Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 21. 19:44

Már nem azért, de nehogy már egy játékban akarjon valaki radírozni...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 21. 20:07

Nem az a lényeglegalábbis számomra :insecure:, hanem az újabb szereplők kidolgozottsága, a vicces dumák, a randi visszaolvasása egy netes blogon, és a különböző más tevékenységek (show, bowling, darts stb.) újabb fajta kihasználása. Azt hiszem, hogy barátokkal még el lehet menni az V-ben is ilyenekre. Nem mellesleg kis időre még leköti az embereket, kitolja a játékidőt. Ja, és a plusz képességeik. Az, hogy talán van, aki tényleg játékban akarja az általad említett dolgot, az egy más dolog... :shock:
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 21. 21:27

Csak azért gondoltam hogy lehetne ilyen is,mivel az eddigi gta epizódokban nem volt rá lehetőség. Plusz én jó ötletnek tartanám ha csajozás és egyéb mellékes dolgok is hozzátartoznának a játék 100% végigjátszásához,mert ha végigviszem a küldetéseket,valószínűleg megunnám egy hamar a játékot,de ha a küldik után még van mivel szórakozni,akkor tuti nem unom meg.... és ne értsetek félre ne olyan kis dedós vagyok hogy kitalált csajokra izgassam fel magam,csak egy ötletként mondtam a dolgot....14 évesen elég gáz lenne ha nem az igazi csajokra figyelnék oda...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 22. 07:38

Nem rád gondoltam, Luszie írt a szex forrásokról, arra írtam. Amúgy értm amit mondasz, de ami a GTA IV-be van csajozás biztos nem tetszene. Az SA-ban még volt valami fantázia, de a GTA IV-ben gyakorlatilag csak taxizás az egész. Ha elviszed kajálni nincs semmi kis videó,amiből kiderül, hogy érzi magát.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 03. 22. 10:38

Rockstar69 írta:Nem rád gondoltam, Luszie írt a szex forrásokról, arra írtam. Amúgy értm amit mondasz, de ami a GTA IV-be van csajozás biztos nem tetszene. Az SA-ban még volt valami fantázia, de a GTA IV-ben gyakorlatilag csak taxizás az egész. Ha elviszed kajálni nincs semmi kis videó,amiből kiderül, hogy érzi magát.
A csajozás a IV-ben tényleg eléggé visszafejlődött, jobb lett volna ha átteszik a San Andres-osat + belerakják a hot coffee-t :D, de én azért nem örülök, hogy nem lesz csajozás. Legalább Franklinnél lehetne (amúgy a 2. trailerben Franklin kivel beszél amikor ott van egy csajjal? a húgával/barátnőjével/mindkettő?
It's all down south now.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 22. 11:04

Nem azzal az Örmény autókereskedövel, akinek az autókat kell visszalopni?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 22. 16:55

Hát én örülök, hogy a GTA V-ben a csajozás nem kap nagy szerepet. Sosem szerettem... Unaloműzésnek még oké, de szórakozni sosem szórakoztatott a randizgatás. Legalább másra nagyobb hangsúlyt fektetnek majd.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MateL » 2013. 03. 22. 18:20

Michaelnél serintem lesz csajozás, az más dolog, hogy ez egyetlen nőre korlátozódik :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 03. 23. 10:45

Nemhiszem, mivel alapjáraton utálják egymást. Az inkább úgy zajlana, hogy kitöltik a drága bort a kristályból készült talpaspohárba, majd a maradékot az üveggel együtt a másik fejéhez vágják. :lol:

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 23. 11:20

Visali írta:Nemhiszem, mivel alapjáraton utálják egymást. Az inkább úgy zajlana, hogy kitöltik a drága bort a kristályból készült talpaspohárba, majd a maradékot az üveggel együtt a másik fejéhez vágják. :lol:
XD. :D :lol: Ja, ez sokkal elképzelhetőbb. :D Már a második Trailer is családi perpatvarral kezdődik, igaz ott Michael éppen a hasát sütteti és az asszony meg a lány veszekednek. :D

Remélem, ezt a családapás dolgot (ha már sajnos belerakták) legalább viccesre fogják csinálni, és jót fogunk röhögni majd, amikor egy küldetés után hazatérünk Michaellel és az asszony meg a két gyerek máris konfliktusba kerül vele. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 23. 11:21

Hát nem lesz idilli helyzet köztük az biztos, bár számomra ez nem a "vicces" kateória, de így lesz jó Michael sztorija.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2013. 03. 23. 11:27-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 23. 11:26

Luszie írta:Hát nem lesz idilli helyzet köztük az biztos, bár számomra ez nem a "vicces".
Miért nem vicces? Én simán kinézem a R*-ból, hogy paródikusan csinálják meg ezt is. Elvégre szerintem nem raknak be egy Barátok Közt szintű "életszimulátort", hanem a rájuk jellemző humorérzékkel fogják ezt megcsinálni. Ennek alapjai már a GTAIVben is megvoltak, amikor Niko és Roman szívatták egymást. :D És szerintem ez vicces volt. :D Szóval én kinézem belőlük, hogy a család rossz viszonyát humoros formában tálalják majd a rajongóknak (legalábbis megpróbálják).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 23. 11:32

Meglehet, bár nekem a trailer-ből nem ez jött le. A IV-ben abból is adódott ez a humoros hatás, hogy Roman jellege alapból passzolt ehhez a R*-féle humorhoz, hiszen Roman-t magát is őt alkották, és direkt olyanra csinálták meg, hogy egy szerethető, meggondolatlan döntéseket hozó fazon legyen. Most azért a családon belül ez a humoros hatás nem lenne magától értetődő, ha nem lenne valahogy úgy kifigurázva az egyik családtag mint annó Roman volt. Én nem akarom hogy ilyen legyen, mert akkor már az következik, hogy a IV-ben Roman egy közkedvelt karakternek számított -igazából Niko szemében is, hiszen mégiscsak szerette- és akkor ennyi erővel Michael is ugyanúgy csíphetné valahol a szíve legmélyén a családját. Hiszen akkor ők is botladoznak, de azért "jó emberek", akikre nem érdemes haragudni... Hát, Michael haragudjon csak rájuk! Nem kell a jó családapa szerepét betöltenie. Persze, azért mondjuk ha bajba kerülnek, akkor megmenti őket, de nagy szeretetre én nem számítok. Remélem nem is lesz.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 30. 13:22

Jó lenne, ha megállítható bejátszások lennének benne, hasonlóan a RDR2-höz. Az engem nagyon zavart, mikor a IV-ben nem lehetett sehogy se megállítani, csak ha lenyomod, de akkor meg nem tudod visszajátszani. A másik, ami még jó lenne, ha a "brief" menüpont alatt az egész beszélgetést meg lehetne tekinteni, nem csak az utolsó pár mondatot, mert így amiről lemaradsz, azt még könnyedén visszaolvashatnád. És ez lehetne áttekinthetőbb is, mint a GTAIV-ben, meg az RDR2-ben, valahogy úgy lehetne, mint az L.A. Noire-ban. Az tökéletesen áttekinthető volt, leírta, hogy mit ki mondott, és a mondatok rendesen külön álltak egymástól, rendes sorrendben. A GTAIV-ben elég összevisszaság volt egy párbeszéd visszaolvasva.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 04. 02. 09:24

Engem a visszajátszások annyira nem érdekelnek, de a Briefnek én is örülnék. Valamiért ezt a IV-re elbarmolták. Asszem már SA-ban se volt valami jó, de ott is sokkal több szöveget lehetett visszanézni, úgyhogy ennek örülnék én is.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése