Tommy,CJ és Niko kalandjai

Kitalált GTA sztorik.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 29. 10:43

Hát igen Noxius ebben igazad van xD de igen amúgy túl fogja élni. Szeretem visszahozni a "halálból" a karaktereket,mert úgy sokkal izgalmasabb a sztori. De azért minden halottat (mint pl Jack vagy MR.Forelli) nem fogok visszatenni a sztoriba. :lol:

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 29. 22:24

Stan98 írta:De azért minden halottat (mint pl Jack vagy MR.Forelli) nem fogok visszatenni a sztoriba. :lol:
Hát Mr. Forelli tényleg nem térhet vissza, mivel őt eltemették, Jacket pedig nagyon sajnálom :(, nem gondoltam, hogy ilyen hamar kiírod az egyik karakteremet, de nem baj, amúgy is nem tudtam vele mit kezdeni, mivel csak a Chicago 1-ben és Róbert kalandjaiban van fontosabb szerepe és az jóval előbb van a Tommy, CJ és Niko kalandjaihoz képest.

Egyébként jó rész lett, tetszett :). Hát a Franklines részen meglepődtem, bár örülök, hogy visszatért, viszont nem számítottam rá, hogy Lancet megölöd, azt hittem, hogy csatlakozik a bandához, és bocsánatot kér Tommytól, valamint elmagyarázza, hogy hogyan élte túl a Forellis csatát Vice Cityben.

Ja és, Matt Kenwarddal és a Shark fiúkkal mi történt? Tudtommal ők is csatlakoztak a bandához. Valamint a Catalinas részen jót nevettem, a Harcosom csak úgy egy tigrisbukfenccel kikerüli Catalinat, holott Róbert nem is tud bukfencezni, mivel ő egy elég magas férfi, pontosan 3 méter, bár ez csak Róbert kalandjaiban derül ki :D.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 30. 12:35

Örülök hogy tetszik és köszönöm a segítségedet Dave-el. Nélkületek nem lehetett volna ilyen jó. :) A Sharksról még fogtok hallani,ne aggódj. Matt? őt már kiírtam a sztoriból régen xD Amikor Robert elment asszem valamikor akkor írtam bele hogy Matt átadja a farkasát Tommyéknak,aztán elment.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 30. 15:40

Stan98 írta:Örülök hogy tetszik és köszönöm a segítségedet Dave-el. Nélkületek nem lehetett volna ilyen jó. :) A Sharksról még fogtok hallani,ne aggódj. Matt? őt már kiírtam a sztoriból régen xD Amikor Robert elment asszem valamikor akkor írtam bele hogy Matt átadja a farkasát Tommyéknak,aztán elment.
Ja, de tényleg :D, amúgy a következőt, mikor írjuk? :)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 30. 20:33

grat nektek nagyon tetszik ez a rész bár amúgy először ki kellett volna faggatni Lancet nem rögtön kinyírni
ám nem fog erre semmit reagálni Vic?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 03. 30. 21:17

Még bármi kisülhet belőle. TheGTAKING: nem tudom,kedden délelőtt esetleg? Dave ha ezt olvasod,akkor téged is szívesen várnálak kedden kb 10-11 felé a szokásos helyen :)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 03. 30. 21:43

Sajnos edzésem lesz 10-kor, úgyhogy szerintem holnap adok pár jó tippet! :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 03. 30. 22:14

Stan98 írta:Még bármi kisülhet belőle. TheGTAKING: nem tudom,kedden délelőtt esetleg? Dave ha ezt olvasod,akkor téged is szívesen várnálak kedden kb 10-11 felé a szokásos helyen :)
Nekem jó lesz, tudod mit, küldök pár karaktert :).

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 05. 16:10

Jöhet az új epizód! Nem lett olyan hosszú,de talán megteszi. Köszi a segítséget TheGTAKING :D

Tommy,CJ & Niko kalandjai: 29.rész: Az utolsó Forelli
By: Stan98 & TheGTAKING


Trevor Michael kérésére visszament Tommy villájába,hogy elhozza Franklin kutyáját. Amikor megtalálta Chop-ot,észrevette hogy Tommy udvaráról néhány fekete öltönyös fickó rohant el a kórház felé. Trevor feltűnés nélkül követte őket,s mikor látta hogy a kórházba mennek,belehúzott és elkezdett gyanakodni. Gyanakvása nem volt hiábavaló,hiszen pont Michael és Franklin szobájához mentek. Trevor befutott a szobába,és látta hogy a 2 férfi farzsebéből kilóg 1-1 stukker. Trevor is a fegyveréért nyúlt,ekkor Michael szólította meg és tekerte közben a fejét:

