Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Ragnar
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 22:21

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Ragnar » 2013. 05. 07. 17:33

Köszi a válaszokat. :)


Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 07. 19:01

]
Ragnar írta:Köszi a válaszokat. :)

tőle a kedvencem! :
[youtube][/youtube] http://www.youtube.com/watch?v=9Ww-TQUeA3E

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 05. 08. 12:09

dani.szentgali: Hát igen én is pont ugyanígy gondolkodok,mint te :) Hát ha Eminemtől nem fognak számokat berakni,hanem néger rapparektől,akkor örülnék ha Eminem társai/barátai közül lenne pár. Például Lil Wayne,50 Cent, 2pac,T.I vagy a San Andreasban szereplő Eazy-e-től. (Eazy-e-ről mintázták Rydert és szinte pontosan ugyanúgy néz ki.) Ha Eazy-e-től lenne pár szám,nem lepődnék meg,hisz már a SA-ban is "szerepelt" :)

Avatar
MOB662
Szakértő
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2013. 03. 31. 16:36
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: MOB662 » 2013. 05. 08. 12:59

Stan98 írta:dani.szentgali: Hát igen én is pont ugyanígy gondolkodok,mint te :) Hát ha Eminemtől nem fognak számokat berakni,hanem néger rapparektől,akkor örülnék ha Eminem társai/barátai közül lenne pár. Például Lil Wayne,50 Cent, 2pac,T.I vagy a San Andreasban szereplő Eazy-e-től. (Eazy-e-ről mintázták Rydert és szinte pontosan ugyanúgy néz ki.) Ha Eazy-e-től lenne pár szám,nem lepődnék meg,hisz már a SA-ban is "szerepelt" :)
akik valószínű:Eazy,2Pac,Cube,Dre,Snoop,MC Ren,Mack 10,Nate Dogg,Warren-G,Game,Cypress,Kendrick Lamar,Jay Rock,Dogg Pound,Coolio,MC Eiht,N.W.A. meg pár új.ezeket várom nem ilyen lil wayne -.-" nagyon egy kamu,studiógengszter zenét csinál.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 08. 15:52

Az eddigi részekben mindig is utáltam azt, hogy amikor autóval odamentem a küldetésindító ikonhoz sokszor eltűnt az autó az átvezető videó után. Ez a Vben megszűnhetne. A tuningnak is csak így lenne értelme

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 08. 16:03

A IV-ben mindig, ha olyan helyre parkoltál, hogy útban volt, csak arrébb leparkolta a kocsidat, csak körbe kellett nézni. A régebbi részekben valóban idegesítő volt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 08. 16:03

Kiscserko írta:A IV-ben mindig, ha olyan helyre parkoltál, hogy útban volt, csak arrébb leparkolta a kocsidat, csak körbe kellett nézni. A régebbi részekben valóban idegesítő volt.
Nem, az IVben is volt olyan néha hogy eltűnt

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 08. 16:09

Én ilyet nem tapasztaltam, mindig megtaláltam a környéken...
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
paradicsoma13
Rajongó
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 09:11
Tartózkodási hely: Vice City, Hajdúnánás

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: paradicsoma13 » 2013. 05. 08. 16:11

Nekem olyan volt hogy a TBOGT-ben csináltam a Drug Wars missziókat és pár utcával volt leparkolva a küldetés felvételétől a raktár és útba esett a hely ahol volt a kocsi és ott volt, leraktam Armando-t és Henriqe-t majd visszamegyek és nincs ott a kocsi
The guns and crack in this area go through Trevor Phillips Enterprises... or they ain't going-Trevor Phillips
I'm rich, I'm miserable. I'm pretty average for this town.-Michael
I sound like somebody trying to make some paper and nor get killed- Franklin

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 05. 08. 16:12

Kiscserko írta:Én ilyet nem tapasztaltam, mindig megtaláltam a környéken...
Olyan nálam is volt, hogy arrébb rakta, de sokszor el is tüntette. Emlékszek, hogy amikor megkaptam Floriantól az Infernus elkezdtem egy küldetést és a videó után eltűnt a kocsi
paradicsoma13 írta:Nekem olyan volt hogy a TBOGT-ben csináltam a Drug Wars missziókat és pár utcával volt leparkolva a küldetés felvételétől a raktár és útba esett a hely ahol volt a kocsi és ott volt, leraktam Armando-t és Henriqe-t majd visszamegyek és nincs ott a kocsi
Az ilyeneket remélem eltüntetik a Vből

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 08. 16:21

Ezt a kocsieltűnős dolgot tényleg kivehetnék, de nemcsak az átvezetővideók alatt eltűnő autókat, hanem azokat is, amiket otthagyok két utcával arrébb, és mire visszamegyek, már hűlt helye. -.- És ilyen bizony a GTAIV-ben is volt szinte mindig. Jó, ez valamennyire reálisnak mondható, hogy lenyúlhatják az autódat, amíg nem figyelsz, de könyörgöm, ha leparkolok a többi közé, akkor pont az enyém tűnik el miután az utca sarkán befordulok? Mondjuk ez inkább csak a ritka autóknál volt idegesítő, de akkor is kivehetnék ezt a dolgot az V-ből.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 05. 08. 19:01

Az leginkább szerintem attól függött, hogy milyen messzire parkoltál le a kocsival. Ha 150 m-re akkor nyílván eltűnt, de ha a közelbe, akkor megmaradt. Ha mondjuk konkrétan a küldetésig elmentem vele, akkor mindig megmaradt az autóm, max olykor olyan helyre rakta ahol nem vettem észre. Még ha adott kocsit amivel menni kellett ,akkor is megtaláltam a kocsit a túloldalon, vagy messzebb. Azért ez nekem tetszett hogy a IV-ben már erre odafigyeltek, csak még nem elég jó, de majd lesz ez jobb is. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 08. 19:04

Van egy küldetés, Francis adja, fel kell menni egy háztetőre, majd kilőni a parabolát, hogy odamenjen a TV-hez és és kilehessen lőni. Na ott hiába parkolsz a ház elé, ahova felmész, TUTI nem lesz ott a kocsid mikor lejössz.. :D Több nekem nem rémlik, általában megmarad.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Ragnar
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 22:21

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Ragnar » 2013. 05. 16. 16:54

Birdman rulz :)

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 06. 04. 16:11

Láttam pár videót a GTA IV rendőrmodjáról. Nagyon penge 1-1 videó, remélem finomítanak rajta az V-ösben, hogy végigjátszás után legyen mivel szórakozni: FIB Agent mod, SWAT mod, Military Mod.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Válasz küldése