Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 27. 11:11

A GIs cikkben benne volt, hogy sok rablásos küldetés lesz. Remélem nem az lesz, hogy a sztorinak a fele rablásból áll. Lehetnének akkor már ilyen rablós mellékküldetések

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 27. 11:21

Cseszneki írta:A GIs cikkben benne volt, hogy sok rablásos küldetés lesz. Remélem nem az lesz, hogy a sztorinak a fele rablásból áll. Lehetnének akkor már ilyen rablós mellékküldetések
Biztos nem lesz annyi rablásos küldetés, hogy a játéknak több mint a fele abból álljon, hiszen én az eddigi információkat úgy értelmezem, hogy a nagy rablásos küldetésekben lesz az, hogy a három karakter egyszerre fog rabolni, és mindhármat irányítani kell majd egy rablásos küldetés alatt. Azt is írták, hogy lesznek külön-külön küldetések, szóval szerintem nem unnánk meg akkor sem a rablásos küldetéseket, ha a játék felét az tenné ki, csak a R* jó sorba rendezze őket, hogy egyik küldetésfajta se nyomja el a másikat. Talán a rablós mellékküldetések is visszajönnek, sőt. Szinte biztos.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 27. 11:48

Ha jól tudom 6-7 nagy rablás lesz.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 27. 12:04

dani.szentgali írta:Biztos nem lesz annyi rablásos küldetés, hogy a játéknak több mint a fele abból álljon, hiszen én az eddigi információkat úgy értelmezem, hogy a nagy rablásos küldetésekben lesz az, hogy a három karakter egyszerre fog rabolni, és mindhármat irányítani kell majd egy rablásos küldetés alatt. Azt is írták, hogy lesznek külön-külön küldetések, szóval szerintem nem unnánk meg akkor sem a rablásos küldetéseket, ha a játék felét az tenné ki, csak a R* jó sorba rendezze őket, hogy egyik küldetésfajta se nyomja el a másikat. Talán a rablós mellékküldetések is visszajönnek, sőt. Szinte biztos.
Legyen is így! A rablós mellékküldetésekből meg legyen sok és visszahozhatnák a SAból a betöréseket is

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 27. 12:09

Cseszneki írta:
dani.szentgali írta:Biztos nem lesz annyi rablásos küldetés, hogy a játéknak több mint a fele abból álljon, hiszen én az eddigi információkat úgy értelmezem, hogy a nagy rablásos küldetésekben lesz az, hogy a három karakter egyszerre fog rabolni, és mindhármat irányítani kell majd egy rablásos küldetés alatt. Azt is írták, hogy lesznek külön-külön küldetések, szóval szerintem nem unnánk meg akkor sem a rablásos küldetéseket, ha a játék felét az tenné ki, csak a R* jó sorba rendezze őket, hogy egyik küldetésfajta se nyomja el a másikat. Talán a rablós mellékküldetések is visszajönnek, sőt. Szinte biztos.
Legyen is így! A rablós mellékküldetésekből meg legyen sok és visszahozhatnák a SAból a betöréseket is
A SA-hoz hasonló rablós mellékküldetések visszatérésére elég nagy esélyt látok. Főleg, hogy ez a játék ugyebár a dollármilliókról és a gazdagságról szól, szóval szerintem rengeteg módja lesz főküldetéseken kívül is a pénzszerzésnek, sok rablós, betörős, autólopós mellékküldetésre számítok.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 27. 13:06

dani.szentgali írta:
Cseszneki írta:
dani.szentgali írta:Biztos nem lesz annyi rablásos küldetés, hogy a játéknak több mint a fele abból álljon, hiszen én az eddigi információkat úgy értelmezem, hogy a nagy rablásos küldetésekben lesz az, hogy a három karakter egyszerre fog rabolni, és mindhármat irányítani kell majd egy rablásos küldetés alatt. Azt is írták, hogy lesznek külön-külön küldetések, szóval szerintem nem unnánk meg akkor sem a rablásos küldetéseket, ha a játék felét az tenné ki, csak a R* jó sorba rendezze őket, hogy egyik küldetésfajta se nyomja el a másikat. Talán a rablós mellékküldetések is visszajönnek, sőt. Szinte biztos.
Legyen is így! A rablós mellékküldetésekből meg legyen sok és visszahozhatnák a SAból a betöréseket is
A SA-hoz hasonló rablós mellékküldetések visszatérésére elég nagy esélyt látok. Főleg, hogy ez a játék ugyebár a dollármilliókról és a gazdagságról szól, szóval szerintem rengeteg módja lesz főküldetéseken kívül is a pénzszerzésnek, sok rablós, betörős, autólopós mellékküldetésre számítok.
és akkor azt a sok pénzt amit összeloptunk és raboltunk el is lehessen majd költeni. Ne csak annyi legyen, mint a IVben. A kaja, fegyver és a pár ruhánál jóval több minden kellene