Michael: -Na végre,csakhogy.... megjöttél!
Trevor: -Jobban vagy már?
Michael: -Há....t....i...igen.
Trevor: -Michael! Ígérem hogy megtaláljuk Nikot,és az életével fog fizetni!
Doktor: -Sajnálom hölgyeim és uraim,de most a betegeknek pihenniük kell,kérem hagyják el a szobát.

Trevor letette Chop-ot Franklin ágyához,majd mindenki még egyszer elbúcsúzott Michaeltől és kimentek. (Franklin nem volt ébren,így ő tőle azért nem köszöntek el)
A 2 öltönyös sietősen távozott a helyszínről. Trevor útközben megmondta a többieknek,hogy az a 2 férfi mire készült,követniük kéne. Mindenki egyetértett az öreg Trevorral,követték a férfit Malloriék limuzinjával.
A két férfi egy fekete PCJ-600-ason utazott,Roman ezért azt gondolta hogy kéne róluk csinálni egy fotót és adatokat gyűjteni róluk. Úgy is tették. Egy piros lámpánál beálltak a PCJ-600-as mellé és Mallorie egy hatalmas mosollyal lefotózta az iPhone-jával a két öltönyöst. Ők azonban észrevették a fotózókat és rászegezték a kocsira a stukkert. Trevor padlógázzal hajtott el onnét egyenest a kikötőbe,ahol pedig egy motorcsónakba beszálltak és elmentek Liberty Citybe,hogy Nikoval leszámoljanak. Roman feltöltötte a Mallorie által készült fotót a laptopjára és kutatni kezdett....

Eközben Los Santosban CJ,OG,Sweet és Cesar nem tudtak kijutni a kapitányságról,mert a rendőrök készültek arra,hogy lepuffantsák őket. CJ elfelejtte,hogy Sweeték cellájában letette a rakétavetőt,így visszafutott érte. Amikor visszaért egyből a fakabátok közé lőtt. Igazi vérfürdőt csinált a bejárat elé.
Cesar: -Ez nagyon ott volt,haver!
CJ: -Tudom! Most vissza kell mennünk Vice Citybe.
Sweet: -Nem kéne segíteni Tommynak?
CJ: -Nem,azt mondta menjünk vissza Vice-ba.
Sweet: -Felőlem...

Mind a négyen beszálltak egy rendőrautóba,felvették a rendőrruhát és hajtottak haza felé. Közben vicces történeteket meséltek,nótázgattak,sőt még OG is elmondta a lecsukásának történetét. Las Venturasban Tommy,Fergie és Phil leverték a kubai katonákat,de Rodrigo még mindig életben volt. Fogták magukat,lementek a pincébe,ahol Rodrigo várta őket. Fegyvert szegezett Robert fejéhez.
Phil: -Ne nyírja ki!
Rodrigo: -És miért ne? Annyi ideje vártam már ezt a pillanatot! :lol:
Tommy: -Megadjuk magunkat...
Rodrigo: -Szóval a nagy Tommy megadná magát,hogy megmentsen egy ilyen kis ganéjt?
Robert: -Ne tedd!
Fergie: -Fergie sosem adja meg magát!

Fergie sebesen rohant Rodrigo felé és elkezdte lövöldözni a hájpacnit. Rodrigo nagyon sok golyót kapott,de egyet ő is adott ellenfelének. Fergie szívét találta el a töltény és mind a ketten belehaltak a sérülésekbe.
Robert: -NEEE! Mindenki meghal körülöttem :(
Tommy: -Kár ezért a vérbeli harcosért. Hősi halált halt. Rendesen kell eltemetnünk szegényt :(
Phil: -Igen. De most azonnal el kell mennünk innen!
Robert: -Rendben van,köszönöm hogy eljöttetek értem.
Tommy: -Nincs mit,bár az érdem Fergiet illeti. Ő mentett meg...
Robert: -Igen. Szabadítsuk ki Dwaynet is a kötelek közül...

