[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 19:44

Visali írta:Rockstar69: Nem vagyok vak, de ez attól még mindig egy következtetést, nem pedig tény. :)
És honnan következtetés?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 23. 19:52

A Max Payne 3-nál hasonló megoldások voltak a Special Edition-ben, és ott is kis DLC-k voltak, ezekkel kapták meg a sima verzió tulajdonosai a különböző játékbeli extrákat.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 19:56

Ja, hogy erre gondolsz. Igen ez logikus.

Amúgy ha a MaxPayne3 analógiájára csinálják meg, akkor meg végképp nem értem itt a rinyát, mert akkor végképp semmit nem veszít az ember a játékélményből, maximum később megveszi azt az 1-2 új autót pár száz forintért, ha annyira kell neki. A MP3-ban is figyeltek rá eléggé, hogy fontos elemeket nem vesznek el a standard játékosoktól.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 23. 20:13

Igen, pár autó, pár ruha, 3 fegyver. Most ettől miért lenne kevesebb a játék. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik, az a 25%-al gyorsabb töltődése a SZUPERERŐKnek. Így még könnyebb lesz, nem elég, hogy beleraknak SZUPERERŐKet, most még többször is használhatjuk, hátha egy ellenfél ne-adj-Isten eltalálna, inkább még többet Bullet Time-olok...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hessa
The Lost tag
Hozzászólások: 690
Csatlakozott: 2012. 06. 15. 11:53

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hessa » 2013. 05. 23. 20:15

Én inkább ezért sem szólok közbe. Marketing fogás mindössze, hogy DLC is jár hozzá. Aki nem veszi meg vagyonokért, az sem marad le semmiről, max pár csecse-becséről, amiket később ugyanúgy meg tud majd venni. Nem kell rinyálni, így is fájni fog a tárcának, csak talán kevésbé. :P

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 23. 20:21

Kiscserko írta:Igen, pár autó, pár ruha, 3 fegyver. Most ettől miért lenne kevesebb a játék. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik, az a 25%-al gyorsabb töltődése a SZUPERERŐKnek. Így még könnyebb lesz, nem elég, hogy beleraknak SZUPERERŐKet, most még többször is használhatjuk, hátha egy ellenfél ne-adj-Isten eltalálna, inkább még többet Bullet Time-olok...
Mondtam már, hogy nem szupererő. Figyelj, képzeld el, hogy ha a GTA San Andreas-ban több főhős lenne. Ha az egyiknél a tüdőkapacitást kimaxolod, a másiknál nem, akkor az szupererő lenne, hogy az egyikkel többet tudsz búvárkodni? :)

Azon viszont én is megütköztem, hogy 25%-kal gyorsabban töltődik, tényleg könnyítés.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 23. 20:32

Nem azzal van a bajom, hogy az egyikkel könnyebb autót vezetni, a másikkal meg jobban lehet célozni. Mint a SA-ban se volt rossz, hogy tudtál egy idő után gyorsabban futni, meg ilyenek. Ez még tetszik is! Én a másik fajta képességről beszélek. Ami nem ilyen földhöz ragadt, mint hogy meddig bírod ki a víz alatt, hanem, hogy tudsz lassított felvételben lőni. Kevésbé van bajom a vezetés közbenivel, de azzal is azért van bajom. És végül pedig a Trevoros erős ütés, ahogy mondtam, ha nem jár mondjuk lángoló kezekkel vagy egyéb érdekes effektekkel (pl elszállnak az emberek az ütéstől), akkor nem baj. Meg lehetett volna ezt a "Bullet Time-ot", hogy gyorsabban veszi elő a fegyvereket Michael, pontosabban lő, és gyorsabban mozog vele. Franklin könnyebben kanyarodhatna. Trevor erősebbet üthetne. És ezek itt valószínűleg benne is lesznek a skilleknek hála, de megfejelve a speciális képességekkel, ami szerintem már túlzás.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 20:39

Szupererő, kis DLC-k...de rossz ilyeneket olvasni egy GTA topikban... :( :( :(
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 20:40

Kiscserko írta:Nem azzal van a bajom, hogy az egyikkel könnyebb autót vezetni, a másikkal meg jobban lehet célozni. Mint a SA-ban se volt rossz, hogy tudtál egy idő után gyorsabban futni, meg ilyenek. Ez még tetszik is! Én a másik fajta képességről beszélek. Ami nem ilyen földhöz ragadt, mint hogy meddig bírod ki a víz alatt, hanem, hogy tudsz lassított felvételben lőni. Kevésbé van bajom a vezetés közbenivel, de azzal is azért van bajom. És végül pedig a Trevoros erős ütés, ahogy mondtam, ha nem jár mondjuk lángoló kezekkel vagy egyéb érdekes effektekkel (pl elszállnak az emberek az ütéstől), akkor nem baj. Meg lehetett volna ezt a "Bullet Time-ot", hogy gyorsabban veszi elő a fegyvereket Michael, pontosabban lő, és gyorsabban mozog vele. Franklin könnyebben kanyarodhatna. Trevor erősebbet üthetne. És ezek itt valószínűleg benne is lesznek a skilleknek hála, de megfejelve a speciális képességekkel, ami szerintem már túlzás.

Pont így gondolom én is. Visszafogottabban és nem látványosan oké, hogy Franklin jobb sofőr, Micheal meg jól bánik a sniperrel, de ezek, hogy bullet-time meg vezetésközbeni-time meg superman erősségű ütés, nekem sok.

Diszkrétebben is meglehetett volna oldani a dolgot, mint amolyan "stat" a karakternek. Így még külön bar sem kellett volna neki a HUD-on. (Ha már itt tartok, RDR-ben az életet hol mutatja? Mert oké, megtaláltam a ló stamináját, meg a dead eye bar-t is, de az élet nekem nem fekszik, hogy hol van :D)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 23. 20:48

Az életet nem mutatja, mivel REGENERÁLÓDSZ. Mint a GTAV-ben -.-
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 20:50

Akkor kereshettem volna még egy ideig... -.- :D Köszi a helpet :)

Egyébként ettől függetlenül, még mutathatná, elvégre nem mind1, hogy 10%-on állok harc közben és úgy kell kalkulálnom a regenerálódást, vagy 80%-on... Legalábbis engem érdekel az ilyen, hiába felesleges igazából.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 24. 07:51

Csalódás a térkép, de nagyon. Nem értem miért vannak itt sokan elájulva tőle. Majdnem egész Los Santos rajta van és alig nagyobb, mint az SAban volt a város. A Rockstar jól átbaszott mindenkit.

Hol lesz ez nagyobb, mint az eddigi játékaik térképei összesen? Sehol. Egy kicsivel lesz nagyobb, mint az SA térképe volt

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 24. 10:25

Most komolyan, ezt honnan veszed? Van rajta skála, hogy egy egység hány km-nek felel meg? :D Tényleg nem értem, elvégre, attól hogy rajta van majdnem egész Los Santos, még lehet hihetetlenül nagy maga Los Santos is.

Sőt ebbe a nagy méretbe még az is beleférhet (mivel ha jól emlékszem bejárható területként beszélt anno a R* nagy területről), hogy rengeteg épület belsejébe kapunk betekintést, és ahhoz meg nem kell, hogy maga a térkép is sokkal nagyobb legyen, viszont az eddigi részeknél általában hiányolták, hogy a legtöbb épületbe nem lehet bemenni. Lehet most ezentúl majd lehet.

Bár még mindig inkább közelebb állok ahhoz, hogy attól még, hogy neked nem tűnik nagynak, még hatalmas az a térkép.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 24. 11:52

Nekem tűnik csak kicsinek? Miről beszélsz? Meg kell nézi a kereszteződéseket. Semmivel sincsenek közelebb egymáshoz, mint az IV térképén. Ebből látszik, hogy a méretarányuk megegyezik. A térképen meg a félsziget kivételével minden ott van LSből. Van akkora a város, mint Algonquin és Alderney együtt

Csalódás a térkép!

Avatar
DOGG
Pogo, a majom
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011. 08. 02. 18:10
Tartózkodási hely: Pásztó

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DOGG » 2013. 05. 24. 12:12

A gta iv térképével összehasonlítva:
http://images.gameru.net/image/direct/7d711b07ee.jpg
Keep up , motherfucker ! - Ryder

Lezárt