[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 15:03

Szerintem a digital content koránt sem DLC... de mindjárt ráguglizok

Szerk.:

"DLC" stands for downloadable content. It refers to downloadable add-ons to games like new maps or characters. "DLC" stands for downloadable content.

Szóval a digitalnak semmi köze a dlc-hez, azontúl, hogy végül is a digital-t is le kell tölteni egyértelműen, de szerintem az NEM DLC, max annyi, hogy lesznek megvásárolható tetkók pluszban meg srb, amit le is ír, és ahogy pl MaxPayne-ben is van.... Ez kicsit sem vesz vissza a játékélményből, csak ha valaki szán rá pénzt, akkor kicsit vel nagyobb választéka lesz külsőséges dolgokból. Nem tudom ezen miért kell felkapni ennyire a vizet... 300 FT-ért megvenni 3-4 tetkót nem nagy dolog ha ennyire érdekli az embert....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realostew 2013. 05. 23. 15:06-kor.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 23. 15:04

dani.szentgali írta: Szerk.: amúgy nem Downloadable Content?
Én is így tudtam. A digital content-nek sok értelme nincsen. A Dowloadable-ből viszont kiderül hogy ez egy letölthető tartalom, tehát valami mellékes dolog a játékhoz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 23. 15:06

realostew írta:Szerintem a digital content koránt sem DLC... de mindjárt ráguglizok
Igazad van csak hülyeségből írta oda a R*, nem baj, hogy pont a "mini kiegészítőknél" van...
Amúgy igen Downloadable Content ha jól tudom, de ez esetben digital content! :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 23. 15:12

Ilyen ínséges időkben, miért kell szoptni az embert?! Az xbox One, most meg ez! Lehet meg sem veszem a kibaszott játékot!
Elhúzzák az időt, hogy plusz dolgokat tegyenek a játékba, erre szétpakolják DLC-kbe. Rohadjanak meg ott, ahol vannak!

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 05. 23. 15:18

bodom: Nyugi, ezt majd holnap megtárgyaljuk, kicsit nyugodj le...:)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 15:20

bodom26 írta:Ilyen ínséges időkben, miért kell szoptni az embert?! Az xbox One, most meg ez! Lehet meg sem veszem a kibaszott játékot!
Elhúzzák az időt, hogy plusz dolgokat tegyenek a játékba, erre szétpakolják DLC-kbe. Rohadjanak meg ott, ahol vannak!
Nem gondolom, hogy ezt az idevaló/illő/helyes viselkedés, sőt már majd nem moderálni való megnyilvánulás volt szerintem.

Tényleg nem értem a felháborodást tárgyát, de ezt már az előbb leírtam, hogy miért.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 23. 15:28

realostew: Igazad van, nem ide illő viselkedés. El is illegek innen a picsába, engem már nem érdekel az egész! Na Isten veletek!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 23. 15:37

realostew: Pedig sajnos bodom26-nak van igaza! Nekem is elegem van a Rockstar Gamesből! Mindig feljön apropóként a COD meg a kiadója, mint hogy "a R*-hoz képest mennyire szarok meg hogy a R* mennyivel jobb ezeknél." Hát most nem tudom igazság szerint, melyikük a szemetebb/szarabb! De én megpróbálok lenyugodni és abban nem értek egyet bodom-mal, hogy ennyire kiboruljon, de akkor is valamilyen szempontból elég jogosnak mondható a felháborodása, én is nagyon fel vagyok háborodva!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 15:37

realostew írta:Szerintem a digital content koránt sem DLC... de mindjárt ráguglizok

Szerk.:

"DLC" stands for downloadable content. It refers to downloadable add-ons to games like new maps or characters. "DLC" stands for downloadable content.

Szóval a digitalnak semmi köze a dlc-hez, azontúl, hogy végül is a digital-t is le kell tölteni egyértelműen, de szerintem az NEM DLC, max annyi, hogy lesznek megvásárolható tetkók pluszban meg srb, amit le is ír, és ahogy pl MaxPayne-ben is van.... Ez kicsit sem vesz vissza a játékélményből, csak ha valaki szán rá pénzt, akkor kicsit vel nagyobb választéka lesz külsőséges dolgokból. Nem tudom ezen miért kell felkapni ennyire a vizet... 300 FT-ért megvenni 3-4 tetkót nem nagy dolog ha ennyire érdekli az embert....
Annyi a baj ezzel a dologgal, hogy kapsz egy agyig megcsonkított játékot. Ha azt akarod, hogy teljes legyen a játékod meg kell venned az összes DLC-t és végén azon kapod magad, hogy 30 000 Ft-ot adtál ki a játékra, ami csak 15 000 Ft-ba került volna, ha mondjuk 5 évvel ezelőtt adják ki és nem ebbe a szar szemét mai világba (játékok terén értem). Ha meg nem veszed meg, jönnek a kellemes üzenetek, hogy bocs g*ci, de vedd meg ezt a DLC-t ha vezetni akarod xy járművet. Meg ne haragudj, de a csóró faszok nem játszhatnak ebben a játékban! Vedd meg a 3000 Ft.os DLC-t ha multizni akarsz ebben a módban. Vissza térsz a Single Player-be?
Lónak a faszát! Nem adok ki ilyen tróger faszságokra pénzt!