Tommy ezután felhívta CJ-t hogy elmennek Liberty Citybe,de ők maradjanak Vice-ban. CJ nagyon el akart volna bánni Nikoval,de Tommy nem engedte. A lelkére kötötte,hogy Vice-ban maradjanak. CJ megígérte,hogy nem fognak elmenni,bármi is lesz. Cj-ék Vice cityben egyszer csak meglátták,hogy Victor Vance nem is szállt be a furgonba,mert a lépcsőn üldögélt.
CJ: -Victor! te véletlenül nem velünk voltál,amikor indultunk Las Venturasba?
Victor: -De igen,csak útközben amikor mondtam hogy álljunk le a benzinkútnál WC-zni,ott maradtam. Megálltunk ugyan a benzinkúton,de mikor végeztem a budin,láttam hogy a furgon elment.
CJ: -Upsz. Elfelejtettük,hogy te elmentél budira. Bocs,tesó.
Victor: -Á rá se rántsatok....én számotokra egy jelentéktelen senki vagyok.
Cesar: -Ez nem igaz! Fontos vagy a csapatnak.
Victor: -Hát nem úgy tűnik...na hagyjatok békén. A tesómat is megöltétek. Mocskos szemetek vagytok mind!
CJ: -Állj már le öreg! A testvéred egy elmebajos idióta volt....
Victor: -A k**** any*dat!

Victor ököllel beverte CJ képét,és eképpen CJ is visszaütött Vicnek. A többiek lecsillapították a 2 férfi közti feszültséget,majd kezetráztak. Victor elismerte hogy elkapkodta a dolgokat,és kibékültek. Az 5 férfi unalmában úgy döntött,hogy bemennek a kórházba meglátogatni Michaelt. A bejárat előtt CJ telefonja megcsörrent:
Roman: -Helló Carl,Roman vagyok!
CJ: -Szevasz Roman,mi a helyzet,hol vagytok?
Roman: -Hát mi éppen Libertybe tartunk,hogy elintézzük Nikot,de...
CJ: -F*szomat! Mindenki Libertybe megy? Én miért nem verhetem szét Nikot?
Roman: -Most ne idegeskedj,figyelj rám!
CJ: -Ok.
Roman: -na szóval,ha Vice Cityben vagytok,vigyázzatok,mert van 2 öltönyös pasas,akiknél fegyver is van. Kiderült,hogy Franklint akarják megölni.
CJ: -franklin még él? :o
Roman: -Igen,de most nem ez a lényeg! Az egyik öltönyös csávót Kevin Forrelinek hívják. Sok mindent tudunk róla. Sonyn Forelli törvénytelen fia,és Liberty Cityben a Szent Márk Bisztrót akarja visszaszerezni,hiszen az az apjáé,Sonny-é volt. A küldetés azonban csak úgy sikerülhet neki,ha csapatot szerez. Ha jól hiszem a Forelliket akarja újra egyesíteni,szóval Vice-ban minden ellenszenves arcot intézzetek el....mi pedig leszámolunk Nikoékkal! Ja és még 1 dolog. Fraklintől kérdezzetek meg mindent,hogy mit tud erről az ügyről. Hiszen őt akarják kivégezni...
CJ: -Oké meglesz és,kössz hogy szóltál,Tommynak is mondd meg,végülis az ő legfőbb ellenfelének fiáról van szó...
Roman: -Persze,megmondom! Most leteszem,legyetek óvatosak!
CJ: -Csá!

......
Sweet: -Ki volt az,és mi van?
CJ: -Vigyázzunk a Forelli családdal...megint itt vannak.
Sweet: -Kik azok a Forelliék?
CJ: -Majd elmesélem...

Néhány óra múlva Liberty City kikötőjébe megérkezett Tommy,Dwayne,Robert és Phil,pár perc múlva pedig Trevor,Mallorie,Roman,Louise és Mercedes. Gyorsan elmesélték egymásnak a történteket,majd Nikoék keresésére indultak. Tommy nagyon ideges lett a Forelli név hallatára. A többiek megnyugtatták. Időközben megtalálták Johnnyék bunkerét. A térfigyelőkamerákra viszont nem számítottak,nem vették észre azokat. A kamerákat viszont Johnny figyelte,és szólt Nikonak:

Johnny: -Csicska! Gyere csak ide!
Niko: -Nem vagyok a csicskád...
Johnny: -Dehogynem. És vannak a kis pajtásaid is! Hozzad a minigunt különben kettészedlek mint a szart!

Niko magában kigondolta,hogy felhagy Johnny tervével és elintézi egy életre a motorost. Bement a fegyverraktárba,és a minigunon kívül néhány aknát is bevitt Johnny irodájába.
Niko: -Nesze! itt van a fegyvered,meg néhány akna...
Johnny: -minek nekem az akna te idióta?
Niko: -Az nekem kell...
Johnny: -Ok! Na takarodj kifelé és készülj fel...

Niko kiment a szobából és egy aknát behelyezett a Johnny irodája mellett lévő kép mögötti széfbe. Egy másikat a földszinten a hűtőszekrénybe tett. A harmadikat az emeletre felvezető lépcsőre. Ezután kiment a házból és egy erős kinti kőfal mögé bújt el,majd aktiválta az aknákat. Mindegyik felrobbant,s velük együtt Johnny is.
Niko: -Nesze neked rohadt majom!

A robbanást észrevették Tommyék,közeledtek az égő ház felé. Egyszer csak Mallorie meglátta Nikot a kőfalnál.
Mallorie: -Ott van az áruló!
Niko: -Ne!! Ne bántsatok!
Trevor: -Ó most ne,mi?! És amikor a legjobb barátomat bántottad,akkor miért nem gondoltál arra,hogy ez nem lesz jó ötlet te szarházi g*ci!
Roman: -Niko! Az unokatestvéred vagyok,de akkor is azt az elvet folytatom hogy neked most itt nyomban meg kell halnod....egy féreg vagy
Lousie: -Nem ismerlek,de a szavak hallatán nem is vagyok kíváncsi rád te patkány...
Mercedes: -Szégyelld magad! Megbíztunk benned és ez a hála?
Niko: -De....
Phil: -Kussolj!
Tommy: -Niko! Testvéremként néztem rád,de megbocsájthatatlan amit tettél...többé nincs igényünk a szolgálataidra! Adjatok mindannyian golyót a pofájába.....
Niko: -Rendben van! Megértem,hogy már nem bíztok bennem,de akkor legalább egy utolsó dolgot hadd mondjak!
Trevor: -Felejtsd el!
Tommy: -Adjuk meg neki az utolsó szó jogát...
Niko: -Egy kétszínű hazug vagyok,elismerem,nagy rossz dolgot tettem. Hibáztam. Michael megbízott bennem,de én ellene fordultam. Én akartam lenni a vezetőtök,nem bírtam nézni hogy őt tekintitek inkább vezértípusnak mint engem....
Tommy: -Szóval a vezérszerepért elárultad a barátaidat? Szánalmas...
Niko: -Nos igen...de Johnnyt félreismertem. Azt hittem megbízható,de egy utolsó senki,akárcsak én....ezért felrobbantottam a házával együtt...
Tommy: -Ez szép és jó,de édeskevés ahhoz hogy megszánjunk téged....esetleg mivel ilyen őszinte voltál meghagyom a szánalmas életed,de többé ne keress minket. A vezérszerepedet és a tiszteletbeli tag jogodat pedig felejtsd el örökre...
Trevor: -Én azt mondom nyírjuk ki a férget! :cool:
Tommy: -És mire megyünk vele?
Trevor: -Hát legalább már nem rontja a levegőmet....szagolja csak alulról az ibolyát...
Tommy: -Nem! Mivel felhagyott Johnnyval ezért meghagyjuk az életét. De soha többet nem akarom látni!
Niko: -Köszönöm Tommy! Ígérem,hogy.....
Tommy: -Te ne ígérgess semmit! Fogd be a pofádat! Fiúk,lányok! Ha akarjátok rúgjatok bele párat aztán menjünk haza.....

Trevor felemelte Nikot és egy hatalmasat bevert neki. A többiek hagyták a sorsára,majd indultak vissza Vice-ba,ahol a Forelli család már javában szervezkedett. CJ-ék a kórházban várták,hogy bemessenek Michaelékhez. Amikor az orvos hívatta őket,a földszinten órási robbanás hallatszott...

TO BE CONTINUED......

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 05. 16:31

Király rész lett! Kösz, hogy beraktad a karakteremet, Kevin Forellit :), Fergiét pedig sajnálom, Rodrigót nem, mivel tudom, hogy ő túlélte. :D

Amúgy, Catalinával mi történt? Elvileg ő is a pincében volt Rodrigóval együtt.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 08. 13:04

Catalinara még fény derül. Amúgy köszi hogy segítettél :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 08. 14:03

Stan98 írta:Catalinara még fény derül. Amúgy köszi hogy segítettél :D
Szívesen, máskor is segítek :), következő rész, mikor lesz? Mert már nagyon várom :D.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 08. 16:32

Még sajna nem tudok mondani pontos időpontot. Amint időm engedi :S

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 04. 18. 21:10

Elérkeztünk a 30.epizódhoz! A történet 1.fele ezennel lezárul! (lehet viszont hogy nem lesz 60 részes,de 50-nél több)
A legnagyobb köszönet TheGTAKING-nek! Rettentő Sokat segített a sztori felépítésében! Viszont a többi olvasónak és írótársnak is megköszönném a munkáját, de az érdem főleg: Luszienak,Davenek,Noxiusnak,Kiscserkonak,Tigritonak,lackokának,bodom26-nak és dani.szentgalinak jár :)

Tommy,CJ és Niko kalandja: 30.rész: Végső búcsú
By. Stan98 & TheGTAKING

Mikor a robbanást meghallották CJ-ék,azonnal futottak megnézni hogy mi történt. Az emberek nagy része bepánikolt,sikoltottak és sírtak. Franklin és Michael is felébredt a robbanásra. Franklin leküldte Chopot a földszintre.
CJ-ék már ott voltak és a hatalmas füst miatt nem láttak semmit. Amikor elszállt a füst,Kevin Forelli lépett elő:

Kevin: -Na hol van az a Franklin gyerek? Nála van valami ami az enyém!
CJ: -Te meg ki a szar vagy?
Kevin: -Ó még be sem mutatkoztam. A nevem Kevin Forelli!
CJ: -Te mocskos disznó! Kórházakat robbantasz? Esküszöm most azonnal meg tudnálak ölni!
Kevin: -Bátor fickó vagy! Ez tetszik! :lol:
CJ: -Ó tényleg tetszik?

CJ már készült megütni Kevin arcát,ám egy ismerős hang szólt neki:
???: -ÁLLJ!
CJ: -Te??????????????????
Cesar: -Mi a??????
OG: -Ezt nem hiszem el :o
Sweet: -B*ssza meg.
Victor: -Ki ez a pancser?
???: -Na mi van,azt hittétek meghaltam mi,ti kis seggdugaszok?
CJ: -Te hogy hogy nem haltál meg?
???: -Szar vagy tesó! Egy kalap szar!
CJ: -Dögölj meg Ryder!!!!!!!!
Ryder: -Még emlékszel a nevemre? Pedig milyen régen történt,ugye?
CJ: -Hogy élted túl te áruló?
Ryder: -Tudod már előre fel voltam készülve az érkezésedre annak idején a kikötőben. Tudtam hogy jössz,ezért előre gondolkodtam. Néhány tudós segítségével egy vízálló,holografikus robotot terveztem,és pontosan lemásoltak engem. Tökéletesen működött a terv. A robot elvégezte a dolgát,én meg kaszáltam egy csomó zsetont Big Smoke-al. Ám a hájfej elvitte a pénz felét és már nem tudom hol van. De nem is érdekel....
CJ: -Megöltem! Te is úgy fogod végezni pancser! De amúgy mi a jó büdös francért vagy te a Forellikkel? Mit keresel Vice Cityben?
Ryder: -Carl,Carl,Carl...... Úgy történt az egész,hogy amikor Big Smoke lelépett,új várost kerestem,de házat nem akartam venni,inkább fogadókba mentem. Először egy vén szivar befogadott,de másnap egy 200 dollárossal kellett volna fizetnem a szállásért. Inkább megvertem aztán elmenekültem. Amikor körözési plakátot adtak ki a zsaruk,egy Sonny Forelli nevű csávó felbérelt engem különböző ügyekre. Sok embert kinyírtam,majd a "jobb keze" lettem. Az utolsó feladat amit kért tőlem,hogy öljem meg a te cimborádat,Tommy Vercettit. Hát próbálkoztam,de mindig későn értem a helyszínekre...az utolsó esélyem hogy 1 milliárd dolcsit zsebeljek be,ez a gyilkolás lehetett volna. Ám Forelli uraság meghalt és ekkor fogadtam meg hogy Tommyt és persze téged is kicsinállak végleg. Felkerestem a Forelli család összes ilyen alvilági emberét,és többségüket sikerült felbérelni hogy megtámadjon titeket. De mindig megúsztátok... -.- Most nem fogod! De mielőtt megkínozlak,mutasd meg hol van Franklin barátod,mert van vele néhány rendezetlen ügyünk...

Az emeleten Franklin és Michael már készenálltak a harcra. Indultak a földszintre Ryderék felé. Pár perc múlva Chop a földszinten volt és nekiugrott Kevinnek:
Kevin: -ÁÁÁ szedjétek le ezt a szőrös dögöt!
CJ: -Ez az Chop! Rágd szét a heréit!

Míg Chop,Sweet,OG,Cesar és VIctor Kevinnel és társaival volt elfoglalva,addig Ryder és CJ kimentek a kórházból,hogy rendezzék a számlát. Egy ökölharcot tervezett Ryder:
Ryder: -Carl! Te és én! Egy ökölharc! Aki előbb feladja az veszít. Haverok nem segíthetnek!
CJ: -Rendben van te utolsó szemétláda! Kitaposom a beled!
Ryder: 5 perc múlva kezdjük.
CJ: -Jól van te kis farok!

CJ ez az 5 perc alatt felhívta Tommyt:
CJ: -Helló Tommy!
Tommy: -Szevasz,na mi van?
CJ: -Na az a helyzet,hogy a Forellik megtámadták a kórházat! Franklint akarják elintézni.....sietnetek kell,mert a fiúk már bunyóznak a Forellikkel....
Tommy: -Mi az hogy a fiúk? Te nem segítesz?
CJ: -Nem tehetem,mert mint kiderült van egy nagyobb bajunk is.
Tommy: -Éspedig?
CJ: -Sonny Forelli leghűségesebb embere van mindenek mögött. Ő küldött ránk sok bérgyilkost meg Forelli családtagokat,hogy intézzenek el.....ő Ryder,az egyikori társam és később főellenségeim egyike...
Tommy: -A rohadt élet! Azonnal megyünk!
CJ: -Hát jó lesz! Amúgy mi van Nikoval?
Tommy: -Ott hagytuk a francba...Trevor bemosott neki egyet,aztán hagytuk megdögleni a szarházit....majd mesélek ha odaértünk! Addig rúgd szét Ryder p*csáját!
CJ: -Oké! Csá.

CJ letette a telefont,majd kezdetét vette a harca Ryderrel:
Ryder: -Na gyere faszikám! Úgy összezúzlak,mint...............

CJ ekkor felugrott majd egy óriásit bemosott Rydernek. Ryder orra szó szerint eltört és ömlött belőle a vér. Az egykori Groove Street bandatag felkapta a vizet és megsorozta CJ képét. CJ ekkor hasba rúgta a társát.
Ryder: -Te rohadék!
CJ: -Na feladod te lúzer?
Ryder: -Soha!!!!! De mielőtt megöllek,elmondom hogy Tommy barátnőjét is én nyírtam ki!!! Háhááháhá!
CJ: -Hogy mit csináltál?
Ryder: -Bizony! Azt a nagycsöcsű Candy Suxxx-ot öröm volt megölni. Jól megpakoltam,csak úgy sikítozott! Utána meg szétlőttem a kis ringyót!
CJ: -Bosszút állok érte te mocskos kis szar!!!! MEGHALSZ!

CJ megfogta Ryder lábát majd kidobta az út közepére. Egy autó éppen akkor hajtott át rajta. Ryder olyan súlyosan megsérült,hogy eltört a bordája,a keze és betört a feje is. Üvöltözött CJ-nek,de ő egy laza mozdulattal megrántotta ismét régi barátját,felvitte a járdára majd megfojtotta. Utána csak úgy mint a szemetet,kidobta a kukába....
Közben Michael és Franklin már a földszinten segített Sweet-nek és a többieknek és végül győzelmet arattak,végeztek örökre a Forelli családdal.
1 óra múlva megérkeztek Vice Citybe Tommyék is:
Tommy: -Siettünk,ahogy tudtunk! Na hol van ez a majomparádé?
CJ: -Már kivégeztem. A többiek leszámoltak a Forellikkel...remélem most már többé tényleg nem hallunk felőlük...

