Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 06. 17:06

DOGG írta:A novemberi gameinformerben írtak olyat , hogy a gta iv-ből visszatér néhány karakter, de főhősök már nem.
Viszont az új trailerekben látható volt a lost mc felirat Trevor trailerében. Franklin trailerében pedig az egyik fickó kiköpött Luis volt. Lehetséges hogy az EFLC főhősei visszatérnek?
Luis-t és Johny-t is cáfolták. Az pedig nem Luis Lopez volt hanem Franklin egy hasonló dzsekiben mint a Luis-é
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
DOGG
Pogo, a majom
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2011. 08. 02. 18:10
Tartózkodási hely: Pásztó

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: DOGG » 2013. 05. 06. 17:20

Aha , kár érte remek lett volna pedig.
Keep up , motherfucker ! - Ryder

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 06. 17:41

Áh, nem kell feltétlen minden volt főszereplőt visszahozni, hogy jó legyen a játék :) Meg.. őszintén szólva szerintem egyikőjük sem nagyon passzolt volna bele ebbe a LS-i képbe. Nekik ott voltak dolgaik. Majd mellékszereplők viszont tuti jönnek majd. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Ragnar
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 22:21

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Ragnar » 2013. 05. 06. 17:58

i want this song to be in GTA V :lol:
hell yeah!


Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 06. 18:04

Are you hungarian?
Gyenge napok vannak...

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 05. 06. 18:16

Azt a meggazdagodott hajléktalant a TBOGT végén simán eltudnám képzelni az ötödik részbe, mint egy munkaadó.

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 06. 18:19

Ragnar írta:i want this song to be in GTA V :lol:
hell yeah!

a jó öreg DMX!egy legenda de sztem nem lesz benne mert New York-i ide meg nyugati parti gengszterrapperek kellenek! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 06. 18:27

MOB662 írta:
Ragnar írta:i want this song to be in GTA V :lol:
hell yeah!

a jó öreg DMX!egy legenda de sztem nem lesz benne mert New York-i ide meg nyugati parti gengszterrapperek kellenek! :)
Szerintem is a nyugatosok lesznek inkább benne, mint DMX, olyanok mint pl. Ice Cube tuti benne lesznek majd. Mármint tőlük biztos lesznek számok, főleg Frankline környezetében. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Ragnar
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 22:21

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Ragnar » 2013. 05. 06. 18:31

;) Ja hirtelen ez eszembe se jutott most...na de azok se gyengék. Csak most DMX-t kezdem felfedezni jobban.:)
A jó öreg Ice Cube és társai is kult.

szerk.: Mondjuk szerintetek a területileg hovatartozás mennyire befolyásol ilyesmiket? Vagyis nem mindig van különbség a zenéjükben, nyugati vs keleti parti repperek meg ilyenek. Szóval, hogy a játékra vonatkozóan ez hogy hatna, mit befolyásolna esetleg?!:)

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 06. 18:39

Ragnar írta:;) Ja hirtelen ez eszembe se jutott most...na de azok se gyengék. Csak most DMX-t kezdem felfedezni jobban.:)
A jó öreg Ice Cube és társai is kult.

szerk.: Mondjuk szerintetek a területileg hovatartozás mennyire befolyásol ilyesmiket? Vagyis nem mindig van különbség a zenéjükben, nyugati vs keleti parti repperek meg ilyenek. Szóval, hogy a játékra vonatkozóan ez hogy hatna, mit befolyásolna esetleg?!:)
a nyugatiak zenéje lazulósabbak(lowriderek,csajok,buli) a keletiek zenéje gengszteresebbek,mélyebbek(fegyverek,nyomornegyedek,kitörés,kocsik,ékszerek)
a SA-ban is volt old school new york-i eredetű rádió,Playback FM.de szerintem nyugatról Snoop,Pac,N.W.A.,Dre,Cube,Game meg az újak mint pl.Jay Rock,Kendrick Lamar.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 06. 18:54

brenor írta:Azt a meggazdagodott hajléktalant a TBOGT végén simán eltudnám képzelni az ötödik részbe, mint egy munkaadó.
Szerintem nagy esély van rá hogy valamilyen formában feltűnjön. Elvégre láttunk már az első trailerben is egy olyan fazont aki nagyon hasonlít rá, lehet hogy nem véletlen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 06. 19:09

Remélem lesznek lowriderek! :D bár már láttam hivatalos képet ahol Franklin a kutyájával ül a lowrider-ben!
Emellett kíváncsi vagyok hogyan oldják meg az iszogatós dolgot is!Michael imádja a whisky-t,ez tudjuk de remélem lehet választani italt mikor becsiccsentünk. :D

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 07. 13:45

MOB662 írta:Remélem lesznek lowriderek! :D bár már láttam hivatalos képet ahol Franklin a kutyájával ül a lowrider-ben!
Emellett kíváncsi vagyok hogyan oldják meg az iszogatós dolgot is!Michael imádja a whisky-t,ez tudjuk de remélem lehet választani italt mikor becsiccsentünk. :D
lowrider sztem tuti lesz de az italválasztás tuti nem,sőt lehet csak akkor iszik amikor nem irányítjuk
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 07. 14:08

Ha már így a zenékről beszélünk,akkor én elvárnám a Rockstartól,hogy legalább ha lesz egy rap dalokat nyomató állomás,akkor legyen rajta Eminem nóta.......mégis csak a világ egyik legsikeresebb előadója,megilletné hogy legalább 1 száma (pl Without me) szóljon a GTA V rádiójában... :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 07. 15:23

Stan98 írta:Ha már így a zenékről beszélünk,akkor én elvárnám a Rockstartól,hogy legalább ha lesz egy rap dalokat nyomató állomás,akkor legyen rajta Eminem nóta.......mégis csak a világ egyik legsikeresebb előadója,megilletné hogy legalább 1 száma (pl Without me) szóljon a GTA V rádiójában... :D
Én is szeretem Eminemet és szerintem is megilletné, hogy bekerüljön egy nótája, de nem hiszem, hogy bekerül tőle bármilyen szám. Bár jó lenne, de mivel Franklin néger, és a környezetében (bandájában, barátai körében) is inkább csak négerek vannak (persze a másik két főhőst kivéve), ezért szerintem inkább számíthatunk néger rapperek számaira, meg amúgy is, eddig egy R* játékban sem volt benne Eminem egyik száma sem, pedig a GTAIV elkészülése előtt azért már volt hírneve, nem is kicsi, de mégsem rakták bele egyik zenéjét se a GTAIV-be. Talán majd most bekerül, én örülnék neki, de mint korábban írtam, szerintem rapperek közül rengeteg westside-os lesz majd, mint pl. Ice Cube, de mások is bekerülhetnek, remélem minél több, igazán jó rapper és rapszám lesz benne a játékban. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése