Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 24. 12:22

KIRÁLY!
Nagyon tetszik, a történeteidbe nekem Trevor tetszik a legjobban, kíváncsi vagyok, hogy fogod/fogjátok megszemélyesíteni Michaelt.:D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 24. 12:23

Dave:Szerintem valahogy úgy,ahogy eddig Nikót,de Michaelt szerintem még nála is sokkal okosabbnak személyesítik meg,ő lesz a csapat szellemi motorja,figyeld csak meg! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 12. 24. 13:55

Mekkora beszólásai vannak Trevornak XDXDXDXDXD Mindkét rész király lett!!!
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 24. 21:08

Azért ez nem Star Wars...
Nincs olyan, hogy egy fegyver képes kilőni egyszerre sima töltényt és altatólövedéket. Az altatónyilakhoz pedig speciális fegyver kell, jóval kisebb kaliberrel. Aztán nem tudom, hogy miért hoz magával valaki altatófegyvert egy tűzharcban.
Akkor jön a pitbull... Egy olyan agresszív kutyát, mint a pitbull egy altatólövedékkel vagy megölsz, vagy pedig semmit nem érsz el nála.
Ja, és a boxer az arcba semmiképp nem halálos. Vakságot, betört orrot, néhány mínusz fogat okozhat, de halált azt nem nagyon. Még az agyrázkódás a felső határ.
Amúgy nem rossz, de ezek eléggé alapvető dolgok...
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 24. 22:02

ööö noxius....1-2 dologban egyetértek veled xd :lol: de a boxeres résznél meg kell cáfoljalak.....ha egy akkora állat,mint Dwayne pofánb*sz egy embert boxerrel teljes erőből az kevés eséllyel éli túl....de a kritikáid építőek,majd tanulok belőlük :)

A többieknek pedig köszönjük,hogy tetszett az új rész és végre már egyre jobban tetszik sokaknak a sztori :) ennek kifejezetten örülök :D

BOLDOG KARÁCSONYT!!! :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 25. 00:27

Stan98 írta:ööö noxius....1-2 dologban egyetértek veled xd :lol: de a boxeres résznél meg kell cáfoljalak.....ha egy akkora állat,mint Dwayne pofánb*sz egy embert boxerrel teljes erőből az kevés eséllyel éli túl....de a kritikáid építőek,majd tanulok belőlük :)

A többieknek pedig köszönjük,hogy tetszett az új rész és végre már egyre jobban tetszik sokaknak a sztori :) ennek kifejezetten örülök :D

BOLDOG KARÁCSONYT!!! :)
Neked is Boldog karácsonyt :).
Amúgy jó lett az új rész, azért is, mert ketten írtuk :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 25. 15:57

Ebben a helyzetben nem lehet dönteni. Sok függ az ütést viselő ember fizikumától, az agy tömörségétől, az izomzattól, a légzési és szívműködési helyzetéről, és az ütő erejétől. Tehát elfogadható lehet a halál (Azonnali azért valszeg nem, pár percet simán élhetne le így is; Amúgy valamiért nem Dwayne -t képzeltem az ütő félnek, másra emlékeztem)...
Boldog Karácsonyt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára The Cleansing Fire 2013. 07. 16. 09:05-kor.
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 27. 12:41

Megírtam egyedül a 10.részt! Nem lett a legjobb szerintem,de remélem tetszeni fog azért :)

Tommy,CJ és Niko kalandjai: 10.rész: A gonoszok lázadnak
By: Stan98


Mr. Forelli: -Atyám uram! .....
Phil: -Szóval maga semmiről sem tud?
Mr. Forelli: -Nem,fiam....és most nagyon le vagyok döbbenve...egy maffia vezér :shock:
Niko: -Tudom,hogy nem illik ilyet kérdezni,de hány éves maga?
Mr. Forelli: -66....
Niko: -Várjunk csak....és melyik hónapban született?
Mr.Forelli: -A 8.-ban (augusztusban)....
Niko: -Hmm...így már értem! A helikopter chipjének a kódja 866 volt. Gondolom azért,mert Sonny apja a 8.hónapban született és most 66 éves.....
Phil: -Igen...na és?? Mit akarunk mi a helikopterének kódjával....
Niko: -Semmit,de legalább már értem miért adta ezt a kódot a helikopternek...
Tommy: -Várj 1 percet...Sonny egy elég idióta fickó...ha a helikopternek is ezt a kódot adta,akkor valószínűleg máshova is ezeket a kódokat használja.
Niko: -Igaz,de nekünk nem kell semmi tőle...
Tommy: -Dehogynem! 3 gurigával tartozok neki. A lakásában van egy széf,aminek sose jöttem rá a kódjára...Régen sokat jártam Sonnyhoz üzleti ügyekben és az irodájában volt egy széf. Amikor kiment a kávéjáért én próbáltam feltörni a zárat,de sikertelenül. Hát itt a megoldás. Kiveszünk tőle minden lóvét,és 3 millát visszaadunk neki...talán akkor békén hagy...
Phil: -Ugye tudod,hogy ez egy k*rva szar ötlet?? Ha Sonny minket,akkor jöjjön ide és elintézzük....
Tommy: -Jó rendben van....
Mr. Forelli: -Várj,fiam...ha kell neked 3 millió dollár,én tudok adni. A szüleim gazdag emberek voltak,és én meg a testvéreim örököltük a vagyont. Segítségetekre leszek bármikor a fiam megállításában. Szégyen,hogy a Forelli család erre a szintre süllyedt. Pedig mi segítettünk a szegényeken és a betegeken. Mindig jólelkű család voltunk. a Fiamnak vesznie kell,bármennyire is fáj.


A fiúk a 3 milliót ugyan nem,de 1 milliót elfogadtak az idős Forrelitől,hiszen már új fegyverekre és egyéb dolgokra volt szükségük.A pénzt készpénzben kapták meg jó sok kötegben. Miután elhagyták Mr. Forelli bódéját, a banda észrevette,hogy Sonny egy prostival társalog a bódésor végén. Miután Sonny továbbment, Niko és Dwayne csöndben és észrevétlenül indultak el Sonny után. A többiek megkérdezték a prostituáltat:

Phil: -Mit mondott magának az a fickó,akivel előbb beszélgetett?
Prosti: -Közöd?
Tommy: -Figyelj! Adunk neked 50.00 dolcsit ha elmondasz mindent....
Prosti: -Csak?? Az a férfi egy százast ajánlott nekem,ha nem beszélek a terveiről senkinek.
CJ: -Ne szórakozzon hölgyem.
Prosti: -101.000 dollár és elmondok mindent ;)
Tommy: -Nesze. De most már bökd ki,mert unom a játszadozást.
Prosti: -Rendben. Ez a fickó valami Sonny Forelli volt és elment a katonasághoz fegyverekért és egy tankért,amivel elpusztíthat valami Tommy Vercettit és a haverjait. Azt mondta,hogy ezt senkinek se mondhatom el,de mivel ti adtatok még 101.000 dolcsit így elmondtam.
Phil: -Ennyi??? Hiszen tudjuk,hogy el akar minket kapni...
Prosti: -ÁÁÁ szóval magukat akarja megölni? Ez esetben,elmondom,hogy azt is mondta ez a férfi,hogy a katonaságot is az uralma alatt tartja,szóval esélyetek sincs....
CJ: -És miért mondta el magának ezeket?
Prosti: -Mert a testvére vagyok és már régen beszéltem vele,szóval megkérdeztem mi újság vele....
Franklin: -Na és miért kértél tőle 100.000 $-t?
Prosti: -Igazából az csak 20.000 dollár volt amit adott,csak 100 dollárosokból...Csupán új cuccokra kellett.De mivel láttam,hogy tőletek sokat lehet kicsikarni így elvettem a 101.000-et de nem leszek ilyen aljas,mint a testvérem,úgyhogy visszaadom a felét....


A fiúk a prostival való beszélgetés után,sietősen a reptérre mentek,hogy elmenjenek innen,de a reptéren nagy meglepetés várta őket:

Új Haiti bandavezér (Elizabeta Torres): -Hé fiúk! Gyertek ide!
Tommy: -Ez mi ki a tököm?
Phil: -Nem tom,de ha ennyire ordibál,akkor menjünk oda szerencsétlenhez......


Amikor a fiúk odamentek Elizabeta-hoz semmit se sejtettek,ám 2 Haitis és Elizabeta elfogták őket,majd betették őket egy repülőgépbe,ami 10 perc múlva felrobban. Tommy azonban még egy szót odaüvöltött a nőnek:

Tommy: -Ki maga???
Elizabeta: -Ó,drágaságom, én Sonny Forelli egyik megbizotja vagyok.... :lol:


*A nő becsukta a gép ajtaját,majd elsétált embereivel a repülőtérről. Közben kiderült,hogy Niko és Dwayne elkapták Sonnyt, és habozás nélkül kinyírták őt. Először Dwayne szétpüfölte,mint egy boxzsákot,utána Baseball-ütővel szétverték a fejét,és Sonny meghalt. Tommyéknak szerencsére volt egy mobiljuk,és egy késük. Mivel Phil régen katona volt,így sec-perc alatt kiszabadultak a kötélből,majd a gépből. A bombát is kiiktatták,így nem robbant fel semmi. 15 perc múlva Nikoék is a helyszínre értek, és a kasszánál kiválasztották,hogy hova akarnak menni. Az úti cél Kína volt,mivel Trevor a repülőn ellopott egy mobilt és felhívta a bandát,hogy Michael a kínai negyedben van. A fiúk felszálltak egy kínai gépre,ami pár perc múlva el is indult. *

*eközben Trevornál az egyik repülőgépen*

Stewardess: -Uram! Kérem nyugodjon meg...
Trevor: -Hogy a **csába nyugodjak meg??? Én egy cseszett mogyorót kértem,de nem kaptam meg már 30 perce.....meg ez a 80 éves tróger is szerintem b*szott sok babot evett,mert hugy és fos szaga van :@
Stewardess: -Uram! Sajnálom,de másnak is ki kell vinnem amit kér....persze ha van még pénze,akkor átmehet az első osztályra és ott nem lesznek ilyen problémái.....
Trevor: -Nincs több pénzem te majom! Csóró vagyok,nem látod???
Stewardess: -Rendben,akkor itt kell ülnie....
Trevor: -Adok én neked,olyat,hogy mindjárt leülsz!

Trevor felkelt a helyéről és ráugrott a stewardess-re majd ütötte,rúgta a férfit. Közben bejött 2 biztonsági fickó,akiket Trevor szintén agyonvert. Minden utas halálra volt rémülve. Trevor a 80 éves férfit elküldte a fenébe,majd nyugodt lélekkel átment az 1.osztályra.....

*a banda többi tagjánál*

Tommy: -Hú én marha éhes vagy. Kéne valami kaja....
Niko: -Ja. CJ te mit csinálsz ott??
CJ: -Kérek kaját az előttünk ülő hölgytől....

CJ megbökdöste az előtte lévő hölgyet,de amikor az hátra fordult Niko felfedezte,hogy unokatestvérének a felesége az,Mallorie Ramos.