Ekkor Sweet,Cesar,Victor,OG,Chop,Michael és Franklin kijöttek a kórházból.
Órási üdvözlés érte Michaelt és Franklint. A lányok szó szerint a nyakukba ugrottak,a fiúk kezet fogtak velük,és érdeklődtek a hogylétükről. Michael már járásrakész,Franklin viszont még egy kis pihenésre szorul. Hazafele menet Franklin elmesélte barátainak ezt a Forellikkel való rivalizálást:

Robert: -Franklin! Barátom! Mi is volt ez az egész Forellis ügy? Hogy keveredtél te bele?
Franklin: -Úgy kezdődött minden,hogy Giorgio amikor fejbelőtt engem,valóban meghaltam. Ti amikor ott hagytatok a helyszínen, a mentősök jöttek. Újraélesztettek,de nem bírtam lábraállni,rosszul éreztem magam. A mentősök bevittek pár napra a közeli kórházba,majd kiengedtek. Ekkor egy rokonomnál húztam meg magam. Kiderült,hogy a környék Sonny Forelli tulajdonában volt,így minden ami a körzetben volt,az a Forelliké is....Egyik éjjel a rokonom házába betörtek,és megölték őt. Bosszút esküdtem. Beszélni akartam egy Forellivel. Az viszont rám se hederített. Pár nap múlva egy másik Forellivel próbálkoztam megbeszélni a helyzetet,ám az pofánvert engem. Nem tehettem mást,minthogy végzek vele. Az eseményt látta Kevin Forelli is és el akart tűntetni engem a Föld felszínéről. Majdnem sikerült neki,mert majdnem belehalt az ütéseibe. Nem haltam meg,csak elájultam,ám szerencsémre ő tényleg azt gondolta hogy végzett velem. Néhány nap múlva már itt voltam a kórházban.

Robert: -Azta :o
Trevor: -És miért nem szóltál nekünk?
Franklin: -Hát gondoltam felesleges..
Trevor: -.-
Tommy: -Hát legalább már vége ezeknek a szemeteknek...amúgy Carl! Elmondanád hogy mi köze volt a te régi barátodnak Sonnyhoz?
CJ: -Persze!

Tommyék háza felé közeledve CJ elmesélte Ryder történetét. Tommy amikor megtudta hogy miket művelt CJ egykori társa,teljesen idegroncs lett. Amikor kiderült hogy ő ölte meg Candy Suxxot,Tommy az utcán az első embert akit meglátott,úgy összevert,hogy menten meg is halt. És ezek után kapta azt a hírt is CJ-től,hogy Kínában a Yakuza banda fejét is Ryder bérelte fel. Mindenkit sokkoltak az események. Malloriet annyira megviselte hogy sírni kezdett. Ebben a pillanatban érkeztek meg Tommyék házához,ahol egy újabb szörnyű dolog várta őket.
Tommy régi jó barátja, Ken Rosenberg állt a villa ajtajában,de totálisan fű és alkohol hatása alatt. Dúdolgatott,böfögött,sőt még káromkodott is. Mercedes,Tommy,Robert és Phil menten a segítségére siettek. Robert (mivel értett az orvosláshoz) megpróbált segíteni a beteg Rosenberg ügyvéden. Először bevitték őt Tommy dolgozószobájába és leültették a kanapéra. Robert kérdéseket tett fel neki:

Robert: -Nos Ken! Maga mit keres itt Tommy házánál?
Ken: -Hát kit keresnék szerinted? Régi jó barátomat,Tommyt! Régóta nem láttam már a fickót. De most itt van előttem!
Azzal felugrott a kanapéból és megölelte barátját,majd visszahuppant.
Robert: -És miért nem kereste előbb?
Ken: -Mert cseszettül nagy balhéba keveredtem a barátnőmmel. De már minden homályos...csak arra emlékszem hogy egyszer jól összevert aztán elhagyott,én meg füvezni és piálni kezdtem bánatomban. Most pedig Tommy segítségével akarok új nőt találni....
Tommy: -Hát öregem.....
Robert: -Rendben van. Tudja mit Ken? Magát kezeltetni kell egy profival. Egy kis kezeltetés jól jönne magának. Van is egy tippem,hogy kinél kérhetne időpontot....a régi barátnőmnél,Lizánál....
Rosenberg: -Kell a jó p*csömnek a te lotyód!
Robert: -Azért csak keresse fel. De most pihenjen,amíg kimegy a fejéből az alkohol és a fű hatása. Utána elkísérjük a pszichológusnőhöz....