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 27. 13:22

Igen, valóban csak úgy lenne jó, ha több értelme lenne a pénzünknek, mint a 4-ben, lenne néhány minijáték, szerencsejáték, amin el lehetne verni azt a sok pénzt, mint anno a SA-ban. A GTAIV-ben engem annyira frusztrált egy idő után, hogy nincs mire költenünk a pénzünket, hogy nem is néztem, észre sem vettem, hogy mennyi pénzt ad egy küldetés elvégzése után, mert már a játék negyedénél abba is hagyhatta volna a pénzadást, mert nem volt mire elkölteni. De ez a IV volt, és itt azért ez valamelyest mégis elnézhető volt, mert leszögezték, hogy a történet nem a dollármilliókról szól, hanem arról, hogy hogyan teszi tönkre Nikót a gazdagság vágyának hajszolása. Viszont az V-ben, amely már a gazdagságról szól (nem utolsósorban Michaelnek köszönhetően) elég gáz is lenne, ha csak annyi költekezési mód lenne benne, mint elődjében. Nem Sim Cityre vágyok, de azért ne az legyen, hogy elkövetünk jó pár nagy rablást és az összeset jóformán csak hamburgerevésre meg üdítőivásra költhetnénk el. Remélem a R* megtalálja a pénzköltés értelmesebb és különfélébb módjait is, ha már ilyen játékot csinál.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 27. 15:54

Kilehetne amúgy rengeteg dolgot találni a pénz elköltésére. Például én örülnék annak, hogyha a fegyvereket lehetne fejleszteni, összerakni. Olyat is szívesen láttam volna, hogy a megvett házat lehet alakítani

Ja és a gyűjtögetéseket is változatosabbá tehetnék. Ne csak ilyen galambokat kelljen keresgélni. Meg tegyék változatosabbá. Ne csak annyiból álljon, hogy felveszem, lelövöm a tárgyat. Nehéz legyen a megközelítése vagy védje valami állat. Annak is örülnék ha az összegyűjtött tárgyakért ilyen extra autókat, ruhákat, küldetéseket válthatnánk ki

Meg örülnék ha lennének olyan kihívások, mint az AC3ban voltak

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 04. 27. 16:22

A zsidókkal, feketékkel, arabokkal meg egyéb rasszokkal nincs bajom. Csak a késelős, házba betörős, ingyen élő, adós***ó féreg emberekkel!


-Szerk.: MateL-
Bármennyire is egyezik a véleményünk, azt sose felejtsd el, hogy ez egy nyilvános fórum. Persze a szabályzat is tiltja, de akár ha egy "érintett" ember elolvassa, nagyot kaphatsz tőle a fejedre. (Bármennyire névtelen az internet, teljesen sosem az. :)


Nem hiszem sok ilyen ember járna ilyen oldalakra. Aki meg eljut idáig, nem veszi magára.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockstar69 2013. 04. 27. 16:35-kor.
Gyenge napok vannak...

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 27. 18:02

Húha itt aztán elszabadultak az indulatok :shock: Kellett nekem azt írnom, hogy visszatérhetne a lopás a SAból :S :lol:

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 27. 18:08

dani.szentgali írta:Cseszneki: Nem a te hibád, hogy Rockstar69 nem tudja kulturáltan kifejteni a nemtetszését.
Tudom én csak poénkodok

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 04. 27. 18:15

Srácok itt fejezzük be és KÉSZ!
TÉMA LEZÁRVA!

Visszatérve a témához nekem nem tetszett a házrablós küldetés, de ha akarják akkor visszatérhet én nem lezsek tőle szomorú! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 27. 18:21

Ugyan már, csak hagyjátok abba.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 04. 27. 18:22

Dave írta:Visszatérve a témához nekem nem tetszett a házrablós küldetés, de ha akarják akkor visszatérhet én nem lezsek tőle szomorú! :D
Legyen csak benne. Minél több a mellékküldetés annál jobb

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 27. 18:24

Cseszneki írta:
Dave írta:Visszatérve a témához nekem nem tetszett a házrablós küldetés, de ha akarják akkor visszatérhet én nem lezsek tőle szomorú! :D
Legyen csak benne. Minél több a mellékküldetés annál jobb
Egyetértek. Attól, hogy azt mondták, inkább jobb kevés jó, mint sok rossz, azért ne érjék csak be 5 darabbal.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése