GTA V - The Revenge of Maxwell

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 09. 11:55

Jó kis epizód Kiscseri :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 09. 14:34

Bírom az ilyen jó hosszú, felsorolós epizódokat :D Adattömeg keletkezik :P

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 09. 18:25

Felsorolós? Ezzel mire gondolsz? Mindenesetre örülök, hogy tetszik.

A jövő hét pénteki rész nem Maxwell szemszögéből fog játszódni. Lehet tippelni, hogy kiéből. :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 09. 18:29

Marvin Robbins :D
Felsorolós, mert ugye más nem volt benne, csak listázás, hogy ki jön, ki nem. Illetve olyan nem is volt, hogy ki nem :)
Amúgy hiányolom Ernest hiányosságának megemlítését :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 09. 18:34

Még fog szerepelni rengeteget, lesz időm még részletezni az a hiányosságát, nem felejtettem ezt el :) Hogy tetszett a belépése?
Volt olyan, aki nem vállalta. Harley Liberty City-beli társa.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 09. 18:36

Nem csak nem vette fel a mobilt? :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 09. 18:40

Először nem vette fel, aztán újra hívta, akkor ő volt a Liberty City-beli lövöldöző, írtam, hogy ismét csörgött a telefonja, és azt is említettem, hogy ő a régi társa. És akkor mondta, hogy még pár dolgot el kell intéznie a városban, ezért nem segíthet.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 09. 18:52

Értem.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 15. 16:16

15. küldetés – Tudom mit tettetek! (I know what you have done!)

Marvin az utóbbi időben elfoglalt volt. A nemrégiben történt börtönlázadásban rengeteg potenciális zsoldos szökött meg, és ezt Marvin ki is akarta használni. Kinyomozta rabok neveit, és tartózkodóhelyeit. Névtelenül összehívta őket egy fontos ügyre hivatkozva Los Santos egyik eldugott raktárába.
Marvin két nagydarab testőrével vállvetve belépett a raktárba. Az épület belseje több méter magasra nyúlt. A hatalmas épületet vaskos oszlopok tartották. A bent tolongó tömeg méretéből úgy ítélte, hogy majdnem mindenki eljött, aki túlélte a börtönlázadást. Már minden vendége átlagos ruhára cserélte narancssárga kosztümjét. Megállt a több száz fős tömeg előtt.
- Figyelem! – ordította, bár láthatóan nem figyeltek rá – Elkérhetem? – nyújtotta ki a kezét az egyik testőrének. Átvette a pumpás sörétest – Kuss legyen! – hármat belelőtt a tömegbe, mire az első sorból elterültek páran. A tömeg elhallgatott, s meglepetten bámultak a gyilkosra – Végre, hogy figyeltek! A nevem Marvin Robbins. Azért hívtalak titeket ide, hogy egy állást ajánljak. Ha elfogadjátok, akkor kaptok egy kevés fizetést, és nekem fogtok dolgozni zsoldosként. Ám ha nem kívántok csatlakozni hozzám, akkor figyelmeztetnélek titeket, tudom, hogy mit tettetek. Hogyha valaki nem akar közületek állást, arról még ma kitálalhatok a rendőröknek. A választás a kezetekben van, válasszatok bölcsen!
- Te rohadék! Van egy harmadik ötletem. Szépen odamegyünk hozzád, és kinyírunk! Mit szólnátok hozzá? – ellenkezett az egyik rab. Erre az összes többi egykori börtöntöltelék éljenezni kezdett.
- Nem tartom ezt túl jó ötletnek. Látjátok ezeket az oszlopokat itt? – mutatott körbe Marvin, majd előhúzott a kabátja alól egy walkie-talkie méretű szerkezetet, melynek közepén egy gomb volt – Mindegyik oszlop fel van szerelve gyönyörű bombákkal. Ha megnyomom ezt a gombot, az egész épület felrobban, mindegyikünket maga alá temetve – ekkor vették csak észre az oszlopok köré szerelt robbanószerkezeteket. Az egyik rab az első sorból elkezdett rohanni Marvin felé, kezében késsel.
- Dögölj meg! – ordította. Amint Marvin elé ért, hatalmas durranás kíséretében esett a földre. A lövés a rab fejét találta el.
- Ó! Elfelejtettem említeni a mesterlövészemet? Nem gyakran vállal nekem munkát, főleg nem olyat, amiben lövöldözés van, de persze mindenkinek van ára, még Waynenek is. Nem számít. A lényeg a választásotok. Van még valaki, aki megpróbálna ellentmondani nekem, vagy valami butaságot próbálna csinálni? – a hallgatásukból rögtön tudta a választ – Helyes. Még kereslek titeket, maradjatok a városban!
Marvin kilépett a raktárból, magára hagyva a meglepett tömeget. Beült a bérelt Oracle-jének hátsó ülésére, míg testőrei közül az egyik indított, a másik pedig elfoglalta a helyét az anyósülésen. Marvin tárcsázott.
- Halló, kivel beszélek? – kérdezte közömbös hangon a hívott fél.
- A nevem Marvin Robbins. Korábban már egyeztettünk, Owen. – Marvin valóban egyeztetett már Owen Henry Winchesterrel. Őt akarta az új jobbkezének.
- Igen, mit akarsz?
- Szeretném tudni, hogy elfogadod-e az ajánlatot.
- Egy dolgot még meg kell tudnom. Miért van szükséged rám?
- Ezt hogy érted?
- Mi történt az elődömmel? Lecsukták, meghalt? Fontos a veszély mértéke a részesedésem átgondolásában.
- Nem történt semmi ilyesmi. Jelenleg is nekem dolgozik, de egy hosszabb küldetést hajt végre, így a teendőit másra kell hárítanom.
- Rendben van. Elfogadom.
Marvin Robbins letette a telefont. Már nem érzett kétséget a sikeréhez. Betartotta az ígéretét Harleynak, szerzett egy sereget.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 15. 16:23

A pénteki nap csak egyet jelenthet, Revenge of Maxwell részt.
Köszönöm Owen Henry Winchester karakterét NoxiusEnterprise-tól, és Wayne karakterét bodom26-tól.
Az első tippelő(és egyetlen :)), NoxiusEnterprise rögtön eltalálta, Marvin Robbins szemszögéből játszódik a rész. Megismerkedünk két új szereplővel, és Marvin is sereget szerez. Bár rövid a rész, remélem tetszett.
A következő rész Hétfőn következik. A jövőhéten 4 epizód várható!

16. küldetés

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 15. 16:25

Nem tudom, engem kicsit emlékeztet Matt Bennet stílusára, és eléggé rövid volt. konkrétan nagyon rövid, és annyira nem is lepett meg, hogy Marvin lesz a főszereplő, és sereget gyűjt. Csak a rövidsége :) De hát egy ilyet sem lehet annyira elhúzni, nem?

Szerk.: Közben látom, hogy írtál :) Jó a magyarázatod, elfogadom! :D Megjegyzem olyan ismerős volt Winchester karaktere, de nem voltam benne biztos, hogy én küldtem :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 15. 16:31

Végül is tényleg hasonlít kicsit Bennetre, csak talán Marvin egy kissé őrült is, legalábbis próbálom olyanná tenni.
Gondolom nem pont ellenségnek írtad Owent, hogy tetszik, hogy alfőgonosszá tettem? Annyi pozitív szereplőt küldtetek, őt pedig kiszemeltem (vagy inkább Marvin szemelte kinem félreérteni) jobbkéznek.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 15. 16:33

Nem, én alapvetően egy olyan embernek alkottam meg, mint Phil Bell. Tehát negatív szereplő, akit a főhős azért kedvel, és barátjának tart, végül nem is öli meg. Azzal, hogy gonosszá tetted, neki kongattak :) Kicsit sajnálom, de hát annyi emberemet tetted gonosszá, hogy ennyi nem oszt, nem szoroz :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 03. 15. 16:39

Kegyetlen vagyok :D

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V - The Revenge of Maxwell

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 03. 15. 16:40

Nem baj, ott a maffiózóm is, az is amolyan Phil Bell féle ember, nem? :)

Válasz küldése