Rosenberg még egy kicsit vitatkozott,de néhány perc múlva bevágta a szundit. Majdnem 10 órán keresztül szunyált. Másnap felkelt,de nagyon másnapos volt. Szédült,és nem tudta mi történt vele. Barátai ápolták őt,majd délután tájékában végre sikerült megtisztulnia. Robert ebben a pillanatban nagy bejelentésre készült:

Robert: -Barátaim! Ma könnyes búcsút kell vennünk egymástól!
Phil: -És mégis miért?
Robert: -Nos most az a helyzet adódott,hogy végleg itt kell hagyjalak titeket!
Mindenki: -NEEEEEEE! De miért?!!!
Robert: -Kaptam egy SMS-t mely szerint nem sokára Afganisztánba vissza kell mennem,és a régi csapatommal újra harcbaszállni,mert közeleg egy háború....
Tommy: -Mi segítenénk neked!
Robert: -Nagyon sajnálom...ez már személyes ügy,nem szeretnélek titeket is belekeverni....

Mindenki próbálta győzködni Robertet hosszú időn keresztül,de az egykori katona határozott döntést hozott: összepakol,utána elkíséri Rosenberget a régi nőjéhez,és távozik. Tommy és Phil még egy utolsó szót váltott a férfivel:
Tommy: -Robert! Ha ennyire el akarsz menni tőlünk,akkor még 1 utolsó dolgot mondanunk kell neked!
Robert: -Hallgatom!
Phil: -Te voltál az a férfi,akinek talán a legtöbbet köszönhetjük a csapatban. Tommy életét is megmentetted,és rengeteget tettél a csapatért.
Robert: -Ugyan...
Tommy: -Szeretnénk hivatalosan is tiszteletbeli tábornoknak kinevezni téged,és még 1 jelvényt is kapsz. A hosszú szolgálataidért pedig 1 millió dolláros készpénzt illetsz meg!
Robert: -Köszönöm,de ezt nem fogadhatom el ;)
Tommy: -Dehogynem! Ez a legkevesebb mindazért amit értünk tettél...
Robert: -Tommy és Phil! Ti vagytok a legjobb barátaim,nincs szükségem a pénzre!
Tommy: -Rendben van,de akkor legalább csak a felét vidd el!

Robert elfogadta nagy nehezen a pénz felét. Ezután Elkísérte Kent a pszichiátriára,de néhányan a csapatból velük tartottak,a többiek pedig Fergiet eltemették a Starfish-szigeten. 30 perc alatt megérkeztek Lizához:
Robert: -Rendben van! Ez az a hely! Sok szerencsét Rosenberg ügyvédúr!
Rosenberg: -Köszönöm! Magának is,Robert!

Ezután bement Ken Lizához,a többiek meg kikísérték a reptérre Robertet. Mivel Rosenberg nem kapott képet Lizáról,így nem tudta hogy ki fogja bent várni...Kinyitotta az ajtót,majd leült a székbe és bemutatkozott a pszichiáternőnek. A nő is bemutatkozott. Ám nem Liza volt az,hanem Catalina álruhában,akit Rosenberg nem ismert,viszont Catalina mindent tudott az ügyvédről. Hosszas beszélgetés után Catalina sok infót megtudott Tommy bandájáról,Ken pedig megkönnyebbülve érezte magát,majd elhagyta a klinikát és visszament a Vercetti-villába......

TO BE CONTINUED..... :P

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Tommy,CJ és Niko kalandjai

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 04. 19. 14:59

Király rész lett, nagyon fordulatos :D, örülök, hogy tudtam segíteni, és annak is, hogy megemlítetted Robert korábbi csapatát. Bár Liza nem pszichológusnő, hanem színésznő :D, és ő Los Santosban él, nem pedig Vice Cityben, valamint Robert már évek óta nem látta őt, mivel Chicagóba kellett utazni, pont mikor megszületett a második fia; így semmiképpen sem tudhatta, hogy a felesége Vice Cityben lakik, illetve ő is bemehetett volna, mivel rég nem látta. Mindegy, ez egy picit furcsa, majd Robert kalandjai 3-ban kitalálok valamit, de ennek ellenére jó lett! :)

Válasz küldése