Niko: -Hé Mellorie! Hát te mit keresel itt?
Mallorie: -Megyek Kínába Roman-hoz.
Niko: -Roman Kínában van??
Mallorie: -Igen. Belekeveredett egy drogüzletbe,és most a Pekingi börtönben van....Meg kell látogatnom....
Niko: -Mi is Kínába tartunk! Kettéoszthatnánk a bandát,és segítünk kiszabadítani Romant.
CJ: - Ez fasza ötlet!
Franklin: -Ja....
Mallorie: -Megtennétek értünk?
Niko: -Természetesen! Akkor Tommy,CJ és Franklin segítenek majd Trevornak megkeresni Michaelt. Dwayne,Phil és én pedig veled megyünk Romanhoz.
Mallorine: -Ó nagyon szépen köszönöm. Mivel hálálhatnám meg?
Niko: -Egyenlőre semmivel.... ;)

*Tommy házánál Vice cityben*

Armando Mendez: -A tetves rohadt életbe! Átvágtak engem ez a férgek! Tommy Vercetti!!!!! KI FOGLAK NYÍRNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az üvöltözést meghallotta néhány kubai és az új vezérük, Vladimir Glebov. Akik odamentek hozzá:

Valdimir: -Hé jóember! Mi a francnak üvöltözöl itt?
Armando: -Muterodnak kiabálok.....Amúgy nem ismered Tommy Vercettit,Niko Bellicet vagy Carl Johnsont???
Vladimir: -De ismerem őket. 3 kis szardarab. Engem már vertek át párszor,de megesküdtem,hogy bosszút állok rajtuk. Főleg,hogy most az új bandám is itt van!
Armando: -Hehehe....segíthetnél nekem kiiktatni őket. Ugyanis én az ellenségük vagyok :D
Vladimir: -Ezer örömmel....


TO BE CONTINUED.... :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stan98 2013. 01. 04. 19:02-kor.

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 12. 27. 13:31

Minden LIKE-m a tied.
SZUPER!!!!
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 27. 13:51

A kínai negyed nem Kínában van. És mi köze van Vladimir Glebovnak a kubaiakhoz?
Guess who's back!

bodom26

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 27. 13:55

Stan: Örömmel látom, hogy egyre hosszabbak a mesélős részek!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 12. 27. 13:57

Ez nagyon jó lett! :D
Bocs, hogy tegnap nem segítettem :(.
Amúgy ez a Romanos nagyon tetszett, Roman egy börtönben van Pekingben :D. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 27. 18:38

TheGTAKING,bodom,lackoka: köszi :D

Noxius: látom te nem igazán érted,hogy mi is az a fiktív sztori. Nem kötekedni akarok,mert a kritikáid építőek,csak válaszolnék a kérdésedre. A saját sztorimban a gta legfőbb gonosztevőit beépítem a sztoriba és tök mind1,hogy melyiknek mi köze van egymáshoz. Például Tommy,CJ és Niko nem is ismerhetné egymást....ahogy Armando Mendez se Trevort,Sonny se a többieket......De az én sztorim lényege,hogy Tommy és Phil fellázadtak a Haitisek ellen,amiben ismerős arcok segítenek Tommyéknak illetve a gonoszok a Haitiseknek és a Kubaiaknak......ez FIKTÍV sztori :) remélem így már érted,hogy Vlad csupán új vezérként jelent meg a történetben....a Kínai negyed meg szerintem mind1,hogy hol van xddd nálam most kínában lesz....xD de azért,köszi a kritikát :)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 27. 18:46

Értem én, csak szerintem a fiktív nem egyenlő azzal, hogy bármit írunk, az úgy jó, ahogy van. Valamennyi GTA -s alapnak meg kell maradnia.
Vladen azért akadtam fenn, mert ő orosz, és elég sok embert lehetne felsorolni, aki jobb vezére lenne a kubaiaknak, mint ő (Hirtelen Big Smoke jutott csak eszembe). Még ha oroszok közül választanál is, Dimitri, Bulgarin vagy Mikhail is jobb vezér lenne. De nem szólok bele, a te történeted.
És Vlad mióta "legfőbb gonosztevő"? Én sem kötekedni akarok, csak megemlítem.
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 28. 09:25

jó értem,mire célzol de én nem igazán játszottam még a gta 4-el szval én nem tom,hogy kiket lehet a legfőbb gonosznak tekinteni......de Vlad asszem nem a jófiúkhoz tartozik szóval most a sztorimban hadd legyen főgonosz :D

Válasz küldése