Amúgy bodom-ot meg jól elküldtétek a picsába. Ez egy a GTA-s oldal. A GTA-ban hogy beszélnek??? Hagyjuk már ezt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 05. 23. 15:43-kor.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 23. 15:40

Rockstar69 írta:
realostew írta:Szerintem a digital content koránt sem DLC... de mindjárt ráguglizok

Szerk.:

"DLC" stands for downloadable content. It refers to downloadable add-ons to games like new maps or characters. "DLC" stands for downloadable content.

Szóval a digitalnak semmi köze a dlc-hez, azontúl, hogy végül is a digital-t is le kell tölteni egyértelműen, de szerintem az NEM DLC, max annyi, hogy lesznek megvásárolható tetkók pluszban meg srb, amit le is ír, és ahogy pl MaxPayne-ben is van.... Ez kicsit sem vesz vissza a játékélményből, csak ha valaki szán rá pénzt, akkor kicsit vel nagyobb választéka lesz külsőséges dolgokból. Nem tudom ezen miért kell felkapni ennyire a vizet... 300 FT-ért megvenni 3-4 tetkót nem nagy dolog ha ennyire érdekli az embert....
Annyi a baj ezzel a dologgal, hogy kapsz egy agyig megcsonkított játékot. Ha azt akarod, hogy teljes legyen a játékod meg kell venned az összes DLC-t és végén azon kapod magad, hogy 30 000 Ft-ot adtál ki a játékra, ami csak 15 000 Ft-ba került volna, ha mondjuk 5 évvel ezelőtt adják ki és nem ebbe a szar szemét mai világba (játékok terén értem). Ha meg nem veszed meg, jönnek a kellemes üzenetek, hogy bocs g*ci, de vedd meg ezt a DLC-t ha vezetni akarod xy járművet. Meg ne haragudj, de a csóró faszok nem játszhatnak ebben a játékban! Vedd meg a 3000 Ft.os DLC-t ha multizni akarsz ebben a módban. Vissza térsz a Single Player-be?
Lónak a faszát! Nem adok ki ilyen tróger faszságokra pénzt!
Teljesen egyetértek! Ezért szemétség ez az egész úgy, ahogy van!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 15:46

Ti tudjátok, mivel engem nem érdekel, hogy 1000 tetkó helyett csak 500-t kapok az alappal, meg 34552325 ruha helyett csak 2000-t, így engem nem háborított fel ez a tény.

Ha nektek tényleg ez számít, várjatok még 3 évet, mire kinövi magát a játékipar ebből a letölthető extra-tartalmas hülye korból. Engem tényleg hidegen hagy amíg nem fog vissza a játékélményből. MaxPayne-nél is csak akkor dobott vissza a signle player-be ha az INGYENES multis DLC-t nem töltötted le hozzá... na most bummm, mekkora kibaszás tényleg...
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 15:55

Kár hogy a Rockstar is lesüllyedt az EA meg Activision szintjére. Vannak játékok, aminél megérti az ember a DLC-ket. Ilyen pl a GranTurismo. Ott autók meg pályák voltak a DLC-kbe, de ott szívesen fizet érte az ember, mert nem a játékot darabolták fel és adták el részenként, hanem új autókat kaptunk, amik a játék megjelenésekor még nem is léteztek, tehát azon dolgoztak a játék után, benne volt a munkájuk. Itt meg fogták a kész játékot, és kivettek belőlük cuccokat. Ez kb olyan, mintha vennél egy autót és után külön meg kéne venned a motort az üléseket stb.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 23. 16:13

Tudom, hogy most nehéz, és magamnak is mondom, mert én is nagyon kiborultam, de szerintem most már kicsit nyugodjunk le, szarjuk le az egészet, tegyük túl magunkat rajta! Ne adjuk meg ezt az örömöt a R*-nak! Sajnos azzal, ha itt tovább káromkodunk meg bevágjuk a durcát, mint az óvodások, attól még nem fog megváltozni semmi (bár megváltozna :( ). Szóval mindenki lazítson, én az elmúlt két-három napban (a maival együtt) eleget őrjöngtem, szóval most már nem húzom fel magam több marhaságon. Ahogyan mondani szokás: "Végy egy nagy levegőt, s szard le az egészet!" ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 05. 23. 16:20

Most komolyan nem értem mit nyavalyog itt mindenki. Minek nektek a plusz ruha, plusz tetkó, plusz fegyver meg a plusz autók? Ne aggódjatok, nem meztelenül, fegyver nélkül és gyalog fog közlekedni egyik karakter sem.
Ezenkívül meg kimarad az életetekből a mutatványok megcsinálása, meg a gyorsabb regenerálódás, illetve az unásig játszott karakterek a multiban. Most erre kell rinyálni és teleszarni a fórumot? Semmi különös élvezetben nem lesz része azoknak sem, akik a 3x olyan drága kiadást veszik meg, garantálom.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 16:20

dani.szentgail: Jó igazad van. Megyek inkább a San Andreas-ozni a régi idők emlékére, amikor még nem nyomorékok voltak a Rockszar marketingesei.
Gyenge napok vannak...

Lezárt