök-e? A véleményem, hogy nem, de azért elsőre olyan, mintha a legelső Rancheren(?) egy nagyon vékony piros-fehér-kék sziréna lenne, de így jobban megnézve, az nem az.
Cseszneki írta:Nem valami szépek Elég kidolgozatlan mind

Michael meg a szokásosnál is trottyosabb
Tudjuk, neked semmi sem elég jó.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 27. 18:13

Tudjuk, neked semmi sem elég jó.
Te is tudod, hogy ez nem így van

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 03. 27. 18:17

Ezek a képek tovább erősítik bennem a gyanút, hogy csak árnyalatnyi finomításokat végeztek a IV grafikai motorján és a V-t is az fogja hajtani. Nem azt mondom ezzel, hogy csúnyák a képek, sőt. Nekem a GTA IV még a mai napig is tetszik, hiába láttam már nála szebb grafikájú játékot, de én úgy látom, hogy nem lesz nagy ugrás. Abban tudok csak reménykedni, hogy csiszoltak valamicskét a gépigényeken, mind a konzolok, mind az esetlegesen érkező PC kiadás terén.
Egyébként meg nem minden a grafika. Aki arra megy rá, az ne kezdjen GTA-val, mert köztudottan nem erőssége a sorozatnak.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 27. 19:35

"To @icharyd and others who are asking, these screens are from the current generation of consoles."

Szerintem az eddig látottakhoz képest szépek a képek! Az autók is jól néznek ki. Az a Cheetah-ás képe, nem volt valami meggyőző. Elég gagyinak tűnik. De az utolsó képen, amin Michael ül, elég szép.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 27. 20:07

Cseszneki: Ahogy látom, már Gamekapocson is oltod a játékot, mindenkinek van saját véleménye, DE én nem tudom elhinni, hogy neked semmi sem tetszik a GTAV-ben, de mind1 hagyjuk is.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 27. 20:17

Bírom a sok COD-on nevelkedett kockát, akik gameplay videóra várnak... :lol:
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 27. 20:26

Láttam a HSZ-dat PCGurun! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 27. 20:26

Én nagyon örülök a minigun visszatérésének. Elfogadom azoknak a véleményét is, akik fölöslegesnek tartják, de én a SA óta azon az elven vagyok, hogy GTA-ban nincs fölösleges, legfeljebb valaki használja, valaki nem. De azért benn van, ami mindenképp jó pont, ha azt nézzük, hogy a játék végigjátszása után is akarunk sok dolgot csinálni. Nem azt mondom, hogy ez a GTAIV-ben egyáltalán nem valósult meg, de ott tényleg nem voltak az úgymond "fölösleges dolgok", ennek köszönhetően a sztori és a mellékküldetések elvégzése után az ember halálra unta magát. Így én azt mondom, inkább kerüljön bele akár lézerkard is a játékba ( persze csak képletesen értem, a lézerkardot nem gondolom komolyan), de ne az legyen, hogy a játék 15. küldetése után kifogytak a meglepetések a fegyverarzenálból, és hiába jó a sztori, az 50-60. küldetésre megunod a játékot a fegyverek miatt. Persze lehet, hogy ezt csak én, nagy fegyverszakértő és rajongó gondolom így. Abban viszont egyetértek, hogy nehezítsék kicsit a használatát, mozogjon jóval lassabban a minigunt használó ember a többinél, mint a COD-ban, mert a SA-s megoldás a fair play szempontjából tényleg nem volt annyira jó.

Lehet, rosszul látom, de Michael szemüveget visel az új képen? :shock: Mivel tiszteletben tartom, hogy az oldal nagy Michael-fan, így nem mondok inkább semmit.
Cseszneki írta:
Tudjuk, neked semmi sem elég jó.
Te is tudod, hogy ez nem így van
De, pontosan tudja, ahogy a többiek is! Nem tudom, mi kell még neked, mert a Michael-gyűlöletedet leszámítva ismét nem értek veled egyet és nem értem az elégedetlenséged okát.

A GTA valóban sosem volt a lenyűgöző grafika szó megtestesítője, de a GTAIV-gyel ez azért sokat javult, és a képek alapján az V még többet fog letenni az asztalra a grafika terén is. De tudjátok mit? Engem a GTA-nál sosem a grafika érdekel, hisz ha van alkalmam, a mai napig játszok a renderware-s epizódokkal, mert egész egyszerűen olyan jó a játékélményük, hogy hiába nincsen csilivili grafikájuk, néha még jobban tudom élvezni őket, mint mondjuk a GTAIV-et vagy bármely más grafikában erősebb játékot.

Egyébként szerintem is nagyon szép képek, a fejlődés szerintem ha nem is dimenziókkal, de lényegesen látványosan látszik a GTAIV grafikájához képest. Várom az adminisztrátorok képelemzéseit, ha lesznek. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 27. 20:34

Dave írta:Láttam a HSZ-dat PCGurun! :)
Akkor érted miről beszélek. De Gamekapocson is írták.
Gyenge napok vannak...

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 27. 21:28

Dave írta:Cseszneki: Ahogy látom, már Gamekapocson is oltod a játékot, mindenkinek van saját véleménye, DE én nem tudom elhinni, hogy neked semmi sem tetszik a GTAV-ben, de mind1 hagyjuk is.
Gamekapocson? Valamit nagyon elnézhettél

Ja látom van egy ugyanolyan nevű felhasználó, mint én. Semmi közöm hozzá

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 27. 21:44

Luszie! Én nem beszólogattam csak elmondtam,hogy erről mi a véleményem. De megértem ha valakinek más az értékrendje mint nekem.....de ne vitázzunk.. Ez egy jó közösség,kár lenne szétbarmolni ilyen csekélységek miatt... ;)

Lezárt